PDA

View Full Version : Кой от тези телефони да избера?:)



LiloTa
06-03-2008, 11:39
Абе тийнове я ми помогнете :) Значи...в момента съм с Nokia 5300,сигурна съм че всички я знаете,но...имам възможност да си зема нов телефон...И тук идва лошото (и хубавото) и то е че мога да избирам м/у 3 телефона... Първия е SEW910i http://www.brisbanetimes.com.au/ffximage/W910_narrowweb__300x380,2.jpg

Втория е LG kf600
http://www.itnewsonline.com/images/news/LG-KF600.jpg

и Третия е lg viewty
http://www.letsgodigital.org/images/artikelen/695/lg-viewty-test.jpg

Кажете ми кой да си избера,защото и 3те телефона са много яки....Наистина...незнам...

п.п не ми пука как изглежда на външен вид...Гледам функцийте му :-D :-D :-D :-D

Редактирано от-Цвети
Необходимо е пълно заглавие. :)

chocoleptic
06-03-2008, 11:44
LG естествено !

Freeminded
06-03-2008, 11:46
Щом досега си ползвал телефона си за музика (5300) защо не си вземеш 1я. Като го гледам е някакъв музикален телефон и той, пък и изглежда доста здрав...

LiloTa
06-03-2008, 11:47
да,предимно за музика беше...Но го ползвам и за снимане (не на мен :-D ) много обичам да снимам а камерата на последното лг е 5mgpx а на 2рото е 3 докато на SE е 2... :( :( :(

Seducti0n
06-03-2008, 11:51
viewty -то, определено е много стилен телефон.
Подобрение на Прада е и с тази камера е просто...
Аз преди време кати си взимах телефон, мислех на този да заложа, но някак си по-приляга на мъж. :)

FeelMe
06-03-2008, 11:53
SEW910i ... za vtoriq nz no tretiq sus sig nqma da ti e osobeno udoben a i dokolkoto znam tezi telefoni koito sa sis senzori se razvalqt naistina burzo i ne si struva parite. :)

hamilcar
06-03-2008, 12:07
Да започнем с това за какво ти трябва телефон ? Музика, снимки, филми.

Като цяло телефоните на Sony Ericsson от K серията са много добри, а и с малко промени по софтуера вадят много добър звук.
Специално W910i e избран за телефон на 2007 година от Mobile World Congress. За музика ще върши идеална работа, но снимките няма да са добри. Има най-новия плеър на фирмата, функцията Sens me, Track ID. Знам, че игрите изглеждат много добре, но не си спомням защо.

LG Viewty e хубав телефон, някои казват, че снимките му не са толкова качествени въпреки тези пет мегапиксела. LG от доста време насам правят телефони със сензорни копчета, а с Прада, която спечели също награда се утвърдиха в тази сфера. Темите на телефона могат да се сменят, защото се пишеше, че няма как да стане. Скрола, че е поставен отзад не е минус, а е въпрос на навик според мен. Голям плюс е големия дисплей и това, че може да се гледат филми без да се конвертират.

Третия не го коментирам, нямам впечатления от него.

LiloTa
06-03-2008, 12:33
Да започнем с това за какво ти трябва телефон ? Музика, снимки, филми.

Като цяло телефоните на Sony Ericsson от K серията са много добри, а и с малко промени по софтуера вадят много добър звук.
Специално W910i e избран за телефон на 2007 година от Mobile World Congress. За музика ще върши идеална работа, но снимките няма да са добри. Има най-новия плеър на фирмата, функцията Sens me, Track ID. Знам, че игрите изглеждат много добре, но не си спомням защо.

LG Viewty e хубав телефон, някои казват, че снимките му не са толкова качествени въпреки тези пет мегапиксела. LG от доста време насам правят телефони със сензорни копчета, а с Прада, която спечели също награда се утвърдиха в тази сфера. Темите на телефона могат да се сменят, защото се пишеше, че няма как да стане. Скрола, че е поставен отзад не е минус, а е въпрос на навик според мен. Голям плюс е големия дисплей и това, че може да се гледат филми без да се конвертират.

Третия не го коментирам, нямам впечатления от него.


мерси!!!Така,сегашния ми телефон (нокиа5300) го използвах за музика предимно,защото камерата му е само 1,3 а на нокията принципно не са им хубави камерите (поне повечето) Затова ми се искаше да ги съчетая.Хубав телефон,с телефон на който мога да слушам музика,да гледам филми,и да снимам....Което ме насочва на lg viewty...

