PDA

View Full Version : Не мога да спра да мисля за него вече 8 месеца...



sweet15
06-02-2008, 10:36
Преди 8 месеца се влюбих жестоко в едно мом4е .. Казах му че го гхаресвам и той също каза че има нещо към мен, но имало някакво друго момиче, което харесвал от доста време ... Каза че не знае какво ще стане с нея, но нещата станаха ... Супер гадно ми беше да ги гледам всеки ден заедно, познавам ги и двамата и просто не знаех какво д аправя .. И ето минаха вече колко.. около 8 месеца откакто така се влюбих в Него, а те още са заедно .. Не мога да спра д амисля за него, супер гадно ми е и не искам да спирам да се надявам, макар че ми е предлно ясно, че и да скъсат това не значи че ще тръгне с мен илки че някогха ще тръгне с мен ... Всички ми казват да спра д амисля за него, но никой не ме разбира ... Аз не мога да спра да мисля за него... а и не искам .. това, което чувствам е нещо много силно и независимо колко ми е мъчно не искам да губя това чувство ... :(
Пиша тук, за да помоля някой да ми помогне ... не знам дали има смисъл ма благодаря на всеки, който ме разбере :)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

mir4ovski
06-02-2008, 10:41
mi nz kvo da ti kaja osven tva koeto si4ki drugi sa ti kazali-da se opitash da go zabravish.osuznavam 4e ne e lesno izobshto ma nqmash druga perspektiva-ne moje6 da sedi6 i da se samosajalqvash ni6to nqma da se promeni.qvno 4e toi ne se interesuva ot teb i kolkoto i da e trudno trqbva da se opitash da obiknesh drug.ina4e ni6to-se edno si sprqla.nqma smisul ako nqma na4in neshatata s nego da se razviqt.uspeh!

angelcheeee_93
06-02-2008, 10:49
ami nqma drug izhod osven da go zabravi6.vse pak poloji nqkakvi usliliq.obarni vnimanie na interesite ti,izlez na diskoteka,tancuvai s nqkoe mom4e,ili se zabavlqvaite s priqteli po kuponi ili ne6to takova.za6toto dori tova mom4e da skasa s priqtelkata si toi o6te 6te q haresva i ako bade s teb 4uvstvata nqma da sa vzaimni.taka 4e po-dobre ne hrani naprazni nadejdi,a nameri nqkoe dr mom4e koeto 6te te obi4a i 6te ti obarne nujnotoo vnimanie! uspeh :) :-)

BigFakeSmile
06-02-2008, 11:05
az te razbiram napalno (gu6) i pri men ima ne6to takova i nikoi ne me razbira...i nqmam predstava kakvo da pravq

varnen4e
06-02-2008, 11:13
О0о0... спокойно. Рано или късно ще скъсат. А дори и това да не стане в същото време ти може би ще си намериш друг. Просто не губи надежда. :) Това е най- важното.

sweet15
06-02-2008, 11:16
знам аз не губя надежда .. наиситна не искам да губя това чувство .. и не съм от тези момичета дето не искат да си намерят някой .. Аз наиситна искам но в момента просто ням аникой .. нз дали ще с епояви и откъде ще с епояви :(:(:(
И най-гадното е тогава когато виждам как най-добрата ми приятелка си е намерила супер добро момче, а моето момче не може да бъде с мен или моето момче, което още не съм намерила ;(

