PDA

View Full Version : Немога повече!



Mariolcheto
06-02-2008, 13:06
Еми значи кво да ви кажа...като човек съм много яка и разбрана.Случвало ми се е да се сборвам с много трудни моменти и тежки ситуации.Е,добре!Винаги съм си справяла!В интерес на истината тази година е най-тежката ми през целия ми живот-проблеми в семейството.Проблеми,но не какви да са...много трудни!Винаги съм се старала да бъда мъжко момиче и да се преборвам с нещата,но вече немога!Неискам да споделям тези семейни проблеми защото в интерес на истината както се казва "не са за пред хора"...И приятелите ми не са истински...всички се възползват от каквото и да било...и какво???Аз оставам сама!Ако някое момиче щяло да го бият кой е насрещa?!?МАРИОЛА!(Аз)Но Мариола вече е безсилна и неможе да помогне на самата себе си а какво да говорим за "верните" й приятели...
Какво да правя хора???Неиздържам вече психически!!!

w0sh
06-02-2008, 13:16
Психоаналитик. Скъпички са ама вършат ненадмината работа.

RAWRRR
06-02-2008, 13:20
Психоаналитик :lol:
Пий валериан4е,спи пове4е и поискай подкрепа в семейството :).

Seducti0n
06-02-2008, 13:29
Здравей. :)
Като за начабо ще те посъветвам да не се отчайваш колкото и трудно да ти е.Общо взето, губенето на вяра е една крачка преди самото предаване и оставяне на това да се носиш безметежно по течението.
Всеки човек преминава през трудни периоди и не говоря за наколко дни, седмици, месеци и т.н., ами цяла година както е при теб/семейството /.
Приятелите са важна част от живота ни, по има неща с, които ние самите трябва да се справим.Още повече, че ти се срамуваш от това до споделиш проблемите си...тогава как очакваш някой да ти помогне...?!
Знам, че в момента едиственото от, което се нуждаеш е просто едно приятелско рамо на което да си поплачеш и да споделиш проблемите си....дали наистина то не е на една ръка разстояние от теб?!
Не унивай, не се предавай, а потърси начин поне за малко да се отдалечиш от напрегнатата обстановка в дома ти, потърси спокойно и юутно място, където наистина ще се чувстваш в "свои води", без напрежение...
Разбери, че всичкоо зависи единствено от теб!
И да, знам, че ти е тежко, че вижда хоризонта пред теб мъгляв, сив и неприятен, но съм сигурна, че ако вярваш в доброто скоро нещата ще се променят.
И всеки човек си има проблеми, друг е въпросът до колко ще им позволиш да властват в живота ти, да определят настроението ти и т.н.
Успех! :)

marilyn
06-02-2008, 16:23
Според мен всичко си има решение, не трябва да се отчайваш, това не помага. Помисли си че не само твоето семейство има проблеми, а и на дали тези проблеми не могат да се разрешат. В някои моменти на всеки човек му идва в повече и се чувства все едно ще се пръсне и сякаш всички се опитват да го прецакат- познато чувство. Но опитай се да споделиш с някой приятел, това помага. А ако наистина видиш че имаш нужда иди на психоаналитик, там ще ти помогнат да се справиш. И не се предавай, помисли си каква си била и не се отказвай, всичко ще мине. УСПЕХ, МИЛА! :) :) :)