PDA

View Full Version : За България!



Lynx
06-02-2008, 21:56
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

kristo
06-02-2008, 22:22
България трябва да бъде нашият най-важен идеал в живота, нашата пътеводна светлина, без която не можем! А заветите на Ботев, Левски, Раковски, Каравелов и другите ни национални герои трябва да бъдат нашето символ верую докато сме живи! България над Всичко, нека се гордеем, че сме чеда на един от най-славните народи на света- БЪЛГАРСКИЯТ!

izzy
06-02-2008, 22:39
otvra6tavate me s toq lozung Bulgaria nad vsi4ko...

kristo
06-02-2008, 22:44
otvra6tavate me s toq lozung Bulgaria nad vsi4ko...
Че какво не му харесваш на лозунга?! Нали си българин? Или не си? Добре, айде, ако така повече ти харесва, глобализация "над всичко", щом си толкова модерен и космополитен :?

izzy
06-02-2008, 23:26
otvra6tavate me s toq lozung Bulgaria nad vsi4ko...
Че какво не му харесваш на лозунга?! Нали си българин? Или не си? Добре, айде, ако така повече ти харесва, глобализация "над всичко", щом си толкова модерен и космополитен :?

4e sum bulgarin, bulgarin sum. patriot sum, no ne postavqm fanati4eski idei na preden plan. samata fraza nad vsi4ko izobrazqva fanatizum, a horata koito nai mnogo mrazq za fanaticite. ne mi haresva za6toto taka se zarajda edin kult ot koito ni6to hubavo nqma da izleze. kakvo zna4i ne mi i haresva zaradi fakta 4e e napulno izkopirano ot prostotiite za veli4ie na hitler - deutschland deutschland uber alles. za moderen i duma da ne stava...

kristo
06-02-2008, 23:33
Е аз пък не го свързвам с Хитлер и лозунга си ми звучи много добре. Нито пък ми звучи чак толкова фанатично, както на теб ти се струва. Въпрос на лична преценка все пак 8)

Lynx
06-03-2008, 09:03
Моля да не превръщате темата в спор. Мисля че не е нужно.

izzy
06-03-2008, 11:52
Моля да не превръщате темата в спор. Мисля че не е нужно.

dobre za kakvo sa tez forumi ako ne za diskusiq? kude vijda6 spor? kazah si mnenieto i kristo si kaza mnenieto. da sme po4nali da se psuvame ili ne6to?

Lynx
06-03-2008, 12:48
Моя грешка тогава ... Явно не съм разбрала правилно.

kristo
06-04-2008, 12:03
Моя грешка тогава ... Явно не съм разбрала правилно.
Няма нищо, поздравявам те, за патриотизма и любовта към България, дано има повече българи като теб. И izzy, моите уважения към теб, но под България над всичко нямам в предвид да поставим България над чисто човешкото, защото все пак сме първо хора, а после българи, а имам в предвид да поставим България над партийните си различия, позиции и виждания. Тоест няма значение дали си социалист, националист, социалдемократ и т.н., тъй като любовта към България обединява всички и стой над тези неща :)

izzy
06-04-2008, 13:01
vsi4ko tova mnogo hubavo sus obedinenieto i liubovta, ama nali znae6 4e tezi s po radikalni vijdaniq vinagi 6te se opitvat da se nalojat i izopa4at ne6tata taka kakto im e v tqhna polza. ina4e prav si.

kristo
06-04-2008, 13:05
vsi4ko tova mnogo hubavo sus obedinenieto i liubovta, ama nali znae6 4e tezi s po radikalni vijdaniq vinagi 6te se opitvat da se nalojat i izopa4at ne6tata taka kakto im e v tqhna polza. ina4e prav si.
Тези радикалните не са автентични български патриоти/националисти и не се харесват на повечето българи, тъй че не се безпокой за това. То времето отсява кой прав и кой крив, кой истински националист и кой просто разпалва етническа омраза за своя собствена изгода. И не само етническа омраза, а омраза между българския народ като цяло. Между другото точно патриотите са тези, които обединяват нацията, а не я разделят.

