PDA

View Full Version : разбиват ли се лесно ме4тите?



amitq
06-02-2008, 17:02
Е то моето не е много проблем по-скоро изповед или история както искайте го нари4айте.Еми най-накратко 4ели сте доста теми, който съм пускала(дано не съм ви досадила), но слу4и се това, което о4аквах да се слу4и.Скъсахме да така е и защо, такава дълга връзка е не ми е казано направо, но да си дойдем на думата НАЙ-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛИ перфектните другар4ета направиха така, неговите не мойте.Еми слу4ва се и най-хубавото е 4е няма да пла4а за това а ще се усмихна.Мога да го нарека страхливец не от яд. защото вместо да ми каже в о4ите 4е късаме ре6и по най-смешния на4ин да си махне вси4ки наши снимки и да си махне вси4ки сладурски надписи в скайп,ха а мъж на 19 ми бил той.Моми4ета едно да знаете ПАЗЕТЕ СЕ ТО4НО ТЕЗИ, КОЙТО МИСЛИТЕ 4Е СА ЗАД ВАС ИЛИ ЗАД НЕГО МОГАТ ДА ВИ РАЗРЕЖАТ ПОСРЕДАТА С НОЖ!Това е от мен надявам се на никой да не се слу4и, ако някой споделя мнението ми може да пише мерси много :)

IrReplacaBle
06-02-2008, 18:00
Хм...наистина неприятно,но както ти сама каза,продължавай с усмивка и воля все напред :) наистина е супер некоректно и тъпо една връзка да се провали заради "приятели",но и такива неща се случват... Успехи ;)

hahavteen
06-02-2008, 18:06
Може и то доста лесно ако мъжа е един от онези индивиди които вярват че приятелите са преди всичко... :? Приятелите на бившия ми се опитваха да го отделят от мене в продължение на 2 години и половина и накрая успяха(той сам си беше виновен де но ролята която изиграха приятелчетата не беше малка). Според мен тва е суууупер глупаво и аз никога не бих позволила на приятелити си колко и близки да са ми да се месят в личния ми живот :-o

Al3ksandra
06-02-2008, 18:07
Да ти кажа изпитала съм много , много разочарования.. ами норално е.. малко стойностни хора... & още по-малко истински приятели.. дори са ми казвали че приятелство нямало.. :? май е най-добре да разчиташ едиственно на себе си.. Иначе това дето си написла е кофти, говори лошо за бившият ти... Все пак всеки си има глава на раменете & сам си решава какво да прави.. ;) А теб те искам точно така.. И най-тъжното нещо което ти се случи, го посрещай с усмивка.. & аз се опитвам така да правя & да си бъда опора сама на себе си.. защото пак казвам няма нищо вечно ;)

Sunny_stz
06-02-2008, 18:29
Ami da ti kaja mujete sa egoisti!Bez da se obijdat nqkoi predstaviteli na mujkiq pol!Kakvoto i da si govorim e taka!Edna jena kogato se vlubi ne misli za sebe si ,a za 4oveka do neq!!!A muja misli pove4e za sebe si ,za guza si taka da go nareka!!Na jenata sa dadeni pove4eto bolki i tezi koito kazvat 4e jenite ne sa hora ( po-4esto tova sa muje) ,togava koi vas vi e rodil muj li ??Sled kato jenite ne sme hora sledovatelno i vie ne ste!!Taaa..taka jenite sme po-silniq pol,mnogo pove4e izdurjame psihi4eski ot tqh!!!Pravo napred jeni!Ne se davaite na mujete,ne si struva muje navsqkade!!Drujte na sobstvenite si pricipi i ne padaite pod nivoto si zaradi tqh!!!

sweet_sorcerer
06-02-2008, 19:00
Ами не само момчетата могат да те разочароват, а и приятелите ти...А м/у другото и аз имах подобен проблем с бившия - приятелите му направиха вс вазможно да ни разделят, ама накрая той си беше виновен, не те.Аз бих казала - пази се от приятелите си, те могат да те наранят най - много.....

