PDA

View Full Version : Момичета защо говорите така за момчетата?



vesinka91
06-02-2008, 09:59
imam 1 vypros.Zashto vsi4ki momi4eta (s malki izklu4eniq)skysate s nqkogo ili toi vi zareje i posle vsi4ki vikate toi e nai golemi idiot,kreten i sqkvi takiva...a moje prosto da ne vi obi4a ve4e ili da ima neshto drugo no vsi4ki momi4eta s malki izklu4eniq kakto kazah kazvate 4e majete sa idioti ili kreteni i sqkvi takiva?

w0sh
06-02-2008, 10:03
Да и аз това се питам... такива епитети са ми лепели...

KiFFlaVmRaKa
06-02-2008, 10:12
Ми такива сме си :grin:

w0sh, с тва емо в подписа кво очакваш 8-)

ludo_momiche
06-02-2008, 10:20
imam 1 vypros.Zashto vsi4ki momi4eta (s malki izklu4eniq)skysate s nqkogo ili toi vi zareje i posle vsi4ki vikate toi e nai golemi idiot,kreten i sqkvi takiva...a moje prosto da ne vi obi4a ve4e ili da ima neshto drugo no vsi4ki momi4eta s malki izklu4eniq kakto kazah kazvate 4e majete sa idioti ili kreteni i sqkvi takiva?


Искам само да вметна,че аз съм от тази част,които не одобряват подобно нещо. Но и ще отбележа,че според мен момчетата говорят винаги по този начин за момичето,а по-рядко (не казвам,че е изключение) обратното. Не съм "за" този начин на държане след късане,ама съм се сблъсквала по-скоро с другото-момче нарежда момиче на курва,овца и т.н.

mir4ovski
06-02-2008, 10:21
mi ne znam zashto go pravqt.za mene li4no nqma vinovni za kraq na edna vruzka prosto neshtata ne sa se polu4ili.no tva s etiketite i plueneto nalqvo nadqsno e normalna reakciq-qdosan si na drugiq 4e ti e otnel neshto koeto iska6 ili s koeto si sviknal i go obvinqvash...

VerryBerry
06-02-2008, 10:23
Абе..не злословят само момичетата..и момчетата ги правят тия номера...А ако зависеше от мене,всичките ми бивши вече да ги няма :-D :evil:

sladur4etyYy
06-02-2008, 10:24
Да и аз това се питам... такива епитети са ми лепели...

ами защото ако например момичето, с което си скъсал, те е обичала и мн е държала на теб, й е по- лесно да преодолее факта, че ти вече не я обичаш, като си каже ''той не ме заслужава'' ( давам пример с възможно най- културния израз :D ), отколкото да си повтаря колко те обича и как не може без теб и как си най- незаменимия човек в живота й и така да налива масло в огъня. поне аз така си го обяснявам :-| + тва и момчетата го правят тоя номер

Ivalinka
06-02-2008, 10:31
това е някакъв смахнат начин да си запазят достойнството....

vesinka91
06-02-2008, 10:40
Да и аз това се питам... такива епитети са ми лепели...

ами защото ако например момичето, с което си скъсал, те е обичала и мн е държала на теб, й е по- лесно да преодолее факта, че ти вече не я обичаш, като си каже ''той не ме заслужава'' ( давам пример с възможно най- културния израз :D ), отколкото да си повтаря колко те обича и как не може без теб и как си най- незаменимия човек в живота й и така да налива масло в огъня. поне аз така си го обяснявам :-| + тва и момчетата го правят тоя номер
saglasna s1m 4e i mom4etata syshto go pravqt i naistina taka e po lesno da zabravish nqkogo no nemoje li samo toi ne me zaslujava primerno 1 moq fr kato skysa s gadjeto si po4na da go upluva...4ak me hvana qd 6tot mom4eto ne go zaslujavashe...no tq iskashe i da mu pria mrysno eto tova ne udobrqvam...

