PDA

View Full Version : Секса,Матерялното и Каде отиде Любовта?



lud1990
06-02-2008, 12:42
Това е е от друг сайт,но е много добре казано.

Така,така да ви кажа чесно работя в една много интересна сфера.Там ставам свидетел на много,много интересни неща.Най-същественото което ми прави много силно впечатление е,че голяма част от днешните жени(момичета)са готови да споделят леглото си с с мъже над 45 години и не говоря за някоя жена над 30 говоря за момичета над 16.Така и тук се поражда Каде Отиде Лубовта?..но нека продължа в наши дни мисля много от вас ще се съгласити всяка втора жена стана матерялиска(не обиждам никой винаги има изключения)може ли да едно 18 годишно момиче да си легне с някой който го вдига на две три виягри.А да и не ми пишете че го обича МОЛЯ ВИ СЕ НЕ СМЕ НА 12 ДА СИ РАЗКАЗВАМЕ ПРИКАЗКИ ЗА ЛЕКА НОЩ!! Как после българския младеж да търси и чака любовта...Е НЯМА КАК ДА СТАНЕ...трябва да си с новата S-вица BMW или някоя кола над 40 хил лева ....да Имаш по 400лв (минимум щото не се знае дали ще ти стигнат) на ден ...да имаш поне две три фирми и да можеш да я пуснеш мацката без да ти дреме за парите по магазините.Е добре тогава кжете ми в какъв свят живеем почнахме да си копуваме жените като колите колкото повече пари имаш толкова с по готина мадама ще си.Айде да ви чуя всичките жени как да ще ме убедите че не гледате парите ми то вие може да спите и 50 годишен (труп) и пак да викате че сте щасливи.ДА съгласен съм може да ви даде сигорност ама само от към парите то не се знае дали докато му правите сврика няма да получи инфаркт.
ЗАКЛЮЧЕНИЕ ОТ ДОТУК КАЗНАТО КАТО ФАКТИ:И така въртяхме сукахме и блъскахме си главата в стената коментирахме и заключихме СЕКСА С ХУБАВА ЖЕНА СЕ ИЗМЕРВА С ТОВА КОЛКО ТИ Е ДЪЛБОК ДЖОБА МАЙНАТА И НА ЛЮОБОВТА НИЕ МОЖЕ ДА СМЕ ВЛЮБЕНИ В ПАРИТЕ.

porschecayenne
06-02-2008, 12:53
ами момко работи! какво си седнал да се оплакваш, виждам че си на 18 вече, идеално време да започнеш да изкарваш добри пари и да спиш с хубави жени
аз съм на 21 и ти казвам че има и жени които не ги интересуват парите, в момента имам такава и е смен не защото бачкам много здраво или че карам що-годе хубава кола. айде успех и с вайкане няма да стане нищо, иска се акъл

lovetanya
06-02-2008, 12:53
1-во искам да кажа, че материално се пише с "иа" а не с "я"

2-ро И аз забелязвам тази тенденция наскоро...Е има много изключения, поне аз познавам. Честно да си кажа не бих тръгнала с 40 пък с 45 годишен мъж никога...Аз се чудя как да си хвана някой на мойта възраст, че да ме разбира :shock: Някои мои добри приятелки са такива материалистки, че чак им се чудя...Но какво да направя такива са си! Да се оправят...

Надявам се повечето такива момичета да се осъзнаят, защото почна да става лошо. :?

Exsanguination
06-02-2008, 12:55
мойта не е такава ,ама това е наистина много често срещано
http://www.nearlygood.com/smilies/fighting.gif

Exsanguination
06-02-2008, 12:56
1-во искам да кажа, че материално се пише с "иа" а не с "я"

2-ро И аз забелязвам тази тенденция наскоро...Е има много изключения, поне аз познавам. Честно да си кажа не бих тръгнала с 40 пък с 45 годишен мъж никога...Аз се чудя как да си хвана някой на мойта възраст, че да ме разбира :shock: Някои мои добри приятелки са такива материалистки, че чак им се чудя...Но какво да направя такива са си! Да се оправят...

