PDA

View Full Version : Скайп ...



sexy_eJlz
06-03-2008, 12:57
Не знам дали има такава тема, но се надявам да няма ...
Таа ... по въпроса ...
Какво мислите за любовта по скайп? :-D Някога хващали ли сте си гадже по този начин? Помогна ли ви с нещо? (В смисъл да станете по-отворени, по-лесно да се отпускате и т.н.) :)
Лично на мен не ми е точно помогнал, но по някакъв начин самучувствието ми ... порастна ... (Не станах надувка, а просто отимах малко самучувствие, защото ди преди бях едно смахнато момиченца ... иии ... т.н. Просто почнах да гледам на нещата от друг ъгъл.)

Вие сте! :-P :)

gangstata
06-03-2008, 12:59
Прецакня голяма..Няма смисъл от нея..Само се измъчват хората по тоя начин..

GregoryHouse
06-03-2008, 13:00
Ти още си смахнато момиченце(в сладкия и добрия смисъл) нямал съм мъчих една ама нещо не ме кефи тоя скайп искам разговори на живот забавления...не помага особено...лесно е да го напишеш а другия да е на километри от теб...по зор е да е в очите...според мен даже прави обратното...

w0sh
06-03-2008, 13:02
Че аз от нас не излизам. Нямам друг начин за чудесна и завладяваща любов, освен с грозни и непознати момичета от други градове.

fall_out_girl
06-03-2008, 13:04
Любовта по скайп не струва...В повечето случаи.. :?

mariana_star
06-03-2008, 13:04
може да е забавно но според мен такъв вид отношения няма... "Любов във Скаип ???" как ли пък не :D:D:D
признавам ако се шегуваш с някои прави чудеса за самочувствието ти но излезеш ли сред истински хора а не потенциални ник-ове просто си забравяш граматиката отвсякъде и усе6таш колко боли реалността... че не си това което подсъзнателно мислиш и си създала

SINDEL
06-03-2008, 13:07
Какво зна4и любов по скайп? :-o
Ина4е да, благодарение то4но на скайпа познавам страхотни хора, с които сега сме приятели и се виждаме.
Да не говорим, 4е с мъж ми от там по4наха нещата в на4алото :D

Mariolcheto
06-03-2008, 13:42
Въртяла съм любов по скайп!Болезнена работа! :)

GregoryHouse
06-03-2008, 13:54
Въртяла съм любов по скайп!Болезнена работа! :)

OMFG OWNEEEEEEEED БОЛЕЗНЕНА !!! ТИ УБИ КОЧА С ЛОПАТАТА БРЕ МОМЕ.

П.п: Сори не издържах...

Ivalinka
06-03-2008, 14:05
ами може...ей така..мислиш си за някого,че е много готин,умен,заради две,три приказки,а то после какво се оказва... :(

MoonAngel
06-03-2008, 14:06
Такова животно няма. Има само заблуда и много въображение.

little_elf
06-03-2008, 14:08
Супер глупаво ми се струва това :? .А и една приятелка в момента върти любов с едно момче по skype ](*,) ,познават се от около 2-3 месеца може би и са гаджета от 1 ,виждали са се няколко пъти.Казах и още в началото,че тази връзка няма бъдеще,ама тя не ме послуша и сега нещата с това момче започват да се объркват,разправя ми че постоянно и говорел за др момичета ,включително и за бившите си гаджета.И тя му оставила да вземе решение как да се развие връзката им,дали да се разделят и да си останат приятели или да продължат,а той вече цяла седмица не и дава отговор.Ако бях на нейно място до сега да съм го зарязала :-x :-x .(Сори отплеснах се,ама просто трябваше да споделя възмущението си. :oops: )

MonSitY
06-03-2008, 14:11
съществува такава любов но доколко е истинска е въпросът.да и на мен самочувстието ми порастна (не чак да стана надувка,а толкова колкото би трябвало да изпитвам)в доста случаи любовта по скайп-а е игра - незнаеш с тоя дет пишеш какъв е дори и да си го виждал една връзка се крепи на реалните срещи а не на камери и микрофони.....

hahavteen
06-03-2008, 14:12
Тея неща не ги приемам... По принцип ползвам скайп за да общувам с любимите си хора които са далеч от мен (майка ми, баба ми, приятелите ми...) а не за да се запознавам с нови. Е имам и 1-2 абоната с които не се познавам на живо и едва ли някога ще се видим но е приятно да се комуникира с тях ама любов... :?

xXxScreamxXx
06-03-2008, 14:35
Въртяла съм любов по скайп!Болезнена работа! :)

OMFG OWNEEEEEEEED БОЛЕЗНЕНА !!! ТИ УБИ КОЧА С ЛОПАТАТА БРЕ МОМЕ.

П.п: Сори не издържах...


:lol: :razz: :lol: охх ако е си ти нз кой ще ме разсмива ейй 8-) 8-)

woshata
06-03-2008, 15:14
..................

VerryBerry
06-03-2008, 15:18
Такова животно няма. Има само заблуда и много въображение.

Съгласна съм с теб..изпитах го на свой гръб :?

Obsession
06-03-2008, 15:33
Любов по скайп :D Това е виц! Не се излагайте, не се и залъгвайте, интернет общуването дава до известен смисъл свобода от задръжки. За едни мама няма да разбере, за други - ще се намери някой, който да ги хареса, въпреки че са гризни и тъпи и т.н. Всъщност всичко е убиване на времето. Знаете ли какви съм ги ръсила аз самата 8-) Елементарни примери, че винаги има глупави хора, които се връзват:
-Ти да не си модел?
-Да, как разбра? (минала покрай моделите)
-Снимката ти е професионална. (Yeah, right) Прати ми я!
-А, не! Не мога - собственост е на модната ми агенция...
***
С 1 момче си чатихме доста дълго, накрая реши да се домъкне до моя град, без да съм го канила ест! След това реши, че ще спи у нас :lol: И много ясно му отрязах квитанциите, но той мн държеше да спя при него в хотела! Като разбра, че и това няма да го огрее мистериозно спря да пише. Останах с разбито сърце! :razz:
***
Докато има навници - ще има и забавляващи се на ваш гръб... Изобщо не вярвайте в буквално казано виртуални "връзки", обещания и т.н.

dimanushka
06-03-2008, 16:06
не го приемам на сериозно... тва е нож с две остриета... само бъзъци и свалки ама на живо е съвсем друго... за единия може да е "любов" ама за другия почти винаги е разтоварващо занимание... еи така колкото да става лафа...

taffy
06-03-2008, 16:46
Тъпо, мъчително, понякога ебавка и свършва мн гадно...Нее, не си падам вече по нея...

soul1199
06-03-2008, 17:07
Въртяла съм любов по скайп!Болезнена работа! :)

OMFG OWNEEEEEEEED БОЛЕЗНЕНА !!! ТИ УБИ КОЧА С ЛОПАТАТА БРЕ МОМЕ.

П.п: Сори не издържах...


:lol: :razz: :lol: охх ако е си ти нз кой ще ме разсмива ейй 8-) 8-)
i men ma razmiva,mn ma radvat komentarite my :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

maharbal
06-03-2008, 17:15
Не знам дали има такава тема, но се надявам да няма ...
Таа ... по въпроса ...
Какво мислите за любовта по скайп? :-D Някога хващали ли сте си гадже по този начин? Помогна ли ви с нещо? (В смисъл да станете по-отворени, по-лесно да се отпускате и т.н.) :)
Лично на мен не ми е точно помогнал, но по някакъв начин самучувствието ми ... порастна ... (Не станах надувка, а просто отимах малко самучувствие, защото ди преди бях едно смахнато момиченца ... иии ... т.н. Просто почнах да гледам на нещата от друг ъгъл.)

Вие сте! :-P :)

hahaha vinagi v skype chovek e po-otpusnat. Prosto ne vijdash choveka, s koito chatish. Az naprimer si haresvam edno momiche ot moq klas... Vinagi kogato sme si chatili sym taka... po-otpusnat ianche sym mnogo sramejliv.. :D I za jalost vinagi kogato sym i kazval che q haresvam... ili neshto podobno e stavalo po skype ili po e-mail. Po internet e mnogo po lesno kato ne vijdash choveka ot sreshta, no syshto e i mnogo typo. I az mnogo syjalqvam za tova che kogato si govorim ili neshto podobno (ne po skype) sym nekyv skovan... I che vinagi po internet sym i kazval che q haresvam... Na jivo e mnogo po-dobre... no me e sram mama mu stara

midle
06-03-2008, 17:28
Скайп е най-голямата простотия измисляна някога! Сега децата имат "личен живот", което означава че нямат смелостта да кажат нещо в учите на някого и го правят в обсъждания чат клиент! Там всеки е отворен и както казва авторката е станало по отворена но това си е там и не в реалния живот :) Едва ли тея скайп любовници могат да гледат в очите и да кажят обичам те :? Просто там се откъсваш реалния свят и си живееш там , нямаш амплоа , авторитет и постижения !


Благодаря! :D

Al3ksandra
06-03-2008, 17:37
Ми и аз не вярвам вече, докато не се намери някой да ми го докаже ама няма.. скайп става само за писане с любим човек когато е далеч от теб или пък стес е запознали и си ги разменяте.. 8) Иначе сукс.. Абее... няма к'во да се лъжем.. що'то единия винаги остава прецакан... по простата причина че не може да го види в лицето & да разбере дали всички писаници са истина.. така че сукссс... :( Става да тъкмо за губене на времето :D

BeautifulWorld
06-03-2008, 17:52
Полезна програмка, ако искаш да се разбереш с някого гока да излезете, или пък да си поговориш с някой от далеч, без да плащаш за телефон. Иначе общуването с гаджета по скайп все повече го намразвам... тъпо е да се скараш с някой по скайп, аз обикновено ако се зароди спор, искам да се разберем лично, а не по кривия скайп.

soul1199
06-03-2008, 17:55
Полезна програмка, ако искаш да се разбереш с някого гока да излезете, или пък да си поговориш с някой от далеч, без да плащаш за телефон. Иначе общуването с гаджета по скайп все повече го намразвам... тъпо е да се скараш с някой по скайп, аз обикновено ако се зароди спор, искам да се разберем лично, а не по кривия скайп.
i az taka mislq,osobenno za karanici e adski kofti

gazar
06-03-2008, 18:06
Прецакня голяма..Няма смисъл от нея..Само се измъчват хората по тоя начин..
+1
:(

pet_14
06-03-2008, 19:39
МИииииии тука аз ся са задявам с една по скайп...Даже е казала на сестра си че сме гаджета(а тя е супер момиче,поне на външен вид)
Обаче аз не мога и не мога да го приема тва да си имаш гадже по скайп...Нищо не е същото,не можеш да го/я прегърнеш,делунеш,погледне ш в очите,да го/я докоснеш....
Тва е супер гадно

pet_14
06-03-2008, 19:41
Полезна програмка, ако искаш да се разбереш с някого гока да излезете, или пък да си поговориш с някой от далеч, без да плащаш за телефон. Иначе общуването с гаджета по скайп все повече го намразвам... тъпо е да се скараш с някой по скайп, аз обикновено ако се зароди спор, искам да се разберем лично, а не по кривия скайп.
i az taka mislq,osobenno za karanici e adski kofti
Оооо тва и аз го мразя, щото заради шибания скайп слъсах с бившата....
Когат обяхме заедно(когато можехме да общуваме нормално,да се видим очи в очи да си поговорим пряко,всичко беше по-добре) Но в шибания скайп всичко е различно...