CataclysmicAbyss
06-03-2008, 12:34
Sony Ericsson W910i е с доста добър плеър,но камерата му е само 1.92 мегапиксела ,което за мен е прекалено малко.Изключвам го 8-)

LG kf600 е с горе долу прилична камера ,за плеъра не знам ,но не вярвам да е по-добър от този на Сони Ериксона.Също така аз не харесвам слайдери за т'ва и него изключвам 8-)

Определено LG viewty е дъ бест. С перфектната камера :smt050 и другите му функции също ми харесват, а на външен вид е зашеметяващ просто. Аз поне него бих избрала^^

LiloTa
06-03-2008, 12:44
Sony Ericsson W910i е с доста добър плеър,но камерата му е само 1.92 мегапиксела ,което за мен е прекалено малко.Изключвам го 8-)

LG kf600 е с горе долу прилична камера ,за плеъра не знам ,но не вярвам да е по-добър от този на Сони Ериксона.Също така аз не харесвам слайдери за т'ва и него изключвам 8-)

Определено LG viewty е дъ бест. С перфектната камера :smt050 и другите му функции също ми харесват, а на външен вид е зашеметяващ просто. Аз поне него бих избрала^^


мисля че и аз така...А ако не ми хареса,мога да го заменя или продам...Въпреки че не ми се вярва.Кофтито е че незнам наистина като player как е..

hamilcar
06-03-2008, 13:04
Плеъра му едва ли е кой знае какво, но ще можеш да слушаш музика. За снимките и филмите вече си казах мнението. За Viewty имам предвид.

Ето и тема за него в дата.бг -> http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1601349

LiloTa
06-03-2008, 13:16
мерси на всички,които писахте.Мисля че ще зема него (lg viewty)

XceSS
06-03-2008, 15:55
Едно приятелче си взе миналата седмица Viewty и мога да ти кажа, че телефона е ЧУК ! Другото LG e много бавно, готин е дизайна, но е бавен.От W серията на Sony ericsson всички телефони са супер(като изключим W200) имал съм W300 и W910 и съм оставал много доволен ! :)

Jeuelle
06-03-2008, 16:31
По-добре не си вземай сензорен , големи ядове са!

chocoleptic
06-03-2008, 16:49
мерси на всички,които писахте.Мисля че ще зема него (lg viewty)
+1

kateto_sladkata
06-03-2008, 21:20
a za6to ne si vzeme6 Sony Ericsson S500I naskoro si kupih takav i e strahoten :grin: :-)

hottie
06-03-2008, 22:12
Аз имах сензорен и се развали доста бързо :-x Не същия де..

Baby_b
06-04-2008, 13:06
Вземи си Ериксона, ЛГтата имат добър дизайн ама са голям шит. Не се прецаквай с Lg

SINDEL
06-04-2008, 13:10
Вземи си СЕ-то, не толкова съкващия вариант от двата

tuzaro
06-05-2008, 19:24
ако ти е само за музика си вземи нокия н91 такъв звук вади просто няма втори, като го пусна през слушалките в час целия клас слуша квото и аз, а ако искаш камера пак нокия н95 или 93и и от двата съм много доволен пък и все пак си имат операционни системи и са нокия 8-)

GetNasty
06-05-2008, 20:00
Да започнем с това за какво ти трябва телефон ? Музика, снимки, филми.

Като цяло телефоните на Sony Ericsson от K серията са много добри, а и с малко промени по софтуера вадят много добър звук.
Специално W910i e избран за телефон на 2007 година от Mobile World Congress. За музика ще върши идеална работа, но снимките няма да са добри. Има най-новия плеър на фирмата, функцията Sens me, Track ID. Знам, че игрите изглеждат много добре, но не си спомням защо.

LG Viewty e хубав телефон, някои казват, че снимките му не са толкова качествени въпреки тези пет мегапиксела. LG от доста време насам правят телефони със сензорни копчета, а с Прада, която спечели също награда се утвърдиха в тази сфера. Темите на телефона могат да се сменят, защото се пишеше, че няма как да стане. Скрола, че е поставен отзад не е минус, а е въпрос на навик според мен. Голям плюс е големия дисплей и това, че може да се гледат филми без да се конвертират.

Третия не го коментирам, нямам впечатления от него.


Вярвай му! :D :)