varnen4e
06-02-2008, 11:23
Виж.. аз ще ти разкажа нещо, което се надявам да ти помогне.
Моята история е следната: Най- добрата ми приятелка си намери гадже и са с него вече от около 2 години. Истината е, че аз през цялото това време не съм имала приятел за повече от един месец. Всеки път когато скъсам с момчето, с което съм и си мисля, как тя е истински щастлива, а мен няма кой да ме обича. Едва ли не толкова се бях депресирала, че ме беше страх да не умра сама.
След време обаче разбрах, че едно от поредните момчета наистина има чувства към мен, и то доста силни. Тогава осъзнах, че не искам някой да ме обича, а искам да живея. Разбрах, защо не се задържам дълго с едно момче- именно защото обичам тръпката от това да не знам той какво мисли, дали ме иска и тн... От една страна е глупаво, но не можеш да решаваш какво да чувстваш. Тогава осъзнах и нещо много важно, а именно, че ако трябва да избирам между това някой да ме обича истински, но да няма тръпка между нас и това аз да обичам някой и да страдам и плача за него- избирам сълзите.
С това искам да ти обясня, че страданието, че нямаш някого далеч не е най- лошото, което може да ти се случи в това отношение. Така, че радвай се, че все още имаш някаква емоция- макар и да не е мечтаната, защото е много по- лошо да останеш безчувствена.
:)

sweet15
06-02-2008, 11:30
абсолютно си права за това, че е по-добре да изпитваш нещо, отколкото да си празен .. Мисълта ми е просто, че аз вярвам, че нещата с Него ще станат някога ... но НЯКОГА, а не сега .. И в същото време осъзнавам, че може и да не станат ... И това ме кара да ми е гадно .. Че може би никога няма да го имам :( .. Ако знаех, че ще го имам някога със сигурност нямаше да ми е гадно .... Мисълта, че Той може да остане само една мечта ме побърква ;(

varnen4e
06-02-2008, 11:33
Разбирам те напълно.. аз съм същата... изпълвам се с надежда, че в крайна сметка ще стане моето.
Но това е много добро решение. Хубаво е да вярваш, че ще постигнеш това което искаш.. защото дори и да не го постигнеш.. времето минава... идва нещо друго, което отвлича вниманието ти.. а ти през цялото време си била изпълнена с положителни мисли.
:)

sweet15
06-02-2008, 11:39
мерси на varnen4e ... Радвамс е че наистина има хора, които ме разбират :) .. Продължавам да с енадявам, но няма да спра да търся някое друго момче ... Защото като че ли покрай всички, които са около мен сигурнпо и аз имам нужда от някой в момента .. А точно това влошава нещата .. Всички около мен имат , а аз не .. И се чувствам не изостанала, а неоценена ...

varnen4e
06-02-2008, 11:41
мерси на varnen4e ... Радвамс е че наистина има хора, които ме разбират :) .. Продължавам да с енадявам, но няма да спра да търся някое друго момче ... Защото като че ли покрай всички, които са около мен сигурнпо и аз имам нужда от някой в момента .. А точно това влошава нещата .. Всички около мен имат , а аз не .. И се чувствам не изостанала, а неоценена ...

Много ясно. Не го мисли толкова- живей.. сега ти е времето.
:)

MonSitY
06-02-2008, 12:16
ем може би за първи път се влюбваш истински и макар че любовта е несподелена ти искаш да я запазиш- така бях и аз само да не казвам колко време че ще се оплашиш :D мойто бе по лапешко :-D съвет:щом искаш да я запазиш ок пази си я ама да знаеш че колкото повече таиш тая любов с ясната представа че е много малък шанса за някаква положителна промяна толкова повече ще те боли... Успех и дано да не съм права!! ;)

ThePowerOfLove
06-02-2008, 15:22
И аз бях г/д така ,но преди време позволих на едно друго момче да ми докаже любовта си. С него бяхме щастливи около година и точно той ми помогна да преодолея голяма си любов. Сега когато се разминавам с момчето,по което страдах години...просто поглеждам на другата страна и си мисля "ти си глупак" 8) Та...не се отчайвай и си намери някой който наистина ще те оцени :) Знам,че сега е трудно,но... Успех :)

FiRe_LaDy
06-02-2008, 15:30
az te razbiram napalno (gu6) i pri men ima ne6to takova i nikoi ne me razbira...i nqmam predstava kakvo da pravq


И аз бях в същото положение и никой не ме разбираше или поне не искаше.Споко с времето всичко ще се оправи!

sasha_90
06-02-2008, 15:56
Няма да ти казвам разни неща от сорта"не мисли за него",защото знам,че няма да има ефект.Ще те посъветвам повече да излизаш с приятели,да се забавляваш,избягвай местата,където можеш да го срещнеш.

GregoryHouse
06-02-2008, 16:09
Използвай ултра модерното средство наречено АНТИДЕПРЕСАНТИ...и да ние не се наричаме антидепресант, те се продават в аптеката...

sweet15
06-02-2008, 17:07
хахах споко аз не искам антидепресанти, а наистина някакъв съвет ... Може би има хора, които са били и на мое място и просто искам да разбера как са се справили с това ... Просто в момента наистина няма кой да ми отвлече вниманието от Него ... Но съм сигурна че и да има няма да го обичам по начина по който Него ... Колкото и смешно и невярващо да звучи на някои .. Любовта съществува ... Доскоро и аз си мислех че няма но уви :)

sweet_sorcerer
06-02-2008, 19:04
Ами според мен излизай повече с приятели, забавлявай се,абе живей си живота....и аз мислех някога, че има момче, което не мога да забравя,ама никой не е незабравим - малко воля, малко съпорт от приятелите и ще ти излети от главата за нула време. 8)

sweet15
06-02-2008, 19:40
Дано сте прави :) И аз излизамс приятели . Не си седя само вкъщи, но просто ми е много гадно .. Може мисълта за Него да направи най-хубавите ми моменти празни

Shadowscape
06-02-2008, 19:47
Разкажи за него - как се разбирате? Колко добре се познавате? Опиши какво му харесваш? Ако наистина си влюбена в него, в личността му, а не само в някакъв измислен идеализиран образ на "забраненото" момче, което не можеш да имаш... тогава аз ще съм първият човек, който ще ти каже да се бориш за неговата любов до края.

sweet15
06-02-2008, 19:55
еми не с епознаваме много добре ... той еот даскало и в началото преди да тръгне с гаджето си и като си писахме ... Писахме си много, знам много за него, рабзирахме се супер добре, но просто нямахме възможност да говорим наживо .. Нещата с еусложниха, защото гаджето му знае, че го харесвам и просто с Него вече не си пишем ...
А за това кое харесвам в него .. Как да ви кажа . Не че го познавам добре, но той е моето момче. Чувствам, че това е Той ... Моят тип, който не харесвам само заради външния вид, а заради самото излъчване и малкото, което сме писали и говорили, просто рабирам, че това е момчето. Досега не съм намирала точния човек, а сега когато го намерих, нищо не стана. Та просто го обичам заради всичко, което е . Няма нещо, което да не харесвам в него. Просто сама се учудвам докъде стига човешката любов :)

juchoche
06-02-2008, 20:04
разбирам те напълно много е гадно чувството ... била съм в почти същата ситуация... но в този случай ти сама трябва да го преживееш никой не може да ти помогне ... от личен опит го казвам.. дори в момента адски мнго харесвам едно момче но голямата ми лубов все още ми тежи и понякога сама се чудя как да го забравя... както хората са казали "ВРЕМЕТО ЛЕКУВА" :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) СпоКО :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

sweet15
06-02-2008, 20:09
дано наистина и мерси :-) :-) :-) :-)

Shadowscape
06-02-2008, 20:11
А според мен истинската любов идва, когато опознаеш човека до болка добре. Когато всеки ден сте заедно, знаете си всичко, когато той е до теб винаги когато имаш нужда от него, когато ти идва на гости притеснен щом си болна, държи ти ръката в киното по време страшен филм, предлага рамо на което да поплачеш като ти е тъжно, а после те развеселява с някоя шега. Не искам по никакъв начин да омаловажавам чувствата ти, просто ми се ще да не се разочароваш един ден от този човек именно понеже все още има твърде много неща за него, които не знаеш, а и той не е направил кой знае какво, за да заслужи любовта ти... Излагаш се на риск, но пък сърцето не пита. Но щом си убедена, че това е Момчето - бори се. Търпението и постоянството винаги се награждават един ден!