Lynx
06-04-2008, 17:54
Като цяло страхотни идеи за гордост и любов и разбирателство и единство, но сякаш това е изчезнало, потънало в прах и забравено, захвърлено на страни. Това са само едни отопии, изчезнали идеали. А това е толкова жалко...
Жалко е, че едни плоскии, базирани на клюки и клевети теми са много по-посещавани и коментирани. А тук сиседим тримца...

kristo
06-05-2008, 14:30
Ами права си, но като цяло гледам, че по-голямата част от сегашната младеж хич не им пука за България и нашите идеали, а това е много страшно... Защото ние сме бъдещето на България, а не някои друг и ако искаме да сме добре, преди това и България трябва да е добре. Незнам какво му става на този народ, но тотално изперкахме и всякаш за нищо не ни дреме в тази държава и в живота въобще. Дай им на някои по цял ден ядене, пиене и секс и друго не им трябва. А че България си отива, хич не им дреме. Не знам и аз вече, но от 2-3 години контактувам с такива млади хора, точно тийнейджъри и има много свестни в човешко отношение от тях, но някак си много лековато приемат нещата от живота, а не трябва чак да е така. И на мен ми се живее, обичам да купонясвам с приятели понякога и всички сме така, но има ценности, които стоят над всичко в този живот, а те са живота и здравето ни, Родината и вярата ни... обаче всеки гледа себе си и това е. Дано има промяна в близко време, защото все пак съм обнадежден, защото във форумите виждам, че станахме много хора, които не ни е все едно за България, а напротив, но засега можем само да си даваме кураж един на друг и да си приказваме, а на практика сме с вързани ръце...

Lynx
06-05-2008, 17:57
Абе то по форумите веки е цар. Не можеш да знаеш на кой какво му е в главата. Да не говорим, че моето поколение все още се брои към тези, които се ядват (макар че и сред връсниците ми има големи идиоти ...), но като гледам следващите ... Не ми се мисли ...
Не казвам, че аз съм цвете ... И аз мове би от време на време съм лекомислена, но поне като трябва да съм сериозна съм.
Надявам се тази "временна" лудост на народа да позачезне.

Jeuelle
06-06-2008, 08:38
Ей така като ви обхване един патриотизъъъъъм.....
Защо баш на 2 юни се сети , бе мила девойко за Ботев? Що не я пусна тая тема преди месец - два ....???
Има сигурно 50 теми за патриотизма. Няма да блеснеш , пускайки такива сълзливи постове.

Lunatic-
06-06-2008, 11:53
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!
пълна простотия

kristo
06-06-2008, 16:46
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!
пълна простотия
А за теб какво е "умнотия" в този живот? По цял ден да пием, та да не изтрезняваме може би? Щото като гледам с тези реклами на водка какво да си мисля...

kristo
06-06-2008, 16:54
Ей така като ви обхване един патриотизъъъъъм.....
Защо баш на 2 юни се сети , бе мила девойко за Ботев? Що не я пусна тая тема преди месец - два ....???
Има сигурно 50 теми за патриотизма. Няма да блеснеш , пускайки такива сълзливи постове.
Като ти си по-голям патриот от нея, да беше се сетил ти да пуснеш тази тема вместо нея! Такива като теб са ми ясни, само могат да критикуват другите и да им дават акъли, без да са направили каквото и да било повече от тях. Няма значение кога е пуснала темата за България, дали на 2-ри юни, 3-и март или някоя друга такава особено значима за България дата, а е важно да се замислим за нея. Не мисля, че момичето е направила нещо лошо, като е задала тези въпроси, а точно обратното. И не виждам тя да се прави на по-патриотка от теб, мен или някои друг от форума. В тази държава явно свикнахме само да се плюем и да се критикуваме ей така, за едното нищо, колкото да сме разделени и да сме на контра... Те това и чакат от управляващата престъпна върхушка на България- разделяй и владей, в случая векувай на власт... Ако не се обединим и не си преглътнем егото и не спрем да си ги мерим на кой колко санта му е, може би ще си устроим живота по-добре. Обаче колкото повече се ядем един друг, нищо хубаво не ни чака...

Lynx
06-06-2008, 18:09
Ей така като ви обхване един патриотизъъъъъм.....
Защо баш на 2 юни се сети , бе мила девойко за Ботев? Що не я пусна тая тема преди месец - два ....???
Има сигурно 50 теми за патриотизма. Няма да блеснеш , пускайки такива сълзливи постове.

Целта ми не е да блесна. Целта ми не е да се изкарам най-голения патриот на 2 юни.
Да има 50 теми, и?
Аз мисля, че 2 юни е подходящ да се сетим, че сме българи. Пуснах я на 2 юни, защото навсякъде край мен видях една пълна апатия, липса на каквото и да е уважение към загиналите. За разлика от мен, някой дори и на 2 юни не се сещат за Ботев.
Гледах една анкета по телевизията. Знаеш ли колко трагично-смешно е да се изправиш пред камерата и да не можеш да изброиш поне 5-тима загинали в името на България?
Но за това не помисляш когато тръгваш да критикуваш патриотизма.
Аз не съм патриот. Аз просто обичам България.

Lynx
06-06-2008, 18:16
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!
пълна простотия


Точно за такивакато теб е още първия ред. Като мислиш, че е пълна простотия - да беше измислил ти нещо по-умно. Ако по погрешка влезеш отново даразгледаш темата, бих ти задала един въпрос: Кой от въпросите ми, по точно, можеш да наречеш простотия?

kristo
06-06-2008, 18:25
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!
пълна простотия


Точно за такивакато теб е още първия ред. Като мислиш, че е пълна простотия - да беше измислил ти нещо по-умно. Ако по погрешка влезеш отново даразгледаш темата, бих ти задала един въпрос: Кой от въпросите ми, по точно, можеш да наречеш простотия?
О, не си хаби въпросите ако питаш мен. Няма да ти отговори трезво и логично, тъй като е на "някоя" и друга водка. То се вижда :oops:...

Jeuelle
06-06-2008, 19:18
Колко трогателно...


Ще ти кажа аз И. Като искаш да изтъкнеш подвизите на Ботев , спокойно можеше да разгледаш останалите теми и да напишеш там своя коментар , псевдопатриотке. Че то ако на вски ей така му щукне да пуска теми за Ботев , Левски , Каравелов и т.н ., вие знаете ли на какво ще заприлича тоя раздел - бетер Любов ще стане. Аман от душевните ви излияния.
Всеки знае защо има сирени на 2 юни , вски знае защо става прав , всеки знае кой е Ботев......

Lunatic-
06-07-2008, 13:42
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!
пълна простотия



Точно за такивакато теб е още първия ред. Като мислиш, че е пълна простотия - да беше измислил ти нещо по-умно. Ако по погрешка влезеш отново даразгледаш темата, бих ти задала един въпрос: Кой от въпросите ми, по точно, можеш да наречеш простотия?
О, не си хаби въпросите ако питаш мен. Няма да ти отговори трезво и логично, тъй като е на "някоя" и друга водка. То се вижда :oops:...
и 6те въпроса
+2те ви
сте мега простотията 8-)
кво ми се прайте тука на важни :-x

Lunatic-
06-07-2008, 13:44
не значи
че като имам лого на водка съм пияница
просто виш как си пасва с дизайна на сайта
олигофренки :-x

Lunatic-
06-07-2008, 13:47
Колко трогателно...


Ще ти кажа аз И. Като искаш да изтъкнеш подвизите на Ботев , спокойно можеше да разгледаш останалите теми и да напишеш там своя коментар , псевдопатриотке. Че то ако на вски ей така му щукне да пуска теми за Ботев , Левски , Каравелов и т.н ., вие знаете ли на какво ще заприлича тоя раздел - бетер Любов ще стане. Аман от душевните ви излияния.
Всеки знае защо има сирени на 2 юни , вски знае защо става прав , всеки знае кой е Ботев......
аз не ставам прав
боли ме кура за Ботев и сирените

Valentin123
06-07-2008, 14:23
аз не ставам прав
боли ме кура за Ботев и сирените
Тъп си,моето момче.Но лошото е,че дори не го осъзнаваш.

Lunatic-
06-07-2008, 14:38
аз не ставам прав
боли ме кура за Ботев и сирените
Тъп си,моето момче.Но лошото е,че дори не го осъзнаваш.
щом казваш
не може всички да сме ПАТРИОТИ, нали ?
лъскай си там на портрета на Ботев и не ми пиши

kristo
06-07-2008, 21:24
аз не ставам прав
боли ме кура за Ботев и сирените
Тъп си,моето момче.Но лошото е,че дори не го осъзнаваш.
щом казваш
не може всички да сме ПАТРИОТИ, нали ?
лъскай си там на портрета на Ботев и не ми пиши
Нещастник! Срам и позор е, че има "българи" като теб :x

kristo
06-07-2008, 21:26
Колко трогателно...


Ще ти кажа аз И. Като искаш да изтъкнеш подвизите на Ботев , спокойно можеше да разгледаш останалите теми и да напишеш там своя коментар , псевдопатриотке. Че то ако на вски ей така му щукне да пуска теми за Ботев , Левски , Каравелов и т.н ., вие знаете ли на какво ще заприлича тоя раздел - бетер Любов ще стане. Аман от душевните ви излияния.
Всеки знае защо има сирени на 2 юни , вски знае защо става прав , всеки знае кой е Ботев......
Е па на теб като не ти харесва темата, спри да пишеш коментари по нея и да дразниш тези, на които пък им се коментира :x

Lunatic-
06-07-2008, 22:36
заблуден активист...

kristo
06-07-2008, 22:42
заблуден си кристо
в кой век живееш бе пич
на 90% от българите им дреме на оная работа за ПАТРИОТИЗМА
Не, ти си заблуден бе "пич". Защото за мен България е едно от най-ценните неща в живота ми. а тези като теб, на които патриотизма им е през оная работа, толкова по-зле за вас. Има и винаги ще има българи, които ще се гордеем с това, че сме такива и каквото и да става няма да се отречем от любовта си към България. И в който и век да живея, България е моята Родина и стои много над тъпите евроинтеграции, глобализъм, кежуъл моди и незнам си какви идиотщини които само замъглят съзнанието на младия българин. Аз съм горд че съм Българин, пак ти го повтарям.

Lunatic-
06-07-2008, 22:48
е аз ти повтарям
че не ме интересува
ае спираме със спора.

kristo
06-07-2008, 22:52
е аз ти повтарям
че не ме интересува
ае спираме със спора.
ОК, твой проблем. Наистина спираме със спора, щото няма смисъл да продължаваш да ми обясняваш колко кежуал модата е "по-готина" и важна от България едва ли не. И не говоря само за кежуал модата, а по принцип.

Big_JoJo
06-09-2008, 18:08
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

Lynx
06-09-2008, 20:07
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

За мен лично държавата няма нищо общо с патриотизма. Аз обичам родината, не управляващите и държавата.

Jeuelle
06-09-2008, 23:16
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

За мен лично държавата няма нищо общо с патриотизма. Аз обичам родината, не управляващите и държавата.

Кат не обичаш държавта , мацко , земи се гръмни!

kristo
06-10-2008, 09:59
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

За мен лично държавата няма нищо общо с патриотизма. Аз обичам родината, не управляващите и държавата.

Кат не обичаш държавта , мацко , земи се гръмни!
Че кой да обича, Станишев, Доган и негово нищожество Симо Мадридски ли?! И аз обичам Родината от цялото си сърце, но тази корумпирана и крадлива олигархия, която управлява България я презирам :x :x :x

kristo
06-10-2008, 10:00
и нима тази същата олигархия не докара България до тотален крах и разруха, а българският народ до тотална мизерия :x :x :x

Jeuelle
06-10-2008, 11:23
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

За мен лично държавата няма нищо общо с патриотизма. Аз обичам родината, не управляващите и държавата.

Кат не обичаш държавта , мацко , земи се гръмни!
Че кой да обича, Станишев, Доган и негово нищожество Симо Мадридски ли?! И аз обичам Родината от цялото си сърце, но тази корумпирана и крадлива олигархия, която управлява България я презирам :x :x :x
Д-Ъ-Р-Ж-А-В-А !!
Не управляващи. Не се заплитайте в собствените си конци!

Lychezar
06-10-2008, 12:22
Държавата трябва да се разглежда като средство за класово господство в определена територия..
Аз не съм патриот!

Jeuelle
06-10-2008, 12:59
Държавата трябва да се разглежда като средство за класово господство в определена територия..
Аз не съм патриот!

A???

kristo
06-10-2008, 13:02
Нека който иска да отдели минута време...
1. Колко от вас знаят защо днес има сирени?
2. Колко от вас се спряха в 12ч. защото така го чувстват?
3. Колко от вас се наричат патриоти и колко наистина са?
4. Какво значи Патриот?
5. Какво за вас е България?
6. Обичате ли "Българското" - това българско което дядо Йоцо вижда, това което един слепец вижда?
Благодаря за вниманието! Нека се замислим какво е за нас България.
Нека се гордеем, че сме българи не защото трябва, а защото така го чувстваме!

Знаеш за сирените и за кого са, не съм се спирал .В днешно време става все по трудно да обичаме България по ред причини (престъпнос , насилие,политици,корупция, е сериозно отношение на оправляващите ) Е кажете как се живее в държава която е оправлявана от друга....

За мен лично държавата няма нищо общо с патриотизма. Аз обичам родината, не управляващите и държавата.

Кат не обичаш държавта , мацко , земи се гръмни!
Че кой да обича, Станишев, Доган и негово нищожество Симо Мадридски ли?! И аз обичам Родината от цялото си сърце, но тази корумпирана и крадлива олигархия, която управлява България я презирам :x :x :x
Д-Ъ-Р-Ж-А-В-А !!
Не управляващи. Не се заплитайте в собствените си конци!
Ми държавата се прави от управляващите бе девойче. Ако управляващите ни са боклуци, каква да ни бъде държавата извинявай?! Иначе аз обичам от цялото си сърце България, но с тези управляващи държавност просто нямаме, разбери го

Jeuelle
06-10-2008, 13:07
Вие не обичате управляващите. Има разлика между държава и "командващи" . Държавата ти , родолюбецо, не е Сидеров , Първанов , Борисов .... Държавата ти е България

kristo
06-10-2008, 13:15
Вие не обичате управляващите. Има разлика между държава и "командващи" . Държавата ти , родолюбецо, не е Сидеров , Първанов , Борисов .... Държавата ти е България
Държавата не е някакво абстрактно понятие бе девойко. Нали ако няма управляващи, няма да има и държава?! Лошото е, че с тези наши управляващи се води че има държава, ама тя е престъпна и корумпирана, понеже облагодетелства управленческата олигархия на страната ни за сметка на бедния българският народ. Ако можехме да имаме управляващи, които не са престъпници, и държавата ни нямаше да е престъпна, разбери го. И държавата не означава Борисов, Първанов или Станишев, но те ти я управляват и те я олицетворяват, осъзнай го.

izzy
06-11-2008, 01:04
Вие не обичате управляващите. Има разлика между държава и "командващи" . Държавата ти , родолюбецо, не е Сидеров , Първанов , Борисов .... Държавата ти е България
Държавата не е някакво абстрактно понятие бе девойко. Нали ако няма управляващи, няма да има и държава?! Лошото е, че с тези наши управляващи се води че има държава, ама тя е престъпна и корумпирана, понеже облагодетелства управленческата олигархия на страната ни за сметка на бедния българският народ. Ако можехме да имаме управляващи, които не са престъпници, и държавата ни нямаше да е престъпна, разбери го. И държавата не означава Борисов, Първанов или Станишев, но те ти я управляват и те я олицетворяват, осъзнай го.

v gre6ka si, durjavata se sustoi ot naroda sledovatelno durjavata ne e = na upravlqva6tite (za prost primer vzemi anarhiqta).
vseki narod si zaslujava pravitelstvoto, mislq 4e si 4uval za taz pogovorka. to ako moje6e i Laika da se vurne SSSR o6te 6te6e su6testvuva ama na....

kristo
06-11-2008, 09:50
Вие не обичате управляващите. Има разлика между държава и "командващи" . Държавата ти , родолюбецо, не е Сидеров , Първанов , Борисов .... Държавата ти е България
Държавата не е някакво абстрактно понятие бе девойко. Нали ако няма управляващи, няма да има и държава?! Лошото е, че с тези наши управляващи се води че има държава, ама тя е престъпна и корумпирана, понеже облагодетелства управленческата олигархия на страната ни за сметка на бедния българският народ. Ако можехме да имаме управляващи, които не са престъпници, и държавата ни нямаше да е престъпна, разбери го. И държавата не означава Борисов, Първанов или Станишев, но те ти я управляват и те я олицетворяват, осъзнай го.

v gre6ka si, durjavata se sustoi ot naroda sledovatelno durjavata ne e = na upravlqva6tite (za prost primer vzemi anarhiqta).
vseki narod si zaslujava pravitelstvoto, mislq 4e si 4uval za taz pogovorka. to ako moje6e i Laika da se vurne SSSR o6te 6te6e su6testvuva ama na....
Хубаво, на приказки властта произтича от народа и ала-бала. Ама очевидно в България народа няма никакво място в управлението на държавата. Държавната власт се държи от Станишевци, Догановци, Сакс-кобурготски и компания, а народа само на приказки има някакво място в това управление. То имаме право и на референдуми по конституция, ама за колко неща, свързани с бъдещето на България и пътя, по който тя трябва да тръгне се проведоха референдуми?! Ти спомняш ли си? Само един референдум имаше, за Бургас-Александропулис и в крайна сметка управляващите пак го манипулираха и не го взеха под внимание. Ама за АЕЦ-Козлодуй някой да ни пита дали искаме да го затваряме или не? За влизането ни в НАТО някои да се допита до нас, тоест до народа пак? За участието ни във войната в Ирак? Примери мога да ти дам стотици че законите в България управляващите не ги спазват и народа е една безгласна буква. То и президента е задължен по закон всяка година да свиква консултативен съвет, ама съвсем скоро най-нагло заяви, че няма да го прави, просто защото не виждал смисъл в това?! И това ако не му се казва неспазване и потъпкване на закона, здраве му кажи...

Valentin123
06-11-2008, 15:22
Властта в България не произтича от народа,защото народа е аполитичен.Липсва ни гражданско общество,за това сме на това дередже.

kristo
06-11-2008, 21:25
Властта в България не произтича от народа,защото народа е аполитичен.Липсва ни гражданско общество,за това сме на това дередже.
Тука съм съвсем съгласен. Липсата на гражданско общество е най-големият ни проблем. Оттам се тръгва, това е първата и то много важна стъпка. Създадем ли гражданско общество, но здраво и силно, обхващащо цялата страна, няма кои да ни спре да променим нещо и най-малкото ще накараме управляващите да се съобразяват с нас. А така както сме разделени, никои не ни смята за нищо и си ни мачкат колкото си искат.