PDA

View Full Version : ТОМА – Новият Music Idol на Българя



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 20:51
:grin: :grin: :grin: Еееее хора Тома спечели... Много се кефяяяя... Супееееер :grin: :grin: :grin:

DjBaloon
06-02-2008, 20:55
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)

DieselBlood
06-02-2008, 20:55
Томата РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ

lsd43
06-02-2008, 21:01
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)

Аз ще го слушам.

krem4et0
06-02-2008, 21:01
Жалко. И все пак си мисля, че за Нора има повече хляб в България.

EarthShaker
06-02-2008, 21:05
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..

woshata
06-02-2008, 21:06
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..

krem4et0
06-02-2008, 21:07
Колкото слушаш и Теодор Койчинов, толкова и Тома ще слушаш след 1 година. И все пак то в БГ поп музика няма.........който и да е няма особен шанс.

GreenFairy
06-02-2008, 21:08
Браво на него! Много се радвам, че точно той спечели защото е различен и се надявам да направи стойностни песни :)

TheSadGirl
06-02-2008, 21:09
Аре кво говорите ся... Тома си е #1 и тва е, който не му харесва да е гласувал, аз пуснах 2 смс-а за него 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ПП: Пазарджик обича Томааааааааааа :grin: :grin: :grin:

LINKNOT
06-02-2008, 21:11
Браво на него! Много се радвам, че точно той спечели защото е различен и се надявам да направи стойностни песни :)


+1 . И аз много се радвам. Беше ми фаворит от началото и мисля,че показа много. Надявам се след този успех българският рок поне мааалко да процъфти. :) :grin:

karit0
06-02-2008, 21:13
Нора не спечели,но въпреки всичко има възможността да се развива като музикален талант!А за ТОМА не мога да опиша колко се радвам,че спечели :grin: :smt002 :smt035

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 21:13
Колкото слушаш и Теодор Койчинов, толкова и Тома ще слушаш след 1 година. И все пак то в БГ поп музика няма.........който и да е няма особен шанс.
Леле хора много сте черногледи... :-x

DjBaloon
06-02-2008, 21:15
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..

Слави и подаде ръка и направи 2 много добри песни
Не може да се успори хита
Слави и Невена - Жестока
Както и песнета
Невена - За тебе песен нямам

DjBaloon
06-02-2008, 21:16
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)

Аз ще го слушам.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не те знам.. а сам няма да си признаеш след време :)

TikvenaElhichka
06-02-2008, 21:16
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)
Аз. И още много хора, на които им е писнало да слушат едни и същи лиготии. Тома показа, че има невероятен глас и, че е различен...(шапка му свалям за "Обичам те", такава яка 'чалга' не бях чувала ;), а и не само за нея де). Страшно се радвам за него (((:

anSsito
06-02-2008, 21:16
Супеееееееееер!!! Томааааааааа спечели.. егати кефа!!! А иначе относно това кой ще го слуша.. емв сички разбиращи от музика бе :P
Пък и той си заслужаваше да спечели.. Най-сетне нещо хубаво и отигинално,и различно да се развива в България.. Ураааааа... това е един хубав избор на България!!! :grin: :grin: :grin:

little_elf
06-02-2008, 21:17
Моят фаворит ТОМАААА !!!! :grin: :grin: :grin:

marilyn
06-02-2008, 21:17
Aide 4estito toma spe4eli........ :grin: :grin: :grin: :grin:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 21:18
Супеееееееееер!!! Томааааааааа спечели.. егати кефа!!! А иначе относно това кой ще го слуша.. емв сички разбиращи от музика бе :P
Пък и той си заслужаваше да спечели.. Най-сетне нещо хубаво и отигинално,и различно да се развива в България.. Ураааааа... това е един хубав избор на България!!! :grin: :grin: :grin:
Много точно казано!!! Браво :) :) :)

LINKNOT
06-02-2008, 21:18
Супеееееееееер!!! Томааааааааа спечели.. егати кефа!!! А иначе относно това кой ще го слуша.. емв сички разбиращи от музика бе :P
Пък и той си заслужаваше да спечели.. Най-сетне нещо хубаво и отигинално,и различно да се развива в България.. Ураааааа... това е един хубав избор на България!!! :grin: :grin: :grin:


+100000000000000000 :grin: :grin: :grin:

sladku_bebzi
06-02-2008, 21:19
Ужас, всеки друг щеше да е по-добре..

