PDA

View Full Version : Моля помогнете ми



Adriana_Sexy_Bitch_15
06-01-2008, 21:06
Здравейте, искам да ви помоля за съвет.Приятеля ми е много ревнив и понеже нашата връзка е малко странна.Сега да не се стреснете - обичаме да правим секс с други двойки от училише или просто тройки с момичета, които обикновено той избира.Чувствам се ужасно подтисната, защото той е много консервативен в това отношение и не иска да пробваме с момче.А не е честно, само той да ни ги избира партньорите.Даже момичетата не ми позволява да избера.Дори за мнението ми не ме пита.Вие на мое място как бихте постъпили?Вече не знам дали това е същия човек, в който се влюбих.Много зле се чувствам и усещам, че идва края.Мисля, че и той усеща и само ме пита, но е непреклонен.Той трябвало да избира.Той има много добър вкус, не се оплаквам (освен онзи път, когато искаше да пробваме с една дебелана - беше мнооо гадно, но се примирих от любов).Започвам да се отчайвам.Какво ще ме посъветвате, как да го накарам да се отвори малко към нови предложения?

x3eme
06-01-2008, 21:08
:-o v u4ili6te kazva6 gi namirate tez...zna4i i vie u4ite abe ne vi li e malko rani4ko za takiva ne6ta :-x az 6e te posuvetvam da si zadne6 na zadnika (koito ne se sumnqvam 4e ve4e e izturbu6en ot sex) i da mirq6e6 malko :-x

_princess_
06-01-2008, 21:08
или си луда, или се ебаваш...
за кво стоиш с него?!

firesnow
06-01-2008, 21:11
:-o v u4ili6te kazva6 gi namirate tez...zna4i i vie u4ite abe ne vi li e malko rani4ko za takiva ne6ta :-x az 6e te posuvetvam da si zadne6 na zadnika (koito ne se sumnqvam 4e ve4e e izturbu6en ot sex) i da mirq6e6 malko :-x

Ский кво стаа в тая държаа...навършат възраст равна на 2цифрено число и се бодват с някой/някоя/няколко....жалка гледка...НАМЕРЕТЕ СИ ХОБИ БЕ!

sweet_baby_cool
06-01-2008, 21:11
Mili4ka pogovori s nego za6toto ne vqrvam da e 4ak tolkova konsevativen 6tom si pravite 4esto troiki s van6ni lica. Na teb moje da ti se vijda normalno no ne vsi4ki go pravqt.
a otnosno temata: ako use6te6 4e tova e kraq, dori i ti da vzima6 re6eniata s kogo o6te 6te pravite sex, nqma da ima golqma razlika.

06-01-2008, 21:11
#-o

L0LiPoP
06-01-2008, 21:13
Колкото може по-бързо се разкарай от този психопат!!! :booooomb: :shock:

x3eme
06-01-2008, 21:14
:-o v u4ili6te kazva6 gi namirate tez...zna4i i vie u4ite abe ne vi li e malko rani4ko za takiva ne6ta :-x az 6e te posuvetvam da si zadne6 na zadnika (koito ne se sumnqvam 4e ve4e e izturbu6en ot sex) i da mirq6e6 malko :-x

Ский кво стаа в тая държаа...навършат възраст равна на 2цифрено число и се бодват с някой/някоя/няколко....жалка гледка...НАМЕРЕТЕ СИ ХОБИ БЕ!

skii vika...vub6te ne iskam da gi gledam takiva :-x basi verno si nameri hobi :-x

firesnow
06-01-2008, 21:19
:-o v u4ili6te kazva6 gi namirate tez...zna4i i vie u4ite abe ne vi li e malko rani4ko za takiva ne6ta :-x az 6e te posuvetvam da si zadne6 na zadnika (koito ne se sumnqvam 4e ve4e e izturbu6en ot sex) i da mirq6e6 malko :-x

Ский кво стаа в тая държаа...навършат възраст равна на 2цифрено число и се бодват с някой/някоя/няколко....жалка гледка...НАМЕРЕТЕ СИ ХОБИ БЕ!

skii vika...vub6te ne iskam da gi gledam takiva :-x basi verno si nameri hobi :-x

Щеш...не щеш ше ги глеаш...е тия сичките мърлички с къси полички голи пъпчета и Mass грим въртящи дупета в сички посоки на планетата земя...дори и напред-назад OMG!... са саде такиа - обработени по N пъти не получаали нит веднъж свястна обработка тъй като са саде пияни или на 2о ооо линии ... то тъй фешАн.
GTFO U ****ING NAPZ!

x3eme
06-01-2008, 21:22
:-o v u4ili6te kazva6 gi namirate tez...zna4i i vie u4ite abe ne vi li e malko rani4ko za takiva ne6ta :-x az 6e te posuvetvam da si zadne6 na zadnika (koito ne se sumnqvam 4e ve4e e izturbu6en ot sex) i da mirq6e6 malko :-x

Ский кво стаа в тая държаа...навършат възраст равна на 2цифрено число и се бодват с някой/някоя/няколко....жалка гледка...НАМЕРЕТЕ СИ ХОБИ БЕ!

skii vika...vub6te ne iskam da gi gledam takiva :-x basi verno si nameri hobi :-x

Щеш...не щеш ше ги глеаш...е тия сичките мърлички с къси полички голи пъпчета и Mass грим въртящи дупета в сички посоки на планетата земя...дори и напред-назад OMG!... са саде такиа - обработени по N пъти не получаали нит веднъж свястна обработка тъй като са саде пияни или на 2о ооо линии ... то тъй фешАн.
GTFO U ****ING NAPZ!

kato 4eta kvi ne6ta pi6e6 (koito sa si taka) se 4udq na kade otiva sveta :-o

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-01-2008, 21:24
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.

x3eme
06-01-2008, 21:27
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.

huu de ama po nicka ti gledam si na 15 godini,da vodi6 takuv polov jivot ako moje da go nare4em taka,normalno li e :-o

pampers
06-01-2008, 21:28
изродщина... :x :-x

06-01-2008, 21:32
права си де..просто за нас е нещо ненормално :) иначе говори си приятеля си и му кажи че ти искаш да избираш партньорите и да се редувате..щом ти доставя удоволствие си го правете :)

firesnow
06-01-2008, 21:34
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.

Колкото е обществено тва място толкоз и ти си обществена явно та да се връзваш със сякви от кол и въже....не съм прайл топ 1о на ' небивалите неша ' що чета тука ама твойто е бая нагоре в класацията.....и лошо няа..ако си навършила 20 годишна възраст...

та ако и тва не разбра щи го обясня по-simple... почни да мислиш

ииии btw... направи си тест за венерически болести :-x

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-01-2008, 21:36
Проблема е, че той е по възрастен от мен и не мога да му се наложа.А и ми преподава. Не в училище, а частни уроци по английски в едно друго даскало.Мисля, че ще дойде края скоро...

06-01-2008, 21:37
уоу .. че и възрастен :) мацка добре ли си бе :)

L0LiPoP
06-01-2008, 21:40
Той е психопат, а тя е още по-тъпа и от него... :shock:

firesnow
06-01-2008, 21:45
ЪЪъм! нека оточним..

обичаме да правим секс с други двойки от училише или просто тройки с момичета, които обикновено той избира.
той е много консервативен в това отношение и не иска да пробваме с момче.
Проблема е, че той е по възрастен от мен
А и ми преподава.

:-o :-o :-o :-o
И си на 15?! Ти кво май си яко тъпа а? Ся ако се исцепиш че и ваще знаят ...голям шамар.

Mega_Pich16_Audi_A4
06-01-2008, 21:46
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.

Колкото е обществено тва място толкоз и ти си обществена явно та да се връзваш със сякви от кол и въже....не съм прайл топ 1о на ' небивалите неша ' що чета тука ама твойто е бая нагоре в класацията.....и лошо няа..ако си навършила 20 годишна възраст...

та ако и тва не разбра щи го обясня по-simple... почни да мислиш

ииии btw... направи си тест за венерически болести :-x

Aбе пич, къв си ти да определяш общественото мнение и стандарти бе!

таа може, онаа може...

мене са ми духали и 20 и 15 годишни, шо мислиш че 20 годишните се предтавят по-добре незнам, ама явно си нямаш и идея

"целувай ме, лижи ме.. не получавам оргазъм"

Е ко съм ти виновен, че не можеш да се чекнеш както трябва?

Една жена не може ли да се чекне и на 40 да стане, пак за нищо не става... и тогава идва краят!

А за Адриана:

Аз съм с теб, мацка, това не е първият случай, не ме и изненадва.. при нас няма такава практика някоя да "ходи" с учител.. някоя ръчичка, некоя свирчица за по-висока оценка, ма такова като твоето не..

