PDA

View Full Version : Новата Фотоепилация!!!



neusan88
06-03-2008, 12:32
здравейте!отдавна не съм писала във форума защото нямах време, но днес попаднах на един доста интересен материал в един сайт и искам да ви питам някой неща!
1.Знаете ли колко струват новите процедури на Фотоепилацията?
2.Къде се предлагат, защото в моя град няма?
3.Кажете си мнението и искам да е подробно...ако може!
ето и линк: http://kozmetika.tialoto.bg/article.php?id=6497
:smt112 O:) :mrgreen: :-)

Mariolcheto
06-03-2008, 13:30
Еми във София 100% ще има такива процедури,но за цени си нямам никаква представа!Действам със епилатор и самобръсначка! :-D

miss_survivor
06-03-2008, 14:02
Не знам колко струват, но бих препоручала лазерната епилация, защото е по-трайна ( 10 години ) и цената в разликата между фото- и лазерната епилация не е повече от 10лв. на процедура.А това не е никак нова информация, която прочетох на линка, защото го знам от месеци. Не знам къде живееш, но във Варна има 100%.Ако живееш тук наблизо ти препоручвам "Пикасо".Едната процедура струва от 25-30лв. в зависимост от импулсите.Еми това знам по въпроса аз ! :)

splendour
06-03-2008, 16:26
tova da ne e s16toto koeto polzvaxa v "p1lna promqna"

neusan88
06-03-2008, 18:05
благодаря за мненията,
ами тъй като съм по близо до Сф но уча в Плд най-вероятно ще проверя в Плд.а иначе на мен днес като се поинтересувах ми казаха че било около 1000 лв и се стреснах леко... :shock: а иначе незнам кое е по добре - лазерна или фото епилацията!въпросът е че искам да се обескосмя напълно а с епилатора е доста болезнено както и с кола маска...а иначе за фото епилацията се навих защото пишеше че няма мн странични ефекти и също така заличава петна,акне и др подобни неща а аз имам доста петна от акне и от може би 2год не искат да ми се махнат дори и от слънцето :o

Arr0gAnT
06-04-2008, 07:04
и за фотоепилацията и за лазерната са необходими няколко процедури (от 6 до 8 ), за да има дълготраен ефект, за подмишници цената е 20-3о лв. по 6 пъти излиза около 180 само подмишници та според мен е доста скъпо, но който може да си го позволи мисля че е доста добър начин за обезкосмяване