BlueGirl
06-02-2008, 21:20
Никога не съм харесвала Тома нито като глас,нито като външност и не ми беше фаворит.Определено между него и Нора предпочитах Нора,защото тя според мен притежава много по-големи гласови данни,но какво да се прави-глас народен,глас божи.....

air_J
06-02-2008, 21:39
Спечели най-малко противният от четиримата финалисти - Честито! Иначе, че никой няма да го слуша е извън всякакво съмнение, и това времето доста бързо ще го докаже. 8)

cold_arrow
06-02-2008, 21:40
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)

защо има нещо вярно в това ? :D
Всичко е вярно!! Тома не заслужава да и идолът на БГ

Ясен Е ясен той трябваше да спечели!!!!!

You're simply the best Нора и Тома пяха тази песен за Пламена,Денислав,Ясен, Шанел и Иван защото те бяха и са the best !!!



Ужас, всеки друг щеше да е по-добре..
Така си е :lol: :lol: :lol:

KaSiDi
06-02-2008, 21:48
Никога не съм харесвала Тома нито като глас,нито като външност и не ми беше фаворит.Определено между него и Нора предпочитах Нора,защото тя според мен притежава много по-големи гласови данни,но какво да се прави-глас народен,глас божи.....

Да има гласови данни ,но от прекалено демонстриране вече се натрапи .Само вика,за да покаже диапазона на гласа си :o
Много се радвам за Тома :grin: Като излезе албума му първо ще си ги драпна песните да ги чуя и ако ми харесат ще си го купя :P

the_best_f
06-02-2008, 23:00
Аз ще го слушам... Тази ваша така обичана Нора... Че може да пее, спор няма, ама това викане и имитиране на рокдива... Хааайде сега! А в "Браво" знаете ли какво е писала?! Е, прочетете, аз сега няма какво да кажа, освен че се е описала като жена с къдрава коса и големи... "възможности" с усмивчица накрая. Сами си правете изводи.
Но нека не проваляме темата на нашия Тома! Най-добрият, най-готиният, най-най-най... България се изказа - Тома ПОБЕДИТЕЛ! :grin:

psychopath
06-02-2008, 23:04
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..невена е зле...

slavito007
06-02-2008, 23:19
Нора трябваше да спечели :( /Тома не го понасям, да беше изпял някоя песен без да си внася метъл елементи, но това е друга тема/
Все пак ми е чудно какъв ще е албума му :lol: 90% метъл... останалото 10% инструментали на метъл :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2008, 02:18
кефя се ! не заради друго ами именно защото слуша метъл и въпреки това са го избрали :) мн ме радва това момче :Р

krem4et0
06-03-2008, 06:49
Аре кво говорите ся... Тома си е #1 и тва е, който не му харесва да е гласувал, аз пуснах 2 смс-а за него 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ПП: Пазарджик обича Томааааааааааа :grin: :grin: :grin:

Бащата сигурно 10 за Нора пусна, но 3-4 изобщо не му се обработиха......

Qnchety
06-03-2008, 07:55
Аз бях за Нора, ама жалко, че не спечели тя. Имаше толкова по различен и готин глас от другите...

sladur4e_
06-03-2008, 08:00
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..

Т'фа е то!Кой днес слуша Невена.Вчера като пя една от нейните песни аз се зачудих каква е тая песен.А т'фа било нейната.Тома направи добро впечатление на цяла България и показа,че умее да прави шоу.Нора беше невероятна,имаше супер глас.Но кой ще слуша песните й.А и Тома имеше някъкси по-уникален глас.Ако някой види Тома в някой клип веднага ще се сети,че той направи голямото шоу,накара Фънки да падне на земята и да му се кланя.А когато видя Нора в някой клип няма да си спомня нищо от това което тя е правила в Мюзик Айдъл.Според мен Тома трябваше да спечели.

s1NNer
06-03-2008, 08:50
Все едно ми беше дали ще спечели Нора или Тома те бяха най-добрите :]] Така или иначе квото получи Тома ще го получи и Нора ... Както и миналата година ... Невена си записа песните ,а Теодор беше със същите привилегии така ,че за мен и Нора и Тома са победители :]]

RottenFlesh
06-03-2008, 08:58
Мога да кажа само едно Yeeeeaaaaaaaaaahhhhhhhhh!!! :D :grin:

6o6kotooo
06-03-2008, 09:01
принципно не гледах music idol но вчера го пуснах на края иии простоо ужасно изпълнии песента нямам думии

LINKNOT
06-03-2008, 09:08
принципно не гледах music idol но вчера го пуснах на края иии простоо ужасно изпълнии песента нямам думии