абе важното е да го обичаш! явно го обичаш, обичаш и друго да правиш;)

важното е да си имаш хоби и да ти се отдава, а ти явно си си го намерила

ти ще прогресираш, мой!

Ae, peace, bro!

pet_14
06-01-2008, 21:57
ti ne si u red ....
Toi e s nai-malko 10 god po golqm ot neq...
Toi ne e konservativen,a prosto ne izpitva ni6t ok1m teb i te ebe kogat mu padne i kogat mu umr1zne da ti pr1ska dupeto iska o6te edno i taka izbira si i o6te edna,no nqma da mu e priqtno da sa 2ma m1je,6toto na teb 6ti nap1lnqt ko6nicata i moje da ti xapeca pri druqgiq i taka...
Ti si kurva we 4esno,ei takis momi4enca nai ma nerqt,o6te nemoe si sgotvi ama po4nala da prai svirki i da se ebe nared s1s seki koi i padne,p1lnqt i g1za s.....
Bahti...nak1de otiva toq svqt..Ako ti si b1de6teto na BG po-dobre da se gr1mna ot sq !

firesnow
06-01-2008, 22:01
Aбе пич, къв си ти да определяш общественото мнение и стандарти бе!

таа може, онаа може...

мене са ми духали и 20 и 15 годишни, шо мислиш че 20 годишните се предтавят по-добре незнам, ама явно си нямаш и идея

"целувай ме, лижи ме.. не получавам оргазъм"

Е ко съм ти виновен, че не можеш да се чекнеш както трябва?

Една жена не може ли да се чекне и на 40 да стане, пак за нищо не става... и тогава идва краят!

-.-` ?!?!??! ти кво май искаш да изкажеш мнение а?
аз не определем стандартите та да ми ги блещиш тия...
и кво стандартно виждаш в тва 15 годишна дрисла да хой с учителя си..да праят 3ки с други от даскалото ииии етц
ти кво да разсъждааш можеш ли
а да мислиш
МИ ДАВАЙ!
е аман вече ти сигорно си съшия навършил 18 годишна възраст обитак дет забива куцо/сакато/зъбато само и само да задоволи сексуа;ните си подребности...бас ловя че хойш с някоя малотна...
иам съвет и за теб
върни се в жалката си дупка от която туко що изпълзя STFU и си купи надоваема кукла...

x3eme
06-01-2008, 22:03
Aбе пич, къв си ти да определяш общественото мнение и стандарти бе!

таа може, онаа може...

мене са ми духали и 20 и 15 годишни, шо мислиш че 20 годишните се предтавят по-добре незнам, ама явно си нямаш и идея

"целувай ме, лижи ме.. не получавам оргазъм"

Е ко съм ти виновен, че не можеш да се чекнеш както трябва?

Една жена не може ли да се чекне и на 40 да стане, пак за нищо не става... и тогава идва краят!

-.-` ?!?!??! ти кво май искаш да изкажеш мнение а?
аз не определем стандартите та да ми ги блещиш тия...
и кво стандартно виждаш в тва 15 годишна дрисла да хой с учителя си..да праят 3ки с други от даскалото ииии етц
ти кво да разсъждааш можеш ли
а да мислиш
МИ ДАВАЙ!
е аман вече ти сигорно си съшия навършил 18 годишна възраст обитак дет забива куцо/сакато/зъбато само и само да задоволи сексуа;ните си подребности...бас ловя че хойш с някоя малотна...
иам съвет и за теб
върни се в жалката си дупка от която туко що изпълзя STFU и си купи надоваема кукла...


:lol: :lol: :lol: firesnow ubi me s tova :razz: :razz: podkrepqm te

Mega_Pich16_Audi_A4
06-01-2008, 22:03
ti ne si u red ....
Toi e s nai-malko 10 god po golqm ot neq...
Toi ne e konservativen,a prosto ne izpitva ni6t ok1m teb i te ebe kogat mu padne i kogat mu umr1zne da ti pr1ska dupeto iska o6te edno i taka izbira si i o6te edna,no nqma da mu e priqtno da sa 2ma m1je,6toto na teb 6ti nap1lnqt ko6nicata i moje da ti xapeca pri druqgiq i taka...
Ti si k***a we 4esno,ei takis momi4enca nai ma nerqt,o6te nemoe si sgotvi ama po4nala da prai svirki i da se ebe nared s1s seki koi i padne,p1lnqt i g1za s.....
Bahti...nak1de otiva toq svqt..Ako ti si b1de6teto na BG po-dobre da se gr1mna ot sq !

Аре са не изпитвал нищо към нея... те даскалите са пичове и си обичат учениците.. това е истински учител.

Са ок, някои се увличат и бъркат в кацата с меда... ама можеш ли да ги обвиниш... теее днешните 15 годишни, много може да научи даскала от тях. Само не разбрах, по какво преподава.

Са не разбрах ти Пет_14 момче ли си момиче ли си? Разбрал ли си кво си? Ти знаеш ли къде се намираш? Я си бръкни в пъпа и питай Онзи горе, дали може... щото това е реалността в днешно време.

Или си голям или си дроб.. и го лапаш Големият!

Момичето освен, че си е уредило предмета си го и обича! Ко толко лошо в това не разбирам... не реве, че не е задоволена, а просто за малко разнообразие..

FeelMyPain
06-01-2008, 22:05
И аз искам тройкааааа.Несправедлив свят тц тц :-D

FeelMyPain
06-01-2008, 22:08
Бтв не го подкрепям момичето ама просто исках да си изкажа желанията хаха

Спам фор дъ уин

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:08
ti ne si u red ....
Toi e s nai-malko 10 god po golqm ot neq...
Toi ne e konservativen,a prosto ne izpitva ni6t ok1m teb i te ebe kogat mu padne i kogat mu umr1zne da ti pr1ska dupeto iska o6te edno i taka izbira si i o6te edna,no nqma da mu e priqtno da sa 2ma m1je,6toto na teb 6ti nap1lnqt ko6nicata i moje da ti xapeca pri druqgiq i taka...
Ti si k***a we 4esno,ei takis momi4enca nai ma nerqt,o6te nemoe si sgotvi ama po4nala da prai svirki i da se ebe nared s1s seki koi i padne,p1lnqt i g1za s.....
Bahti...nak1de otiva toq svqt..Ako ti si b1de6teto na BG po-dobre da se gr1mna ot sq !

Научи се първо да пишеш, бе! И откога станхме такива моралисти всички? Кой определя кое е правилно и кое не. И аз като бях на нейните години обичах да правя кви ли не глупости. Сега съм малко по-голяма и улегнах, но нали затова са годините в даскало. Да се надивееш. Пък щом мацката изпитва удоволствие, кво лошо? По-добре ли е да взимаш наркотици? Щом ползват презерватив всичко е наред. Дали ще е даскал или ще е някой като нея на 15 кво значение има? Даже по-добре, че е даскал за да я научи на някои неща. Аз принципно сега ходя с един на 47, който обаче изглежда на 35 и се държи все едно е на 20. По-готино никога не съм се чувствала. Да си призная липсва ми да съм на 15. Е аз не че съм много по-голямя, все още съм в даскало, ама все пак на 18 си е друго.

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:12
Аре са не изпитвал нищо към нея... те даскалите са пичове и си обичат учениците.. това е истински учител.

Са ок, някои се увличат и бъркат в кацата с меда... ама можеш ли да ги обвиниш... теее днешните 15 годишни, много може да научи даскала от тях. Само не разбрах, по какво преподава.

Не си прав тука ти обаче. Мен даскали са ми предлагали и то най-нагло в прав текст, а това е адски грозно. Аз дори се опитах с баща ми да го разкараме и отидохме при директорката. Ама нищо не можах да докажа и тоя мазник седя и ми се хили цял срок. После добре, че се премести. Ти да не си даскал, че така да защитаваш гилдията? БИл ли си с ученичка?

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-01-2008, 22:14
Не виждам какво смущаващо има, пуританчета такива.Ако можеше да надникнем във вашето подсъзнание, какво ли щяхме да видим?Аз поне съм достатъчно смела да изживея желанията си.

Много по-зле е да си невъзпитан, неграмотен, ограничен и да не зачиташ правото на избор на другите хора.

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:17
Не виждам какво смущаващо има, пуританчета такива.Ако можеше да надникнем във вашето подсъзнание, какво ли щяхме да видим?Аз поне съм достатъчно смела да изживея желанията си.

Много по зле е да си невъзпитан, неграмотен, ограничен и да не зачиташ правото на избор на другите хора.