BigFakeSmile
06-02-2008, 10:41
a mom4etata ne govorqt li taka (s malki izklu4eniq) za momi4etata koito sa gi zarqzali?!?

vesinka91
06-02-2008, 10:49
a mom4etata ne govorqt li taka (s malki izklu4eniq) za momi4etata koito sa gi zarqzali?!?
kazah 4e i te govorqt

b0nbOnche
06-02-2008, 10:56
съгласна съм с тва ама искам и аз да питам нещо.Защо след като момчето скъса с мен или аз скъсам с него започва до злобее към теб и да те обижда.Преживяла съм това така че въобще не ги оправдавам.Тва че момичетата говорим понякога за тях по този начин ние показваме че мойем да сме като тях да обиждаме и да сме безразлични така че не искам никой да се обижда но е така :smt024 :-$

FeelMe
06-02-2008, 11:02
Искам само да вметна,че аз съм от тази част,които не одобряват подобно нещо. Но и ще отбележа,че според мен момчетата говорят винаги по този начин за момичето,а по-рядко (не казвам,че е изключение) обратното. Не съм "за" този начин на държане след късане,ама съм се сблъсквала по-скоро с другото-момче нарежда момиче на курва,овца и т.н.
i na men mi e 4udno tova va6e durjaanie(na mom4etata)...suglasna sum pove4eto momi4eta sled kato skusat s nqkogo zapo4vat da govorqt razni ne6ta,no i vie mom4etata ne ostavate po-nazad.6tom skusate s nqkoq zapo4vate da razprostranqvate vsqkakvi neverni sluhove(naprimer kakva kurva e ,4e ste q ebali a to vsu6tnost ne e taka,4e vie ste q skusali a ne tq vas.. i t.n.)4esto se sbluskvam s tozi problem i ne razbiram ne moje li kogato mom4e i momi4e skusat prosto da si ostanat sus hubavite spomeni i da produljat napred ,a dori i fr da si ostanat.ne mi e ponqtno kak nqkoi moje da kaje 4e obi4a drugiq i sled sedmica da govori nai-dolnoprobni raboti za nego... :x :-x

kifla
06-02-2008, 11:14
Ми такива сме си :grin:

w0sh, с тва емо в подписа кво очакваш 8-)
баа пак съм съгласна с теб !!! Да живеят кифлите 8-)

varnen4e
06-02-2008, 11:25
Нормално е, когато човек е наранен и да търси вина в другите. Както и е номално да сме малко по емоционални и да изричане неща, които не мислим за съвсем вярни. А и това по принцип е присъщо за жените.
:)

N0_feAR
06-02-2008, 11:52
не мога да ти отговоря със сигурност защо момичетата го правят, но искам да вметна че и момчетата говорят по същия начин...като почнеш от"оная кучка" и стигнеш до "тая тъпата"

AFT
06-02-2008, 12:04
Нека правят квото си поискат бе. Къв е проблема? Нека ги наричат идиоти, малоумници, etc., щом така им е по-лесно теб кво те боли? Да не би някоя да те е нарекла кретен и да ти е разбила живота? о.О Тцтц..

vesinka91
06-02-2008, 12:06
Искам само да вметна,че аз съм от тази част,които не одобряват подобно нещо. Но и ще отбележа,че според мен момчетата говорят винаги по този начин за момичето,а по-рядко (не казвам,че е изключение) обратното. Не съм "за" този начин на държане след късане,ама съм се сблъсквала по-скоро с другото-момче нарежда момиче на курва,овца и т.н.
i na men mi e 4udno tova va6e durjaanie(na mom4etata)...suglasna sum pove4eto momi4eta sled kato skusat s nqkogo zapo4vat da govorqt razni ne6ta,no i vie mom4etata ne ostavate po-nazad.6tom skusate s nqkoq zapo4vate da razprostranqvate vsqkakvi neverni sluhove(naprimer kakva k***a e ,4e ste q ebali a to vsu6tnost ne e taka,4e vie ste q skusali a ne tq vas.. i t.n.)4esto se sbluskvam s tozi problem i ne razbiram ne moje li kogato mom4e i momi4e skusat prosto da si ostanat sus hubavite spomeni i da produljat napred ,a dori i fr da si ostanat.ne mi e ponqtno kak nqkoi moje da kaje 4e obi4a drugiq i sled sedmica da govori nai-dolnoprobni raboti za nego... :x :-x
da i az tova se 4udq zashto i dvete strani nemojem da zapazim dobrite si otno6eniq no mislq 4e ima nadejda da se promenim eto sega nai dobriq mi fr e edno moe biv6e gadje prosto perfektno priqtelstvo i nito edna duma ne sme si kazali zad garba nemoje li da ima malko pove4e uvajenie i ot dvete strani i vsi4ki da sme shtastlivi :)

