PDA

View Full Version : Превод от Български на Руски.



BloniTka
06-03-2008, 09:26
Еми.. то си е казано.Тъй като немога да намеря никакъв свестен онлайн преводач от бг на руски.Мноо ще съм ви благодарна ако успеете да ми го преведете,тряа ми спешно за утре.Ако не можете да ми го преведете до точност.. то поне отгоре ей така да имам горе долу представа на руски как ше изглежда.. Благодаря предварително:)


Ето го и текста: На тема Моето хоби.


От няколко години упорито правя снимки. Търся да уловя неуловимото. Искам да запечатам невидимото върху късчето хартия така, че всеки, който го види да усети магията на мига макар и по свой начин.

Вече имам огромна колекция уловени мигове – пейзажи, цветя, лица на близки и непознати хора, настроения. Бури, урагани, обгазяване – всичко различно от обикновеното ежедневие. Или по-точно всичко, което ни съпътства в ежедневието, независимо дали го искаме. Нетипичните неща имат приключенски привкус, те са безкрайно кратки по време, а понякога искат и бързина, дори и смелост. Запечатани, такива мигове действат като хапче адреналин всеки път когато погледнеш снимката. Споменът затаява дъха ти и те потапя в отдалечен във времето миг, по-ясен и от настоящия. Обективът става твоя голям приятел, твоето трето око.

Такова вълшебство е за мен фотографията.

KristinDiana93
06-10-2008, 08:20
:-D moje da ne e mnogo pravilno ama vse pak..... :grin:

От некоторого дней я делаю много съемки. Я хочу одеть в невиденное бумага, настолько любое которое видит ее для того чтобы чувствовать волшебство на его. Я уже имею огромное собрание моментов - съемки природы, цветков, сторон моей семьи и других людей, настроений. Штормы, ураганы, шлачка - все которое отличал нормальный день. Странные вещи имеют ощупывание приключения, они действительно малы, но иногда они хотят пойти быстрыми, даже смелость. Непростительно те моменты как микстура адреналин каждое время вы смотрите изображение. Память останавливает ваше дыхание и принимает вас в каждом моменте, даже ясном чем теперь. Предмет-стекло как раз как ваш друг, ваш третий глаз.

svetliopl
06-10-2008, 10:13
Несколько лет я делаю фотографии. Ищю чтоб впоймать неоловимое. Хочу запечатать невидимое на куске бумаги так чтоб каждий кто его увидет осознал и почувствовал его магию мира даже и по своему.Уже у меня есть
огромная колекция замечательних мигов- пейзажи, цвети, лица близких и незнакомих людей,настроения.Бури,ураг ни.Или скорее всего, ето супутствует в нашем ежедневие, независимо хотим ли ми ето. Нетипичние вещи у них есть приключенческий вкус, они безконечно кототки во время, а когдато хотят и скорость, даже и смелость. Запечатани, такие миги действуют как таблетка адреналина каждий раз когдато посмотриш на фотографию. Память останавливает дох и поглужает в временевой миг прозрачний от настоящего. Обектив становится большой друг, становится твоим третим глазом.

Вот такое волшебство для меня фоготрафия.

;) 13 години съм живял там, има няколко граматични грешни, тряа ги видиш.. :razz:

KristinDiana93
06-10-2008, 11:45
emi , sorry ne znam mnogo ruski :D