Надявам се повечето такива момичета да се осъзнаят, защото почна да става лошо. :?
:smt041

sladur4etyYy
06-02-2008, 13:04
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

Scouse
06-02-2008, 13:25
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

демек ена голема част...положително погледнато кам ту 80-90 % 8-)

Python5
06-02-2008, 13:34
Всяка жена (да, дори Вашето гадже) ще се радва ако имате повече пари, финансово обезпечени сте и можете да и предложите сигурност и добър живот.

Тънката разлика идва от факта, дали тя е с вас заради това, или защото ви обича. Много жени си признават съвсем ясно какво търсят у мъжете и това са единствено парите. Други пък държат само на любовта, а парите оставят на заден план ...

... но най-лоши са третите - тези, които казват, че не са с вас заради парите, но когато нещата не вървят финансово и връзката ви страда. Те могат да ви направят живота черен, защото ще ви насадят представата, че проблема е у вас, докато всъщност той е в тяхната алчност и неискреност.

Затова, драги ми мъже, пазете се от третия тип - другите два са като отворена книга, при тях няма изненади.

sladur4etyYy
06-02-2008, 13:38
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

демек ена голема част...положително погледнато кам ту 80-90 % 8-)

не е вярно тва. има и такива, но я направи сметка колко от момичетата, които познаваш биха тръгнали с такъв и колко не биха? ако преобладават тези, които биха, те съветвам: намери си нова компания :D защото от момичетата о/о мен, една съвсем малка част биха го направили :?

Scouse
06-02-2008, 14:03
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

демек ена голема част...положително погледнато кам ту 80-90 % 8-)

не е вярно тва. има и такива, но я направи сметка колко от момичетата, които познаваш биха тръгнали с такъв и колко не биха? ако преобладават тези, които биха, те съветвам: намери си нова компания :D защото от момичетата о/о мен, една съвсем малка част биха го направили :?

5-6 от момичетата в класа ми са ходат с чичиковци, дето карат БМВ-та и Мерцедеси.......за кво си говорим :( ... и освен тфа не им пука кат хоим на дискотека си се прегръщат....чак гнус ма хваща кат вида некав чичка да са натиска с 17-18 годишна :o
пак ние момчета сме убавци...не е да кажеш ,че сме зле.. ама неаме БМВ-та..... :shock:

P.S HOLY CRAP !!!

hahavteen
06-02-2008, 14:09
Винаги е имало момичета които се интересуват само от парите и спят с мн по-възрастни мъже това че вие сега го осъзнавате не знчи че е нов феномен. :? И момичетата не търсят толкова лукса колкото опита и забавленията които може да им предложи един по-възрастен мъж. Момчетата на 16-17-18 повечето са сдухани, неосъзнати и се интересуват от неща които нямат никакво значение за жените съответно не могат да им редложат разбиране, сигурност, бла бла. Жените търсят мъже с бъдеще така че най-важното е да им покажеш че имаш планове и работиш здраво за да постигнеш това което искаш.

EternalSilence
06-02-2008, 14:10
Само един въпрос... как изобщо някои от вас очакват мнението им да се чуе (в случая прочете) и зачете след като няма изречение без правописна грешка... Много се дразня, бе хора! Как може изобщо да пишете по каквато и да е сериозна тема с тоя правопис...

GregoryHouse
06-02-2008, 14:35
Явно живуркаш в София,Варна или Пловдив или някой друг голям град...щото това което описа е типично за там(знам го от Варна съм родом). Но в по малките градове като моя...за сега съм регистрирал 3-4 случая...но предимно готините (на външност) мацки тичат при богаташчета и баровци...щото той кара на тати мерцедеса и дрехи си купУА (да иам и аз правописна грешка,че модно) ползва веднъж и хвърля...така че ...ставайте баровци или се задоволявайте с не чак толкова готини (пак повтарям само на външност) мацки.

Scouse
06-02-2008, 14:38
Само един въпрос... как изобщо някои от вас очакват мнението им да се чуе (в случая прочете) и зачете след като няма изречение без правописна грешка... Много се дразня, бе хора! Как може изобщо да пишете по каквато и да е сериозна тема с тоя правопис...