vesinka91
06-02-2008, 12:08
Нека правят квото си поискат бе. Къв е проблема? Нека ги наричат идиоти, малоумници, etc., щом така им е по-лесно теб кво те боли? Да не би някоя да те е нарекла кретен и да ти е разбила живота? о.О Тцтц..
da poqsnq 4e s1m momi4e :)

MonSitY
06-02-2008, 12:10
и момичетата го правим но и момчетата не остават по назад.щом скъсат с тях те обиждат другия от яд щот не са скъсали те първи :D или от детска работа.аз също съм малка но не съм обиждала никой от бившите ми (това беше тяхна работа) ии наистина е глупаво ако те обли от раздялата дръж се като възрастен човек и живей с болкаат вместо да обиждаш човекът който уж обичаш....

AFT
06-02-2008, 12:18
Нека правят квото си поискат бе. Къв е проблема? Нека ги наричат идиоти, малоумници, etc., щом така им е по-лесно теб кво те боли? Да не би някоя да те е нарекла кретен и да ти е разбила живота? о.О Тцтц..
da poqsnq 4e s1m momi4e :)


Тогава що толкова те вълнува?
Не мога да разбера защо си губите може би най-хубавите години в живота си, за да се мъчете да разберете останалите. Тоя що прави така, ония що прави така.. ми щот така му е изгодно! Престанете да живеете за другите и си гледайте себе си.

dark_angel_7813
06-02-2008, 12:23
:-D ами то е напълно нормално момичетата да говорят така и само момчетата са виновни за тва :D първо те карат да хлътнеш здравата по тях, пръскат всякви надежди, говорят ти ги едни... мили неща... ама всичкото тва е само за момента дее докат не им омръзнем ии нали бият ни шута... :grin: :grin: :grin: и на тях им е все едно колкото и да се правят на много наранени... и пак момичетата изкарват виновни за всичкоо .... и на нас момичетата кво ни остава освен да почнем да ги обиждаме за всичко което са ни направили за всички лъжии и глупостии и постъпвайки по един такав начин ни минава поне малко :) :) :) абе то на момчетата просто вече не може да се вярва.... Ама до тук ся за момичетата и момчетата не остават по назад те пък нали тръгнат с някоя и си мислят вече че могат да и казват кво да прай обаче ги има и такива къдет им се връзват дее ама аз лично съм от момичетата на които никой не може да казва кое и как да го правии таа познавам доста момчета които нали не е ставало на тяхното иии после кви ли не съм слушала по адрес на момичето... и всякви ей такива.... 8) 8) :)

IrReplacaBle
06-02-2008, 12:24
За успокоение 8-) знае ли някои?нееее...е,голяма работа..след седмица-две ще намери друго ангелче на хоризонта и ще забрави за миналия "идиот".... едва ли бих говорила така,ако имам изнесена ясна причина за раздялата,а не мънканици и наистина тъпи оправдания написани чрез смс,примерно...

