PDA

View Full Version : Има ли истинско приятелство???



beautiful_drive
06-02-2008, 11:50
Zdraveite.iskam da vi spodelq za nai-dobrata mi pr,koqto se prevarna v nai-zlia mi vrag.ve4e 12-13 god sme nerazdelni.no otkakto porasnahme nqkak ne6tata sa mn po razli4ni.a otkakto az si imam seriozen priatel ne6tata napravo zagrubqha.danio i iva mn mn ne se ponasqt i az vse bqh mejdu 4uka i nakovalnqta.tq mi se sarde6e kogato neizlizah s nei,toi mi se sarde6e kogato neizlizah s nego zaradi iva i edva se delqh mejdu dvamata.ot nqkolko meseca oba4e i dvamata sa v po dobri otno6enia.drugoto koeto e ,4e otkakto tq se premesti v drugo u4ili6te i si ima drugi pr mn rqdko izliza s men,pove4eto vreme tq e po kafetata s tqh.darji se super napereno,predi be6e tolkova skromna a sega se darji kato nai golqmata sqka6 nikoi ni6to nemoje da i kaje.ako ne i zv az ,tq nqma da se seti nikoga.predi dva dni sutrinta i pisah da izleznem da piem kafe,tq kaza 4e ima rabota.ok sledobet i pisah da doide u nas da gledame film.tq pak kaza 4e nemoje.obadi mi se kam 6 4asa i mi kazva da izleznem 6tot vse pak bilo petak i az i kazah 4e ve4e sam se razbrala da izlizam s danio,tq mi otgovori 4e vse izlizam s nego i nemojem da se vidim kato horata,a az otvarnah 4e ne sam vinovna sled kato pred denq az q tarsih 2 pati a tq mi otkaza.po kasno mi pra6ta sms v koito pi6e-"da ti si izlizai s danio v grada a men pita6 li me dali mi se sedi v selo.stanala si golqma kurva.predpo4itam da izlizam s pr mi ot grada,otkolkoto s pikla kato teb.vie s danio ste 6mesnici" i t.n.stanala sam kurva za6toto sam spala s edno edinstveno mom4e-danio,s koito adski mn se obi4ame,no sam kurva po neinite dumi :( ) dnes pak se opitva da me skara s drugata mi pr.prosto 4ak sega razbiram kolko e dolna,razbiram 4e ne tq mi e bila nai dobrata pr,tq prosto e zavijdala za vsi4ko koeto imam i t.n.vse pak molia daite mi nqkakav savet

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

unfaithful1234
06-02-2008, 12:15
Zdraveite.iskam da vi spodelq za nai-dobrata mi pr,koqto se prevarna v nai-zlia mi vrag.ve4e 12-13 god sme nerazdelni.no otkakto porasnahme nqkak ne6tata sa mn po razli4ni.a otkakto az si imam seriozen priatel ne6tata napravo zagrubqha.danio i iva mn mn ne se ponasqt i az vse bqh mejdu 4uka i nakovalnqta.tq mi se sarde6e kogato neizlizah s nei,toi mi se sarde6e kogato neizlizah s nego zaradi iva i edva se delqh mejdu dvamata.ot nqkolko meseca oba4e i dvamata sa v po dobri otno6enia.drugoto koeto e ,4e otkakto tq se premesti v drugo u4ili6te i si ima drugi pr mn rqdko izliza s men,pove4eto vreme tq e po kafetata s tqh.darji se super napereno,predi be6e tolkova skromna a sega se darji kato nai golqmata sqka6 nikoi ni6to nemoje da i kaje.ako ne i zv az ,tq nqma da se seti nikoga.predi dva dni sutrinta i pisah da izleznem da piem kafe,tq kaza 4e ima rabota.ok sledobet i pisah da doide u nas da gledame film.tq pak kaza 4e nemoje.obadi mi se kam 6 4asa i mi kazva da izleznem 6tot vse pak bilo petak i az i kazah 4e ve4e sam se razbrala da izlizam s danio,tq mi otgovori 4e vse izlizam s nego i nemojem da se vidim kato horata,a az otvarnah 4e ne sam vinovna sled kato pred denq az q tarsih 2 pati a tq mi otkaza.po kasno mi pra6ta sms v koito pi6e-"da ti si izlizai s danio v grada a men pita6 li me dali mi se sedi v selo.stanala si golqma k***a.predpo4itam da izlizam s pr mi ot grada,otkolkoto s pikla kato teb.vie s danio ste 6mesnici" i t.n.stanala sam k***a za6toto sam spala s edno edinstveno mom4e-danio,s koito adski mn se obi4ame,no sam k***a po neinite dumi :( ) dnes pak se opitva da me skara s drugata mi pr.prosto 4ak sega razbiram kolko e dolna,razbiram 4e ne tq mi e bila nai dobrata pr,tq prosto e zavijdala za vsi4ko koeto imam i t.n.vse pak molia daite mi nqkakav savet
и ти какво искаш да правиш?В сми,не разбрах какъв съвет искаш?

beautiful_drive
06-02-2008, 12:27
to4no v tova e vaprosa,4e nz kakvo da pravq?da govorq li s nei ili da ostavq ne6tata takiva kakvito sa?az i kazah 4e neiskam da e vijdam nito pak da imam ne6to ob6to s nei,no vse pak mislia 4e ne sme si kazali vsi4ko ,ima o6te i togava moje bi pove4e nqma da se poglednem??

sladur4etyYy
06-02-2008, 13:45
to4no v tova e vaprosa,4e nz kakvo da pravq?da govorq li s nei ili da ostavq ne6tata takiva kakvito sa?az i kazah 4e neiskam da e vijdam nito pak da imam ne6to ob6to s nei,no vse pak mislia 4e ne sme si kazali vsi4ko ,ima o6te i togava moje bi pove4e nqma da se poglednem??

еми питай я всичко, което искаш да знаеш. питай я къв й е проблема. ако ти даде безсмислен отг, като този, че си станала курва, спри да се занимаваш с нея и точка 8)