PDA

View Full Version : Как да направя гърди?



Viche
06-03-2008, 09:16
момче съм и ходя на фитнес по два пъти на седмица тренирам за гърди обаче няма някъв особен резултат,а не съм някакъв супер слаб-висок съм 176 и тежа към 67 кила...кажете ми какво да правя ?

angelcheeee_93
06-03-2008, 09:36
prodaljavai s fitnesa!i sportuvai !

FeelMe
06-03-2008, 09:50
produljavai s fitnesa i sled vreme 6te vidi6 4e ima razlika.osven fitnesa po4ni da pravi6 i licevi opori vku6ti(sutrin i ve4er primerno 3 serii po 10)
uspeh :)

varnen4e
06-03-2008, 10:41
Нее.. хич не си слаб... :D

Anf3tamin4o
06-03-2008, 10:42
Лежанка + дъмбели Успех ;)

WinHater
06-03-2008, 12:34
освен фитнеса си намери успоредка и прави кофички... по колкото можеш... лицевите опори също помагат страшно много.. ако имаш мазнина в областта на гърдите ги прави И сутрин освен вечер... за изчистване.. а ако нямаш само вечер.. или следобед... тва дето fenkata_kn го каза примерно да правиш 3х10 е много относително.. преценяваш по колко можеш да правиш сам.. аз например ги правя по 40-50.. всичко си зависи от организма ти.. някои са предразположени по лесно да трупат маса... други не.. сйде успех...

Theoatguy
06-03-2008, 13:13
Като начало започни да се храниш и да ходиш по-редовно на фитнес. И не се офлянквай, а тренирай здраво всички мускулни групи.

TopTa
06-03-2008, 14:33
fitnesa si go produlji, no po4ni i pluvane! :) mn pomaga za razvivaneto na gurdite i rucete :)

midle
06-03-2008, 15:21
Ами като гледам си висок ,а при високите хора мускулите по слабо изпъкват и така... Вдигай повечеко килограми а прави по малко повторения за серия , и така всяка серия качваш килограми намаляваш повторения. Фитнес инструктура ще те посъветва най добре!

Naskyyyyyyyyyy
06-03-2008, 17:10
емиии тфа за високите хора не е баш така даже хич (пример рони колман ) а относно гърдите миии щанга от лег , от полулег , гладиатор и кофи. И яж повече МН повече .

Theoatguy
06-03-2008, 18:07
емиии тфа за високите хора не е баш така даже хич (пример рони колман ) а относно гърдите миии щанга от лег , от полулег , гладиатор и кофи. И яж повече МН повече .

Оффф, Наско, такъв идиот си, че няма накъде.

Carmen_Kass
06-03-2008, 18:21
Като начало започни да се храниш и да ходиш по-редовно на фитнес. И не се офлянквай, а тренирай здраво всички мускулни групи.

+1

Viche
06-05-2008, 08:19
освен фитнеса си намери успоредка и прави кофички... по колкото можеш... лицевите опори също помагат страшно много.. ако имаш мазнина в областта на гърдите ги прави И сутрин освен вечер... за изчистване.. а ако нямаш само вечер.. или следобед... тва дето fenkata_kn го каза примерно да правиш 3х10 е много относително.. преценяваш по колко можеш да правиш сам.. аз например ги правя по 40-50.. всичко си зависи от организма ти.. някои са предразположени по лесно да трупат маса... други не.. сйде успех...

правя кофички на две успоредки ама и двете са тесни и при тях повече се набляга на трицепса,а колкото до лицевите опори правя по средно 50-60 на вечер

h4x0r
06-05-2008, 08:46
Застреляй някого, откъсни му ги и си ги приший!

jarex
06-05-2008, 10:59
Застреляй някого, откъсни му ги и си ги приший!h4x0r ти си обаче мноо тъпо парче.. на всяка тема пишеш негативни мнения кво толкова те кефи да нареждаш хората не та знам ,но някаде ще си изпросиш нещо..

давам пример и за темата "Пърхут" в раздел "здравни проблеми"
Също и още две теми едната е Болна Съм !!!!!!!Помощщщщ в раздел " Козметика и диети" и втората тема дет си спамил е "Перфектната фирура..." МОЛЯ НЯКОЙ МОД ДА СЕ ЗАЕМЕ!!

Scouse
06-05-2008, 16:05
Застреляй някого, откъсни му ги и си ги приший!h4x0r ти си обаче мноо тъпо парче.. на всяка тема пишеш негативни мнения кво толкова те кефи да нареждаш хората не та знам ,но някаде ще си изпросиш нещо..

давам пример и за темата "Пърхут" в раздел "здравни проблеми"
Също и още две теми едната е Болна Съм !!!!!!!Помощщщщ в раздел " Козметика и диети" и втората тема дет си спамил е "Перфектната фирура..." МОЛЯ НЯКОЙ МОД ДА СЕ ЗАЕМЕ!!

аз па съм му фен :P

иначе....
за да качиш маса на гърдите прави 2-3 серии 6-8 повторения примерно
хоризонтален лег с щанга и дъмбел/полулег пак щанга и дъмбел
на машина за гърди / кофи / и с кабел също мое да правиш по някоя серия, може и лягаш на лежанката хващаш един дъмбел и го дърпаш като френски преси ама над главата и дърпаш с гърди ... и така 8-)