angelcheeee_93
06-02-2008, 19:05
vsi4ko se polu4ava taka za6toto pove4eto ''priqteli'' se barkat v otno6eniqta na tezi ,koito se obi4at.priqtelite ne biva da se mesqt.vse pak trqbva da prodalji6 napred ,ne poglejdai nazad! :)

punkrock
06-02-2008, 20:30
Еми като се замислиш всяка любов си има край, нищо не е вечно. Затова винаги приятелите са пред всичко, защото не можеш просто да оставиш приятелите си заради някакво момиче и после изведнъж да останеш без никой.
Пък и може да не са виновни приятелите му, може вече да няма чувства към теб. Ама каквото и да е, няма значение, продължавай напред
Докато се чудиш защо и ка било станало, живота си тече :-D

huligankata
06-02-2008, 20:32
Ако любовта, която изпитвате един към друг е истинска нищо не би било пречка още по - малко приятелите. Едно е те да се опитват да преебат нещата (ясно е кви приятели са) ама той да им се върже - тва говори само, че акъла му е малко назад в развитието или просто има изкривени схващания .. Главата горе и не се предавай - той просто не е бил човека за теб ;) а по скоро поредния хлапак дето си мисли, че е голям, а не си дава сметка, че утре същите тия приятели които е послушал няма да го обичат както ти би могла или да му готвят, чистят и перат чорапите .....

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-02-2008, 20:32
кофти се е получило .. но нищо даваи напред и толкова :)

punkrock
06-02-2008, 20:35
Оф всеки път като прочета темата и се бъркам и почвам да си мисля за нещо свързано с мечтите като цяло, а то тва което си писала няма нищо общо, я вземи си опрЪй темата да е по темата 8-) :D

GregoryHouse
06-03-2008, 11:23
Ако са точни и с нещо в черепа...не...но в българия това е много рядко за това е доста възможно...

mir4ovski
06-03-2008, 11:28
a be shtom toi se e ostavil na drujkite da mu povliaqt na4i i toi e kolkoto tqh stoka..taka 4e ne sujalqvai

p.s kvo obshto ima tva s me4tite?

dqvolicaa
06-03-2008, 19:15
ena me4ta se razpada b1rzo
edna liubov moje da se prev1rne v bolka za cql jivot za sekundi
edna vr1zka se razpada dori s edna edinstvena duma
edno trudno spe4eleno doverie se gubi tv1rde lesno


samo tova 6te vi kaja



OT MEN TOLKOVA

Remini
06-03-2008, 19:19
Едно момченце на 12-13 год би се повлияло от своите приятели...но на 19 доста детско.Ми според мен приятелите малко или много влияят на отношенията...това са две различни компании които се събират и...а бе сложно става

soul1199
06-03-2008, 19:25
Едно момченце на 12-13 год би се повлияло от своите приятели...но на 19 доста детско.Ми според мен приятелите малко или много влияят на отношенията...това са две различни компании които се събират и...а бе сложно става
+1

Lady_B_
06-03-2008, 21:09
Аз по темата, така де по анкетата :D Един човек никога не може да ти бъде МЕЧТА ! Това е не мислимо! Не може да бъде и цел! До тук уточнение :) Та ... за мен мечтите нито се разбиват лесно, нито трудно, нитоизобщо се разбиват. Следвайте мечтите си ! ;)

bqsna_teenagerka
06-04-2008, 09:08
Ако искаш нещо много силно..никой не може да разруши това желание! :)

mese4ka
06-04-2008, 09:17
съжалявам за случилото ти се :(

FiRe_LaDy
06-04-2008, 10:47
Кофти е,че така е станало при вас,но хубавото е,че не се предаваш!Давай все така.При нас този проблем мисля,че го няма ... неговите приятели ми допадат,както и аз на него и дори се радват за нас ... :-P

varnen4e
06-04-2008, 11:31
Разбира се, че могат.. такива неща от рода на "ако той те обича еди кво си ... " няма.
Човек е свикнал да се поддава на чуждото мнение, колкото и всички да го отричат.
А и най- малкото.. хората са казали: "Ако една лъжа се повтори 1000 пъти- тя става истина." , така че приятелите могат да повлияят много на мнението, избора и така нататък. Вече въпроса е колко се поддава въпросният човек, защото все пак може и да устои над такова нещо, може "приятелите" му да не са толкова важни за него и тяхното мнение да не го интересува особено.
Вариантите са хиляди, така че аз не мисля, че някой може да ти отговори точно на този въпрос.
Зависи си от човека и от хората около него, които му се водят приятели.
:)

MoonAngel
06-04-2008, 13:04
За съжаление мечтите се разбиват много лесно. Когато паднеш от високо доста боли. Съжалявам за случилото се и дано намериш правилния човек.

UnToUcHeD
06-04-2008, 13:31
Мечтите лесно погълват съзнанието ти и още по лесно се изпаряват ако някой ни ги разбие