PDA

View Full Version : поредната любовна история



ILY
06-03-2008, 08:31
мооята история е леко дългичка ама ще пробвам да я обясня по-накратко :

ми в софианци.ком си писах с едно супер сладко момче, което ми поиска скайпа .. тва значи става септември 2007 г, демек преди 10 месеца :-D .. доста време си писахме в скайп и първоначално бяхме супер добри приятели.. докато не реши да си направи няква ебавка с мене и ми каза че ме обича .. аз знаех че се ебава и му казах да спре .. ама той се правеше че не лъже :? накрая ми каза че се е шегувал, което аз знаех но му се разсърдих защото му казах да спре ... той ми каза че наистина ме обича, но съм била още малка за него той е 9-ти клас, аз 6-ти ... така де.. :? после ми пишеше постоянно че ме обича и не спираше, но така или иначе аз не му вярвах ... той предложи да тръгнеме ( но ми каза че след като къса с гаджетата си тотално забрвя за тях и тнт ) но аз му отказах защото от многото време в което сме си писали забелязах че си пада гаменче и си сменя гаджетата като носни кърпички ... известно време се карахме за някви глупости после се сдобрявахме и така . На 1 март тая година една моя приятелка имаше рожден ден и ме беше поканила. Рождения и ден беше в дв . Там за пръв път го видях .. той явно не ме позна ама след като мина 5-6 пъти точно до мене аз го спрях и му казах коя съм той се сети, танцувахме и тнт ... В рамките на 1 седмица след това отново се скарахме и аз го приех насериозно .. на следващата събота пак бях в дв, както и той .. той ме буташе да се обърна но аз се правих че не го познавам ... се 1 като се прибрах видях че ми е писал в скайпи отново се сдобрихме ... Той живее в квартала на баба ми и дядо ми и често се засичаме там, но аз рядко отивам при него защото той винаги е с някви приятели и не че ме е срам просто аз лично мразя когато аз съм с някакви приятели някой да ми се "натресе" .... скоро след поредната караница в скайп той пак ми писа и ест пак се сдобрихме ... но сега сме скарани защото аз не можах да издържа на поредната гавра с мене ... и не си пишем.. :-k

някак си си мисля че му пука за мене но нз ... а аз го обичам супер много но не съм му го казвала понеже ме е страх че ще ме отхвърли :smt022 :smt022 ... опитвала съм се да го забравя, но не мога ... много искам да тръгнеме, но въпроса е че пак сме скарани (по негова вина ) но винаги ме изкарва мене виновна ... :? ....


някакви съвети ?! какво да правя

Pliok0019
06-03-2008, 08:37
Закакво се карате толкова бе хора... Просто правете компромиси, приемайте нещата... Дали му пука за теб...незнам. Може и да е така. А относно твойте чувства към него...може да му ги признаеш. Може да те отхвърли, но така или иначе, ако не те обича няма да бъдете заедно.

angelcheeee_93
06-03-2008, 09:14
iz4akai da se pooopravqt ne6tata i da se sdobrite i sled tova mu namerkni za 4uvstvata ti ili mu pi6i sms ako se sramuva6.no tolkova mn karanici ne e na dobre. uspeh :)

ILY
06-03-2008, 09:20
на мене не ми се чака .... мисля да му пиша по скайпа, но нз как да му се извиня за нещто, за което той е виновен ... ако го чакам него да му скимне .... :smt015 :smt015 :smt015 имам някакъв опит от предишните ни карания ... :neutral:

vilinanova
06-03-2008, 09:22
ЕЕЕ, и аз, когато бях в 6 клас се заглеждах по по-големи батковци! :lol:
Но все пак 3 години не са кой зн колко много!Опитай се да му обясниш ,че с тези караници до никъде няма да стигнете и щом си пишете от толкова време, може би трябва да му кажеш какво изпитваш, но аз не ви познавам, не знам как ще реагира!Това го решаваш само ти :wink: :oops:

BOOK_FAN
06-03-2008, 09:23
Той вече е във възрастта на връзките,но ти...! 8)

MonSitY
06-03-2008, 09:36
аа 3 години не са много той общо взето е на твоя 6-класен акъл така че сте един за друг :D а не се карайте и чакай да видим колко държи на теб той да ти се извини направи ли го му признай.докажи на себе си че наистина те харесва .Успех!! :)

ILY
06-03-2008, 09:49
мерси много ....

кои знае колко ще чакам ама дано си заслужава ...

иначе си пише разни неща по профила в скайп и съм сигурна че са за мене ама .... грр .... ](*,) ](*,)

Presley
06-03-2008, 10:16
9 клас е момченцето,а? Не се ядосвай.Не го прочетох цялото,ама ми стига,эа да эацепя.На тая въэраст повечето са идиоти.Просто не са достатъчно эрели.Мнооого още има докато поумнее.Не говоря эа всички де,но повечето.Махай го. :Д

Wrathchild
06-03-2008, 10:26
9 клас е момченцето,а? Не се ядосвай.Не го прочетох цялото,ама ми стига,эа да эацепя.На тая въэраст повечето са идиоти.Просто не са достатъчно эрели.Мнооого още има докато поумнее.Не говоря эа всички де,но повечето.Махай го. :ДПрава си, че не са такива всичко, но този специално е.

Remini
06-03-2008, 10:32
Къде отидоха детските години....
аз като бях 6-7 клас си играех с децата на улицата....играехме си с войниците още.....а ти сваляш гаджета....
Толкова много неща се променят не е истина....накъде отива света :?

