PDA

View Full Version : Дали да му разкрия чувствата си?



juchoche
06-02-2008, 19:57
Здравейте всички които четат тоява яко саитче..не бях писала одавна ,реших да видя и мението на други хора който не са пристрастни към въпроса който ме вълнува.А той в същност е едно момче което адсаки много харесвам. Допадами като ваншност,характер,интереси абе изобщо много е стабилен в всяко отношение.Ноне тук е проблема..харесвам го от януари месец и сме в една компания..Доскоро ходеше с едно момиче от нашия клас и ми беше още по -гадно,но в петък скъсаха и тогава разбрах че харесва адски много една моя добра приятелка .този петък бяхме на рожден ден и той цяла вечер и се натискаше зарибяваше и прочие,но тя не го харесва.Дори се изпусна пред него че харесва друг.НА мен ми стана супер гадно дори си поплаках малко
:( много се колебаех дали да му разкрия чувствата си към него,но реших че нямал смисал тъй като той бее пиян а и нямаше удобен момент..сега след 2 седмици ще сме на екскурзия и пак се колебая дали да му кажа..
ТА въпроса ми е ДАЛИ ДА МУ СЕ РАЗКРИЯ? И КАКВО ДА МУ КАЖА

БЛАгодаря на всички който са решили да ми помогнат :-) :-) :-) :-)

Nefarian
06-02-2008, 19:59
да ... заведи го на някое романтично местенце и давай по същество Оо

Shadowscape
06-02-2008, 20:03
Момчето не ми звучи особено надеждно - сменя жените през ден, напива се... Само ти си знаеш какво му харесваш, но щом така си решила - действай, кажи му. Предполагам, че за всеки влак си има пътници.

sweet15
06-02-2008, 20:04
ем да задължително ги разкрии . не на романтично местенце, щото е прекалено хахах . Но в един подходящ ден. на подходящо място в подходящ момент можеш да му кажеш. НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ СРАМУВАШ ПОВЯРВАЙ МИ :) НИЩО НЕ ГУБИШ. МОЖЕШ ЕДИНСТВЕНО ДА СПЕЧЕЛИШ, НО НЕ И ДА ЗАГУБИШ

Lord_Of_The_Night
06-02-2008, 20:05
Извинявай,но от бързане ли незнам си допуснала толкова правописни грешки,че вземи ги поправи малко.И второ признай му.Nяма начин който да ти кажем да му кажеш,говори в най-общи линий каквото чувстваш.Найстина му кажи,защото няма смисал да чакаш,щом в момента не е с никоя,иначе ако пак го отложиш,още ще се измъчваш,а пък ако въобще не му кажеш винаги ще се питаш какво би станало.Така че успех. :)

juchoche
06-02-2008, 20:13
хихи първи клас съм го пропуснала за тфа са правописните греки :-P :-P :-P а иначе момчето не пие ама бяхме на една вила с приспиване и как да не се накваси човек..и не сменя момичетата като носни кърпички с бившата си беше 3 месеца... а се колебая дали да му кажа защото сега харесва друга и се самнявам да ми отвърне но съм решила да му се разкрия (макара ако не стане нищо и после да ни е некомфортно когато се виждаме) както казахте "нищо не губя" :)

Mariolcheto
06-02-2008, 20:17
Ами моето мнение е,че той ако те харесваше нямаше да отиде и да се зарибява с другото момиче,а щеше да дойде при теб!Няма смисъл да разкриваш чувствата си пред него :? . Незнам...това си е лично мое мнение...Гадно е да харесваш някого и да неможеш да го имаш,но като се замислиш той не е единствен и това не е любов!Това е само едно временно привличане.Успех! :)

Shadowscape
06-02-2008, 20:29
Mariolcheto, за съжаление има доста момчета, които са на принципа "Аз ще съм с всяка, която става и ме иска" - тъжно, но факт. Затова не може да се отхвърли вероятността той да се хване с нея дори да харесва друга повече.