тфа е щото тука сме натурални гангстери от гетто и нали сме мн на Ти с кривовописа :lol: :lol:

Grozen1010
06-02-2008, 14:47
Явно живуркаш в София,Варна или Пловдив или някой друг голям град...щото това което описа е типично за там(знам го от Варна съм родом). Но в по малките градове като моя...за сега съм регистрирал 3-4 случая...но предимно готините (на външност) мацки тичат при богаташчета и баровци...щото той кара на тати мерцедеса и дрехи си купУА (да иам и аз правописна грешка,че модно) ползва веднъж и хвърля...така че ...ставайте баровци или се задоволявайте с не чак толкова готини (пак повтарям само на външност) мацки.
Лондон е малък град :smt011

GregoryHouse
06-02-2008, 14:51
Не живея в Лондон...(бах маа му не е ли очевидно?)

Ivalinka
06-02-2008, 16:02
ами...така са нещата и такива са били винаги...и от другата страна ги има-мъже,които са с жени,заради парите.това са проценти(и то хич не малки ...) от момичетата и момчетата и едва ли някога ще намалеят дори,а да не говорим за изчезване.

lud1990
06-02-2008, 18:20
Явно живуркаш в София,Варна или Пловдив или някой друг голям град...щото това което описа е типично за там(знам го от Варна съм родом). Но в по малките градове като моя...за сега съм регистрирал 3-4 случая...но предимно готините (на външност) мацки тичат при богаташчета и баровци...щото той кара на тати мерцедеса и дрехи си купУА (да иам и аз правописна грешка,че модно) ползва веднъж и хвърля...така че ...ставайте баровци или се задоволявайте с не чак толкова готини (пак повтарям само на външност) мацки.

От София съм тази тема я видях в друг сайт и ми хареса затова я качих.Колко до мен аз съм на 18 финасово нямам проблеми,но ми писва да гледам как някви руси кучки се возат по Мерцедеси и др коли.Аз самия също не мога да си немера свестна жена :(

Nutty_
06-02-2008, 18:22
Явно живуркаш в София,Варна или Пловдив или някой друг голям град...щото това което описа е типично за там(знам го от Варна съм родом). Но в по малките градове като моя...за сега съм регистрирал 3-4 случая...но предимно готините (на външност) мацки тичат при богаташчета и баровци...щото той кара на тати мерцедеса и дрехи си купУА (да иам и аз правописна грешка,че модно) ползва веднъж и хвърля...така че ...ставайте баровци или се задоволявайте с не чак толкова готини (пак повтарям само на външност) мацки.

От София съм тази тема я видях в друг сайт и ми хареса затова я качих.Колко до мен аз съм на 18 финасово нямам проблеми,но ми писва да гледам как някви руси кучки се возат по Мерцедеси и др коли.Аз самия също не мога да си немера свестна жена :(

Ее има мн свестни момичета и жени :) А тва пари и такива ниеща се чудя как въобще някой може да се интересува от тях,ако е влюбен :)

al_bundy316
06-02-2008, 18:47
И аз това се чудя постоянно... Няма ли вече момичета/момчета, които да обичат човека до себе си заради самия него, а не заради парите, колите или имотите му :?: :!: :?: . Не мога да разбера как може да има толкова плиткоумни хора, за които материалните неща са най-важни и живеят само заради тях... Та нали когато мъжът и жената се женят се заричат да са заедно "в болест и здраве, в богатство и в бедност..."? Или това нищо не значи вече? Истински щастлив е човекът, който има до себе си някой, с когото да сподели щастието си. Да знаеш, че ще има кой да те подкрепи в труден момент и ти също да го подкрепиш... Това е живота за мен. Парите са само средство за преживяване. Те не трябва да се превръщат в смисъла на живота. Така мисля аз и, надявам се, голяма част от хората... :)

