PDA

View Full Version : Проблем



mimeto0_
06-02-2008, 21:28
Здравейте искам помощ за мойта приятелка,ето каква е историята
Едно момче от нейния клас я харесва вече повече от 1 година,неговата майка е учителка по физика.Мойта приятелка не го харесва,тя много го обича и държи на него ама само като брат,нищо повече...ама изведнъж всички се обръщат против нея,мислят че е използвачка(нали майка му е учителка а те са приятелски семейства и тя често ходи да нощува у тях) всички говорят зад гърба и ама и тя какво да направи в случея,не го харесва и не иска да го нарани.Много и е гадно.
Ми...помогнете ми,вече и аз не знам какво да и кажа ,дайте ми съвет! :-o

BaBy_bS
06-02-2008, 21:56
за лапешки истории съвети няма ..

Chacho
06-02-2008, 22:01
Според мен трябва или едното или другото. Или с него или с останалите. Според мен ако има подкрепата на приятелите си, няма да и пука за това какво говорят другите. Винаги има някого, които да пуска слухове и да те коментира. Колкото по-рано се примириш с това, толкова по-скоро ще ти падне камък от сърцето. Момчето не мисля, че ще спре да я харесва, а тя не мисля че ще го приеме по друг начин. Ако иска да запази приятелството си може би трябва да задържи така нещата. Мисля че трябва да я съветваш, да се поотпусне малко и да си държи приятелството с момчето.

Сега..момчето може би има проблем. Абе гадна работа, не е хубаво да ставаш неумишлено приятелка на момиче, когато си момче..

mimeto0_
06-02-2008, 22:01
за лапешки истории съвети няма ..
Е кое е лапешкото?Те са на 16 :(

unfaithful1234
06-03-2008, 05:21
Според мен трябва или едното или другото. Или с него или с останалите. Според мен ако има подкрепата на приятелите си, няма да и пука за това какво говорят другите. Винаги има някого, които да пуска слухове и да те коментира. Колкото по-рано се примириш с това, толкова по-скоро ще ти падне камък от сърцето. Момчето не мисля, че ще спре да я харесва, а тя не мисля че ще го приеме по друг начин. Ако иска да запази приятелството си може би трябва да задържи така нещата. Мисля че трябва да я съветваш, да се поотпусне малко и да си държи приятелството с момчето.

Сега..момчето може би има проблем. Абе гадна работа, не е хубаво да ставаш неумишлено приятелка на момиче, когато си момче..
damz :)

sexa_na_kompleksa
06-03-2008, 09:55
Това наистина са малко детски истроии. Щом другите говорят така за приятелката ти, значи не са й истинки приятели и на нея не трябва да й пука за тяхното мнение. Нека си продължи приятелството с него, да не позволява някакви си там да го провалят. А ти просто я подкрепяй.

Presley
06-03-2008, 10:42
Ебати филма.Стига се филмирахте бе хора.Какво ще става с вас в бъдеще,ако от сега правите такива драми от такива глупави неща?Спрете.

mese4ka
06-03-2008, 11:54
ами просто да му каже че не изпитва същите чувства пък какво мислят другите интересува ли я!от хората не трябва да се влияем!!!!нали нейните близки приятели или роднини си знаят стоката какво ви трябват страничните наблюдатели ?

s1NNer
06-03-2008, 12:11
за лапешки истории съвети няма ..
Е кое е лапешкото?Те са на 16 :(

Е те може и на по 30 да са ама това си е чисто детска история ... я се оплачете на другарката 8-)