sweet15
06-02-2008, 20:18
Убедена съм, че той е момчето . Не спирам да се боря и това наистина ме изморява и изцедява ... Хората около мен им писнаха да слушат за тази моя история, но не мога . Трябва да говоря за това нещо, защото се побърквам иначе. Радвам с епак казвам, че наистина м разбирате и ми давате упора за доста неща. Радвамс е като чуя от някой, че не е безсмислено да се боря, макар че и самата аз знам, че може би никога няма да се случи нещо между нас :)

punkrock
06-02-2008, 20:24
Оф как ми е омръзнало от такива лапетии като теб..

"ОооХхХх не мога да спра да мисля за него0о0-о0, оо0о0 х не мога да живеяяяя, оби4ааааам го0о0о0" :? 8-) (това беше с гаден ироничен тон)

Shadowscape
06-02-2008, 20:24
"Никога" е много измамна думичка - няма как да знаеш какво ти готви утрешния ден. А момчетата в пубертета постепенно се превръщат в мъже и един ден обикновено им идва ума да осъзнаят някои неща и да оценят жената, която дълго време се е борила да бъде с тях :)

RoyTheReaper
06-02-2008, 20:36
Следващия. ;)

marakuq_baby
06-02-2008, 20:52
абсолютно си права за това, че е по-добре да изпитваш нещо, отколкото да си празен .. Мисълта ми е просто, че аз вярвам, че нещата с Него ще станат някога ... но НЯКОГА, а не сега .. И в същото време осъзнавам, че може и да не станат ... И това ме кара да ми е гадно .. Че може би никога няма да го имам :( .. Ако знаех, че ще го имам някога със сигурност нямаше да ми е гадно .... Мисълта, че Той може да остане само една мечта ме побърква ;(

Миличка,не си единствената в такава ситуация,повярвай ми!Аз съм така вече от 3 години!Имала съм 2 гаджета през това време,но не можах да го забравя-Него!!!Влюбих се в това момче от пръв поглед. :smt007 Историята е много дълга-и аз като теб съм омръзнала на всичките ми приятели с постоянно говорене по темата.Ако имаш нужда-пиши ми на лична-разбирам те прекрасно!

sweet15
06-03-2008, 05:55
Оф как ми е омръзнало от такива лапетии като теб..

"ОооХхХх не мога да спра да мисля за него0о0-о0, оо0о0 х не мога да живеяяяя, оби4ааааам го0о0о0" :? 8-) (това беше с гаден ироничен тон)

Пъро не можеш да ми кажеш, че съм чак супер малка. След 1 месец правя 16. Второ не ми е кеф, че ми е гадно и затова с еопитвам да си помогна. И който не ми влиза в положението и наистина не знае колко е гадно, моля го да си спести иронията

XXX_f
06-03-2008, 06:21
намери си някой друг. няма друг начин да го забравиш!

koalka
06-03-2008, 06:21
Друго, освен "забрави го" никой няма да ти каже...по простата причина, че това е единствената опция.Някой ще ти каже "бори се", обаче то ще е само, за да ти вдъхне надежда, която няма да е оправдана.Те не са чак толкова малко време заедно, а и той няма чувства към теб.Надали, дори и да се разделят, нещо ще се е променило и изведнъж ще осъзнае,че те харесва примерно.Правилно ти казват хората да го забравиш и не си мисли, че не те разбират, защото всеки е изпитвал някаква такава несподелена любов, от която боли.Проблема идва от там, че ти просто не искаш да го забравиш и си си втълпила, че това не може да стане.Когато човек въздиша толкова време по някой вече свиква с мисълта, че е влюбен и няма шанс да го забрави, което не е така...