PDA

View Full Version : Не мислите ли ?



fuck_brainpants
06-01-2008, 20:53
Днешните момичета са си втълпили, че са мноого дебели, а те всъщност са по-тънки и от крак на котка..... вманиячили са се да отслабват ЧРЕЗ ДИЕТИ, няквии тийнове...
В тийн възрастта МИЛИ ДЕЧИЦА НЕ СЕ ПАЗЯТ ДИЕТИ !!!!!!!!! В дадената възраст се спортува колкото и смешно да звучи на някои лигли ! Тук те първа се развива вашето тяло.... има нужда от най-различни видове храни ! И к'во надвишили 5 килограма... мии не можете докато станете на 100 да сте 45 килограма е... вие РАСТЕТЕ !!! Вярно има момичета, които са по-едри, ала ако спортуват и се хранят ЗДРАВОСЛОВНО БЕЗ ДИЕТИ всичко ще премине...Искам да чуя вашите мнения, а и да слушам с какви тъпи оправдания ще успорите мнението ми като гореспоменатото е научно доказано ! 8)

the_best_f
06-01-2008, 20:59
Е, аз няма да оспоря по простата причина, че съм напълно съгласна! Това е много хубава тема, дано вечно пазещите диета момичета я прочетат и си променят разбиранията... Абсолютно права си, че тийн-възрастта ОПРЕДЕЛЕНО не е най-подходящото време за диети. А да не говорим за вманиячаването по тази тема - до какво води?! До анорексии, булимии или най-малкото - НЕздрава психика и физика. Спортът му е майката! Малко по-балансирано хранене, спорт и идеално ЗДРАВО тяло! 8)

thefreak
06-01-2008, 21:17
Днешните момичета са си втълпили, че са мноого дебели, а те всъщност са по-тънки и от крак на котка..... вманиячили са се да отслабват ЧРЕЗ ДИЕТИ, няквии тийнове...
В тийн възрастта МИЛИ ДЕЧИЦА НЕ СЕ ПАЗЯТ ДИЕТИ !!!!!!!!! В дадената възраст се спортува колкото и смешно да звучи на някои лигли ! Тук те първа се развива вашето тяло.... има нужда от най-различни видове храни ! И к'во надвишили 5 килограма... мии не можете докато станете на 100 да сте 45 килограма е... вие РАСТЕТЕ !!! Вярно има момичета, които са по-едри, ала ако спортуват и се хранят ЗДРАВОСЛОВНО БЕЗ ДИЕТИ всичко ще премине...Искам да чуя вашите мнения, а и да слушам с какви тъпи оправдания ще успорите мнението ми като гореспоменатото е научно доказано ! 8)
Да това наистина е мнение на човек, който не е пристрастен и наистина разбира за какво говори. Не само това, ама и наистина те кара да се замислиш. Да, наистина смятам, че след като го прочетата и всички ще са съгласни и всичко ще са оправи. Наистина това другите не го знаехме и сега като го прочетох всичко ми е напълно ясно вече. Добре, че има такива хора, които да покажат правилния път иначе какво щяхме да правим?

valentinka_1990
06-01-2008, 21:30
az qm kato svinq i si stoq 50 kilograma :D

TheNewReligion
06-01-2008, 21:57
[quote=fuck_brainpants]Днешните момичета са си втълпили, че са мноого дебели, а те всъщност са по-тънки и от крак на котка..... вманиячили са се да отслабват ЧРЕЗ ДИЕТИ, няквии тийнове...
В тийн възрастта МИЛИ ДЕЧИЦА НЕ СЕ ПАЗЯТ ДИЕТИ !!!!!!!!! В дадената възраст се спортува колкото и смешно да звучи на някои лигли ! Тук те първа се развива вашето тяло.... има нужда от най-различни видове храни ! И к'во надвишили 5 килограма... мии не можете докато станете на 100 да сте 45 килограма е... вие РАСТЕТЕ !!! Вярно има момичета, които са по-едри, ала ако спортуват и се хранят ЗДРАВОСЛОВНО БЕЗ ДИЕТИ всичко ще премине...Искам да чуя вашите мнения, а и да слушам с какви тъпи оправдания ще успорите мнението ми като гореспоменатото е научно доказано ! 8)
На същото мнение съм ! Аз малко съм напълняла и за това сега ям ям по-малко и е движа повечко , но не спазвам диети ! :)

