PDA

View Full Version : Матура- измами



Zloagance1
06-02-2008, 06:56
Интересно ми е по време на матурата имаше ли някакви измами или нередности при вас- свързани с квесторите, с подксазване или затваряне на очите на квесторите?
При мен и в моето училище мина гладко. Някои се похвалиха, че са могли да препишат от други и че ще имат само две грешки на теста. В една от стаите една квесторка заспала и един от учениците почнал да си свирка, за да я събуди :D При вас как беше?

ГПЧЕ Ромен Ролан- Стара Загора

s1NNer
06-02-2008, 07:12
Тея от мойто даскало ,които бяха казаха ,че са си преписали като пичове ,а също така и ,че са си говорили през цялото време :]]
Ама разбираемо е все пак са първите матури (задължителни) +това казаха ,че няма да е толко строг контрола и ,че ще ги оставят да преписват :]

Jamalska
06-02-2008, 07:40
Ам ние провеждахме цели дискусии...е,едната квесторка от време на време правеше забележки,ама през повечето време даже ни помагаха.

hottie
06-02-2008, 09:11
Късметлии сте, защото сте първите и напочно са улеснили матурите и контрола като цяло.(Казвам го защото го знам!).
Следващите години ще е много по-трудно.Докато свикнат учениците с идеята за матура и бъдат подготвени.

PeopleAlwaysLeave
06-02-2008, 14:09
И ние си говорехме постоянно. Квесторките се правеха, че не чуват и не виждат :-D Надявам се и утре да е така щото с тая Философия дето съм избрала не знам как ше вържа 3 :D

sexita
06-02-2008, 14:18
На нас..ни подсказваха грешно


Едната я питаме за противоположното на "добродетел" , и тя каза да пишем.. "недобродетел"
:lol: :lol: :lol: