PDA

View Full Version : Какво ми има на мен?



lo6ata
06-02-2008, 17:04
Там... преди време бях писала някаква тема и понеже имаше и смислени отговори реших пак да се допитам до "познатата" аудитория. От известно време имам гадже и нещата уж са сериозни... Аз си го обичам и той мен, мисля. Обаче... изпитвам... незнам как да го обясня. Едва ли не имам нуждата да се виждам и с други момчета, макар нищо да не искам от тях. Някои пък немога да ги разкарвам. Все едно с всеки, който е предявил някакво желание към мен си оставям вратичка за някога си, пък нямам намерени да късам с гаджето си. Изведнъж започва да ми пука за някакви момчета, които е съмнително дали сме съвместими дори като приятели и незнам защо, ама се стремя да им задържа вниманието. Това.. какво значи всичкото? Мислите ли, че щом го правя това значи нещо във връзката ми не е наред? Защото аз нямам от какво да се оплача, обаче... ето на! Дайте мнение, моля!

Grozen1010
06-02-2008, 17:05
палавница

Al3ksandra
06-02-2008, 17:07
Незнам.. може би просто не сте съвместими с твоето гадже, както се казва не сте един за друг... :?

FeelMe
06-02-2008, 17:20
vuprosut ne e v gadjeto ti i vruzkata vi....az imam su6tiq problem.dori i v momenti kogato ne hodq s nqkoi ako mom4e mi kaje 4e me haresva no az nqmam nikakvi namereniq kum nego pak se stremq da zadurja vnimanieto mu.i az nz za6to e taka...prosto vupros na harakter.ni6to ti nqma spox.i... si se obi4aite s gadjeto! :-) :smt057

Mariolcheto
06-02-2008, 17:56
В същата ситуация съм :? Абе...жени... :-D

girl_in_black
06-02-2008, 18:06
Вероятно това се случва, защото те е страх да не скъсаш с гаджето си и да не останеш сама.

punkrock
06-02-2008, 18:08
палавница

8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-02-2008, 18:21
палавница

8-)

8-) 8-) 8-)

Lolinka
06-02-2008, 18:25
хаха ами аз пък не съм като теб,и слава богу :?
според мен само някое момче да иска да една вечер с теб и ти веднага си готова,тва не е нормално.Или много са ти се разбушували хормоните,ИЛИ не можеш да си държиш краката затворени. :)

angelcheeee_93
06-02-2008, 19:00
:-o obi4a6 priqtelq si,no prosto izpitva6 i priqtelski otno6eniq kam drugi mom4eta,prosto iska6 da si haresvana i obi4ana ne samo ot gadjeto ti.v tova nqma ni6to lo6o.6tom obi4a6 priqtelq si vsi4ko e nared :)

Shadowscape
06-02-2008, 19:17
Моето мнение е, че още не си имала достатъчно връзки, не си излизала с достатъчно момчета, не си се виждала с достатъчно хора, затова все още един вид ти се "живее". Всички минават през такъв етап - искат да се чувстват харесвани и желани, затова са малко зависими от хора, които ги карат да се чувстват по този конкретен начин.

Моят съвет е, че това не може да се избегне. Живей си живота. Ще дойде ден, когато ще осъзнаеш, че всички тези странични момченца не значат нищо, те никога няма да ти бъдат такава опора като гаджето ти, а само те разсейват и с тях влагаш излишно време, усилия и емоции, които щеше да ти бъде по-полезно да съсредоточиш другаде.

Успех!

JustBecko
06-02-2008, 19:23
Вероятно това се случва, защото те е страх да не скъсаш с гаджето си и да не останеш сама.
Според мен се подсигурява, ако скъса с гаджето си :)

FiRe_LaDy
06-02-2008, 19:49
Нормално и на мен ми се е случвало,но сегашния ми приятел обичам много и не поглеждам друг ( нещо ненормално за мене 8) )

lo6ata
06-02-2008, 19:53
според мен само някое момче да иска да една вечер с теб и ти веднага си готова,тва не е нормално.Или много са ти се разбушували хормоните,ИЛИ не можеш да си държиш краката затворени. :)

честно казано има и момчета, които искат нещо повече от мен, обаче досега с никой не съм "прегрешавала".

EternalSilence
06-02-2008, 19:59
Смятам, че има доста по-просто обяснение - никой не обича да губи обожатели, без значение дали изобщо някога му е пукало за този човек... всички сме така :)

Ivalinka
06-02-2008, 20:15
може би не го обичаш...

slun4ice_90
06-04-2008, 15:13
Смятам, че има доста по-просто обяснение - никой не обича да губи обожатели, без значение дали изобщо някога му е пукало за този човек... всички сме така :)Moje bi... :?

firesnow
06-04-2008, 15:16
Там... преди време бях писала някаква тема и понеже имаше и смислени отговори реших пак да се допитам до "познатата" аудитория. От известно време имам гадже и нещата уж са сериозни... Аз си го обичам и той мен, мисля. Обаче... изпитвам... незнам как да го обясня. Едва ли не имам нуждата да се виждам и с други момчета, макар нищо да не искам от тях. Някои пък немога да ги разкарвам. Все едно с всеки, който е предявил някакво желание към мен си оставям вратичка за някога си, пък нямам намерени да късам с гаджето си. Изведнъж започва да ми пука за някакви момчета, които е съмнително дали сме съвместими дори като приятели и незнам защо, ама се стремя да им задържа вниманието. Това.. какво значи всичкото? Мислите ли, че щом го правя това значи нещо във връзката ми не е наред? Защото аз нямам от какво да се оплача, обаче... ето на! Дайте мнение, моля!

Въобще знаеш ли кво искаш??

lo6ata
06-04-2008, 19:29
Да, искам си гаджето! Просто това, което описах си става отвътре някакси... незнам.. все едно ми е жизненоважно да задържа около себе си всеки, дори и тези, които иначе не ми допадат...

casanova_bg
06-04-2008, 19:32
ako bqh na mqstoto na gajeto ti bih se po4ustval mn gadno

vesinka91
06-04-2008, 20:00
хаха ами аз пък не съм като теб,и слава богу :?
според мен само някое момче да иска да една вечер с теб и ти веднага си готова,тва не е нормално.Или много са ти се разбушували хормоните,ИЛИ не можеш да си държиш краката затворени. :)
+1

Mementomori
06-05-2008, 06:39
Явно изпитваш нуждата и от друго мъжко внимание освен това на гаджето ти,но това е нож с две остриета,защото накрая можеш да загубиш всичко!По-добре обмисли връзката си,а не гони дивото,винаги ще има и други момчета,но това не означава,че и все трябва да се срещаш помеждудругото и с някой друг!

nevito0
06-05-2008, 06:45
Моето мнение е, че още не си имала достатъчно връзки, не си излизала с достатъчно момчета, не си се виждала с достатъчно хора, затова все още един вид ти се "живее". Всички минават през такъв етап - искат да се чувстват харесвани и желани, затова са малко зависими от хора, които ги карат да се чувстват по този конкретен начин.

Моят съвет е, че това не може да се избегне. Живей си живота. Ще дойде ден, когато ще осъзнаеш, че всички тези странични момченца не значат нищо, те никога няма да ти бъдат такава опора като гаджето ти, а само те разсейват и с тях влагаш излишно време, усилия и емоции, които щеше да ти бъде по-полезно да съсредоточиш другаде.

Успех!

+1

h4x0r
06-05-2008, 07:35
Още дишаш! Защо не се застреляш?