PDA

View Full Version : Болка :(



sladkъ_mackъ
06-03-2008, 11:03
Начи хай ви на сички :D Така на 15 съм и досега съм правила почти само анален(и орален де :D ) секс.Цели 6 месеца приятелят ми се опитваше да ме отвори(така да се каже),а аз се се дърпах и врещях като пред заколение :D Е преди няколко дни решихме ,че не може повече така ии дадох му само да го вкара (оф :oops: ) ии до там после не исках и да чувам.Онзи ден бях подпийнала(доста де) и поех инициативата и го накарах да пробваме пак,като си мислех,че няма да ме боли колкото на трезво,е пак така-4/5 см и тфа е,извиках,заболя ме и не продължихме..Много ме е яд,аз го искам,той-50 пъти повече :x Но боли ме мн,страх ме е даже от допира.Знам,че при повечето момичета става от един път а ние опитваме половин година :-o :-x Това нормално ли е?В мен или в него е вината(той не умее мн мн да предразполага)Съвети айде плс :) Мн идиотски звучи темата ми ма тфа ми е болката :D 10x :0

FeelMyPain
06-03-2008, 11:07
Накарай го да поработи малко с езичето :P
А пък до болката....може просто да си от момичетата които са много тясни.Отначало ще те боли доста, но в последствие ще се разшириш и болката ще изчезне и ще остане само усоволствието.Успех!

ghostwisper
06-03-2008, 11:08
хаха заради моята прословута безчувствност и болка ние с моя приятел пробвахме вече 8 месеца .. но при теб проблема е друг според мен:той трябва да те възбуди,да пробва с пръсти и чак тогава да го ръга .. то така не става !!

rUffLes
06-03-2008, 11:08
mi pove4e lubrikant ... i trqbva pove4e da te vuzbudi ...

XpLiSi7
06-03-2008, 11:09
Важното е ти да си се отпуснала,иначе много трудно ще стане!

get_high
06-03-2008, 11:12
ако се отпуснеш както трябва няма да те боли ;)... все пак няма да те колят, а ще правите най-приятното нещо на света :smt057 вземете малко лубрикант ... отпуснете се и всичко ще е наред :) успех!

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 11:14
да така е :) Мн са редки случаите,в които се възбуждам и е за кратко :? Изобщо ми е като миенето на чинии-никакво желание и емоция няма :? Но и с език работи-възбужда ме,но като усетя наблизо другия инструмент-ии бягам като попарена :D

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 11:16
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops:

ghostwisper
06-03-2008, 11:17
да така е :) Мн са редки случаите,в които се възбуждам и е за кратко :? Изобщо ми е като миенето на чинии-никакво желание и емоция няма :? Но и с език работи-възбужда ме,но като усетя наблизо другия инструмент-ии бягам като попарена :D хахах и аз се чувствах така ;))) ама опитвайте различни техники за възбуждане,малко ерогенни зони вкарайте ..

SpOrTs_GiRl
06-03-2008, 11:19
Важното е да те предразположи и да се отпуснеш .. Мен адски много ме боля, колкото и да беше внимателен .. Но това е, все някога трябва да стане.. ;)

ghostwisper
06-03-2008, 11:19
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops: ам за анален секс не ползвате ли лубрикант?!

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 11:26
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops: ам за анален секс не ползвате ли лубрикант?! ммм като си помисля нее :D 8-) :D Ебаси мн сме зле с моя :lol:

ghostwisper
06-03-2008, 11:30
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops: ам за анален секс не ползвате ли лубрикант?! ммм като си помисля нее :D 8-) :D Ебаси мн сме зле с моя :lol: е как не бе мацка ?! :shock: как влиза,излиза .. бахти само презерватива ли ви стига (ако е с презерватив де) :shock: :shock:

get_high
06-03-2008, 11:32
:lol: браво на вас ... лубрикантът е смазка .. използва се за по лесно проникване ... препоръчвам ти лубрикант на водно основа ,за да няма дразнения ;)

FeelMyPain
06-03-2008, 11:33
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops: ам за анален секс не ползвате ли лубрикант?! ммм като си помисля нее :D 8-) :D Ебаси мн сме зле с моя :lol: е как не бе мацка ?! :shock: как влиза,излиза .. бахти само презерватива ли ви стига (ако е с презерватив де) :shock: :shock:

Без лоши чувства, но като не си пробвала не си особено компетентна :).Не е нужно да смажеш всяко едно нещо, че то да се случи.Възбудата е най-големия лубрикант :-)

L0LiPoP
06-03-2008, 11:35
Аз никакви лубрикати не съм ползвала за какъвто и да е секс, естествената смазка ми върши отлична работа ;) А за тези, които се притесняват да отидат в секс шоп и да си купят лубрикат или не им се дават толкова пари (нз колко струва), могат да си вземат и ползват вместо това бебешко олио, препоръвам Jonson's Baby Oil 8-)

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 11:38
Ааа понеже съм от сексуално неграмотната младеж,ще ме светнете ли какво точно представлява лубриканта,защото само съм чувала :D :oops: ам за анален секс не ползвате ли лубрикант?! ммм като си помисля нее :D 8-) :D Ебаси мн сме зле с моя :lol: е как не бе мацка ?! :shock: как влиза,излиза .. бахти само презерватива ли ви стига (ако е с презерватив де) :shock: :shock: не бе мацка чисто натурално е сичко ве :D Кфи презервативи кфо нещо :lol: Защо ми е лубрикант там(при аналния) сичко е ок :)

ghostwisper
06-03-2008, 12:27
хаха к к .. разбрах :lol:

firesnow
06-03-2008, 12:33
-.- прибавете и пръсти и вс ше е ок......

posssesssed
06-03-2008, 12:36
Всякакви подръчни материали ще са от полза...като на световна война 8-)

firesnow
06-03-2008, 12:36
Всякакви подръчни материали ще са от полза...като на световна война 8-)

гранати??!? :D :D :D

posssesssed
06-03-2008, 12:39
Всякакви подръчни материали ще са от полза...като на световна война 8-)

гранати??!? :D :D :D
Е за тва не се бях сетил :D

krem4et0
06-03-2008, 13:16
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те.

Alderis
06-03-2008, 13:29
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те.

Недей да лъжеш момичето, това че ти си попаднала на аматьор, незначи че и тя е попаднала на такъв...

donkihot
06-03-2008, 13:34
Май тоя мн мн не те възбужда...странна работа...поработете над това..и да използвай лубрикат..май имаш проблеми с възбуждането...офф нз...

krem4et0
06-03-2008, 15:05
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те.

Недей да лъжеш момичето, това че ти си попаднала на аматьор, незначи че и тя е попаднала на такъв...

че аз не го крия. При цялата му нежност и внимание аналния секс дори и 3-тия път беше в пъти по болезнен от първият ни полов контакт.

posssesssed
06-03-2008, 15:24
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те.

Недей да лъжеш момичето, това че ти си попаднала на аматьор, незначи че и тя е попаднала на такъв...

че аз не го крия. При цялата му нежност и внимание аналния секс дори и 3-тия път беше в пъти по болезнен от първият ни полов контакт.
Въпрос на практика

krem4et0
06-03-2008, 15:27
Нямаме намерение да опитваме още в скоро време.......

posssesssed
06-03-2008, 15:29
Нямаме намерение да опитваме още в скоро време.......
Вие си решавате :P

UnForgiving
06-03-2008, 16:39
Абе мацка, след като твоя човек не умее да те предразполага тогава защо просто не му кажеш/покажеш точно какво ти харесва и какво те възбужда. Все пак всеки човек е различен и не можеш просто да си лежиш и да очакваш,че той ще се сети как ти харесва.Общуване му е майката :-)

princesa_viki
06-03-2008, 16:56
И при мен не стана като опитахме.Много ме болеше и се отказах...При мен причината беше,че не се бях отпуснала максимално.
Може при и теб да е това проблема.
Мисли си ,че няма да има никаква болка и че от нещо толкова приятно няма да те заболи...Може и да помогне :-)

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 17:00
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те. е при мен не беше :? :(

L0LiPoP
06-03-2008, 17:02
Мене нито при първия вагиналнен, нито при първия аналнен секс ме е боляло! :grin:

sladkъ_mackъ
06-03-2008, 17:04
Абе мацка, след като твоя човек не умее да те предразполага тогава защо просто не му кажеш/покажеш точно какво ти харесва и какво те възбужда. Все пак всеки човек е различен и не можеш просто да си лежиш и да очакваш,че той ще се сети как ти харесва.Общуване му е майката :-) Аз му казвам винаги да не скача да ме пори от вратата :D По-леко,по-бавно,за да се отпусна,ма той като се възбуди подивява :? А аз искам нежно.. пф :lol:

Alderis
06-03-2008, 20:24
По-безболезнено е от първия анален секс...уверявам те.

Недей да лъжеш момичето, това че ти си попаднала на аматьор, незначи че и тя е попаднала на такъв...

че аз не го крия. При цялата му нежност и внимание аналния секс дори и 3-тия път беше в пъти по болезнен от първият ни полов контакт.

Именно...можеш да кажеш че при теб е било така, а не че по принцип е така...защото това съвсем не е вярно...