PDA

View Full Version : няколко въпроса относно сайта и предичния ми акаунт



KrisiBep
06-03-2008, 09:06
Здравейте,аз съм krisi_bep,но със нова регистрация,защото не мога да вляза със старата си от няколко дни.Когато се опитам,ми излиза това:Въвели сте невалидно (или неактивно) потребителско име или парола

Кликнете тук за да опитате отново

Кликнете тук за да се върнете на форумите

Направих си нов рег,но все пак не знам защо и какво се е случило със стария ми.

Другото е ,че не ми излиза раздела за въпроси към екипа на форума(не се сещам точно как беше формулирано заглавието,но мисля,че се досетихте за кой раздел става дума),затова и пиша тази тема тук.

Надявам се да получа отговори :) Благодаря.

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

KrisiBep
06-03-2008, 09:08
Хм...забравете въпроса за раздела..той се появи..не знам защо се получава така...

bulgarcheto
06-03-2008, 09:15
Когато не си регистриран раздела "го няма"

KrisiBep
06-03-2008, 09:42
Когато не си регистриран раздела "го няма"mhm..Blagodarq :)

KrisiBep
06-03-2008, 17:04
Еми...може да са ти заключили акаунта.При мен така стана с акаунта "JackAzZ" :( :o изпипсваше ми същото и питах алекс и той ми каза, че ми е заключен и вече нямам право да го ползвам и се нервирах и си пуснах Майкъл Джексън и почнах да ям шоколад и след това седнах да учим и след това излезнах на вънка и така 8-)хах сигурно е било успокоително :-D Но и аз ли да попитам него?Само той ли ще знае или и другите модератори биха ми отговорили? Защото...си харесвах старото акаунтче....

xaxa
06-03-2008, 21:55
Когато не си регистриран раздела "го няма"
po skoro ako nesi se lognal go nqma :>

KrisiBep
06-04-2008, 11:42
Еми...и аз ти харесвам старото акаунтче :P 8-) :D :lol:
Еми...да питай него.Той е нещо като...Маг Александър 8-) Отговаря на всичките ви въпроси.Само той може да ви изцели/да ви върне акаунта 8-)
Или пък попитай Coki (Маг Цоки BTW).Той по-активен.Маг Александър много бавно отговаря :shock:
:) :D днеска съм на кеф :D Маг Александър и Цоки, да не се обидите просто се шегувам ;) 8-) Нали трябва да е весело 8)поласкана съм 8-) а иначе ще ги попитам пък да видим... Благодаря ти ;)

Seducti0n
06-04-2008, 16:51
Бисквитки?

bulgarcheto
06-06-2008, 04:20
Когато не си регистриран раздела "го няма"
po skoro ako nesi se lognal go nqma :>
А ако не си регистриран виждаш ли го?