PDA

View Full Version : Секс без презерватив



malka_zapushalka
06-02-2008, 11:11
Така гаджето ми не забеляза белезите за които се притеснявах и бях пуснала тема, но има друг проблем, правихме секс без презерватив, защото ми беше за първи път и той каза че не искал моя първи път да е с презерватив, и когато тръгна да свършва се отдръпна и свърши на корема ми.Та запитването ми е има ли възможност да забременея по този начин. Без злобни коментари или бъзици моля ... :-o

т.7
krem4et0

x3eme
06-02-2008, 11:13
eh eh eh...temi kato taq sum zasi4al nai malko 20 puti pri polojenie 4e ot skoro 4eta tuk
po temata ti
ima veroqtnost razbira se,minimalna ili golqma no q ima :)

FeelMyPain
06-02-2008, 11:13
На 12 ли си ?

princesa_viki
06-02-2008, 11:14
Ами има много малка вероятност,понеже когато е възбуден мъжа и от пениса му се отделя т.нар. предеякулационна течност,която съдържа минимално количество сперматозоиди.
Съмнявам се да е станала белята.Ама за следващия път да си знаеш ;)

06-02-2008, 11:14
:-o в никъв случай..спермата ти е попаднала в/у кожата...трябва да попадне във влагалището,за да забременееш :) :)

Офф топик:наистина стига сте се бъзикали с хората,те търсят помощ,не ебавки :? :?

ПС:За твое добро,образовай се малко...просто секса ще стане по-безопасен и не толкова загадъчен...се пак тря знаиш кво правиш :-D :) :)


айде успехи :-)

FeelMyPain
06-02-2008, 11:15
eh eh eh...temi kato taq sum zasi4al nai malko 20 puti pri polojenie 4e ot skoro 4eta tuk
po temata ti
ima veroqtnost razbira se,minimalna ili golqma no q ima :)

И как ще стане тоя номер при положение че не е попаднала семенна течност върху и около половите и органи?Се 1 да кажеш че и на килима да свърши има малка възможност да забременее :?

princesa_viki
06-02-2008, 11:15
eh eh eh...temi kato taq sum zasi4al nai malko 20 puti pri polojenie 4e ot skoro 4eta tuk
po temata ti
ima veroqtnost razbira se,minimalna ili golqma no q ima :)

И как ще стане тоя номер при положение че не е попаднала семенна течност върху и около половите и органи?Се 1 да кажеш че и на килима да свърши има малка възможност да забременее :?
Предеякулационна течност мой човек ;)

x3eme
06-02-2008, 11:16
Ами има много малка вероятност,понеже когато е възбуден мъжа и от пениса му се отделя т.нар. предеякулационна течност,която съдържа минимално количество сперматозоиди.
Съмнявам се да е станала белята.Ама за следващия път да си знаеш ;)

eto kak :wink:

angelcheeee_93
06-02-2008, 11:16
a kak be6e kato za parvi pat?haresa li ti?

FeelMyPain
06-02-2008, 11:18
Това случва ли се е някога ?Не съм чувал някой да е забременял поради предеякулационна(тая дума нз как се пише) течност...То така ще ме откажите да правя секс без презерватив :(

malka_zapushalka
06-02-2008, 11:19
Мии първия път доста ме позаболя, но втория път сичко си беше ок (втория път вече беше с презерватив ) :) :)

x3eme
06-02-2008, 11:19
Това случва ли се е някога ?Не съм чувал някой да е забременял поради предеякулационна(тая дума нз как се пише) течност...То така ще ме откажите да правя секс без презерватив :(

napravo si se otkaji :D aide stiga spamihte temata na momi4eto

x3eme
06-02-2008, 11:20
Мии първия път доста ме позаболя, но втория път сичко си беше ок (втория път вече беше с презерватив ) :) :)
a haresa li ti :) koi ot dvata puti po ti haresa :)