И аз съм искала да пробвам с даскал! На кого не му се е искало? Ето примерно преди година имахме нов по английски на 25. Ама беше такъв пич, че нямам думи. И беше англичанин и имаше много смешен бълграски. И говореше толкова секси. Аз се побърках по него, ама той беше много смотан и нищо от моите намеци не разбра. Може да е бил женен, макар че не вярвам. Все пак докато водехме диалози аз казвах много директни неща и си личеше как се притеснява. Няма кво да се лъжем, много искат да го правят с даскалите си, но на малко им стиска :-)

BaBy_bS
06-01-2008, 22:18
да направим едно резюме (може би поредното по тази тема):
ходиш с твой учител,следствието е,че е по-голям от теб,
той бил консервативен и не искал секс с други момчета,следствието е,че просто си търси нещо ново за чукане
ти си се хванала с него,а си на 15.тук следствието е,че си или още много малка и не знаеш още какво искаш или просто си доста глуповата ...сама трябва да си прецениш това.
а относно въпроса ти-дали е нормално,моето ЛИЧНО мнение е -НЕ и никога няма да бъде нормално\морално

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 22:20
ti ne si u red ....
Toi e s nai-malko 10 god po golqm ot neq...
Toi ne e konservativen,a prosto ne izpitva ni6t ok1m teb i te ebe kogat mu padne i kogat mu umr1zne da ti pr1ska dupeto iska o6te edno i taka izbira si i o6te edna,no nqma da mu e priqtno da sa 2ma m1je,6toto na teb 6ti nap1lnqt ko6nicata i moje da ti xapeca pri druqgiq i taka...
Ti si k***a we 4esno,ei takis momi4enca nai ma nerqt,o6te nemoe si sgotvi ama po4nala da prai svirki i da se ebe nared s1s seki koi i padne,p1lnqt i g1za s.....
Bahti...nak1de otiva toq svqt..Ako ti si b1de6teto na BG po-dobre da se gr1mna ot sq !

Научи се първо да пишеш, бе! И откога станхме такива моралисти всички? Кой определя кое е правилно и кое не. И аз като бях на нейните години обичах да правя кви ли не глупости. Сега съм малко по-голяма и улегнах, но нали затова са годините в даскало. Да се надивееш. Пък щом мацката изпитва удоволствие, кво лошо? По-добре ли е да взимаш наркотици? Щом ползват презерватив всичко е наред. Дали ще е даскал или ще е някой като нея на 15 кво значение има? Даже по-добре, че е даскал за да я научи на някои неща. Аз принципно сега ходя с един на 47, който обаче изглежда на 35 и се държи все едно е на 20. По-готино никога не съм се чувствала. Да си призная липсва ми да съм на 15. Е аз не че съм много по-голямя, все още съм в даскало, ама все пак на 18 си е друго.

OMG :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .. Да .. много си голяма, брат .. особено по акъл .. на 18 и ходиш с 47-годишен .. Браво бе .. Не си бях и представяла, че ще чуя нещо такова .. .. Колкото до момичето, пуснало темата .. Съжалявам, не обичам да упреквам .. Ако беше по-голяма (около 20 например) и имаше постоянен партньор би било по-приемливо, все пак всеки си има предпочитания. :) Аз например не бих го направила, но разлини мнения, различни интереси, различни хора .. Неприемливо е да си на 15, и да правиш такива неща с учителя си .. Но твоя си работа никой не може да те спре и да ти налее акъл в главата. : )

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:22
а относно въпроса ти-дали е нормално,моето ЛИЧНО мнение е -НЕ и никога няма да бъде нормално\морално

Айде още един моралист :o Бе я се осъзнайте бе, живеете в най-неморалната страна с най-неморалните хора в нея. Да не говорим за политиците. Аз нямам търпение да се махна, само чакам да ме приемат. Отивам в Холандия, където поне хората са свободолюбиви и си живеят живота на макс!

BaBy_bS
06-01-2008, 22:25
а относно въпроса ти-дали е нормално,моето ЛИЧНО мнение е -НЕ и никога няма да бъде нормално\морално

Айде още един моралист :o Бе я се осъзнайте бе, живеете в най-неморалната страна с най-неморалните хора в нея. Да не говорим за политиците. Аз нямам търпение да се махна, само чакам да ме приемат. Отивам в Холандия, където поне хората са свободолюбиви и си живеят живота на макс!
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам ).всеки си има мнение ,аз изказах моето.а до това дали съм моралист ... хм ... казва ми го човек,който дори не ме познава,а други (познати и непознати)не са ми го казвали.явно се изявяваш като ясновидец :)

Mega_Pich16_Audi_A4
06-01-2008, 22:25
-.-` ?!?!??! ти кво май искаш да изкажеш мнение а?
аз не определем стандартите та да ми ги блещиш тия...
и кво стандартно виждаш в тва 15 годишна дрисла да хой с учителя си..да праят 3ки с други от даскалото ииии етц
ти кво да разсъждааш можеш ли
а да мислиш
МИ ДАВАЙ!
е аман вече ти сигорно си съшия навършил 18 годишна възраст обитак дет забива куцо/сакато/зъбато само и само да задоволи сексуа;ните си подребности...бас ловя че хойш с някоя малотна...
иам съвет и за теб
върни се в жалката си дупка от която туко що изпълзя STFU и си купи надоваема кукла...

Ти може ли да си такава зелка бе.. са първо съм бил с малолетна, пък после и кукла да си взема... а в ушичките не искаш ли, щот матриал има!

Аз съм съвсем нормален тийн.. имам си официална мацка, имам си такава за секс само.. щото съм реално мислещ човек и виждам, че не може да виниш хората за каквито са, като Адриана наприме, а трябва да ги приемаш.. аз съм го приел и с мацката си лафиме и се гушкаме, а другата си я чукам. Са кой за каквот е учил, кой каквото му се отдава.

Така че си изкарай топките изпод леглото и гледай реално на нещата..




Не си прав тука ти обаче. Мен даскали са ми предлагали и то най-нагло в прав текст, а това е адски грозно. Аз дори се опитах с баща ми да го разкараме и отидохме при директорката. Ама нищо не можах да докажа и тоя мазник седя и ми се хили цял срок. После добре, че се премести. Ти да не си даскал, че така да защитаваш гилдията? БИл ли си с ученичка?

не съм даскал, няма и да ставам. За тиа пари, тиа нерви не си струват.

Учител да си... особено с днешнито обитаци и келеши, които са в класните стаи .. бе на повечето ми съученици да ги млатиш с учебника, пак няма и заглавието да им влезе в тъпата глава.

Ма това, както ти каза за твоя даскал си е така... няма как да се докаже лесно. Така, че си трайкаш.. пускаш по някоя усмивка и заголваш деколто за по-висока оценка. До къде ше стигнеш си зависи от теб.. е кое бе, не е ли така?!

Да не би да дойде краят?!

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:26
OMG :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .. Да .. много си голяма, брат .. особено по акъл .. на 18 и ходиш с 47-годишен .. Браво бе .. Не си бях и представяла, че ще чуя нещо такова .. .. Колкото до момичето, пуснало темата .. Съжалявам, не обичам да упреквам .. Ако беше по-голяма (около 20 например) и имаше постоянен партньор би било по-приемливо, все пак всеки си има предпочитания. :) Аз например не бих го направила, но разлини мнения, различни интереси, различни хора .. Неприемливо е да си на 15, и да правиш такива неща с учителя си .. Но твоя си работа никой не може да те спре и да ти налее акъл в главата. : )

Ако искаш да ти драсна едно лично със снимка да видиш как изглежда. За любовта граници няма и аз въм усетила ПОРИВА. Така не съм се чувсталва никога. Ти била ли си с голям мъж да видиш разликата? Аз щото съм била с много пикльовци на моите години. Като им бръкнеш с пръстче в дупето и се ококорват като невестулка в трабант. А инче искат да им правиш свирка. Обаче истината е, че са кръгли нули. Ти на колко си мила моя, че поучаваш и мен и това момиче, което е постнало темата :-x

lwsu
06-01-2008, 22:28
айде айде ся, нали си много свободомислеща, ти до какво си мислише че ще доведе непрекъснатото правене на тройки?... до уравновесяване на душевното ти състояние ли, или до укрепване на връзката ти? :?

