PDA

View Full Version : Дали ще мога да изпитам отново нещо към нея?



Swingswing
06-02-2008, 16:11
Понеже не ми се пишат романи ще ви разкажа всичко накратко.

Ходя с едно момиче от 6 месеца и половина някъде, преди това ходехме 2 месеца, но тя ми изневери и аз не и проговорих месец и малко(а сме в един и същи клас).
После някакси успях да й простя не знам дали е защото ми е първата или просто е много чаровна и сладка, но както и да е всичко вървеше горе-долу добре до вчера когато разбрах, че тя отново се е забила с някакво момче и ходи с него от 3 седмици докато ходи и с мен.Разбрах го от един нейн бивш, взех телефона на това момче от него звъннах му и той го потвърди, направо избеснях добре, че каза, че прекратява всякакви отношение с нея тъй като той изобщо не знаел за мен(можете ли да го повярвате, човек с който деля всичко от да кажем 8-9 месеца е казал, че един вид аз изобщо не съществувам), момчето ми каза, че точните й думи са били "нямам си приятел вмомента и мисля, че си много сладък" или нещо от този сорт.
Звъннах й на нея тя отново почна с глупостите от сорта на "само теб обичам, какви са тези лъжи, които са ти наговорили" и т.н. по-късно същата вечер си призна и само заради атмосферата в семейството й вмомента останах с нея като и казах, че ще я използвам единствено и само за секс, няма да имам никакви чувства към нея и изобщо няма да я зачитам за човек, един вид ходя с нея от съжаление.Тя плака и ми се моли през целия разговор и след като и казах всички тези неща тя ми отвърна с "не ми пука, ще направя каквото искаш само и само да съм с теб, ти си единственото нещо в живота ми за, което си струва да продължа да живея".
Та така, един вид вмомента ме е страх да скъсам с нея щотото откъде да знам колко й е акъла, може да си посегне с цялата й депресия и "емовски" глупости и после цял живот да се чувствам виновен.Вие как бихте постъпили защото найстина вече не ми пука ама изобщо за нея. :?

GregoryHouse
06-02-2008, 16:16
Не ги слушай тия тъпи емота...сичките се режат измъчват и приказват...ама един умрял нема...и тя като си и толкова скъп нема да каже такива раобит и да ти изневерява зарязвай я без обяснения и кажи, че ако иска ебане знае къде да си го получи...и да не очаква друго...няма да се нареже споко...само заплашват и няма да го направи щом ти е изневерила 2 пъти все пак могла е да си намери друг като е с теб камо ли без теб?


П.п: Оwned от "кратката ти тема :D"

sladur4etyYy
06-02-2008, 16:31
Не ги слушай тия тъпи емота...сичките се режат измъчват и приказват...ама един умрял нема...и тя като си и толкова скъп нема да каже такива раобит и да ти изневерява зарязвай я без обяснения и кажи, че ако иска ебане знае къде да си го получи...и да не очаква друго...няма да се нареже споко...само заплашват и няма да го направи щом ти е изневерила 2 пъти все пак могла е да си намери друг като е с теб камо ли без теб?


П.п: Оwned от "кратката ти тема :D"

+ 1

FeelMe
06-02-2008, 17:14
ne i vqrvai na tezi neini dumi(ti si vs za men,moqt jivot i t.n.).vs tova e postanovka.ako naistina be6e taka nqma6e da ti izneverqva i to 2 puti.a kolkoto do tova da ne si posegne...povqrvai mi nqma da go napravi.znae6 li kolko takiva "priqtelki " imam koito sled vseki edin kazvat "6te si sreja venite","6te sko4a ot terasata" ili "6te se nagultam s hap4eta"...nikoq ne go e napravila za6toto kazvat tezi raboti za da vurnat mom4eto pri sebe si,no za sujalenie ne osuznavat 4e predizvikvat samo otvru6tenie i sujalenie v mom4eto sled podobni izkazvaniq...vijdam 4e i pri teb e podobno.moito mnenie e da q ostavi6 za6toto ako se pre4upi6 i se vurne6 pri neq tq pak 6te ti izneveri i nakraq ti 6te si naraneniqt.prosto ne si struva... :?

Al3ksandra
06-02-2008, 17:21
Съвета ми е да я оставиш. Просто не си заслужава, да се оставяш да те залъгва, лека полека я остави, защото на края наранения ще си ти. :( Тя ако държеше поне малко на теб нямаше да ти изневери или щеше да скъса с теб, и тогава да прави кво'то и да е.. Или поне щеше да си признае.. ама като гледам от твоя пост явно не е от тези хора :?

TreeHill
06-02-2008, 18:38
бъди джентълмен-дай и пистолет

Swingswing
06-02-2008, 18:38
Идеята е там, че тя вече един път се нагълта с хапчета и влезе в болница за далеч по-нищожно скарване и ме е страх този път найстина да не направи нещо тъпо...

angelcheeee_93
06-02-2008, 18:52
6tom e posmqla da tragne s drug zad garba ti i da te izlaje edvali da posegne na jivota si.moje da e obi4ala i drugiq znae li se.ostavi q namira,qvno ne e za teb.ako i prosti6 moje da prodalji da si i izneverqva ,a na teb tova ne ti e priqtno nali? a i 6tom kazva6 4e ve4e ne ti puka-nai-dobre q ostavi,nqma smisal da si s 1 4ovek koito ne obi4a6,prosto ot sajalenie!

FeelMe
06-02-2008, 18:53
ami 6to go e napravila (osobeno za nqkakvo si skarvane)zna4i pomisli kolko i e akula...v slu4aq trqbva da gleda6 sebe si za6toto o4evidno na neq ne i puka osobeno za teb (pokazvat go 2-te i izneveri).zamisli se-ima li nujda da si jertva6 vremeto za 4ovek koito ne te ceni?ti moje6 taka da si ostane6 s neq zavinagi kato vseki put 6tom re6i6 da q ostavi6 6te te e strah da ne si posegne i nakraq zagubiliq 6te si ti.taka ili ina4e vse nqkoga 6te se razdelite-vuprosut e 4e kolkoto pove4e otlaga6 tolko po-zle za teb.opitai se da i kaje6 4e iska6 da se radelite po po-delikaten na4in.tova edinstveno moje6 da napravi6 spored men.USPEH !!

MonSitY
06-02-2008, 21:48
зарежи защото е е непостоянна да изневри и то 2 пъти леле ужассс :-o и да не ти пука на нея не и е пукало когато е била с другите не си заслужава да се треовжиш за нея :)

sexy_eJlz
06-02-2008, 22:02
Ми напреави кат нея ... изневери й ... Но се постарай да разбере! :D Тогава ше ти вдигне луд скандал ... Иии ако и тогава не те остави на мира ... хвани си друга, но не й казвай че късате .. Просто се хващаш с друго момиче, както тя е направила ... Това ще я изкара извън равновесие и най-вероятно вече ше те остави! Ай успех! :-)

sexy_for_you
06-02-2008, 22:43
Зарежи я.Щом има наглостта да ходи с двама едновременно,не смятам,че те обича чак толкова.Просто онова момче я е скъсало и тя е няква лека,която просто търси подкрепа и разбиране,а може да иска да е с теб по навик.Не смятам,че ще има смелостта да посегне на живота си.Остави я,защото имаш причини.А относно емотата,резането на вените не е част от стила.Щом мацката може да ходи с двама,не е чак толкова депресирана.Пък и от едни вени не се умира лесно 8-)

Nefarian
06-02-2008, 22:47
бъди джентълмен-дай и пистолет
бая УоУери станахме вече и онтопик я зарежи пък нека се реже

xkk
06-02-2008, 23:30
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=174215
да не е тази от другата тема?

не смеят да си посегнат кой-знае-колко сериозно, спокойно, оста'и я, не заслужава въобще да я търсиш като ти се прави на 'света вода ненапита'

Swingswing
06-03-2008, 00:37
Не, тя не говори/пише по този начин.

lLady_MooN_RaiN
06-03-2008, 03:21
Ти осъзнаваш ли какво нипиташ? Дали ще може да изпиташ отново чувства към нея!!!??? Че откъде да знаем ние.....

mariana_star
06-03-2008, 08:24
даи и последен шанс ако и този го пропилее повече никога не я считаи дори за животно... такива момичета нямат място в живота и на които и да е

Pliok0019
06-03-2008, 08:31
Ако нямаш желание - зарязвай я. Сгрешила е веднъж - простил си й, но 2рия път... Не може да се очаква нещо различно. Ако сте заедно само заради секса...няма смисъл, наистина.

Obsession
06-03-2008, 08:45
Не можеш постояннод а си алтруист! След 1 месец: "Тя ми изневери за 2645632 път, да и дам ли шанс...". Това са глупости. Какво очакваш да ти каже? Просто зарежи вс свързано с нея, пропиляла си е шансовете. Няма смисъл и ти да и изневеряваш, изобщо няма смисъл да се занимаваш с нея. Щом и нямаш никакви чувства към нея просто сложи край на всичко. И едва ли ще направи нещо, вече веднъж го е правила, изтъркал и се е репертоара...

momi4e_bez_du6a
06-03-2008, 09:08
оставия не те заслужава а и не мисля че ще се самоубие ,и може д аси намериш друга т яда разбере да се държиш лошо безразлично и тя само да те остави

Wrathchild
06-03-2008, 10:24
От опит ти го казвам - страх те е да не си посегне до един момент. В следващия просто казваш 'Ми добре, скачай, ще ти покажа от къде ще има ефект'. Не може цял живот да си с нея, само защото те е страх да не направи нещо. Проблема си е неин, тя е била достатъчно глупава за да предприеме такава стъпка. Бягай далече, защото това може да ти струва наистина много скъсани нерви.

Ivalinka
06-03-2008, 10:55
оле. :shock: какви са тези побърканите да се самоубиват!!!нямам думи просто...нямаш късмет