PDA

View Full Version : Едно момче от класа ми



losho_momiche
06-02-2008, 16:07
Има едно момче от класа ми в което тея дни почнах да се влюбвам,но виждам че той не е за мен и искам да разбера как да го забрая при положение че с него се виждаме всеки ден :o

laila_94
06-02-2008, 16:32
ами по -добре му кажи какво изпитваш :) ,а след това си прави заключенията :D бтвв днес аз изказах чувствата си на момчето,което харесвам близо половин месец , а той ме отряза .. това е кофти ,но пък иначе ,, ако ти каже и аз тебее :D

sasha_90
06-02-2008, 16:47
Сигурна ли си,че не е само увлечение?

losho_momiche
06-02-2008, 17:59
laila_94 казах му че ми е симпатичен,че го харесвам а той ся страни от мен. :(
sasha_90 това е увлечение от което искам да се отърва ма незнам как :-o

JustBecko
06-02-2008, 19:50
Ами и ние понякога сме си уплашенички... :D


Най-вероятно не знае какво изпитва..

Mim4etooo
06-02-2008, 20:50
po-dobre da ne be6e mu kazvala ni6to 6toto kato se izdade6 4e izpitva6 nqkvi simpatii i toi sqka6 se vyzgordqva li ne znam kak da kaja . mn sym razo4arovana ot mom4etata moje i za tva da ne dam mn subektivno mnenie

sexy_for_you
06-02-2008, 22:36
po-dobre da ne be6e mu kazvala ni6to 6toto kato se izdade6 4e izpitva6 nqkvi simpatii i toi sqka6 se vyzgordqva li ne znam kak da kaja . mn sym razo4arovana ot mom4etata moje i za tva da ne dam mn subektivno mnenie

Така е. ~losho{}momiche~ ,предлагам ти да зарежеш цялата работа с това момче.Когато бях 5-ти клас се влюбих в едно момче от моя клас.Беше просто увлечение,но стана по-сериозо.Бяхме приятели.Веднъж една моя приятелка му каза за чувствата ми.И той се отдръпна,промени се,възгордя се.Сега дори не ме поздравява.След като си му казала,не прави нищо,не се опитвай да се сближиш с него.Остави нещата на течението и се огледай-има толкова други момчета.Не се самонаранявай.Успех!

ashley_lwm
06-03-2008, 06:25
probvai s tova za da se vlubi v tebe : Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал! А после ще ми кажеш какво е станал

LovePoisoned
06-03-2008, 06:55
ами по -добре му кажи какво изпитваш :) ,а след това си прави заключенията :D бтвв днес аз изказах чувствата си на момчето,което харесвам близо половин месец , а той ме отряза .. това е кофти ,но пък иначе ,, ако ти каже и аз тебее :D
Това е доста прибързан ход.
Може дори да го уплашиш.
По-добре да беше започнала лек флирт с него, за да разбереш има ли интерес, няма ли.
И аз бих се поуплашила малко, ако момчето, което харесвам, дойде и ми каже всичко в очите. :razz:

ashley_lwm, ако тая тъпня работеше, нямаше да има нещастие по света!!

sexa_na_kompleksa
06-03-2008, 09:50
Всичко е въпрос на нагласа. Ако ставаш всяка сутрин с мисълта, че не те ебе за него, няма да имаш проблеми. Ако сама не си поставиш за цел да го забравиш, няма как да стане. Пускай си хубава музика, излизай с приятели и не мисли за утрепки.

Lucho
06-03-2008, 15:04
Има едно момче от класа ми в което тея дни почнах да се влюбвам,но виждам че той не е за мен и искам да разбера как да го забрая при положение че с него се виждаме всеки ден :o

Кажи му, и дано те отблъсне... :o

angelllll
06-03-2008, 17:51
при мен беше ставало същото. Хресвах едно мом4е казах му 4е го харесвам и т.н. и той запо4на да страни от мен. Вкрайна сметка след време станахме най-добри приятели. Според мен това мом4е от твоя клас скоро ще направи някаква простотия и ти ше го забраиш 8-)