---- няма да пиша по темата - е*ал съм му маата.. :x

BaBy_bS
06-01-2008, 22:29
не мисля,че трябва да се карате.всички сме различни и имаме мнение по различните въпроси.стига сте се карали и сте се обиждали.Адриана е решила и е направила така.може и грешно да е,може и правилно да е.рано или късно тя ще си разбере какво е :)

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:30
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам )

Първо се научи да пишеш правилно и ти вместо да седиш по форумите, чети граматика и синтаксис. Нищо лично и не се засягай, ама съм сигурен, че бая време си прахосала в нета вместо да учиш. И мисля, че се отклоняваме от темата, затова няма да се нахвърлям на мнения, който ме дразнят. Аз съм си много емоционална и това ми пречи, но си го знам.

sladur4etyYy
06-01-2008, 22:30
Проблема е, че той е по възрастен от мен и не мога да му се наложа.А и ми преподава. Не в училище, а частни уроци по английски в едно друго даскало.Мисля, че ще дойде края скоро...

ти си супер тъпа!! :D и само да те сетя, че ваще не си дават парите,за да чукаш учителя си :wink:

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 22:31
OMG :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .. Да .. много си голяма, брат .. особено по акъл .. на 18 и ходиш с 47-годишен .. Браво бе .. Не си бях и представяла, че ще чуя нещо такова .. .. Колкото до момичето, пуснало темата .. Съжалявам, не обичам да упреквам .. Ако беше по-голяма (около 20 например) и имаше постоянен партньор би било по-приемливо, все пак всеки си има предпочитания. :) Аз например не бих го направила, но разлини мнения, различни интереси, различни хора .. Неприемливо е да си на 15, и да правиш такива неща с учителя си .. Но твоя си работа никой не може да те спре и да ти налее акъл в главата. : )

Ако искаш да ти драсна едно лично със снимка да видиш как изглежда. За любовта граници няма и аз въм усетила ПОРИВА. Така не съм се чувсталва никога. Ти била ли си с голям мъж да видиш разликата? Аз щото съм била с много пикльовци на моите години. Като им бръкнеш с пръстче в дупето и се ококорват като невестулка в трабант. А инче искат да им правиш свирка. Обаче истината е, че са кръгли нули. Ти на колко си мила моя, че поучаваш и мен и това момиче, което е постнало темата :-x

Пиле, аз не поучавам никой. :) Просто изказвам мнение. Живота си е твой, мъжа си е твой - аз и който и да е нямаме право да те кажем нищо. Прасто изказвам ЛИЧНО мнение по въпроса. : ) Иии не съм 13-годишна наебана пикла, мислеща се за много умна като поучава какичките .. : )

BaBy_bS
06-01-2008, 22:32
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам )

Първо се научи да пишеш правилно и ти вместо да седиш по форумите, чети граматика и синтаксис. Нищо лично и не се засягай, ама съм сигурен, че бая време си прахосала в нета вместо да учиш. И мисля, че се отклоняваме от темата, затова няма да се нахвърлям на мнения, който ме дразнят. Аз съм си много емоционална и това ми пречи, но си го знам.
забелязах,че съм го написала грешно,но не мисля,че след като мненията ни се различават трябва да се нападаме една-друга.а това да си много емоционален - знам какво е :)

firesnow
06-01-2008, 22:33
а относно въпроса ти-дали е нормално,моето ЛИЧНО мнение е -НЕ и никога няма да бъде нормално\морално

Айде още един моралист :o Бе я се осъзнайте бе, живеете в най-неморалната страна с най-неморалните хора в нея. Да не говорим за политиците. Аз нямам търпение да се махна, само чакам да ме приемат. Отивам в Холандия, където поне хората са свободолюбиви и си живеят живота на макс!
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам ).всеки си има мнение ,аз изказах моето.а до това дали съм моралист ... хм ... казва ми го човек,който дори не ме познава,а други (познати и непознати)не са ми го казвали.явно се изявяваш като ясновидец :)

кво и се връзваш на тая ский и само ника.. horny bitch ... подчертаам bitch... таз и тя вчера метнала годинки за да не я наричат малолетна и зела да ми прикаа за морализъм
е дрисло ку ще и в егишет да идеш и ако имаш дъщеря и тя прай същите глупости кат е ония келеш де основа тая тема найш колко бързо ше станеш морално мислеща...ти грам възпитание няаш явно..то за тва сме на тва диридже в тая държаа шот сичките сте неморално мислещи и праят същите деца дет имат по 4 аборта на 14 годишна възраст
циганска раота

пък за даскала надали той е бил сдухан та да ' не ти разбира намеците ' а по скоро е бил морално(здраво) мислещ човек и те е игнорирал ама ти си толкоз тъпа та не си могла да го осъзнаеш

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 22:33
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам )

Първо се научи да пишеш правилно и ти вместо да седиш по форумите, чети граматика и синтаксис. Нищо лично и не се засягай, ама съм сигурен, че бая време си прахосала в нета вместо да учиш. И мисля, че се отклоняваме от темата, затова няма да се нахвърлям на мнения, който ме дразнят. Аз съм си много емоционална и това ми пречи, но си го знам.

хмм .. СИГУРЕН .. не беше ли момиче?? ..

BaBy_bS
06-01-2008, 22:34
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам )

Първо се научи да пишеш правилно и ти вместо да седиш по форумите, чети граматика и синтаксис. Нищо лично и не се засягай, ама съм сигурен, че бая време си прахосала в нета вместо да учиш. И мисля, че се отклоняваме от темата, затова няма да се нахвърлям на мнения, който ме дразнят. Аз съм си много емоционална и това ми пречи, но си го знам.

хмм .. СИГУРЕН .. не беше ли момиче?? ..
не знам,просто искам да не се карам или заяждам с никой.

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:35
не съм даскал, няма и да ставам. За тиа пари, тиа нерви не си струват.



Като ти гледам ника, татко ти е някой богаташ и само чакаш да наършиш пълнолетие и да подкараш аудито му, а?

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 22:36
нормално ненормални-има ги всякакви.явно аз съм от по-мислещите и по-нормалните от теб (нищо лично и не те убиждам )

Първо се научи да пишеш правилно и ти вместо да седиш по форумите, чети граматика и синтаксис. Нищо лично и не се засягай, ама съм сигурен, че бая време си прахосала в нета вместо да учиш. И мисля, че се отклоняваме от темата, затова няма да се нахвърлям на мнения, който ме дразнят. Аз съм си много емоционална и това ми пречи, но си го знам.

хмм .. СИГУРЕН .. не беше ли момиче?? ..
не знам,просто искам да не се карам или заяждам с никой.

Е, да :) Аз момичето/момчето имах в предвид ..

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:37
хмм .. СИГУРЕН .. не беше ли момиче?? ..

Сигурна исках да кажа! Не знам понякога що така се нервя на глупости.

BaBy_bS
06-01-2008, 22:38
хмм .. СИГУРЕН .. не беше ли момиче?? ..

Сигурна исках да кажа! Не знам понякога що така се нервя на глупости.
ами точно това е-не се нерви и не се ядосвай.
казах го и по-горе.всички тука и посвета сме различни,нормално е да имаме различни мнения,именно за това не трябва да се нападаме така,да се заяждаме или Обиждаме ....

Mega_Pich16_Audi_A4
06-01-2008, 22:43
не съм даскал, няма и да ставам. За тиа пари, тиа нерви не си струват.



Като ти гледам ника, татко ти е някой богаташ и само чакаш да наършиш пълнолетие и да подкараш аудито му, а?

Аз и сега си го карам.. минавам редовно със лика на Стефан Стамболов, ако някой иска нещо проблеми да прави. Те и без това само това си просят куките..

Ти така за татко ми не говори миличко.. и него ли искаш да го пробваш?

То проблем няма, щот са разведени наще, ама може първо качествен контрол да трябва да направа

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-01-2008, 22:47
Проблема е, че той е по възрастен от мен и не мога да му се наложа.А и ми преподава. Не в училище, а частни уроци по английски в едно друго даскало.Мисля, че ще дойде края скоро...

ти си супер тъпа!! :D и само да те сетя, че ваще не си дават парите,за да чукаш учителя си :wink:

Мерси, че ме сети сестро, чувствам се сетена.Само дето не си доразбрала темата.Ако нямаш нищо смислено да кажеш, що не затихнеш малко, а?
Извинявам се за грубия тон, обикновено не съм такава, но никой не обича да му говорят по този начин.

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:47
ами точно това е-не се нерви и не се ядосвай.
казах го и по-горе.всички тука и посвета сме различни,нормално е да имаме различни мнения,именно за това не трябва да се нападаме така,да се заяждаме или Обиждаме ....