Al3ksandra
06-02-2008, 19:04
лОша лоша работа.. До кЪде я стигнахме... ;) Така е.. една част от жените (момичетата) ходят с мъже доста по-големи от тях, и то за какво - за пари & лъскотии... :? Коментирала съм го това с един приятел & приятелки и найстина е грозно... След време когато момичето стане да кажем на 20 25г. а 30 или 40 годишния изпадне в "критическата" да я видим... Аз за това се чудя как да си намеря набор, че да можем да се разбираме, защото се вижда че всеки има различни цели & желания, а пък те... Но не ги обвинявам тез момичета, след време всичко се връща ;) Умните момичета си седят и си траят, докато плиткоумните "скачат" в тия неща.. Жалко за любовта... ето защо после има толкова много проблеми нашето общество... :?А и не са виновни само плиткоумните " руси кучки", мъжете също са виновни защото мислят с оная си работа!....( извинявам се нищо лично, но всеки с пари се прави на надувка и са адски малко изключенията с пари,забележете!)

alex_devv
06-02-2008, 19:15
по дяволите

punkrock
06-02-2008, 20:10
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

демек ена голема част...положително погледнато кам ту 80-90 % 8-)
оф глупости, какви 80-90% бе, ти изкара цялото население курви!

Може да има и такива момичета, но те не са толкова много. Някои дори може да изглеждат като курви, но не са. Все пак момчетата това търсят, всеки си търси някаква тъпа фръцла, затова някой стават такива, защото иначе малко момчета биха им обърнали внимание, защото никой не ги цени.

После момичетата били такива, били еди какви си... :x

Еми сега е така. Без пари си нищо, а нали трябва да сме 'гъзарчета'.

Ето сега примерно една от моя клас миналата година беше някаква дебела, с извинение, но наистина не беше много привлекателна, а сега тая година само от гъзария и за да я забележат и да ходи с 'принцеските' е отслабнала с поне 20 кила и се облича със много яки дрехи.. Но просто и тя е поредната... Търси внимание, но не е курва.

Наистина може да има много "мис-аз-съм-царицата-тука-имам-пари' но има и много повече свестни момичета, просто ЕСТЕСТВЕНо момчетата гледат само натоканите каки и не забелязват 'обикновените' момичета.

Не бъдете толкова повърхности, не гледайте само външността, тя лъже!

sladur4etyYy
06-02-2008, 20:23
това, че всички жени си търсят богати старци и са с тях само заради парите, са предразсъдъци. тези неща ги правят само курвите и някви разглезени тъпачки с мозък, гладък като огледало.

демек ена голема част...положително погледнато кам ту 80-90 % 8-)
оф глупости, какви 80-90% бе, ти изкара цялото население курви!

Може да има и такива момичета, но те не са толкова много. Някои дори може да изглеждат като курви, но не са. Все пак момчетата това търсят, всеки си търси някаква тъпа фръцла, затова някой стават такива, защото иначе малко момчета биха им обърнали внимание, защото никой не ги цени.

После момичетата били такива, били еди какви си... :x

Еми сега е така. Без пари си нищо, а нали трябва да сме 'гъзарчета'.

Ето сега примерно една от моя клас миналата година беше някаква дебела, с извинение, но наистина не беше много привлекателна, а сега тая година само от гъзария и за да я забележат и да ходи с 'принцеските' е отслабнала с поне 20 кила и се облича със много яки дрехи.. Но просто и тя е поредната... Търси внимание, но не е курва.

Наистина може да има много "мис-аз-съм-царицата-тука-имам-пари' но има и много повече свестни момичета, просто ЕСТЕСТВЕНо момчетата гледат само натоканите каки и не забелязват 'обикновените' момичета.

Не бъдете толкова повърхности, не гледайте само външността, тя лъже!

точно това имаХ предвид

Remini
06-02-2008, 20:33
За мен плащането на сметки е въпрос на жест и удоволствие от моя страна.мога да си го позволя и го правя...това се случва по дискотеките когато свалям някое маце с което бих завършил вечерта...но повярвай ми брате да излизам с момиче което да живее на мой гръб няма да стане...
Един ден като се оженя би ми се искало да имам пари жена ми да си стои вкъщи да гледа децата и да гледа къщната работа...
Виж ако си фен на "ЯКИТЕ МОМИЧЕТА" и ти се ебе нещо такова просто отиди в някой стриптийз или публичен дом...там има много готини мадами които ще ти излязат много по евтино ;)
аз за любовта...няма такова понятие 8)

и още нещо....Ако си готин...умен...красив...парит не са голямо значение.
Ще ти дам пример:Свалям съм мацка в дискотека с 2 лева(1 вода :)

Iv4eTy
06-02-2008, 20:53
Първо матерИАлно, а не матерЯлно!!!

