PDA

View Full Version : целулит



xhuxhu
06-02-2008, 07:34
ZDraveite iskam da popitam nehsty za premahvane na celulit... skoro zabelqzah 4e i as imam no samo kato si pritisna kraka... 4etah f internet 4e tova e po lekata faza taka da se kaje :S ta taka vie kakvi kremove polzvate protiv celulit i na kakva cena sa :S

ELiTyYy
06-02-2008, 07:44
олеее....и аз имам бееееее.... :shock: :( ...
как се премахва тая грозотия...

the_best_f
06-02-2008, 07:56
Ами, на "Нивеа" синия мисля, че е хубав, но не съм го ползвала. Цената май беше 16.90 или нещо от сорта. Има и душ-гел на "Нивеа", който също е против целулит (май) и е с едни образувания като мехурчета, с които се масажират проблемните зони. Цената е към 9 лв. Веднъж четох одобрителен отзив за крема на "Дева" и доколкото разбрах, не е скъп (не знам точна цена). Жълтият рол-он на "Гарниер" е доста по-скъпичък, но (съдя от рекламата) е за по-тежка форма на целулит. Цената пак беше към 16.90.
Не гарантирам за цените, но мисля, че бяха приблизително такива, каквито ти ги казвам. Успех в борбата с целулита!

pinkdiamonds
06-02-2008, 08:02
Целутрон -10 процедури са около 100 лв или 10лв на процедура и има 100 % ефект.А кремовете за да действат трбва да се вкарат дълбоко в кожата и това става само чрез масажи иначе ефекта е нулев.

Kisses_P
06-02-2008, 08:35
Маха се с много вода,хранителен режим и спорт :wink: С кремчета няма да стане

Yuna
06-02-2008, 09:29
Аз си взех на Гарниер рол-он-а за целулит, и да ви кжа има ефект.. още като си намажеш кожата и разтриеш малко да попие... усещаш как кожата става по-гладка(и това съвсем ччестно без да преовеличавам)... На опаковката пише,че след 8 дни има видим ефект, аз все още съм на 6-тия ден. Лошото е,че е само 125 ml, но пък може да е достатъчно,незнам. Мажеш се сутрин и вечер.. и разтриваш докато попие в кожата.. Струва към 18 лв. :) Други продукти не съм използвала;)
П.С.
Учителката ми по физкултура казва-решението е.. спорт,спорт и пак спорт.... :)

LovePoisoned
06-02-2008, 09:59
П.С.
Учителката ми по физкултура казва-решението е.. спорт,спорт и пак спорт.... :)
Разбира се. :) А и не е фатално, когато не можеш да си позволиш специални процедури. Просто прилагаш много вода и хранителен режим към спорта. :) 8)

xhuxhu
06-02-2008, 10:46
a gore dolo kakav hranitelen rejim da priloja i kakaf tochno sport.. bqgane tichane.. kakvo :S shte me izvinite no sym malko neveja

sodomicdream
06-02-2008, 11:06
нека да позная - ти си на 13, мислиш се за дебела и грозна и те мързи да спортуваш и четеш книжки =)
решение - сутрин ставаш в 6 и до 7 часа тичаш по стадиона
следобяд си позволи малко гимнастика и вечер преди лягане седни да прочетеш някоя книжка =)

xhuxhu
06-02-2008, 11:27
pyrvo ne se mislq nito za grozna nito za debela.. ne vinagi celulita se pri4inqva ot nadnormeno teglo. ;) osven tova ne me marzi da sportyvam a prosto pitam kam kakav sport da podhodq.. bqgane.. ili kakvo.. a i ne me marzi da cheta knijki :-D

AnIcHkAtA
06-02-2008, 11:59
Дамм и аз имам...по дупето!!Сега ше си отида малко на село, че там има къде да тичам и се надяам за 15 дни-режим+мн мн спорт да сваля някое килце.

sodomicdream
06-02-2008, 21:09
90% от случаите става така =)
опитай с тае-бо
и.. поразрови се и форума - там съм писала са едни процедури за премахване на целулита =)

little_elf
06-02-2008, 21:38
То със седене по цял ден целулитът няма да изчезне,упражненията са единственото спасение.И аз имам и като ходих на фитнес месец и половина забелязах,че намаля,ама сега отказах фитнеса щото ми омръзна и тръгнах не аеробика и мисля,че определено това ще е по-ефикасно.

vaca
06-02-2008, 21:40
ami sys sport se maha ne s mazila za sujalenie :(

abvgdejzi
06-03-2008, 09:43
FITNESSSSSSS tam e cqlata rabota i go kazvam ot li4en opit.3 meseca ve4e hodq i dupeto mi e betonnnn,no estestveno spazvam i dieta bez hranitelen rejim ne stavaa.

MidnightCreep
06-03-2008, 10:51
Спорт,хранителен режим и течности.Друг ефективен начин няма.

Anf3tamin4o
06-03-2008, 10:54
http://www.fema-bg.com/index.php?m=1227&lang=1

Axel_f
06-03-2008, 19:19
Уффф всички давате съвети, ама ефект...??
Тая гадост е наследствна и не зависи от килограмите. Може да си по-слаба от Кейт Мос и пак да имаш целулит. И упражненията не помагат, вярно че стягат мускулите, но не премахват целулита...Кремчетата само правят кожата по-еластична, заглаждат я и не си личи...но след като спрете да се мажете :(

Според мен реален ефект може да се постигне само с антицелулитни програми, които обикновено са адски скъпи. И пак ефектът ще е временен, ако е наследствено :-x

MidnightCreep
06-03-2008, 19:23
Ако още от дете водиш правилен начин на живот,проблеми няма да имаш никога.
Повече зависи от съотношението м/у подкожни мазнини и мускулна тъкан и това дали задържаш вода или не.
Всички тези неща могат да се контролират,номера е да не се допуска изобщо появата на целулит.