PDA

View Full Version : Разширени вени/артерии на члена о0



Steffs
06-03-2008, 08:39
Здравейте.. ехехе-хе... уххх значи.. преди около 4 дни.. на кожата на членът ми се появи издуина приличаща на пъпка... на още неоформена по-скоро.. но доста по голяма от "акне пъпка".. околко 3 - 5 пъти по голяма... та :( днес.. м-м-масторбирах... ии.. тва се изпълни с кръв... поду се още... имам чувството, че ще се спука о0... Прилича на разяирена вена... туй като ще ми е неодобно да отида на специалист... все пак...
1. Към какъв специалист да се обурна...
2. Може ли да мина с фастум гел о0.... сериозно мн неодобно ще ми е... пук е спешно...

Chacho
06-03-2008, 09:24
2. Фастум гел е за други проблеми
1. Дерматолог

pomo6tplz
06-03-2008, 09:56
Ау горките дерматолози :-P тва немаш ли сраммммм :oops:
ААахаха


ама че съм и аз злорад :lol:

casanova_bg
06-03-2008, 11:07
brato otivai yrolog tva moje da e seriozno

i men me be6e sram parvq pat no

Steffs
06-03-2008, 12:06
Последно?... д-д-д-дерматолог?! или уролог... няма ли някакъв начин тва да спадне?! .. иии... тези специалисти.. при който и да отида ще суобщят ли на семейството ми :( ?

JustBecko
06-03-2008, 15:27
Последно?... д-д-д-дерматолог?! или уролог... няма ли някакъв начин тва да спадне?! .. иии... тези специалисти.. при който и да отида ще суобщят ли на семейството ми :( ?
Абе кажи на вашите, че това си го забелязал докато се къпеш и си притеснен от него и ги помоли да те заведат на лекар ...

Толкова ли е трудно да послъжеш малко 8-)

Kassu
06-03-2008, 16:00
Дерматолога е по кожните болести, а уролога по пишките.
Не знам за къде е точно твоя проблем, но звучи сериозно. :-o

Steffs
06-03-2008, 16:41
емм.. по-хуу да отида сам.. и така ще направя, но има проблем.. имам впредвид.. ухх.. всеки пут когато имам ерекция, като че ли се прееава още повече.. и ме е страх сутринта да не се прусне.. нали знаете сутрешна ерекция о0.. не се ебавам.. :/ утре съм 1ва смяна... нз. дали да ходя на даскало... еми малко банален ставам... ии..и-и-и- тва.. ухх тъпо ми е да кажа на майка си а баща нема наоколо туй че :/ та ся се чудя да кажа ли на майка си о0

Kassu
06-03-2008, 17:45
Еми по-добре отиди възможно най-скоро, защото точно при ерекция пенисът се пълни с кръв (на което се дължи и оголемяването :oops: )
и щом казваш, че балончето се пълни с кръв значи не е на добре :?