Второ - доста истина има в написаното, доста често се срещат момиченца на по 13-14 с някой чичко паричко, който да има купува парцалки и да ги води по кафенца и т.н. а в замяна .... Адски грозно е ии просто не знам тези момичета как се гледат в огледалото, къде им е самоуважението?! :o Как може за едните пари да си лягат с който им падне..........
Все повече се замислям накъде върви скапания свят.... :?
И все пак важното е че не всички сме такива, все още има момичета които не гледаме само колко е дебело портмонето...

Nefarian
06-02-2008, 20:58
Тия какички ги дупят като коледни пуйки, джиткат ги с колите 1-2 седмици и след това си остават само с якото тъпкане... :(

MonSitY
06-03-2008, 07:37
даа много е модерно вече да да ис хванеш някой дето може да ти е баща, а дори и дядо.незнам аз съм малка ама съм твърдо сигурна че такъв мъж няма да ме впечатли освен ако не се влюба което е малко вероятно щот си падам по по-младо :P

lovetanya
06-03-2008, 09:43
И аз това се чудя постоянно... Няма ли вече момичета/момчета, които да обичат човека до себе си заради самия него, а не заради парите, колите или имотите му :?: :!: :?: . Не мога да разбера как може да има толкова плиткоумни хора, за които материалните неща са най-важни и живеят само заради тях... Та нали когато мъжът и жената се женят се заричат да са заедно "в болест и здраве, в богатство и в бедност..."? Или това нищо не значи вече? Истински щастлив е човекът, който има до себе си някой, с когото да сподели щастието си. Да знаеш, че ще има кой да те подкрепи в труден момент и ти също да го подкрепиш... Това е живота за мен. Парите са само средство за преживяване. Те не трябва да се превръщат в смисъла на живота. Така мисля аз и, надявам се, голяма част от хората... :)

Истината!!! =D> ;-)

Obsession
06-03-2008, 10:09
Само един въпрос... как изобщо някои от вас очакват мнението им да се чуе (в случая прочете) и зачете след като няма изречение без правописна грешка... Много се дразня, бе хора! Как може изобщо да пишете по каквато и да е сериозна тема с тоя правопис...

Тъкмо това се канех да напиша! Тази тема е толкова разисквана, дори изтъркана, давани са толкова много "обяснения", заключения, много хора обобщават: "Всички жени са материалистки!". Но проблемът е много наболял, хайде първо да се върнете в началните класове и да се запознаете с правиписа и после да давате квалификации!
Автора, ако искаш момиче противно на описанието, кеото си дал, не забравяй, че трябва да има акъл в главата, да е интелигентна! А интелигентните момичета харесват грамотни момчета/мъже!

Scouse
06-03-2008, 15:55
За мен плащането на сметки е въпрос на жест и удоволствие от моя страна.мога да си го позволя и го правя...това се случва по дискотеките когато свалям някое маце с което бих завършил вечерта...но повярвай ми брате да излизам с момиче което да живее на мой гръб няма да стане...
Един ден като се оженя би ми се искало да имам пари жена ми да си стои вкъщи да гледа децата и да гледа къщната работа...
Виж ако си фен на "ЯКИТЕ МОМИЧЕТА" и ти се ебе нещо такова просто отиди в някой стриптийз или публичен дом...там има много готини мадами които ще ти излязат много по евтино ;)
аз за любовта...няма такова понятие 8)

и още нещо....Ако си готин...умен...красив...парит не са голямо значение.
Ще ти дам пример:Свалям съм мацка в дискотека с 2 лева(1 вода :)