FeelMyPain
06-02-2008, 11:21
Аз сам спамер ти незнаеш ли :D

princesa_viki
06-02-2008, 11:21
[quote=Чичко_Полицай]Това случва ли се е някога ?Не съм чувал някой да е забременял поради предеякулационна(тая дума нз как се пише) течност...То така ще ме откажите да правя секс без презерватив :(
Е...научи нещо ново.Браво! 8-)

foxy-to
06-02-2008, 11:22
Няма никаква гаранция, че е прекъснал акта навреме. Затова има вероятност, макар и малка. Другия път ползвайте презервативи, не му се вразвай че не било хубаво. Голяма разлика усещат само момчетата и в случая той е мислил не за твоята безопасност ами само за неговото удоволствие.Постъпил е много егоистично и безотговорно. А и не можеш да си сигурна, че не е носител на някоя болест. А тея дето се изказаха, че нямало начин да забременееш да се поинтересуват малко по въпроса и другия път да не се излагат така с гръм и трясък. Може да се забременее, някой преди мен вече обясни как, аз няма да му повтарям думите.

malka_zapushalka
06-02-2008, 11:22
Мии първия път доста ме позаболя, но втория път сичко си беше ок (втория път вече беше с презерватив ) :) :)
a haresa li ti :) koi ot dvata puti po ti haresa :)

Втория определено, макар че очаквах че като са горе долу един след друг пак ше боли ама не боля, даже беше яко :) :)

angelcheeee_93
06-02-2008, 11:23
veroqtnostta ot zbremenqvane e malka,no sa6testvuva,za6toto v predeqkulacionnata te4nost sa6to ima spermatozoidi.

x3eme
06-02-2008, 11:24
Мии първия път доста ме позаболя, но втория път сичко си беше ок (втория път вече беше с презерватив ) :) :)
a haresa li ti :) koi ot dvata puti po ti haresa :)

Втория определено, макар че очаквах че като са горе долу един след друг пак ше боли ама не боля, даже беше яко :) :)

pozdravleniq,ot tuk natam 6te stava vse po qko :smt008

sur4iceto__
06-02-2008, 11:25
malka-zapushalka ти на колко си?

firesnow
06-02-2008, 11:27
без презерватив НЕ!
.............въпреки че и те не са мноу надеждни...

malka_zapushalka
06-02-2008, 11:29
malka-zapushalka ти на колко си?
Не съм няква дрисла на 12 спокойно, тая година ставам на 18.Просто май малко изоставам с развитието :?

А искам да попитам кога като си купиш тест за бременност може да се отчете дали е станало нещо или не ...

firesnow
06-02-2008, 11:30
malka-zapushalka ти на колко си?
Не съм няква дрисла на 12 спокойно, тая година ставам на 18.Просто май малко изоставам с развитието :?

А искам да попитам кога като си купиш тест за бременност може да се отчете дали е станало нещо или не ...

аме щи измери температурата...
яко изостанала си..

foxy-to
06-02-2008, 11:30
Трябва да са минали поне 2 седмици. А пък в аптеката най-често те питат с колко дни ти закъснява. За да знаят какъв тест да ти дадат.

FeelMyPain
06-02-2008, 11:31
Стига сте филмирали момичето тъпанари... :-x
Възможноста да забременееш е 1 : 534535363 след като 50% да не и повече от двойките правят секс без презерватив и нищо не е станало...

x3eme
06-02-2008, 11:31
malka-zapushalka ти на колко си?
Не съм няква дрисла на 12 спокойно, тая година ставам на 18.Просто май малко изоставам с развитието :?

А искам да попитам кога като си купиш тест за бременност може да се отчете дали е станало нещо или не ...
do 2 dni bi trqqlo da pokaje ne sum mnogo osvedomen po toq vupros :-o

FeelMyPain
06-02-2008, 11:31
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

malka_zapushalka
06-02-2008, 11:33
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?
знам знам, е не съм в овулация да се надяваме да не е станала белята :( :( :(

x3eme
06-02-2008, 11:33
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno

foxy-to
06-02-2008, 11:34
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?
А нали знаеш, че сперматозоидите могат да виреят няколко дни в теб. И дори да не си в овулация в деня на акта, те остават живи няколко дни и пак може да изчакат докато настъпи овулацията. Много объркано го казах май. :)

FeelMyPain
06-02-2008, 11:35
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P

x3eme
06-02-2008, 11:36
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P

4el sum dostatu4no ako iska6 da sporim po dobre da e v skype e na v temata na tova momi4e :wink:

firesnow
06-02-2008, 11:36
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P
чиш pawned не намесвай рагата ок ? -.-`

malka_zapushalka
06-02-2008, 11:37
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P