Пих една чаша сок от киви и сега съм спокойна. Аз просто много мразя да поучават на морал наляво и надясно. Постоянно такива глупости чувам. Какви са тея пикльовци, дето ще ме хокат за гаджето ми, че бил на 47. Майка ми и баща ми нищо не са казали, тея ще ме поучават. С майка ми сме си говорили и тя ме подкрепя напълно. Тя също е имала такива връзки и ме разбира. После вече са се намерили с татко, който е само година по-голям и са се влюбили и сега се обичат. Според мен ако майка ми не е била с много по-големи от нея преди това е нямало как да обикне татко. Така че и аз искам да се науча от моя приятел на чувства и на истинските неща в живота и после вече мога да си намеря някой на моите години.

BaBy_bS
06-01-2008, 22:50
ами точно това е-не се нерви и не се ядосвай.
казах го и по-горе.всички тука и посвета сме различни,нормално е да имаме различни мнения,именно за това не трябва да се нападаме така,да се заяждаме или Обиждаме ....

Пих една чаша сок от киви и сега съм спокойна. Аз просто много мразя да поучават на морал наляво и надясно. Постоянно такива глупости чувам. Какви са тея пикльовци, дето ще ме хокат за гаджето ми, че бил на 47. Майка ми и баща ми нищо не са казали, тея ще ме поучават. С майка ми сме си говорили и тя ме подкрепя напълно. Тя също е имала такива връзки и ме разбира. После вече са се намерили с татко, който е само година по-голям и са се влюбили и сега се обичат. Според мен ако майка ми не е била с много по-големи от нея преди това е нямало как да обикне татко. Така че и аз искам да се науча от моя приятел на чувства и на истинските неща в живота и после вече мога да си намеря някой на моите години.
е тука вече не знам.даже май нещо съм пропуснала това за приятеля ти колко е голям.но ти си знаеш.
и аз искам сок :D

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:52
Ти така за татко ми не говори миличко.. и него ли искаш да го пробваш?

То проблем няма, щот са разведени наще, ама може първо качествен контрол да трябва да направа

Това едва ли би го понесъл, щото фактически ще съм ти доведена майка :-P

lwsu
06-01-2008, 22:52
ясно, тебе те прежалихме... вижте от хубавата страна момчета, като станем на 47, е такива девойки ше ни требват... ;)

\:D/ браааво на момичетоооо.... :smt003

firesnow
06-01-2008, 22:53
Bla bla bla
Ти кво зрителни проблеми ли имаш .. шо не открехнеш на другата страница туко виж се осъзнаеш малко ...амин! .... или вече си го напрайла и си сдухала до такаа степен та се прайш че не си го видяла... :D

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:57
е тука вече не знам.даже май нещо съм пропуснала това за приятеля ти колко е голям.но ти си знаеш.
и аз искам сок :D

Ще се въздържа, щото много съм спорила по темата и вече съм изморена. Изморявате ме бе хора!!!! Изморявате ме :? Кво като е на 47? Да не би да има закон някъде писан, че трябва да излизаш с пикльовци :shock:

BaBy_bS
06-01-2008, 22:59
ааааааааааааааааааааааааа аааааааааааа убиите ни с камъни :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Pliok0019
06-01-2008, 23:09
Защо все не усещате кои теми са ебавка...

firesnow
06-01-2008, 23:13
Защо все не усещате кои теми са ебавка...

ти си престай да е ебавка
колко трая си жалък та да го направиш тва
мъка мъка
ама то и няа как да си сигорен ебавка ли е..не е ли ...няа как да ти пратят видео запис rofl

pS
HornyBitchTriesHarder STFU GET OWNED!

Mega_Pich16_Audi_A4
06-02-2008, 06:18
Защо все не усещате кои теми са ебавка...

ти си престай да е ебавка
колко трая си жалък та да го направиш тва
мъка мъка
ама то и няа как да си сигорен ебавка ли е..не е ли ...няа как да ти пратят видео запис rofl

pS
HornyBitchTriesHarder STFU GET OWNED!

Стига ги фъргал тиа STFU-то... много кеч си гледал. :o
То само на записи не върви, някак не са заслужили всички да се наслаждават... ако искаш нещо, бориш се за това нещо. Ако искаш тройка, бориш се за тройкааааа..

Конкретно за Адриана нз дали се ебава, но съм свидетел на достатъчно подобни неща, които много се доближават.. явно е поредното това.

sladur4etyYy
06-02-2008, 08:45
Проблема е, че той е по възрастен от мен и не мога да му се наложа.А и ми преподава. Не в училище, а частни уроци по английски в едно друго даскало.Мисля, че ще дойде края скоро...

ти си супер тъпа!! :D и само да те сетя, че ваще не си дават парите,за да чукаш учителя си :wink:

Мерси, че ме сети сестро, чувствам се сетена.Само дето не си доразбрала темата.Ако нямаш нищо смислено да кажеш, що не затихнеш малко, а?
Извинявам се за грубия тон, обикновено не съм такава, но никой не обича да му говорят по този начин.

8-)

LiloTa
06-02-2008, 09:20
ti ne si u red ....
Toi e s nai-malko 10 god po golqm ot neq...
Toi ne e konservativen,a prosto ne izpitva ni6t ok1m teb i te ebe kogat mu padne i kogat mu umr1zne da ti pr1ska dupeto iska o6te edno i taka izbira si i o6te edna,no nqma da mu e priqtno da sa 2ma m1je,6toto na teb 6ti nap1lnqt ko6nicata i moje da ti xapeca pri druqgiq i taka...
Ti si k***a we 4esno,ei takis momi4enca nai ma nerqt,o6te nemoe si sgotvi ama po4nala da prai svirki i da se ebe nared s1s seki koi i padne,p1lnqt i g1za s.....
Bahti...nak1de otiva toq svqt..Ako ti si b1de6teto na BG po-dobre da se gr1mna ot sq !

Аре са не изпитвал нищо към нея... те даскалите са пичове и си обичат учениците.. това е истински учител.

Са ок, някои се увличат и бъркат в кацата с меда... ама можеш ли да ги обвиниш... теее днешните 15 годишни, много може да научи даскала от тях. Само не разбрах, по какво преподава.

Са не разбрах ти Пет_14 момче ли си момиче ли си? Разбрал ли си кво си? Ти знаеш ли къде се намираш? Я си бръкни в пъпа и питай Онзи горе, дали може... щото това е реалността в днешно време.

Или си голям или си дроб.. и го лапаш Големият!

Момичето освен, че си е уредило предмета си го и обича! Ко толко лошо в това не разбирам... не реве, че не е задоволена, а просто за малко разнообразие..


Боже,колко си плиткоумен,не е истина...Стига си използвал лафофе на "Големия" ми земи си седни на косматия задник и помисли малко,ве келеш...Писнало ми е от такиз кат тебе..Недорасляк такъв...

По темата:Ти си мноу шибана курва ве момиче...Земи си седни и ти на задника...и помисли малко...Защо мислиш,че тоя е с тебе?!Щото е шибан педофил и иска само да та шиба...и явно обича и 3ките...То лошо нема да прайш 3ка ама не с някой дет е 10 год по дърт от тебе...Земи и помисли...


п.п сори за това как пиша ама от такиз като оня шопар ми е писнало... :-x :-x :-x :-x :-x :-x

HornyBitchTriesHarder
06-02-2008, 09:22
мм така си е, истината боли 8-) и да те светна, че перфектно съм разбрала темата. прочетох я още веднъж и,да, тъпа си. иначе не знам как си обясняваш собственото си поведение. само не ми казвай ''ние се обиичаме'' , щото вече е изтъркано

Е тя и лъжата боли, даже повече. От теб искам обаче да обясниш защо пък да не се обичат, защото аз наистина не разбирам.

firesnow
06-02-2008, 09:26
Защо все не усещате кои теми са ебавка...

ти си престай да е ебавка
колко трая си жалък та да го направиш тва
мъка мъка
ама то и няа как да си сигорен ебавка ли е..не е ли ...няа как да ти пратят видео запис rofl

pS
HornyBitchTriesHarder STFU GET OWNED!

Стига ги фъргал тиа STFU-то... много кеч си гледал. :o
То само на записи не върви, някак не са заслужили всички да се наслаждават... ако искаш нещо, бориш се за това нещо. Ако искаш тройка, бориш се за тройкааааа..

Конкретно за Адриана нз дали се ебава, но съм свидетел на достатъчно подобни неща, които много се доближават.. явно е поредното това.
Eй лайнце аз не се ли разпрайх вчера с теб
не помня да съм ти даал разрешение да ми говориш
за къф кеч ми прикааш ве дришък
такаа дyма като 'фъргал' в българския език нЕма...гоу бак ту туркиш
ти целия си копи/пейст ..дори и ника ти е такъв
що не се засилиш към джама а?
дамн тард STFU!

