PDA

View Full Version : ЕДНА МОЛБА !



TheNewReligion
06-02-2008, 21:45
Здравейте ! Омръзна ми да пускате теми в , които искате помощ по учебните предмети ТУК ! ИМА СПЕЦИАЛЕН РАЗДЕЛ В , КОЙТО ДА ИСКАТЕ СЪВЕТИ ПО УЧЕБНИТЕ предмети И ТОЙ СЕ КАЗВА "ТИЙН УЧИТЕЛ " ! ТОЗИ РАЗДЕЛ СЕ НАРИЧА " УЧИЛИЩЕ И ПРИЯТЕЛИ " И СЕ ПОДРАЗБИРА , ЧЕ ТУК СЕ ПИШЕ ЗА ПРОБЛЕМИ СЪС СЪУЧЕНИЦИ В УЧИЛИЩЕ И ПРОБЛЕМИ С ПРИЯТЕЛИ ВИ ! НАИСТИНА МИ ПИСНА ДА ГЛЕДАМ ТЕМИ СЪС ЗАГЛАВИЯ ОТ СОРТА НА : " ПОМОЩ ПО МАТЕМАТИКА " , "ЩЕ МЕ ИЗПИТА ЛИ ?" И ОЩЕ КУП ЗАГЛАВИЯ СВЪРЗАНИ С УЧЕБНИТЕ ПРЕДМЕТИ ! СПРЕТЕ СЕ , МОЛЯ ВИ ! пИШЕТЕ В ПРАВИЛНИЯ РАЗДЕЛ ! Аз не съм модераторка или администраторка , но просто исках да ви помоля да пишете в правилните раздели , защото е супер досадно да четеш неща , които не са на мястото си ! Знам , че ще има и доста критики от страна на съфорумниците , но предварително БЛАГОДАРЯ !

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-02-2008, 21:48
Да, напълно си права ;-)

BaBy_bS
06-02-2008, 22:28
само на мен ли не ми пречи това или може би само аз не обръщам внимание къде е написаната темата.
иначе си права,защото хората не напразно са направили раздели :)

the_best_f
06-03-2008, 07:34
Не, не си само ти... И на мен не ми пречи особено. Хората искат помощ и май това е най-важното, а?!... Както и да е, сигурно сега ще ме нападнете в хор. :) Е, недейте. Подкрепям мнението, че вече наистина е крайно време съфорумниците ни (и самите ние) да внимаваме къде пускаме теми, но нали за това сме тук...за да си помагаме! На всеки се случва да се обърка, човешко е! Дано все пак след тази тема има хора, които се съобразяват в кой раздел е мястото на темата!
И btw не е нужно да пишеш с големи букви, не сме малоумни.

sexa_na_kompleksa
06-03-2008, 09:47
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=145272

Това не е помогнало, пък твойта тема ли...
Обикновено помагам на хората, които имат затруднения с написването на домашното си. Не ми прави впечатление дали молбата им е в този раздел или в "Тийн Учител".
Пък и това е работа на модераторите - да се карат и да местят теми, не наша.

Water_lili
06-03-2008, 14:09
Бих казала, че след като това ТОЛКОВА те дразни просто не влизай в този раздел!!! Като се има напредвид ,че "Училище и приятели" го има многооо по- дълго от "Тийн учител" и че преди тук се пишеха всички подобни теми, то е нормално някои хора да продалжават да си пускат темите тук. Да не говорим ,че домашните работи и класните определено са неща засягащи училището...

TheNewReligion
06-03-2008, 19:41
Не, не си само ти... И на мен не ми пречи особено. Хората искат помощ и май това е най-важното, а?!... Както и да е, сигурно сега ще ме нападнете в хор. :) Е, недейте. Подкрепям мнението, че вече наистина е крайно време съфорумниците ни (и самите ние) да внимаваме къде пускаме теми, но нали за това сме тук...за да си помагаме! На всеки се случва да се обърка, човешко е! Дано все пак след тази тема има хора, които се съобразяват в кой раздел е мястото на темата!
И btw не е нужно да пишеш с големи букви, не сме малоумни.
Явно не си ме разбрала ! Не става за няколко допуснати грешки , а за системно писане на теми ебавки в грешните раздели ! :x

miloto_girl_4e
06-03-2008, 19:46
Благодаря за темата, но не мисля, че си права.. теми относно ЛИС-ове, есета и задачи може да се пускат и тук,
все пак и те са свързани с училище :!: