PDA

View Full Version : Минаха вече 9 месеца,а не мога да го забравя ;(



unfaithful1234
06-03-2008, 07:10
Еми аз ходех с едно момче,но скъсахме,защото(както винаги) аз бях глупачката...И даже го излъгах за нещо,няма да говоря за това.Той не можа да ми прости и даже не се поздравявахме по улиците.Преди 2 месеца аз му казах,че искам да се съберем и той каза,че е възможно да стане.След една седмица той започна да се отдалечава от мен и ми каза,че съм го прецакала,а аз не знаех дори за какво говори! :( Обичам го!Не знам и аз как,но е така,просто го чувствам!Не мога да си го избия от главата #-o Той ме блокира в скайп,а преди две седмици имаше един концерт,на който присъствах.Там беше и той,щях да се разплача като го видях!Обаче си казах"Я се направи,че не ти пука,отмини го!"Така и направих...Той обаче ми се усмихна няколко пъти и направо ми идеше да се разплача мн яко...Помолих един негов фр да се опита да го разубеди и да ме отблокне в скайп,но той ен искаше(това стана преди концерта)...Искам да съм с него,мноооого искам! :( Как да си го върна?Искам да уточня,че аз бях тази,която сложи край на връзката ни и то по гаден начин.Не мога да си го простя! :(
Сега има и друг проблем.Има едно момче,към което изпитвам нещо,ама той е женкар.Една година по-голям е от мен.Редовно си пишем смс-и и една вечер той ми написа:"Айде лека нощ,да ме сънуваш!" а аз му написах:"А ти мен сънуваш ли ме? =)" И той написа:"Еми кой друг да сънувам,по цели нощи и дни си мисля за теб! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*"Дали това е само шега?Дали не иска просто да се ебава с мен?Преди беше казал на един фр,че ме харесва,ама не иска да има нещо по-така,защото сме съседи(живеем в един блок)...Аз го харесвам много,но аз не съм по кратките връзки и не съм сигурна,че той може да има по-сериозна връзка...Какво да правя с него?

Благодаря на тези,които прочетоха темата ми! :-)

MonSitY
06-03-2008, 07:32
щом старият не те иска пробвай със съседа аз от личен опит ще ти кажа че съседската любов не се получава ама ти си зарязала първи пробвай с другия :)

soul1199
06-03-2008, 07:47
ostavi tova mom4e,koeto si zarqzala,kolkoto i da e trydno,az 6e ti kaga,4e pri men sa6oto se poly4ava v momenta,biv6iq me blokna 6ot se skarahme/idiot :o /i sega si haresah edno mom4e i toi me haresva i sq 6e mi predlogi sig.sam,az ostavih biv6iq,adski mi be6e trydno i ponege na sed dva ili tri pati se vigdame,toi zapo4na pak da ima nqkakav interes kam men,az re6ih da go zabravq i sega 6e tragna s toq,napravi sa6oto nqma da sagelqva6,kolkoto i da ti e kofti,6e otmine,vremeto lekyva,prosto go ostavi,ae yspehi :)

unfaithful1234
06-03-2008, 08:04
ostavi tova mom4e,koeto si zarqzala,kolkoto i da e trydno,az 6e ti kaga,4e pri men sa6oto se poly4ava v momenta,biv6iq me blokna 6ot se skarahme/idiot :o /i sega si haresah edno mom4e i toi me haresva i sq 6e mi predlogi sig.sam,az ostavih biv6iq,adski mi be6e trydno i ponege na sed dva ili tri pati se vigdame,toi zapo4na pak da ima nqkakav interes kam men,az re6ih da go zabravq i sega 6e tragna s toq,napravi sa6oto nqma da sagelqva6,kolkoto i da ti e kofti,6e otmine,vremeto lekyva,prosto go ostavi,ae yspehi :)
e to e taka,no tozi drugiq e jenkar... :( ne znam!

angelcheeee_93
06-03-2008, 08:06
stariqt-stara istoiq.opitai ako stane ne6to s drugoto mom4e.uspeh :)

soul1199
06-03-2008, 08:11
ostavi tova mom4e,koeto si zarqzala,kolkoto i da e trydno,az 6e ti kaga,4e pri men sa6oto se poly4ava v momenta,biv6iq me blokna 6ot se skarahme/idiot :o /i sega si haresah edno mom4e i toi me haresva i sq 6e mi predlogi sig.sam,az ostavih biv6iq,adski mi be6e trydno i ponege na sed dva ili tri pati se vigdame,toi zapo4na pak da ima nqkakav interes kam men,az re6ih da go zabravq i sega 6e tragna s toq,napravi sa6oto nqma da sagelqva6,kolkoto i da ti e kofti,6e otmine,vremeto lekyva,prosto go ostavi,ae yspehi :)
e to e taka,no tozi drugiq e jenkar... :( ne znam!
emi,kakvo ot tva,4e e genkar,probvai s nego,moge da se poly4i,moge mom4eto naistina da te e haresalo :)

Pliok0019
06-03-2008, 08:27
Осъзнай 1во какво чувстваш и какво искаш. Тогава се бори. Дали ще успееш...не съм сигурна. Сгрешила си, вземайки неправилно решение, сега ще си понесеш последствията. В живота всичко се връща.

unfaithful1234
06-03-2008, 10:45
А освен това ме е срам да му кажа на тоя моя съсед какво чувствам...сиг ще започне да ме отбягва... :(

GregoryHouse
06-03-2008, 10:46
Госпожице НЕЗАВИСИМА не мислиш ли че е тъпо секи месец да пускаш тема ? Щот и преди съм ги виждал последната беше с 8...

