PDA

View Full Version : Nashte shte se razvejdut!Kakvo da pravq :(



lebron23
06-01-2008, 20:24
Nashte shte se razvejdut!Kakvo da pravq :( !Naistina tova koeto stava v doma ni ne e nared a i me 4akat izpiti i ne znam kak shte go ponesa!Molq she sum vi mn blagodaren ako mi pomognete :(

mistical_girl
06-01-2008, 20:29
Здрасти! Историята ми е много позната, кофти ситуация, особено преди изпити. Ами не знам точно какво да те посъветвам - щом вече са го решили, явно вече не са щастливи заедно, нормално е когато двама не се чувстват добре, да се разделят. Да, често това оказва кофти влияние върху психикатата на децата, но се преживява. Пак ще си ги имаш и двамата, ще можеш да ги виждаш , ще можете да излизате, просто няма да живеят заедно. Успех!

hole
06-01-2008, 20:31
Стегни се...

IceFlame
06-01-2008, 21:19
Знам, че е много неприятно наистина и малко или много си остава травма, но разбери, че и те са хора, които заслужават да са щастливи...След като вече не им е добре заедно трябва да си дадат шанс за по-добър живот...Стегни се и се постарай да си вземеш изпитите, защото са важни. Успех :)

AnChItOoOo
06-01-2008, 21:38
Много двойки са разведени....родителите ми също...не е болка за умиране :( гадно е много ,но понякога е по-добре така :) стегни се!Горе главата!

tItEufFf
06-02-2008, 05:58
По-добре седни учи за изпитите, отколкото да ревеш тука. Ако са в добри отношения не виждам какъв е поблема. Е, ако са в лоши, тогаз вече е гадно .. Ама нищо не може да се направи.

Pedigree
06-02-2008, 08:57
Това, което става между майка ти и баща ти, е тяхна работа. Това е личният им живот. Те не могат да се обичат на сила, виждайки, че отношенията им не вървят. Не можеш да го промениш, а и не мислиш ли, че е по - добре разделени, но да няма караници, а те двамата да са щастливи(макар и разделени един от друг) ?

... Стягай се за изпитите!

GotTheLife
06-02-2008, 09:26
блазе ти