Presley
06-03-2008, 10:35
Къде отидоха детските години....
аз като бях 6-7 клас си играех с децата на улицата....играехме си с войниците още.....а ти сваляш гаджета....
Толкова много неща се променят не е истина....накъде отива света :?
Вярно,вярно ;]

angelllll
06-03-2008, 11:09
мерси много ....

кои знае колко ще чакам ама дано си заслужава ...

иначе си пише разни неща по профила в скайп и съм сигурна че са за мене ама .... грр .... ](*,) ](*,)
Пише тези работи, за да те заблуди според мен. Щом се карате толкова често и той все те унижава за какво ти е да тръгвате. Само главоболия ще си довлчеш. Ти си по малка от момчето но разсъждаваш много по зряло от него :wink:

ILY
06-03-2008, 11:14
Къде отидоха детските години....
аз като бях 6-7 клас си играех с децата на улицата....играехме си с войниците още.....а ти сваляш гаджета....
Толкова много неща се променят не е истина....накъде отива света :?

хаха при всеки различно ... ама и д не е така кво лошо има ? :smt001

GregoryHouse
06-03-2008, 11:15
Секса оправя всичко...особено ако е хубав :D

mese4ka
06-03-2008, 11:23
хахаха добре ме развесели 6-ти клас любов ... скъпа това е само превличане и от друга страна че той си играе с теб ти искаш да сте заедно за да докажеш на него или на себе си нещо споко пий една студена вода ще ти мине :D

ILY
06-03-2008, 11:26
хахаха добре ме развесели 6-ти клас любов ... скъпа това е само превличане и от друга страна че той си играе с теб ти искаш да сте заедно за да докажеш на него или на себе си нещо споко пий една студена вода ще ти мине :D

абе не си на мойто място да знаеш какво ми е ....

и годините не определят нищо :? :? :? :?

AiKaTa
06-03-2008, 13:04
ейй та ти си само 6ти клас... защо се впрягаш така... всъщност е точно заради това... знаеш ли.. кажи му че го обичаш, какво можеш да загубиш, по-добре е да знаеш дали ще стане, ако не го кажеш ще продължавате така а това е безмислено, приеми го по леко, живота продължава! ;)

ILY
06-03-2008, 13:14
еми аз тотално се отказах ... за пореден път преди 1 час чух пореднто фалшиво извинение .. и нз за кой път чувам " вече не ми пука за никой и нищо " ...

то няма смисъл .... ако е трябвало така е станало ... се ше се намери коя "мацка" да му разбие сърцето :( :( :( :? :?

не ми е безразличен ама кво да се прави ... шанз :smt021 :smt021 :smt021

mimysiq
06-03-2008, 13:58
mi az mislq 4e tova mom4e neznae kakvo iska ot tozi jivot,a spored men ti si super naivna i dobra i vinagi gleda6 na nego da mu e dobre(predpolagam 4e taka si i kam drugute mom4eta).moga da te posavetvam samo edno-ne si propilqvai jivota i nai-hubavite godini s edno mom4e koeto spored men ne e za teb i ne te zaslujava.po dumite ti razbiram 4e toi e broikadjiq,a ti ne haresva6 takiva,taka 4e spored men ne mu se vrazvai,jivota e pred teb i rano ili kasno 6te nameri6 mom4eto za teb:)

vilinanova
06-03-2008, 14:36
Щом не му пука за никой, тогава се опитай да го забравиш, сигурна съм,че му липсваш ама и той не знае какво иска!Имаш два варианата:или да му кажеш, че го обичаш и с отношението си те наранява, или да се опиташ да го забравиш, апък той ако иска ще те потърси!

ILY
10-30-2008, 18:56
:D историята е стара .. амаа има хепи енд :) ... аз така и не му казах за чуствата си и не съжалявам, примирих се напълно ии сега ми е най - добря приятел.. не бих искала да си разваляме приятелствотоо за нищо на света ... по 1 време нещата се обърнаха тотално и когато той ми предложи му обясних че толкова много го ценя като приятел и колкото и да го обичам не искам да тръгнем защото съм многооо наясно как съсипва сичките си гаджета :D иии скъсаме ли ше се заебеме ии той първоначално се нацупи ама като му казах да размисли хубаво дойде на мойто мнение и така .. та приятелството му е най - ценното което имам :) :smt049 :smt049

dqvolski_angel
10-30-2008, 19:02
абе наскоро четох един хороскоп и за моята зодия пишеше, че любовта за мен е като руска рулетка :D обаче то си е така - пробвам се като ми харесва, пък да става каквото ще. и те съветвам ако наистина толкова го харесваш да му го показваш и туко-виж те е поканил да излезете ;)

ILY
10-30-2008, 19:14
абе наскоро четох един хороскоп и за моята зодия пишеше, че любовта за мен е като руска рулетка :D обаче то си е така - пробвам се като ми харесва, пък да става каквото ще. и те съветвам ако наистина толкова го харесваш да му го показваш и туко-виж те е поканил да излезете ;)

не знам но аз не бих рискувала да си преебеме прекрасните отношения :-P ... и той е на това мнение .. вече държим рекорд :D :D от някъде 2 месеца не сме се скарали дори веднъж ( друг въпрос е като ми се обади пиян или обратното 8-) ).. тва е най - ценния ми човек :smt054