elmosGirl8
06-01-2008, 22:07
темата и на мен ми харесва.. аз съм едва на 15 но имам мнение по върпоса и съм съгласна.. просто тези момичета които си мислят че са дебели смятат че като гладуват или се опитват да спазят някакви диети ще отслабнат по бързо и въобще не мислят за здравето си ;) аз съм 50 килограма ии попринцип ям много но напоследък нямам желание нзм що същтност знам де но нека не спамя.. та да се върна на върпоса.. значи спортът наистина му е майката хем здравословно и приятно :) аз лично не тренирам но сестра ми - да ии нейната фигура е много добра :) тка че предлагам на сички тиййнове вместо да гладуват или да пазят диети просто да ходят тичкат например на стадиона всеки ден..дори това ще им помогне..

sladur4etyYy
06-01-2008, 22:08
така си е. имам познати, на които краката им са като щеки, и като се погледнат в огледалото, казват ''олее ууужаас, виж колко са ми дебели кракатааа'' :D

BaBy_bS
06-01-2008, 22:19
една позната утре е на лекар точно заради диети.толкова е отслабнала,че кокалите и личали презз дрехите.явно и тя самата се е усетила,че е минала границата и утре ще я видят на диетолог

BeYourSelf
06-01-2008, 22:26
хях то няма смисъл от диети..и аз съм се пробвала, ама мноого отдавна взе да не ми пука и ям когато и по колкото ми се яде /еее не съм някой свиня!!! :D /ама разбрах 4е не си заслужава да прилича6 на клечка за зъби.. 2/3 килца отгоре е мн по-добре от колкото да се разболея и тем подобни простотии.А колкото до диетi-с тях верно че килограми се свалят-ама после се качат двойно. ИИИ тей един съвет-ще ви харесат такива каквото сте,да не ви пука ,че не сте точно 50 кг,ам 52/4 :P

psychopath
06-02-2008, 00:36
agree.

PinkFloydSound
06-02-2008, 06:34
Аз лично казвам, че съм дебела /при положение, че не съм/, ама не спазвам никакви диети.
Прося си комплименти, бе. :razz:

gothic_angel
06-02-2008, 07:00
Темата ми харесва...Значи съгласна съм с писаното,лично аз не се харесвам и ако сваля 2-3кг. няма да е зле,ноо.. 8-)

indecent
06-02-2008, 07:06
i az ne se haresvam mnogo .. teja 48 kg a sym 165 sm ... kazvat mi 4e sym slaba no az mislq 4e sym tlysti4ka

MidnightCreep
06-02-2008, 07:21
Глезли.Има по-едри момичета,които имат нужда и вземат разумни мерки,обаче повечето си просят комплименти.

valentinka_1990
06-02-2008, 13:27
valentinka_1990 написа:
az qm kato svinq i si stoq 50 kilograma

ша ми станеш ли жена?
да :grin:

fuck_brainpants
06-02-2008, 21:02
Възмутена съм как българските тийнейджърки подминават темата .....

psychopath
06-03-2008, 00:12
Аз лично казвам, че съм дебела /при положение, че не съм/, ама не спазвам никакви диети.
Прося си комплименти, бе. :razz: благодарим за откровението :>

PinkFloydSound
06-03-2008, 07:42
Аз лично казвам, че съм дебела /при положение, че не съм/, ама не спазвам никакви диети.
Прося си комплименти, бе. :razz: благодарим за откровението :>
Е, хайде сега, няма защо. 8-)
То при повечето наистина е така.

BeBsItO
06-03-2008, 10:42
Чесно казано съм пълничка.... при 175, 65 кг .И това го постигнах от застоял начин на живот :) Зимата имах период в който трябваше да налягам над учебниците и нямах време за разходка и спорт. Въпреки това съм против диетите!Осъзнавам ,че съм напълняла доста зимата.....но просто започнах да се движа повече и да се храня здравословно. Ще има ефект,сигурна съм! Това съм аз, един път живея, близките ми ме каресват каквато съм,независимо 50 или 60 кг ма. Има мн по достоен начин да се изявиш,да покажеш себе си. Това е само обвивката ти :)

АЗ СЕ ХАРЕСВАМ,НЕЗАВИСИМО КОЛКО КГ МА :)