лал аз сам ходил с бати мацката..... 2 месеца некаде и почти не сам и купувал нищо и не сам харчил пари по нея...тайче мн относително,а тая ако треа да сме чесни са заглежда по батковци с пари :P

P.S вие па ако си мислите ,че кат карат скъпите коли и са са барнали кат хуйове.... са големи гангстери сте в грешка... лал 8)

GregoryHouse
06-03-2008, 16:00
Брат никой не ти лаф за гангстери...те са ташаци...ама мацките търсят яката кола яките кинти и яката визия...и казват после знаеш ли кой е моя приятел а? Само да му звънна ща смачка...Btw тоя тип са ми слабост...от една случка стилл знаеш ли кой е гаджето ми и идва гаджето и който ми е бахти приятеля и оная седя като нацвъкана от птички...а дали ще плащаш сметката си е твой избор аз рядко го правя,тоест само ако ме впечатли с нещо...иначе бахт има си пари да си плаща бе аз да не съм ги зел на осиновяване...не че нямам пари ама секи да си знае мястото...

dimanushka
06-03-2008, 16:02
колко такива познавам.... за жалост имам и приятелки които са в много по-лошо положение от описаното... с изключение на възрастта... наглост до безумие ама какво да се прави... напоследък е пълно с такива...

GregoryHouse
06-03-2008, 16:04
Кфо ще рече наглост до безумие?

Shareefa^
06-03-2008, 16:10
Брат никой не ти лаф за гангстери...те са ташаци...ама мацките търсят яката кола яките кинти и яката визия...и казват после знаеш ли кой е моя приятел а? Само да му звънна ща смачка...Btw тоя тип са ми слабост...от една случка стилл знаеш ли кой е гаджето ми и идва гаджето и който ми е бахти приятеля и оная седя като нацвъкана от птички...а дали ще плащаш сметката си е твой избор аз рядко го правя,тоест само ако ме впечатли с нещо...иначе бахт има си пари да си плаща бе аз да не съм ги зел на осиновяване...не че нямам пари ама секи да си знае мястото...

ем да с парите на мама и на тате да са праиш на гъзар не варви мн :)

GregoryHouse
06-03-2008, 16:15
Брат никой не ти лаф за гангстери...те са ташаци...ама мацките търсят яката кола яките кинти и яката визия...и казват после знаеш ли кой е моя приятел а? Само да му звънна ща смачка...Btw тоя тип са ми слабост...от една случка стилл знаеш ли кой е гаджето ми и идва гаджето и който ми е бахти приятеля и оная седя като нацвъкана от птички...а дали ще плащаш сметката си е твой избор аз рядко го правя,тоест само ако ме впечатли с нещо...иначе бахт има си пари да си плаща бе аз да не съм ги зел на осиновяване...не че нямам пари ама секи да си знае мястото...

ем да с парите на мама и на тате да са праиш на гъзар не варви мн :)

Тоа па и тоа...мама и тате вече ги нема...те пари не ми дават...земи мисли преди да пишеш...

Lady_B_
06-03-2008, 16:47
А леле, леле да ви имам критериите за "готини мацки" ! Това ли са готините мацки дето тичат при чичковците с кинтите така ли ? Или може би аз не съм разбрала и всяко красиво момиче ("готина мацка" търси пари ? Хехехе забавлявам се :P Извинявайте ама младежа дето го е написал това (не този който го е побликувал) просто искам да спи със "готина мацка" ама да не и дава нищо и това го нарича любов ! Айде айде знаем си :P Не отричам, че има и такива дето спят със мъже заради парите им, ама утре като станете милионери (дай боже ;) ) едва ли ще имате нещо против :D Пък и ако искате любов не търсете такива и да не ви е яд какво правят те за тях си е :) Явно ценостната им система е под всякъква критика ... :) Пък ако трябва са съм честна мен повече ме притеснява факта, че в последните години има много МЪЖЕ, който търсят пари и ги заменят с ласки ;) Та жените са си жени, ако може и мъжете да останат такива :)

lud1990
06-16-2008, 18:30
lady_b Съгласен съм с твоето мнение.Абе хора защо не пишете не ви ли харесва темата.