Ivalinka
06-03-2008, 10:51
ами странно ми е как си влюбена в единия,пък искаш нещо да стане с другия... :?

gazar
06-03-2008, 10:53
хвани си нов

unfaithful1234
06-03-2008, 10:54
Госпожице НЕЗАВИСИМА не мислиш ли че е тъпо секи месец да пускаш тема ? Щот и преди съм ги виждал последната беше с 8...
еми съжалявам,ама съм такава! :(

GregoryHouse
06-03-2008, 10:59
Дока си ги броиш нема го забравш...спри да пишеш отърви се от тоя спомен...пък и покрай това и нас ще отървеш всеки месец да пише едно и също...щот може да имаш бая дълъг живот (дай боже) и току виж не останал човек у форума да не те е утешавал... :D

unfaithful1234
06-03-2008, 11:23
Дока си ги броиш нема го забравш...спри да пишеш отърви се от тоя спомен...пък и покрай това и нас ще отървеш всеки месец да пише едно и също...щот може да имаш бая дълъг живот (дай боже) и току виж не останал човек у форума да не те е утешавал... :D
тва беше гадно,ама все пак мерси! :D

GregoryHouse
06-03-2008, 11:30
Правата приказка те жегва,но те вкарва в пътя...

Кфо да те утешавам и да ти приказвам сълзливи тъпотий направо в очите и тва е...няма друг начин,не и ефективен...;)

AiKaTa
06-03-2008, 12:59
хей.. ама ти кой от двамата искаш.... ?
За 9те месеца... да те успокоя така съм от 2 години вече, но ако един човек сам не реши да направи нещо неможеш да го накараш, остави го да бъде щастлив и се радвай на това-това е истинска обич, а колкото до другия той ще ти помогне да забравиш момчето, което обичаш и щом си пишете смси то е ясно :) просто излезте няколко пъти сами на по-романтични места ии предполагам ще се получи :) успех ;)

NightGuardian
06-03-2008, 13:20
Еми аз ходех с едно момче,но скъсахме,защото(както винаги) аз бях глупачката...И даже го излъгах за нещо,няма да говоря за това.Той не можа да ми прости и даже не се поздравявахме по улиците.Преди 2 месеца аз му казах,че искам да се съберем и той каза,че е възможно да стане.След една седмица той започна да се отдалечава от мен и ми каза,че съм го прецакала,а аз не знаех дори за какво говори! :( Обичам го!Не знам и аз как,но е така,просто го чувствам!Не мога да си го избия от главата #-o Той ме блокира в скайп,а преди две седмици имаше един концерт,на който присъствах.Там беше и той,щях да се разплача като го видях!Обаче си казах"Я се направи,че не ти пука,отмини го!"Така и направих...Той обаче ми се усмихна няколко пъти и направо ми идеше да се разплача мн яко...Помолих един негов фр да се опита да го разубеди и да ме отблокне в скайп,но той ен искаше(това стана преди концерта)...Искам да съм с него,мноооого искам! :( Как да си го върна?Искам да уточня,че аз бях тази,която сложи край на връзката ни и то по гаден начин.Не мога да си го простя! :(
Сега има и друг проблем.Има едно момче,към което изпитвам нещо,ама той е женкар.Една година по-голям е от мен.Редовно си пишем смс-и и една вечер той ми написа:"Айде лека нощ,да ме сънуваш!" а аз му написах:"А ти мен сънуваш ли ме? =)" И той написа:"Еми кой друг да сънувам,по цели нощи и дни си мисля за теб! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*"Дали това е само шега?Дали не иска просто да се ебава с мен?Преди беше казал на един фр,че ме харесва,ама не иска да има нещо по-така,защото сме съседи(живеем в един блок)...Аз го харесвам много,но аз не съм по кратките връзки и не съм сигурна,че той може да има по-сериозна връзка...Какво да правя с него?

Благодаря на тези,които прочетоха темата ми! :-)

Откажи се от този първият!За вторият , че и аз пиша постояно "да ме сънуваш" това , не означва нищо!Както и да е...Общо взето пробвай с 2рият пък може и да забравиш първия и да си три пъти по-щаслива!

btw: Това винаги ме е дразнел , немога да забравя бившия , ами как ще го забравиш като , не се запознаваш с нови и забавни хора , а седиш в вас или киснеш в некое кафене...

stk
06-03-2008, 13:27
Чукни се с новия и стария ще ти изглежда като смачкан картоф. Гледай да не вкарваш чувства към новия щом е женкар (поне пробвай де, за вас е трудно ;)), вкараш ли и те зареже, пак ще пускаш темички тука.

vileto*
06-03-2008, 17:45
а ти колко време си ходела с това момче ? Но все пак ако не иска да ти обърне внимание го зарежи, живей си живота хвани си някой по-добър от него и гледай само напредно ти пожелавам успех ако толкова много го обичаш да се съберета пак :)

kuklichka_bg
06-03-2008, 20:52
si4ko mi zvu4i kurvensko

Master_88
06-03-2008, 21:32
"Я се направи,че не ти пука,отмини го!"Така и направих...

Да не си го правила. Ако не го беше направила може би нещата щяха да седят по различен начин

unfaithful1234
06-04-2008, 07:57
Ми 5 месеца сме ходили.Аз го отминах,защото преди така правеше и той!И не съм курва! :-x

LizZz
06-04-2008, 11:39
Ми 5 месеца сме ходили.Аз го отминах,защото преди така правеше и той!И не съм курва! :-x
Не искаш достатъчно силно да си с него, а и верно, сега е твой ред да лазиш по него, както каза KillSwitchEngage. ;)

varnen4e
06-04-2008, 11:48
Според мен трябва да направиш точно 3 неща:
1.- Да бъдеш себе си и да правиш точно това, което ти хрумне спрямо него.
2.- Да му покажеш, че съжаляваш...
3.- ... но въпреки това, да не ставаш досадна.