PDA

View Full Version : Моля Ви много е важно!!!!!!!



fall_out_girl
06-02-2008, 16:39
Нямам на компютъра си Power Point,а ми трябва много спешно,защото утре сутринта трябва да предам задължително презентация по математика.Как мога да изтегля Power Point или по тоно от каде мога да го изтегля...??????Наистина ми е много важно и спешно помогнете ми :( :( :(

FeelMe
06-02-2008, 16:52
ami az vzeh ot u4itelq mi po informatika instalacionen disk i si go ka4ih taka 4e nz otkude moje6 da go iztegli6,no ako iska6 moga da ti go pratq po skype-ne e nikak golqm(okolo 4-5 kb).ako iska6 pi6i mi li4no i 6te ti dam skypa si.

Scouse
06-02-2008, 17:07
ми изтегли си го от някой торент тракер бе ... тцтц ц ц ц
арена , замунда , банана .... :)

Mariolcheto
06-02-2008, 18:00
ми изтегли си го от някой торент тракер бе ... тцтц ц ц ц
арена , замунда , банана .... :)
Ами да! :?

.:БаЛъК:.
06-02-2008, 18:31
ае то утре нали не се учи :) поне в нащо даскало не се учи

st1ka
06-02-2008, 19:28
www.zamunda.net изтегли си office 2007, че има повече екстри! :)

ashley_lwm
06-03-2008, 06:21
Да видим, дали се получава. Та ви казвам, преди около два месеца получих един е-мейл като този, който ви изпращам и за всеки случай изпълних указанията. На следващия ден ми се изпълни това, което си пожелах, а беше нещо, което нямаше начин да стане, т.е., поисках си нещо почти невъзможно???`??? и то стана! Така че сега изпълнявам винаги подобни указания И ви изпращам и на Вас този е-мейл, за да пробвате. Късмет! УВЕРЯВАМ ВИ, ЧЕ Е ИСТННА, ПРИ МЕН ПРОРАБОТИ ЗА ПО-МАЛКО ОТ ЧАС. Нищо не ти струва. Опитай. Можеш да го направиш, нали всички сме чували това: "не вярвам в магии и вещици, но че ги има, има ги !!! Пожелай си нещо... и виж какво ще се случи??? Започни да мислиш за нещо, което действително желаеш, защото това работи... Човекът, който ми изпрати това писмо ми каза, че желанието му се е изпълнило десет минути след като е прочел е-мейла, та тогава реших и аз да го изпратя... Вещиците ще ти изпълнят желанието!!! Пожелай си нещо, когато броенето в обратен порядък завърши!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Пожелай си нещо!****** Изпрати това послание на 10 души в рамките на 1 час. Ако го сториш, ще се изпълни желанието ти! А ако не - ще се случи обратното на това, което си си пожелал! А после ще ми кажеш какво е станал

FeelMe
06-03-2008, 08:05
stiga ste pulnili forumite s tezi gluposti...ne vi li omruzna ve4e??? :-x