Като чета само кво пишете и направо имам чувството че ше получа удар :shock:

x3eme
06-02-2008, 11:38
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P
чиш pawned не намесвай рагата ок ? -.-`

opaa mai i ti slu6a6 ragga :P BIG UP za teb

firesnow
06-02-2008, 11:39
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P
чиш pawned не намесвай рагата ок ? -.-`

opaa mai i ti slu6a6 ragga :P BIG UP za teb

я ман кекеке :D :D

FeelMyPain
06-02-2008, 11:39
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P

Като чета само кво пишете и направо имам чувството че ше получа удар :shock:


:-x :-x Видя ли...Ся момичето няма да мой да спи щото вкарвате някви идиотски теории.То по таз логика и докато си варвиш по улицата може да забременееш ако някой се изхвърли от терасата падне сперма на улицата върху някои мравчица тя се качи по крака ти стигне до влагалището и айдееее...дай и по улиците да не вървим...

firesnow
06-02-2008, 11:46
не е кат да няаш фантазия

x3eme
06-02-2008, 11:46
А да не говорим че за да забременееш трябва ад си в овулация,знаеш какво е това нали?

ne e nujno da si v ovulaciq,moje da zabremenee6 po vsqko vreme,prosto kogato si v ovulaciq stava mnogo po lesno


Прочети малко литература стига с таз рагга :-P
чиш pawned не намесвай рагата ок ? -.-`

opaa mai i ti slu6a6 ragga :P BIG UP za teb

я ман кекеке :D :D

rasta fai industriqta :P 8-)

FeelMyPain
06-02-2008, 11:47
не е кат да няаш фантазия


Имаш ли идея от кой сайт е тва клипче на подписа ти?Някъф сайт дето има такифа подобни работи

firesnow
06-02-2008, 11:51
не е кат да няаш фантазия


Имаш ли идея от кой сайт е тва клипче на подписа ти?Някъф сайт дето има такифа подобни работи

не знам да съществува такъв

bebeT00
06-02-2008, 15:22
Така гаджето ми не забеляза белезите за които се притеснявах и бях пуснала тема, но има друг проблем, правихме секс без презерватив, защото ми беше за първи път и той каза че не искал моя първи път да е с презерватив, и когато тръгна да свършва се отдръпна и свърши на корема ми.Та запитването ми е има ли възможност да забременея по този начин. Без злобни коментари или бъзици моля ... :-o
ne spoko

ghostwisper
06-02-2008, 15:43
хахаха напрао фрапирахте момичето :P Значи мила радвам се,че ти е харесал секса,по-добре го прави с презервтив,защото всичко се случва..Тестовете за бременност отчитат правилно след 10-14 дни мисля :) и какво др да ти кажа освен приятен полов живот и се пази,че да нямаш проблеми :]]]]] :-)

firesnow
06-02-2008, 15:46
приятен полов живот и се пази,че да нямаш проблеми :]]]]] :-)

-.- се едно ш заминаа за дръга планета
:D :D

ghostwisper
06-02-2008, 15:48
приятен полов живот и се пази,че да нямаш проблеми :]]]]] :-)

-.- се едно ш заминаа за дръга планета
:D :D хахаха не в този смисъл,просто исках да бъда мила :D 8-)

sur4iceto__
06-02-2008, 17:27
malka_zapushalka написа:
sur4iceto__ написа:
malka-zapushalka ти на колко си?

Не съм няква дрисла на 12 спокойно, тая година ставам на 18.Просто май малко изоставам с развитието

ne ne sum kazala 4e si drisla ;) :P

xfce
06-02-2008, 18:44
Добре де след като си на 18 .. случва се и такива работи ( къде тоя късмет 18 годишна девственица ) ти биология учила си .. хубаво не знаеш за какво става дума ама тия работи поне в училище се учат... та по темата. Да има вероятност да забременееш.

alex_devv
06-02-2008, 19:40
Ще проличи съвсем скоро :D

SexOnTheBeach
06-09-2008, 10:37
доста опасно най-добре си е със :)

RyAn
06-15-2008, 16:48
ne