KillSwitchEngage, мъжествеността на мъжа не се измерва в литрите алкохол, които е погълнал. И аз пия, но не се напивам, за да висна на врата на първата случайна на някое парти или пък да очаквам да ми дойде "куража", за да се обяснявам на момиче, което харесвам.

evelinka1122
06-02-2008, 20:35
да

Nefarian
06-02-2008, 20:40
какъв мъж е ако не пие ? :-o\
напълно съм съгласен
ПП килсуич къртят подово отопление (rock)

sexy_eJlz
06-02-2008, 21:08
Mi kaji my ... nqma da te izqde ... ot opit glava ne boli ... naistina 6e ti e gadno ako te otreje .. pak i 6tom se e natiskal s nqkfa dryga mislq 4e nqma6 mnogo golqm 6ans ... :( N0 ti probvai! :) Za6toto ne6tata moje da se razviqt v polojitelna posoka! :) Moje i da se poly4i ne6to ... :) Zavisi ot mom4eto ... :) Aaa ... tova kak da my go kaje6 ... Mi ili go izmakni da ste samo dvamata nqkade i my kaji napravo: Vij sq... ne znam dali ti pyka .. ama ti qko me kefi6 (ili mn te xaresvam) .. i se 4ydex dali moje da stane ne6ty mejdy nas (ili mojem li da bydem ne6to pove4e ot priqteli) ... ili pyk ako ostanete samo dvamata , oba4e te e sram direktno da my kaje6, zagovorete se za priqteli ili gadjeta i gy pitai dali si ima frd-ka (ni6ty 4e znae6 4e e svoboden, prosto da nakloni6 razgovora v taq posoka) i katy t se zaobqsnqva 44e sa skasali .. dara bara ... pitai gy dali pone ne xaresva nqkoe momi4e .. i nai-veroqtno posle i toi 6e te pita teq ne6ta .. i kat te pita: e ne xaresva6 li nqkoi .. ti kazva6: mi ... xaresvam... TOI: koi? ... TI: mii ... edno sladyr4e takova det mn prili4a na teb ... :D
Ne znam dali 6e proraboti, ama probvai! :)
Aide yspex! :) A ako ni6to ne stane ... e*i my maikata i xi4 da ne ti pyka! :D Aide YSPEX!!! :-) :P :-P :-)

MonSitY
06-02-2008, 21:44
амм и аз викам да му кажеш всичко срам не срам ще казваш :D а за грешките ще се научиш :) Успех и кажи какво е станало

sladur4etyYy
06-02-2008, 21:47
абе нз тоя колко е свестен ама щом си го харесваш, аз бих ре посъветвала да не караш направо, а като за начало да се опиташ да му направиш впечатление и ако и той те харесва поне малко, ще го усетиш 8)

Nefarian
06-02-2008, 21:48
Ако удариш нещо градусно преди тва ще ти е значително по-лесно да си изпееш сичко 8)

juchoche
06-03-2008, 10:41
мерси за помоща този петък ще се сабираме у нас и смятам да му кажа поне ще съм опитала :-D

Ivalinka
06-03-2008, 10:44
не мисля,че трябва да му признаваш..бъди мазохист и го гледай как се натиска с други момичета..... :D

juchoche
06-03-2008, 11:17
не мисля,че трябва да му признаваш..бъди мазохист и го гледай как се натиска с други момичета..... :D
много забавно...... :o :o :o :o

GregoryHouse
06-03-2008, 11:19
ДАЛИ ДА МУ СЕ РАЗКРИЯ? И КАКВО ДА МУ КАЖА

Кажи му признавам си аз Sexgirl мога да те чукам до безкрай със моите суперсили...бах та в супергероинията все едно имаш тайна самоличност за разкриване :D

Опитай нема кфо да стане толкова ;) Освен да си загубиш суперсекссилите :D

Ivalinka
06-03-2008, 14:32
много забавно......

напълно сериозна съм...просто не можа да ме разбереш..