PDA

View Full Version : Незнам какво да правя..



SlADka_lIGlA
06-03-2008, 08:46
Не мисля,че мога да продължа още това са повече от 3 години,а само за него мисля събираме се и се разделяме и се нараняваме.Прощаваме си всичко но просто не се получава.Обичам го повече от всичко,но хубаво ни е седмица две и после пак почват скандалите,той е супер ревнив, явно и аз вече.. Толкова пъти сме се наранявали и всичко е приключвало .. но сега май наистина приключи.Той обича друга и виждам,че е само тя за него,защото излизаме заедно той все ме гушкаше тфа онова, сега нищо не спира да говори за нея.. очтите му блестът само като чуе името й.А аз все още го обичам,въпреки че съм с друг,въпреки че той си има приятелка и е явно лудо влюбен в нея.. Аз все още го обичам,скоро бяхме заедно на дискотека аз той и една моя приятелка,ние бяхме мн повече хора,само че мен и нея не ни пуснаха в другата дискотека където бяха всички и той дойде с нас да не сме били сами 2-те.И само айде наздраве айде айде .. ии аз и той супер мн се напихме.Седяхме на сепарето и аз го гледам и той само идва до мен целува ме по бузката и ме гушка и ми вика .. "Нали знаеш,че си първото момиче което съм обичал и винаги ще те обичам просто си станала толкова лигава и гледаш прекалено от високо.. че понякога като си помисля,че съм те ебал ми става смешно,защото мойто момиче ти много пропадна а си само на 16.. Обичам Деница не теб .. и между другото те мразя защото се върна пак в живота ми " .. ;( каза ми това и си тръгна от тогава не спирам да мисля за това че всичко между нас приключи .. и той не ме обича вече немога така обичам го .. ;( и незнам какво да правя..

BeBoNcHeTo
06-03-2008, 09:05
Явно по този въпрос нищо вече не може да се направи

angelcheeee_93
06-03-2008, 09:09
toi te misli za lesna i misli 4e moje da bade s teb kogato si pojelae,nai-dobre spri da misli6 za nego i si badi s tvoeto gadje.tova mom4e obi4a druga,a ne teb.ne mu obra6tai vnimanie.

vilinanova
06-03-2008, 09:14
Ооо. много лесно му се даваш!Забрави го, това е най-доброто лекарство!

SlADka_lIGlA
06-03-2008, 09:25
Ama toi nemoje da q obi4a.. toi e jenkar kurvar .. kak 6te q obi4a ... ;( pff nemojee ..

MonSitY
06-03-2008, 09:30
колкото и да боли забрави за него защото те нарича лесна-за него ти си пропаднала и той те разиграва има друга която може би харесва повече.3 години са твърде много време и ти ис го изгубила по човек който не го заслужава!!!

Chacho
06-03-2008, 09:35
колкото и да боли забрави за него защото те нарича лесна-за него ти си пропаднала и той те разиграва има друга която може би харесва повече.3 години са твърде много време и ти ис го изгубила по човек който не го заслужава!!!

Не мисля, че има изгубено време. Има ли сте връзка и всяко хубаво или не толкова хубво нещо си има край. Щом ти е казал, че си лесна извади си поука. Хей, може повече никога да се не видите, така че от минала връзка само изводи, никакви съжаления и дилеми. Цепи си по твоя път и успех!

SlADka_lIGlA
06-03-2008, 11:09
;( ;( .. be6e piqn moje i da ne go misli .. ;( obi4am go i znam 4e i toi vse o6te me obi4a tolkova vreme mi hodeshe po guza i kakvo li ne .. i sega izvednuj da e sprql da me obi4a .. ;(

adidas_boy
06-03-2008, 16:36
Ami moito momiche ostavi go toq vsi4ko e prikliu4ilo :)

Lady_B_
06-03-2008, 17:10
Далече от очите далече от сърцето ... май така бяха казали :) Ограничи възможно най-много всичките ви допирни точки и се лекувай с приятеля си :) Накратко забрави го ! По-добре за теб ;)

SlADka_lIGlA
06-03-2008, 18:33
Ami to nqma kak da sme dale4e v edna kompaniq sme .. po to4no az go vkarah v taq kompaniq az go napraih takuf iii sa na men 6e se naduva .. a predi be6e tolkova sme6en ama kvo trugna s men karah go da hodim navun a y otvorih go ii sa mi se naduvaa :@:@

Al3ksandra
06-03-2008, 18:47
Вече чета чета.. толкова много истории които си приличат малко или много.. наранени сърца.. страдащи души... защото сме хора и се поддаваме на чувствата... Ще ви кажа ИСТИНАТА, за да не СТРАДАШ просто забрави за чувствата... а ТОВА значи че ТРЯБВА да си АДСКИ СИЛЕН човек!!! Когато няма чувства, няма да има страдание не разбирате ли? :( Това е няма нищо вечно и това ще бъде завинаги. Аз знам и се примирах.. Да ще бъде така, ще се събират и разделят хората.. Това е живота. Но поне има и хубаво неща в него. А и не всичко е любовта, макар да е основното, някой хора са до живот сами.НЕ се ПРЕДАВАЙТЕ!!!