PDA

View Full Version : Обичам те, защото



Spider4eto
06-02-2008, 21:18
Такам, надявам се да няма такава тема(проверих в търсачката, ам каквато съм саката с нея, може и да съм пропуснала)
Та давайте- довършете изречението. За сегашния или за бившия. Вие сте 8-)

sexy_eJlz
06-02-2008, 21:22
Mi az si nqmam gadje ama xaresvam edno mom4e... detska my rabota .. :grin:
Taa ... po temata ..
Obi4am te, za6toto ... ti si ynikat4e bez dyblikat4e ... Obi4am te,za6toto ti edinstfen me kara6 da se smeq i da pla4a ednovremenno ... Obi4am te, za6toto ima6 nai-prekrasnata ysmivka, nai-krasivite o4i s nai-nejniqt i vlajen pogled ... Iii nai-glavnoto .. Obi4am te, za6toto si KOPELETO KOETO OTKRADNA SYRCETO MI I RAZBI ME4TITE MI!!!]
Tfa e ... :)

n0Lcho
06-02-2008, 21:46
sexy_eJlz тва не са ли споменчета /не искам да се заяждам просто.../

"Обичам те, защото си единствения, заради когото сърцето ми бие и бавно и бързо едновременно" /"Hot chick"/

love_veselka
06-02-2008, 21:49
Обичам те защото си единствения човек който може да ме накара да се усмихна,когато едвам сдържам сълзите си.
Обичам те,защото само ти можеш да ме накараш да плача от щастие.
Обичам те,защото си най-сладкото нещо на този свят.
Обичам те,защото в твойте прегръдки се чувствам силна и желана.
Обичам те,защото ме обичаш въпреки недостатъците ми
Обичам те и поради милион други причини

а и те обичам защото,беше достатъчно интелигентен да се влюбиш в мен :D

MonSitY
06-02-2008, 21:51
ем нямам си гадже.ама си обичам най обрия приятел момче защото е моят перфектен образ за момче и аз неговия за момиче и не се харесваме за нещо повече доста странно :-D а моите приятелки ги обичам щот сме тотално различни и нехаресваме едни и същи момчета :-D

love_veselka
06-02-2008, 21:53
ем нямам си гадже.ама си обичам най обрия приятел момче защото е моят перфектен образ за момче и аз неговия за момиче и не се харесваме за нещо повече доста странно :-D а моите приятелки ги обичам щот сме тотално различни и нехаресваме едни и същи момчета :-D

е това е хубаво и ние с мойте приятелки имаме различен вкус за момчета.Аз не ги обичам руси,тя да.Една друга приятелка пък си пада по бармани,аз не.

sexy_eJlz
06-02-2008, 21:53
sexy_eJlz тва не са ли споменчета /не искам да се заяждам просто.../

"Обичам те, защото си единствения, заради когото сърцето ми бие и бавно и бързо едновременно" /"Hot chick"/

Ми да ... :D Но това е самата истина...
П.П. аз знам че само тфа е ti si ynikat4e bez dyblikat4e ... ti edinstfen me kara6 da se smeq i da pla4a ednovremenno

Ам няма значение .. То аз за това го обичам! Това е самата истина! :)

sexy_for_you
06-02-2008, 22:31
Обичам те,защото ти си мисълта,с която заспивам и с която се събуждам сутрин.
Обичам те,защото си единственият,който може да направи светът ми по-различен и да придаде на света ми невереятни емоции.
Обичам те,защото само една твоя усмивка може да направи деня ми прекрасен.
Обичам те,защото ти си огънят,водата и въздуха за мен.

Kassu
06-02-2008, 22:33
Ебаси блудкавата тема :razz:

sladur4etyYy
06-02-2008, 22:33
мисля, че леко започвате да се отвличате :D в смисъл, че се отнасяте 8)

xkk
06-02-2008, 23:39
Ебаси блудкавата тема :razz:нали 8-)
огън, вода, море, небе, .. знаете. Можеш ли да печеш пилето и да си миеш ръцето с него, а? Огън и вода вика.. ае лягай си

5StaR
06-03-2008, 00:32
Сегашния го обичам много, защото ми върви WoW-a на него без проблеми + всички NFS ми тръгват и тн

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2008, 01:11
:) има подобна тема .. :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=172564&highlight=%E7%E0%F9%EE%F2%EE