sexy_eJlz
06-02-2008, 12:35
Zavisi ... ako mom4eto mi e napravilo mrysno .. nqma samo da go ubijdam .. .napravo 6e go prebiq ot boi ... :o Oba4e ako prosto ve4e ne me obi4a ... napylno 6e go razbera za6to me e ostavil .. ina4e samo 6e se ma4ime i dvamata .. i pri takiva slu4ai nqma vinoven .. prosto liubovta si e oti6la .. .za tova nai-dobre da se razdelite, no po vyzmojnost da zapazite priqtelskite si otno6eniq ... ne e nujno da se karate i ubijdate zaradi tfa 4e ne se e polu4ilo mejdu vas ... :)

hrisence
06-02-2008, 12:41
И мен ме заряза едно бивше гадже, но не съм говорила въобще зад гърба му.Тогава ми беше наисина гадно, но все някога щяхме да се разделим.Сега си общуваме като нормални хора.
И аз не разбирам защо повечето момичета така правят. Аз съм момиче и въпреки това не го разбирам... :neutral:

KiFFlaVmRaKa
06-02-2008, 12:41
Ми такива сме си :grin:

w0sh, с тва емо в подписа кво очакваш 8-)

такива сте си... тъпи пачи... жалко че без ебане не може... или още не съм намерил рецептата 8)
Дуде...аз съм мъжко :D

dark_angel_7813
06-02-2008, 12:41
:grin: :grin: :grin: МНого точно го каза Елиии :grin: :grin: :grin: :-) :-)

klamer4e
06-02-2008, 12:43
Не съм от момичетата, които са тръгнали да обиждат, когото и да било... И то за това, че някой ме бил зарязал.. Веднъж са ме зарязвали и отношението ми към тов амомче не се промени.. Продължавах да го обиждам, както като бяхме заедно... И продължавах да го обичам... А за другите ми бивши гаджета съм казвала, че не нзма как съм била с тях... Просто след като започнеш да се вглеждаш в недостатъците на другите ииии започваш да си внушаваш, че те са твърде много.. Повечето момичета правят така ...

BOOK_FAN
06-02-2008, 12:50
Абе..не злословят само момичетата..и момчетата ги правят тия номера... :-D
+1 :grin:

TreeHill
06-02-2008, 14:46
щото ги е яд..

sweet_sorcerer
06-02-2008, 15:35
ами защото докъто си с някой и си мислиш, че той е ...ам....да кажем, идеалният за теб, а като се разделите и погледнеш назад се оказва, че не е така......или както в моя случай, момчето стана боклук малко след като се разделихме, и се погрижи да ми направи доста гадно, така че имам пълно право да го наричам така... :P :P

Spider4eto
06-02-2008, 15:36
Защото се чувстваме наранени и се озлобяваме :D

Mu7k0
06-02-2008, 15:37
Щот са пичуви :lol:

sasha_90
06-02-2008, 15:47
Защото тези момичета,които казват така са още непораснали,за да разберат,че са зарязани защото момчето вече не ги харесва.

slun4ice_90
06-02-2008, 16:09
Аз пък казвам за момчето,че с него съм била адски щастлива.И му желая да е щастлив без мен. :-P :grin: :-P

КъФ...Е...ПроБлеМъ?!?!?
06-02-2008, 16:21
Em...jeni kvo da gi prai6 ? ! :D

FeelMe
06-02-2008, 16:47
Em...jeni kvo da gi prai6 ? ! :D
da be .. to tva vinagi e re6enieto na vseki prolem za vas mom4etata(za po-golqmata 4ast). :-x

RoyTheReaper
06-02-2008, 18:54
Психотерапия. ;)

alex_devv
06-02-2008, 19:18
започна се мрънкането 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-02-2008, 20:38
само 1 ме е рязал... и да идиот е .. и да тъпанар е .. и да на закона мамата еб*л е .. хах не тфа само в песента.. :)
та идиот е да но това не го мислех когато скъсахме .. почнах да го мисля чак когато разбрах че ме е лъгал за едни неща .. :shock: иначе нямаше да си позволя да мисля това ;) а с останалите от бившите ми .. мм не мисля че се сещам за някои от тях за които да кажа нещо лошо.. но и добро за мн малко от тях бих могла да кажа. .. по скоро съм неутрална .. по принцип.. ест има си изключения! :)