Ти знаеш ли въобще за каква песен става дума и чувал/а ли си оригинала й? Мога да ти кажа,че Тома изпя също толкова чувствено песента,както Дейвид Ковърдейл. Според мен не трябваше да избира да пее точно балада в края на шоуто след като го обявиха за победител (btw това ми е любимата песен на Deep Purple) , но той много добре я изпя и от сърце. :smt038 :smt038 Поклон. ;-)

Shadow_Walker
06-03-2008, 09:34
Нора трябваше да спечели :( /Тома не го понасям, да беше изпял някоя песен без да си внася метъл елементи, но това е друга тема/
Все пак ми е чудно какъв ще е албума му :lol: 90% метъл... останалото 10% инструментали на метъл :razz: дам, ще ми е много интересно да видя как всички момиченца, които го подкрепяха,ще му слушат музиката... :?

xxXroshawkaXxx
06-03-2008, 09:41
aBe kfo gov0riTe fEe eSt 4e t0ma 6e go sLu6ame...Tolko kolkoTy sLu6ame WhiteSnake, Purple i Skorpions.....Strahoten Eee
TomA rLzZz
MetaL rLzZz
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :| :|:|:|:|:|:|:|

chocoleptic
06-03-2008, 09:47
Аз бях за Нора, ама жалко, че не спечели тя. Имаше толкова по различен и готин глас от другите...
+1
Нора пее много по-добре от Тома , но той по-бързо грабва хората.
И все пак това беше шанса на Тома да се развие,но не мисля,че ще го оползотвори.
Нора има по-големи шансове да се развие в тази сфера.Тя вече е навлязла.Пее с добри музиканти сигурно има доста познати,така че се надявам да се развие поне в България.За чужбина едва ли-Всички си мислеха,че Невена ще развива кариера в чужбина е явно не са запознати с шоубизнеса.Хора като Десислава който записват албуми в Англия и издават концерти в САЩ не успяват какво да говорим за Невена.Ако не беше Слави да и направи хита "жестока" щеше да се забрави още след 2 седмици ..

ProstoAz
06-03-2008, 10:12
С мама пускахме SMS-и за Тома, а брат ми и баща ми - за Ясен. И двамата заслужаваха да спечелят. :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-03-2008, 10:32
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..

Т'фа е то!Кой днес слуша Невена.Вчера като пя една от нейните песни аз се зачудих каква е тая песен.А т'фа било нейната.Тома направи добро впечатление на цяла България и показа,че умее да прави шоу.Нора беше невероятна,имаше супер глас.Но кой ще слуша песните й.А и Тома имеше някъкси по-уникален глас.Ако някой види Тома в някой клип веднага ще се сети,че той направи голямото шоу,накара Фънки да падне на земята и да му се кланя.А когато видя Нора в някой клип няма да си спомня нищо от това което тя е правила в Мюзик Айдъл.Според мен Тома трябваше да спечели.

Това че ти не слушаш Невена не значи че никой не я слуша :)

SiNiStEr
06-03-2008, 11:03
Радвам се,че Тома спечели.
Сигорна съм,че ще направим поне 1 хит.
То се вижда има потенциал и ще се развива :)

Muse_of_Madness
06-03-2008, 11:17
Боговете помагат на праведните 8-)

mon4eto
06-03-2008, 11:30
Trqbva6e da e Nora!!!!!!!!
Toma ni6to nqma da napravi i samo tapite metali 6e go slu6at za6toto toi osven metal i rok drugo ne moje da pee....

LINKNOT
06-03-2008, 11:45
Trqbva6e da e Nora!!!!!!!!
Toma ni6to nqma da napravi i samo tapite metali 6e go slu6at za6toto toi osven metal i rok drugo ne moje da pee....

В песента на Азис по едно време издокара досущ като неговия глас. :wink: Нека ти е гадно! :-P Тома е номер 1 ! :smt041 Пукни се от яд,умна ми чалгарко. :smt001 Пардон - хаус ловърке! :-) :-D

angel4e_f3
06-03-2008, 12:03
TOMA IS THE BEST! :-) Много се радвам,че спечели! :grin: :grin: :grin:

DisturbinThePeace
06-03-2008, 12:22
Лично аз , супер много се кефя за Тома , много голям пичага и веселяк :) евала !

BlueMushroom
06-03-2008, 12:27
:grin: :grin: :grin: Еееее хора Тома спечели... Много се кефяяяя... Супееееер :grin: :grin: :grin:


Ne e hubavo da slagash chujdi snimki na avatara si.Osobenno bez saglasieto na choveka na koito e snimkata :(

Po temata:Mislq che vseki edin ot tqh imashe shans i glasovi danni.No i nego shte go zabravim sled vreme

MoonAngel
06-03-2008, 13:44
И аз много се кефя. И Нора да беше пак супер. И двамата заслужаваха.

