PDA

View Full Version : боя за коса- страничен ефект



sweet_baby_cool
06-02-2008, 16:53
Една фр иска да си направи косата тъмно кестенява. Проблемът е, че преди като си е боядисвала косата с качествена боя, беше получила обилни сърбежи по главата. Това страничен ефект ли е или има свръх чувствителна кожа на главата? Бихте ли ми препоръчали боя за коса и ако знаете да ми кажете защто се получава така? 10х предварително !!! :-)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 17:07
Сега има нова на LOREAL , не знам как точно се казва, питаи в някоя парфюмерия, рекламира я Penelope Cruz :) :) :)

girl91
06-02-2008, 17:28
Към боите за коси има листовки... и там пише за тест за алергичност.. да се нанесе количсво от оцветителя и 48 часа не се мие. Ако се появи някакъв сърбеж или друго.. не трябва да се изпозлва боята... това го чета в момента от листовката към боя на Гарниер.

sweet_baby_cool
06-02-2008, 18:22
Сега има нова на LOREAL , не знам как точно се казва, питаи в някоя парфюмерия, рекламира я Penelope Cruz :) :) :)
Penelope Cruz reklamira boqta bez amonqk za neq li stava v1pros?

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 18:31
Сега има нова на LOREAL , не знам как точно се казва, питаи в някоя парфюмерия, рекламира я Penelope Cruz :) :) :)
Penelope Cruz reklamira boqta bez amonqk za neq li stava v1pros?
Да :)

sweet_baby_cool
06-02-2008, 18:40
da priemam 4e moje bi amonqka dovejda tazi reakciq na kojata na glavata nali?

TopTa
06-02-2008, 19:40
Сега има нова на LOREAL , не знам как точно се казва, питаи в някоя парфюмерия, рекламира я Penelope Cruz :) :) :)

+1 :) bez amonia koeto 6te re4e po-besvredna! maika mi q polzva i e mn dovolna! kazva se Natural Match :)