LiloTa
06-02-2008, 09:29
Защо все не усещате кои теми са ебавка...

ти си престай да е ебавка
колко трая си жалък та да го направиш тва
мъка мъка
ама то и няа как да си сигорен ебавка ли е..не е ли ...няа как да ти пратят видео запис rofl

pS
HornyBitchTriesHarder STFU GET OWNED!

Стига ги фъргал тиа STFU-то... много кеч си гледал. :o
То само на записи не върви, някак не са заслужили всички да се наслаждават... ако искаш нещо, бориш се за това нещо. Ако искаш тройка, бориш се за тройкааааа..

Конкретно за Адриана нз дали се ебава, но съм свидетел на достатъчно подобни неща, които много се доближават.. явно е поредното това.
Eй лайнце аз не се ли разпрайх вчера с теб
не помня да съм ти даал разрешение да ми говориш
за къф кеч ми прикааш ве дришък
такаа дyма като 'фъргал' в българския език нЕма...гоу бак ту туркиш
ти целия си копи/пейст ..дори и ника ти е такъв
що не се засилиш към джама а?
дамн тард STFU!



=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

firesnow
06-02-2008, 09:33
уоу... :oops: :oops: ^.^

princesa_viki
06-02-2008, 11:41
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.
Ти не си човек! :-x 15 годишна пикла 3-ки ми прави :razz:

FeelMyPain
06-02-2008, 11:42
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.
Ти не си човек! :-x 15 годишна пикла 3-ки ми прави :razz:

Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

firesnow
06-02-2008, 11:48
Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

:shock: :shock: gtfo

Sunlight-In-Your-Eyes
06-02-2008, 11:51
Не разбирам, защо ме обиждате.Все пак това е обществено място и мога да задам въпрос.Има много по-небивали неща в този форум, ако се поразрови човек.Моята история е истинска, а аз просто исках съвет, защото се почувствах объркана.Какво лошо има в секса с повече от един партньори?Всичките, които ме заклеймихте отгоре - опитвали ли сте?Аз съм човек и заслужавам уважение.

За да получи уважение, човек трябва да има САМОуважение. Приемай го както искаш.

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 12:17
Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

:shock: :shock: gtfo

Тия абривиатурки дето ги праскаш ред по ред, взимат да се изтъркат вече лекичко, не усещаш ли?Научи някви нови поне, за да има разнообразие в и без друго затруднения ти изказ.Айде get the fuck out и shut the fuck up, ако обичаш.Разбрахме, че знаеш 2 изречения на чужд език.FUBAR - тая знаеш ли я?

FeelMyPain
06-02-2008, 12:18
Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

:shock: :shock: gtfo

Тия абривиатурки дето ги праскаш ред по ред, взимат да се изтъркат вече лекичко, не усещаш ли?Научи някви нови поне, за да има разнообразие в и без друго затруднения ти изказ.Айде get the fuck out и shut the fuck up, ако обичаш.Разбрахме, че знаеш 2 изречения на чужд език.FUBAR - тая знаеш ли я?


OWNED ! :razz:

firesnow
06-02-2008, 12:35
Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

:shock: :shock: gtfo

Тия абривиатурки дето ги праскаш ред по ред, взимат да се изтъркат вече лекичко, не усещаш ли?Научи някви нови поне, за да има разнообразие в и без друго затруднения ти изказ.Айде get the fuck out и shut the fuck up, ако обичаш.Разбрахме, че знаеш 2 изречения на чужд език.FUBAR - тая знаеш ли я?

ЪЪЪъъъ?!??!
мисс затънала до такаа степен че се вързала с даскала си койт най вероятни и е свалял звезди за да може след тва да я праска със сичките му други завоевания дет е свалил по същия начин ама му е омръзнало да ги чука поотделно...или няа толкоз време...та си ги свормира на групички та да му е по лесно...
е сърмъ
кат ти поискам мнението тогаа шми кааш колко изрази/абривиатурки/думички на чужд език знам
изказа ми е затруднен само за идиотите коит им е затруднено да го разбират
с даскали шми хой
тъпа съчма
иска уважение шот била чоек
къф чоек си ти ма
ако съм на ваще на мястото ше се откажа от теб
бахти колко си проста
е такиа кат теб емота стаат!
ся чети бавно
muie мърло
SHUT UP 'n SHUT DOWN!

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 12:46
Мене за една тройка няма ли да ме земете :oops:

:shock: :shock: gtfo

Тия абривиатурки дето ги праскаш ред по ред, взимат да се изтъркат вече лекичко, не усещаш ли?Научи някви нови поне, за да има разнообразие в и без друго затруднения ти изказ.Айде get the fuck out и shut the fuck up, ако обичаш.Разбрахме, че знаеш 2 изречения на чужд език.FUBAR - тая знаеш ли я?

ЪЪЪъъъ?!??!
мисс затънала до такаа степен че се вързала с даскала си койт най вероятни и е свалял звезди за да може след тва да я праска със сичките му други завоевания дет е свалил по същия начин ама му е омръзнало да ги чука поотделно...или няа толкоз време...та си ги свормира на групички та да му е по лесно...
е сърмъ
кат ти поискам мнението тогаа шми кааш колко изрази/абривиатурки/думички на чужд език знам
изказа ми е затруднен само за идиотите коит им е затруднено да го разбират
с даскали шми хой
тъпа съчма
иска уважение шот била чоек
къф чоек си ти ма
ако съм на ваще на мястото ше се откажа от теб
бахти колко си проста
е такиа кат теб емота стаат!
ся чети бавно
muie мърло
SHUT UP 'n SHUT DOWN!

Неграмотник!Пич, много рап си слушал като малък, преслушал си даже.
И престани да изтезаваш българския език по този начин.Пиши си само на инглиш сленг, поне няма да ти е такава мъка.

firesnow
06-02-2008, 12:54
Неграмотник!Пич, много рап си слушал като малък, преслушал си даже.
И престани да изтезаваш българския език по този начин.Пиши си само на инглиш сленг, поне няма да ти е такава мъка.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Проблем с превода ли имаш?!
С тОва ли ще се мъчиш да ме затапваш?!
Далеч по-грамотен съм от теб и моГа да ти го докажа!
Не слушам рап!
Не съм и слушал!
И с даскали не съм спал!
Малък бях на твоЯта възраст!
Единственото нещо,което изтезавам е групата от мозъчни клетки,които изпълняВат единствената функция - като ти каЖат да духаш => да го правиш!
Единствената мъка,която виждам наоколо си ти!

Не моГа да разбера ЗАщо след като толкоВа хора ти каЗВат,че си тъпа все още се смяташ за НЕЩО?!??!?! ЗАщотO в моите очи си общо всичкo / ин инглиш сленг / ZERO!

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 13:23
Неграмотник!Пич, много рап си слушал като малък, преслушал си даже.
И престани да изтезаваш българския език по този начин.Пиши си само на инглиш сленг, поне няма да ти е такава мъка.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Проблем с превода ли имаш?!
С тОва ли ще се мъчиш да ме затапваш?!
Далеч по-грамотен съм от теб и моГа да ти го докажа!
Не слушам рап!
Не съм и слушал!
И с даскали не съм спал!
Малък бях на твоЯта възраст!
Единственото нещо,което изтезавам е групата от мозъчни клетки,които изпълняВат единствената функция - като ти каЖат да духаш => да го правиш!
Единствената мъка,която виждам наоколо си ти!

Не моГа да разбера ЗАщо след като толкоВа хора ти каЗВат,че си тъпа все още се смяташ за НЕЩО?!??!?! ЗАщотO в моите очи си общо всичкo / ин инглиш сленг / ZERO!
Малииии, да ти кажа и със субтитри ще си труден за разбиране и не е в мен проблема.Фройд е по-лесен за четене от теб.

firesnow
06-02-2008, 13:31
Неграмотник!Пич, много рап си слушал като малък, преслушал си даже.
И престани да изтезаваш българския език по този начин.Пиши си само на инглиш сленг, поне няма да ти е такава мъка.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Проблем с превода ли имаш?!
С тОва ли ще се мъчиш да ме затапваш?!
Далеч по-грамотен съм от теб и моГа да ти го докажа!
Не слушам рап!
Не съм и слушал!
И с даскали не съм спал!
Малък бях на твоЯта възраст!
Единственото нещо,което изтезавам е групата от мозъчни клетки,които изпълняВат единствената функция - като ти каЖат да духаш => да го правиш!
Единствената мъка,която виждам наоколо си ти!

Не моГа да разбера ЗАщо след като толкоВа хора ти каЗВат,че си тъпа все още се смяташ за НЕЩО?!??!?! ЗАщотO в моите очи си общо всичкo / ин инглиш сленг / ZERO!
Малииии, да ти кажа и със субтитри ще си труден за разбиране и не е в мен проблема.Фройд е по-лесен за четене от теб.

Е туй там горе мила му викаме чист български език.
В по-прав текст не моа да ти искажа мнението си за теб.
Щом не го схващаш и Фройд не мой ти помогне.
И да...проблема е във вашия телевизор...и с мимики и жестове да се мъча да ти говоря се съмняам че ш' ме разбереш...

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 13:48
Неграмотник!Пич, много рап си слушал като малък, преслушал си даже.
И престани да изтезаваш българския език по този начин.Пиши си само на инглиш сленг, поне няма да ти е такава мъка.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Проблем с превода ли имаш?!
С тОва ли ще се мъчиш да ме затапваш?!
Далеч по-грамотен съм от теб и моГа да ти го докажа!
Не слушам рап!
Не съм и слушал!
И с даскали не съм спал!
Малък бях на твоЯта възраст!
Единственото нещо,което изтезавам е групата от мозъчни клетки,които изпълняВат единствената функция - като ти каЖат да духаш => да го правиш!
Единствената мъка,която виждам наоколо си ти!

Не моГа да разбера ЗАщо след като толкоВа хора ти каЗВат,че си тъпа все още се смяташ за НЕЩО?!??!?! ЗАщотO в моите очи си общо всичкo / ин инглиш сленг / ZERO!
Малииии, да ти кажа и със субтитри ще си труден за разбиране и не е в мен проблема.Фройд е по-лесен за четене от теб.

Е туй там горе мила му викаме чист български език.
В по-прав текст не моа да ти искажа мнението си за теб.
Щом не го схващаш и Фройд не мой ти помогне.
И да...проблема е във вашия телевизор...и с мимики и жестове да се мъча да ти говоря се съмняам че ш' ме разбереш...

Важното е на село и в околията да те разбират, за мен не се притеснявай.На който си му интересен, "мой тъ" разбере веднага, особено, ако е от твоята диалектна група. :lol:


Прекалено много внимание ти отделих.Мислех, че това е форум, където можеш да намериш, ако не решение на проблемите си, то поне добронамерено мнение, но явно съм се излъгала.

firesnow
06-02-2008, 14:07
Важното е на село и в околията да те разбират, за мен не се притеснявай.На който си му интересен, "мой тъ" разбере веднага, особено, ако е от твойта диалектна група. :lol:


Прекалено много внимание ти отделих.Мислех, че това е форум, където можеш да намериш, ако не решение на проблемите си, то поне добронамерено мнение, но явно съм се излъгала.

OMFG някои хора просто не знаят кога да млъкнат.... :booooomb: :booooomb:

Добронамерено мнение търсила
Да те лъжим ли искаш?!

Брао! супер прайш! Ако имах вагина и аз щях да я пускам на 'секи даскал...

Е ти и решение.......купи си вибратор...а ако наистина толкова обичаш 3ки си купи два!

gg no re!

!THREAD CLOSED!

Scouse
06-02-2008, 14:11
y geys....y are retards !!! :lol:

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 14:15
Важното е на село и в околията да те разбират, за мен не се притеснявай.На който си му интересен, "мой тъ" разбере веднага, особено, ако е от твойта диалектна група. :lol:


Прекалено много внимание ти отделих.Мислех, че това е форум, където можеш да намериш, ако не решение на проблемите си, то поне добронамерено мнение, но явно съм се излъгала.

OMFG някои хора просто не знаят кога да млъкнат.... :booooomb: :booooomb:

Добронамерено мнение търсила
Да те лъжим ли искаш?!

Брао! супер прайш! Ако имах вагина и аз щях да я пускам на 'секи даскал...

Е ти и решение.......купи си вибратор...а ако наистина толкова обичаш 3ки си купи два!

gg no re!

!THREAD CLOSED!


За да разсея явно създалото се недуразумение, "даскалтът" не е някой дърт книжен плъх, а е супер секси пич на 35 години.Пак ни е голяма разликата, но поне не е старец.Тука една ходеше с някакъв на 47. 8)

А ти ме кефиш все повече с тия лафчета.Много щеше да си актуален в зората на хип-хопа през 70те.

LiloTa
06-02-2008, 14:26
Важното е на село и в околията да те разбират, за мен не се притеснявай.На който си му интересен, "мой тъ" разбере веднага, особено, ако е от твойта диалектна група. :lol:


Прекалено много внимание ти отделих.Мислех, че това е форум, където можеш да намериш, ако не решение на проблемите си, то поне добронамерено мнение, но явно съм се излъгала.

OMFG някои хора просто не знаят кога да млъкнат.... :booooomb: :booooomb:

Добронамерено мнение търсила
Да те лъжим ли искаш?!

Брао! супер прайш! Ако имах вагина и аз щях да я пускам на 'секи даскал...

Е ти и решение.......купи си вибратор...а ако наистина толкова обичаш 3ки си купи два!

gg no re!

!THREAD CLOSED!


За да разсея явно създалото се недуразумение, "даскалтът" не е някой дърт книжен плъх, а е супер секси пич на 35 години.Пак ни е голяма разликата, но поне не е старец.Тука една ходеше с някакъв на 47. 8)

А ти ме кефиш все повече с тия лафчета.Много щеше да си актуален в зората на хип-хопа през 70те.


Олелелее,неее...От тебе почнах да се отчайвам...ОЩЕ ПОВЕЧЕ... :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 Значи ти си на 15 а тои е на 35 тва са 20 години ве мамка му....И ми казваш че та "обичал" 0.o WTF?! Човек на 35 години мисли за семейство,а не за малки момиченца,като тебе...Обича не тебе,обича...оназ ти работа,а най-обича и да ти се подиграва,без ти да го разбираш....Имам 1 въпрос към теб...Ако ся майка ти ти каже че ходи с 15 годишен младеж,как ще реагираш!?

firesnow
06-02-2008, 14:26
За да разсея явно създалото се недуразумение, "даскалтът" не е някой дърт книжен плъх, а е супер секси пич на 35 години.Пак ни е голяма разликата, но поне не е старец.Тука една ходеше с някакъв на 47. 8)

А ти ме кефиш все повече с тия лафчета.Много щеше да си актуален в зората на хип-хопа през 70те.

:D :D :D :D :D :D

35 - 15 = 20

Той мой ти е баща ве!
Не се боря за актуалност тъй като не се намирам в hollywood и не смятам че тва да насичам тъпи малки дрисли из форумите ще ме направи известен...ако за теб актуалността е в тва да разпраяш / я верни я не / историйки ...за мен не е!
е такиа кат теб моа ги намеря на всеки купон киснещи в ъгъла свити на 2о ...ама тук сте мн устати сичките
и почти толкова тъпи
на твое място бих млъкнал до де е зората ми шот кат стигне залеза ще се чудиш за кво си се заяла с мен ... ше се залижен на една страна ше изпразниш на майка си грима и ше заприличаш на ония жалки подовия на човешки същества дет плачат дори и като им цапнеш средняка в очите
уи кал дем емос
КАПИШ??!?

L0LiPoP
06-02-2008, 14:32
Курво 'а'ре млъкни 'щото не си интересна на никой! Такива морално пропаднали на 200км под земната повърхност с лопата да ги ринеш, боклуци и отпадъци сте откъдето и да ви погледне човек!!! :shock: :booooomb:

firesnow
06-02-2008, 14:34
Курво 'а'ре млъкни 'щото не си интересна на никой! Такива морално пропаднали на 200км под земната повърхност с лопата да ги ринеш, боклуци и отпадъци сте откъдето и да ви погледне човек!!! :shock: :booooomb:

true that!

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 14:40
За да разсея явно създалото се недуразумение, "даскалтът" не е някой дърт книжен плъх, а е супер секси пич на 35 години.Пак ни е голяма разликата, но поне не е старец.Тука една ходеше с някакъв на 47. 8)

А ти ме кефиш все повече с тия лафчета.Много щеше да си актуален в зората на хип-хопа през 70те.

:D :D :D :D :D :D

35 - 15 = 20

Той мой ти е баща ве!
Не се боря за актуалност тъй като не се намирам в hollywood и не смятам че тва да насичам тъпи малки дрисли из форумите ще ме направи известен...ако за теб актуалността е в тва да разпраяш / я верни я не / историйки ...за мен не е!
е такиа кат теб моа ги намеря на всеки купон киснещи в ъгъла свити на 2о ...ама тук сте мн устати сичките
и почти толкова тъпи
на твое място бих млъкнал до де е зората ми шот кат стигне залеза ще се чудиш за кво си се заяла с мен ... ше се залижен на една страна ше изпразниш на майка си грима и ше заприличаш на ония жалки подовия на човешки същества дет плачат дори и като им цапнеш средняка в очите
уи кал дем емос
КАПИШ??!?

