PDA

View Full Version : Снукър



bulgarcheto
06-02-2008, 15:48
Някой от вас играе ли? А гледа?

Alcohooligan
06-02-2008, 16:12
снукър играя онлайн и гледам естествено, иначе играя билярд доволно.

шон мърфи ми е фаворит.

КъФ...Е...ПроБлеМъ?!?!?
06-02-2008, 16:26
Ne igraq , no sum ogromen fen . Redovno gledam ! :) Favorit - Mathew Stevens

TheSadGirl
06-02-2008, 17:20
:shock: ее ее имало и други фенове освен мен тука бе :-D офф ми аз не играя :D ама съм огрооомна фенка на играта, запалих се от финала 2005 м/у Шон Мърфи и Матю Стивънс (тогава заспах :( и неможаха да ме събудят да го догледам :razz: ) по същество.. в Пз има маса за игра на снукър ама незнам кога най сетне ще отида да я видяи пробвам , баща ми каза че било адски трудно :) иначе любимци са ми: Нийл Робъртсън :grin: (от финала на Уелш Оупън с Андрю Хигинсън.. тогав го гледах до 2-3 сутринта, и ми стана любимец), Шон Мърфи също ми е любимец :grin: а естесвено и Марк Селби :grin: оф ми тва е от мен .. за сега :) :) :)

bulgarcheto
06-02-2008, 18:49
Аз малко пъти съм играл билярд, но имам самочувствието на добър играч. Снукър май имало някъде в Стара Загора, ако е така предполагам че ще ходим да играем.

Който играе на компютъра си, нека даде линк да си дръпна нещо, че все някакви простотии тегля.

КъФ...Е...ПроБлеМъ?!?!?
06-02-2008, 19:24
:shock: ее ее имало и други фенове освен мен тука бе :-D офф ми аз не играя :D ама съм огрооомна фенка на играта, запалих се от финала 2005 м/у Шон Мърфи и Матю Стивънс (тогава заспах :( и неможаха да ме събудят да го догледам :razz: ) по същество.. в Пз има маса за игра на снукър ама незнам кога най сетне ще отида да я видяи пробвам , баща ми каза че било адски трудно :) иначе любимци са ми: Нийл Робъртсън :grin: (от финала на Уелш Оупън с Андрю Хигинсън.. тогав го гледах до 2-3 сутринта, и ми стана любимец), Шон Мърфи също ми е любимец :grin: а естесвено и Марк Селби :grin: оф ми тва е от мен .. за сега :) :) :)

Evalata za Матю Стивънс

bulgarcheto
06-02-2008, 19:24
На компютър го правя, до някъде и с щека в ръка ;)

За версията...да, усетил съм я таз работа, ама все не си намирам нещо което да се изтегли, а изтегли ли се не може да се инсталира. Затва питах кой може да помогне.

2004 ли е най-добрата?

Canis_Dirus
06-02-2008, 19:49
Стивън Хендри > всички.
Гледам от 2002-2003 насам. Тогава още нямаше жълти.

Иначе не става за игране. На тая маса не мога да нацеля топките. Обаче брейк 23 съм правил. Мисля да ставам про 8) 8)