TheUnforgiven666
06-03-2008, 13:48
ТОМА СПЕЧЕЛИИИИИ!!!!!!!! :grin: :grin: :grin:
Той най- много заслужаваше- на мен поне ми е фаворит още от февруари,когато за първи път го видях! Страхотен е!

NightGuardian
06-03-2008, 13:50
Супеееееееееер!!! Томааааааааа спечели.. егати кефа!!! А иначе относно това кой ще го слуша.. емв сички разбиращи от музика бе :P
Пък и той си заслужаваше да спечели.. Най-сетне нещо хубаво и отигинално,и различно да се развива в България.. Ураааааа... това е един хубав избор на България!!! :grin: :grin: :grin:

Който разбира от музика? Ти какво разбираш пък? Какво се заблуждавате в днешно време , не се слуша хубавият глас , а текста и мелодията на музиката....Затова ако направи хубава песен ,тя ще се слуша дори да е с гаден глас ! :smt012

don_cha_
06-03-2008, 13:51
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)

Напълно съм съгласна! Тома е голям некъдърник и няма никъв талант 8-) Нора е супер добра певица, на световно ниво, тя заслужаваше :smt011 :lol: :lol: :lol:

fall_out_girl
06-03-2008, 14:07
Аз си мисля,че беше ясно,че Тома ще е новия Music Idol въпреки,че аз лично бях за Ясен...Нора има уникален глас и също имаше много големи шансове,но....

ScionOfStorm
06-03-2008, 14:41
Абе, оправете шибаното заглавие на темата, бива ли България да е написана грешно, ебаси...

^ Ебем ти и пънко, честно о_O

ХЕЙТ вълна :D :o

Skullbreaker
06-03-2008, 15:08
България наистина надскочи себе си като избра Томата...Аз съм много приятно изненадан и доволен - Невероятен талант , с наще пускахме смс-и за него и Ясен...


А който не харесва метъла и рок енд рола може да ходи да се гръмне...
Или не ,ще го напиша на техните езици та да ме разберат.. - хУдЪтЕ сЪ гРъМнИтЕ / hoete da sa grumnite .....

Fiki_
06-03-2008, 15:09
Аре кво говорите ся... Тома си е #1 и тва е, който не му харесва да е гласувал, аз пуснах 2 смс-а за него 8) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


ПП: Пазарджик обича Томааааааааааа :grin: :grin: :grin:
И аз съм такааа,само Томаааааааааааааааааааааа аааааааааааааа :lol: :lol: :lol:

Basketball
06-03-2008, 15:32
Ужас... тоя няма да напрай нищо,хубаво малките момиченца гласуваха за него..ама да видим кой ще го слуша 8)
аз по принцип бях за Тома.. пичага някъв ней като другите.. ама и на мен ми беше доста интересно сега.. като свърши Idol-a какви песни ще пее.. и ми е интересно дали ще направи поне 1 хубава песен, ама ще видим кво ще стане 8)

Briseis
06-03-2008, 16:52
Тома ако стане емо има голям шанс дори да си увеличи фенките.
Въобще не ми пука кой спечели тъпото риалити. Иван го нямаше ;/

1990_iNFERNAL
06-03-2008, 17:21
И аз бях за Иван!
Но за Тома,радвам се 4е спе4ели,МЕТАЛ МЮЗИК АЙДЪЛ!

Blo0dyBitch
06-03-2008, 18:02
ееее,веднъж българия да не ме разочарова
САМО ТОМА :smt002

^BeBeTyY^
06-03-2008, 18:48
Toma RuLzZz :) :grin: :grin:

Saymon90
06-04-2008, 04:39
Ами, честно казано бих се радвал повече ако спечели Нора, но и Тома става ;)

Loshotia
06-04-2008, 07:23
Между Тома и Нора- Нора, между четиримата- Деница :(
Радвам се, че тази година не бяха лигльовци участниците( с две изключения). Надявам се, че нито един от 4мата финалисти няма да се откажат да се занимават с музика.

elly~
06-04-2008, 07:30
Не трябваше той да печели..Не,че се считам за много запозната,ама това "Метъл форевър,мен" ми изглежда отвратително позьорско.Що не млъкна,да си носи тениските там и да се кефи,може би тогава нямаше да привлича такова внимание защото е "метъл,брато"..Ей това ме дразни..А какви "гласови" данни вади..Като немската овчарка на баба ми :D
Предпочитам да слушам някой/някоя свестен/свестна като Ясен,Деница и Нора,отколкото някое "метъл копеуе",което само претендира с музикалните си наклонности :) :) :) :)

OtherDimension
06-04-2008, 10:16
позьор и надувка..

emoti0nal_girl
06-04-2008, 10:29
Хех...Тома \m/

SamRothstein
06-04-2008, 11:25
Слави и подаде ръка и направи 2 много добри песни
Не може да се успори хита
Слави и Невена - Жестока
Както и песнета
Невена - За тебе песен нямам
Слави й подаде един бахур да лапне и тя послушно глътна. Завъртяха „Жестока“ три пъти по Фреш и ММ, и с това се свърши грандиозната музикална кариера.