Не знам, никога не съм се озовавала в ъгъла, а съм била на много купони.Явно злобата ти оттам идва - от много време прекарано в ъгъла.Лузър.Лепни си едно главно "L" на челото.

bebe7o
06-02-2008, 14:41
Курво 'а'ре млъкни 'щото не си интересна на никой! Такива морално пропаднали на 200км под земната повърхност с лопата да ги ринеш, боклуци и отпадъци сте откъдето и да ви погледне човек!!! :shock: :booooomb:

true that!

+1.. и firesnow всичките ти коментари напрао къртят.. бр бр =D> =D> =D> =D> =D> =D>

L0LiPoP
06-02-2008, 14:42
Каза ти: "We call them emos" :-o

HornyBitchTriesHarder
06-02-2008, 14:42
За да разсея явно създалото се недуразумение, "даскалтът" не е някой дърт книжен плъх, а е супер секси пич на 35 години.Пак ни е голяма разликата, но поне не е старец.Тука една ходеше с някакъв на 47. 8)

Ти мацка наистина не си знаеш интереса. Аз кажи речи съм единствената дето те подкрепи и ти така ми се нахвърляш. Кво като е на 35 а моя на 47. Няма голяма разлика. И двете сме с мъже, които кажи речи могат да са ни бащи. Мислех съвсем сериозно да ти отговоря по въпроса и дори говорих днес с малчо (не ми се смейте, така му викам, кво като е доста по-възрастен от мен, аз смятам че е секси това обръщение :oops: ) И той отначало се изненада, но после каза че няма нищо лошо както смятам и аз. И дори имаше идеи как да подходиш с твоя и как би било по-удачно. Наистина като зрял човек се отнесе и беше много сладък. Но ти наистина ме разочарова. Вече имам чувството че на тоя свят никой не ме разбира :( Всички ми се смеят и не виждат колко съм щастлива. Всички ме мразят. Нека ви задам въпрос и ми отговоере честно. По-добре щастлива с 47 годишен, отколкото нещастна с 18 годишен? :(

L0LiPoP
06-02-2008, 14:45
Това "щастие" е краткотрайно!!! Сега не може да го осъзнаете, но в последствие ще разберете! Много мои приятелки са се захващали с чичковци колко бащите си и нищо смислено или дълготрайно НЕ може да се получи!!! Просто си губите времето!!! :booooomb:

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 14:52
Mного жалко за вас хора, много сте черногледи.Хорни, извинявай, не исках така да прозвучи.Напълно те разбирам.Просто исках да подчертая, че не съм нито първата, нищо последната, на която сеслучва нещо подобно и просто се надявах на разбиране.Жалко, че кварталния брат с език, който пори вятъра, не ме разбира.

SkiT
06-02-2008, 14:52
По-добре и двамата зад решетките,а вие двете уличници-на магистралата поне някой лев да изкарате :razz:

bebe7o
06-02-2008, 14:53
По-добре и двамата за решетките,а вие двете уличници-на магистралата поне някой лев да изкарате :razz:

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: Аааааа напрао ма уби :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin:

iLoveChocolate
06-02-2008, 14:57
според мен тоя е егоистичен,безнадежден случай. имам опит с егоистите, затова по-добре го остави той сам да сложи края,за да съжалява после повече. ако нещо се обърка и почне да не ти изнася вече неговата консервативност, просто ти сложи края.
успех миличка :-) и кажи как вървят нещата

SkiT
06-02-2008, 14:59
Аве сложете му белезниците на тоя неудачен педофилски чеп :evil:

HornyBitchTriesHarder
06-02-2008, 15:03
Mного жалко за вас хора, много сте черногледи.Хорни, извинявай, не исках така да прозвучи.Напълно те разбирам.Просто исках да подчертая, че не съм нито първата, нищо последната, на която сеслучва нещо подобно и просто се надявах на разбиране.Жалко, че кварталния брат с език, който пори вятъра, не ме разбира.

Днес съм добра и прощавам, иначе не знам кво щеше да ти се случи след тея думи. Все пак не ме учи на морал след като ти самата правиш такива оргии. Сумарно всички във вашия акт са сигурно два пъти повече от нашите години общо с малчо :-P

Adriana_Sexy_Bitch_15
06-02-2008, 15:03
Аве сложете му белезниците на тоя неудачен педофилски чеп :evil:

Я си пусни Group Home и да не се чуваме известно време.

SpOrTs_GiRl
06-02-2008, 15:04
Курво 'а'ре млъкни 'щото не си интересна на никой! Такива морално пропаднали на 200км под земната повърхност с лопата да ги ринеш, боклуци и отпадъци сте откъдето и да ви погледне човек!!! :shock: :booooomb:

true that!

+1.. и firesnow всичките ти коментари напрао къртят.. бр бр =D> =D> =D> =D> =D> =D>

:grin:

SkiT
06-02-2008, 15:13
Аве сложете му белезниците на тоя неудачен педофилски чеп :evil:

Я си пусни Group Home и да не се чуваме известно време.
Мен незнам чуваш ли ме,аз теб не съм те чувал...чел съм те,а като гледам си доста добре препрочетена брошура за педофили...стихия си..ахах...бясна... :razz: ...първо си опрай дупките и кръпките..погледни се мязаш ли още на нещо,напудри се набий си чепа на приятеля ти пенсионер и се фърли от някъде ...с повече късмет може да отървеш и него от мъките зад решетките ахах :razz:

bebeT00
06-02-2008, 15:14
Здравейте, искам да ви помоля за съвет.Приятеля ми е много ревнив и понеже нашата връзка е малко странна.Сега да не се стреснете - обичаме да правим секс с други двойки от училише или просто тройки с момичета, които обикновено той избира.Чувствам се ужасно подтисната, защото той е много консервативен в това отношение и не иска да пробваме с момче.А не е честно, само той да ни ги избира партньорите.Даже момичетата не ми позволява да избера.Дори за мнението ми не ме пита.Вие на мое място как бихте постъпили?Вече не знам дали това е същия човек, в който се влюбих.Много зле се чувствам и усещам, че идва края.Мисля, че и той усеща и само ме пита, но е непреклонен.Той трябвало да избира.Той има много добър вкус, не се оплаквам (освен онзи път, когато искаше да пробваме с една дебелана - беше мнооо гадно, но се примирих от любов).Започвам да се отчайвам.Какво ще ме посъветвате, как да го накарам да се отвори малко към нови предложения?nqmam mnenie po vaprosa ,no bih kazala ,4e az sam o6te po koncervativna ot nego i ot teb o6te pove4e nikoga nebih pravila troika s moeto gadje nebih go delqla s koqto i da e kakto neiskam i toi da me deli s dryg

FeelMyPain
06-02-2008, 16:43
Стига сте хранили момичето...
За автора:
Прави каквото искаш,но с някой на твоята възраст.
Аре close да не натискам вълшебното копче "Make me All'mighty" и да почвам раздаването на банове :D :D :D

L0LiPoP
06-02-2008, 16:53
...nikoga nebih pravila troika s moeto gadje nebih go delqla s koqto i da e kakto neiskam i toi da me deli s dryg
+1 ;-)

KRSs
06-02-2008, 22:37
Adriana_Sexy_Bitch_15 ти направо ме обиваш с тези коментари не ти ли стана поне малко неудобно щот мисля че много се изложи :lol: :lol: :lol: :D :D :razz:

firesnow
06-02-2008, 22:42
So True! :D

KRSs
06-03-2008, 03:30
Adriana_Sexy_Bitch_15 и ся накрая :D :D как се чустваш като обичаш педофил които мисли само как да та ебне :grin: намери си момче на твоита възраст малко да те постегне щот с тази оста някои ден няма да моиш да излезеш от увас :razz: :-P

FeelMyPain
06-03-2008, 05:52
Adriana_Sexy_Bitch_15 и ся накрая :D :D как се чустваш като обичаш педофил които мисли само как да та ебне :grin: намери си момче на твоита възраст малко да те постегне щот с тази оста някои ден няма да моиш да излезеш от увас :razz: :-P

Урок по български език...Колко грешки намирате в мнението на иначе този толкова интелигентен младеж?
Аз намерих 5 като не броя "моиш" и "Щот" все пак е от село човека, а те там така говорят.

venitywe
06-03-2008, 07:07
заебавай го...баси секс маниака...и при това извратен..