PDA

View Full Version : отчаяна съм!



kripsi
06-02-2008, 18:26
Здр.изпаднала съм в ситуация,която много ме теревожи,а тя е имаенно че миналият месец правих секс без предпазни средства и след 3,4 дни ми дойде,а сега ми закъснява 2 дни,дали съм бременна?

firesnow
06-02-2008, 18:27
Здр.изпаднала съм в ситуация,която много ме теревожи,а тя е имаенно че миналият месец правих секс без предпазни средства и след 3,4 дни ми дойде,а сега ми закъснява 2 дни,дали съм бременна?

ше се мре :D :D

L0LiPoP
06-02-2008, 18:29
Една седмица след като ти спре цикъла си направи тест за бременност и ще намериш отговора на въпроса си! :-o

get_high
06-02-2008, 18:29
ne si bremenna :)

Grozen1010
06-02-2008, 18:33
със здраве,я въри кажи момче или момиче

smurfa
06-02-2008, 18:33
da testa mu e maikata :booooomb:

36
06-02-2008, 18:33
Тъпи кози, колкото искаш, братче. :grin:

Mariolcheto
06-02-2008, 18:46
Една седмица след като ти спре цикъла си направи тест за бременност и ще намериш отговора на въпроса си! :-o
+1 :)

angelcheeee_93
06-02-2008, 19:22
napravi si test i sledva6tiq pat badete po-otgovorni,ako ne iska6 da stava6 maika.nikoga ne zabravqite za predpaznite merki,ako iskate da nqma lo6i posledstviq! :-o

alex_devv
06-02-2008, 19:35
Теста ще каже най-точно.

venitywe
06-02-2008, 19:40
Ако е момиченце искам да го кръстиш Веси... на мене :-D

venitywe
06-02-2008, 19:46
дано си бременна ма тъпачко тъпа,за кво са ебеш ма без гума ма.Къде мисли кат са еба ма,мисли само за кура ,а не да са предпазиш нали.Дано да си бременна и да останеш сама да си гледаш копелето и да е момиче и то да стане курва като теб ма ебалница курвенска.
абе дърво шибано къв си ти че обиждаш хората бе.... момичето за помощ пита пък ти са праиш на вижте ма кой съм... верно че и аз пуснах бъзикче малко по-горе ама ти са уля... да ви го начукам в малките педерасчета смотани.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x

firesnow
06-02-2008, 19:48
дано си бременна ма тъпачко тъпа,за кво са ебеш ма без гума ма.Къде мисли кат са еба ма,мисли само за кура ,а не да са предпазиш нали.Дано да си бременна и да останеш сама да си гледаш копелето и да е момиче и то да стане курва като теб ма ебалница курвенска.
абе дърво шибано къв си ти че обиждаш хората бе.... момичето за помощ пита пък ти са праиш на вижте ма кой съм... верно че и аз пуснах бъзикче малко по-горе ама ти са уля... да ви го начукам в малките педерасчета смотани.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x

:D :D :D :D :D :D

firesnow
06-02-2008, 19:52
е а земи млъкни пък ти ве и земи го махни тоз капс лок....

venitywe
06-02-2008, 19:53
дано си бременна ма тъпачко тъпа,за кво са ебеш ма без гума ма.Къде мисли кат са еба ма,мисли само за кура ,а не да са предпазиш нали.Дано да си бременна и да останеш сама да си гледаш копелето и да е момиче и то да стане курва като теб ма ебалница курвенска.
абе дърво шибано къв си ти че обиждаш хората бе.... момичето за помощ пита пък ти са праиш на вижте ма кой съм... верно че и аз пуснах бъзикче малко по-горе ама ти са уля... да ви го начукам в малките педерасчета смотани.... :-x :-x :-x :-x :-x :-xКОГАТО СИ Е ОТВАРЯЛА КРАКАТА ДА Е МИСЛИЛА,КВО РАЗПИТВА ТУКА.НИЕ ДА НЕ СМЕ ДОКТОРИ ОТ РАСТОЯНОЕ ДА ЗНАЕМ ДАЛИ Е ХВАНАЛА.ЩОМ Е ТЪПА МРЪВКА И ДАВА ДА Я РЪГАТ И ДА СА ПРАЗНАТ В НЕЯ ДА СИ НОСИ ПОСЛЕДСТВИЯТА.ИМА ДОКТОРИ,ИМА И ВЛАКОВЕ ДА СА ХВЪРЛЯ ПОД ТЯХ
еми тя хубаво ще отиде на лекар, ама само не можах да са сета що трябваше да я обиждаш...и си махни caps lock-a... не сме слепи...

Lainovoz
06-02-2008, 19:59
Здр.изпаднала съм в ситуация,която много ме теревожи,а тя е имаенно че миналият месец правих секс без предпазни средства и след 3,4 дни ми дойде,а сега ми закъснява 2 дни,дали съм бременна?

1 седмица пий по 5 литра вода на ден и не пикай. Зародиша ще се удави ! 8-) 8-) 8-)

L0LiPoP
06-02-2008, 20:03
Ако не знаете има т.нар. "цветна бременнотс", демек на жената може да ий идва няколко месеца и после като спре да й идва може да разбере с изненада, че е бременна! Така че да си направи тест за бременност!

L0LiPoP
06-02-2008, 20:06
Аз го правя с гаджето си от две години без презерватив, к'во ще ми кажеш, че и аз съм курва ли, ти си се умопобъркал! Естествено вече няма да го правя без да се предпазвам, 'щото миналия месец ми закъсня 3 дена и бая се притеснихме.. :D

FeelMyPain
06-02-2008, 20:14
Аз го правя с гаджето си от две години без презерватив, к'во ще ми кажеш, че и аз съм курва ли, ти си се умопобъркал! Естествено вече няма да го правя без да се предпазвам, 'щото миналия месец ми закъсня 3 дена и бая се притеснихме.. :D

Пиеш ли противозачатъчни?

qazwsx
06-02-2008, 20:34
100% ne si bremenna ako tova deto si go zadala za tema e vqrno..

love_veselka
06-02-2008, 20:42
Една седмица след като ти спре цикъла си направи тест за бременност и ще намериш отговора на въпроса си! :-o

Луда ли си,то ако й дойде значи не е бременна :D

bazzil
06-02-2008, 23:45
дано си бременна ма тъпачко тъпа,за кво са ебеш ма без гума ма.Къде мисли кат са еба ма,мисли само за кура ,а не да са предпазиш нали.Дано да си бременна и да останеш сама да си гледаш копелето и да е момиче и то да стане курва като теб ма ебалница курвенска.
Виж ко баце до някъде си прав, щот като правиш секс трябва да се мисли и за последиците от това!! Ама недей нагрубява бе !!! :x

KRSs
06-03-2008, 01:22
Аз го правя с гаджето си от две години без презерватив, к'во ще ми кажеш, че и аз съм курва ли, ти си се умопобъркал! Естествено вече няма да го правя без да се предпазвам, 'щото миналия месец ми закъсня 3 дена и бая се притеснихме.. :D

пфф ами то един път става ...