Жалко за момичето, защото а) можеше да пее, б) с глупостите си за албуми и кариери само й завъртяха главата и сега трудно ще се върне обратно в нормалния живот. С нея ще стане това, което си с всички други продукти на кастнинг шоута – ще потъне в забрава.

jeni92_abc
06-04-2008, 12:31
и аз мн се радвам,нищо че бях за Ясен :-) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[anonymous RENT addict]
06-04-2008, 12:44
Донякъде се радвам, донякъде не :D . Първоначално бях за Иванчо [и Марийка :lol: ], но започна мн просташки да се държи, а и го изгониха и тогава фаворит ми стана Ясен; :smt008 :smt050 , жал ми беше, че остана 3-ти, наистина заслужаваше да спечелиии, но така решиха "зрителите". Накрая на финала когато останаха Тома и Нора, ми се искаше да спечели Тома, не че Нора не го заслужаваше, ама в тфа предаване бях за предимно мъжката част :oops: , а и Тома изобщо не пее зле :grin:

gothic_angel
06-04-2008, 13:19
:grin: Странно ми е ,защо след като не слуша чалга,избра чалга песен :shock:

cold_arrow
06-04-2008, 13:53
]Донякъде се радвам, донякъде не :D . Първоначално бях за Иванчо [и Марийка :lol: ], но започна мн просташки да се държи, а и го изгониха и тогава фаворит ми стана Ясен; :smt008 :smt050 , жал ми беше, че остана 3-ти, наистина заслужаваше да спечелиии, но така решиха "зрителите". Накрая на финала когато останаха Тома и Нора, ми се искаше да спечели Тома, не че Нора не го заслужаваше, ама в тфа предаване бях за предимно мъжката част :oops: , а и Тома изобщо не пее зле :grin:
Тома не ме кефи , ама си права за Ясенчо и Иванчо (Най-големия 8-) ) Ясен е ясен и трябваше той да спечели :P

Ivalinka
06-04-2008, 14:42
аз ще го слушам.да му е честито...и очаквах разликата между двамата да е по-голяма..да има най-малко 60 процента....

Nefarian
06-04-2008, 14:59
Тома ако стане емо има голям шанс дори да си увеличи фенките.
Въобще не ми пука кой спечели тъпото риалити. Иван го нямаше ;/
Имотата съкват гномски ... метълкор пауър

FuckiNg DreAm ' Dess <
06-04-2008, 16:29
Тома ако стане емо има голям шанс дори да си увеличи фенките.
Въобще не ми пука кой спечели тъпото риалити. Иван го нямаше ;/

Иван беше най-големият простак там и изобщо не заслужава нищо най-малкия пе*расТ!

А за Тома супер много се радвам че спечели той.Има страхотен глас и не е тъп чалгар,смотан простак или неорянтирано хлапе... :)

SummeRLove08
06-04-2008, 17:44
Честито на Тома! :D

astralized
06-04-2008, 19:14
оф за хиляден път го казвам сигурно
радвате се, докато ви промиват мозъците
де'а
метъл бил
'ко беше метъл нямаше да се набута в тая помия
де'а
ама радвайте се
и аз се радвам
щото свърши
айде някой да бутне една бира

Mementomori
06-05-2008, 08:04
Не съм му фенка,но не пее зле!Много са ми смешни хората,които го познават,като започнат да се правят на интересни!Една приятелка е ходила с него и сега само обяснява колко зле бил и не знам си какво! :-D

unfaithful1234
06-05-2008, 10:20
ОБИЧАМ ГОООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !1

PePeLePew
06-05-2008, 11:03
представа си нямате колко бири съм изпил заедно с Тома все пак е пазарджиклия :grin: :grin: :grin: .......... голям пич е.Успех Тома

fuck_brainpants
06-05-2008, 11:24
КОЛКОТ СЯ СЛУШАМЕ НЕВЕНА, ТОЛКОЗ ЩЯХМЕ И ДА СЛУШАМЕ НОРА..


+1