Big_JoJo
06-03-2008, 20:40
За мен скаипа е средство да се свържеш с хората и да се разберете за нещо, но на последак имам лошо мнение за него щото наистина е по лесно да пишеш какви ли не глупости на спокоиствие във вас и съвсем друго е да излезеш с човека които харесваш и да се опиташ да го забавляваш на живо...Пък и постояно са измъчваш дали той ще ти пропише 1ви или ти ще трява се напраиш на идоит или на леко разсеян за да си пишете няколко изречения .... ](*,) :roll:

Big_JoJo
06-03-2008, 20:43
Полезна програмка, ако искаш да се разбереш с някого гока да излезете, или пък да си поговориш с някой от далеч, без да плащаш за телефон. Иначе общуването с гаджета по скайп все повече го намразвам... тъпо е да се скараш с някой по скайп, аз обикновено ако се зароди спор, искам да се разберем лично, а не по кривия скайп.
i az taka mislq,osobenno za karanici e adski kofti
Оооо тва и аз го мразя, щото заради шибания скайп слъсах с бившата....
Когат обяхме заедно(когато можехме да общуваме нормално,да се видим очи в очи да си поговорим пряко,всичко беше по-добре) Но в шибания скайп всичко е различно...

+1
с вас съм хора. Предлагам го забранят тоя скаип :razz: :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-03-2008, 22:42
любов по скаипи?? ... от както "имах такава вече не вярвам .. не мога да се влюбя в човек само така .. пфф :) тъпо не може да има сори :)

alleks
06-04-2008, 09:22
и каква е па тая любов :shock: ..зарибявка повече не... :-D ..губене на време :?

Lady_B_
06-04-2008, 10:17
ехеххехе не знаех, че и такова животно има :D Не съм компетентна съжалявам хииххиих аз не мога и да си го представя даже :D:D:D

prettyIdeath
06-04-2008, 10:26
Любов в скайп :razz: .. не..не ...
А до това че си станала малко по отворена, това е защото не виждаш човека и казваш неща които не можеш да кажеш в очите на хората... от срам или притеснение. Хората в нета са различни и можем да останем с грешни впечатления..

SamRothstein
06-04-2008, 10:33
Не знам дали има такава тема, но се надявам да няма ...
Таа ... по въпроса ...
Какво мислите за любовта по скайп?
умряла работа

Remini
06-04-2008, 10:46
А до това че си станала малко по отворена, това е защото не виждаш човека и казваш неща които не можеш да кажеш в очите на хората... от срам или притеснение. Хората в нета са различни и можем да останем с грешни впечатления..

Скайп има опция Video Call 8)

Skype ползвам само за чат с приятели! ! !

PePeLePew
06-04-2008, 11:05
скайп е добра програмка да полафиш с приятели да изгубиш малко от времето си,но за любов по скайп не може да става и дума.Непознавам двойка,която да има успешна връзка по скайп.Мисля че скайп любовта се използва и от малките 12-14 годишни момиченца,на който мама и тате са им сложиливечерния час 8-9 час аи не мога да се срещнат с готините пичове,който излизат часове по-късно.За тях единствения шанс да се срещнат с готин непознат е във виртуалното пространство

varnen4e
06-04-2008, 11:25
Честно казано, не мисля, че между 2-ма души, които никога не са се виждали може да има нещо сериозно, макар и да си пишат/говорят често.
А ако е възможно.. то трябват години за това, за да им се случат различни неща, за които да споделят и да започнат да виждат един вид опора в човекът, който е от другата страна.
Но ако 2-ма души се познават и се виждат по- рядко или се виждат главно в компания, мисля че това е един много добър начин да се опознаят и да се сближат малко повече.
:)

varnen4e
06-04-2008, 11:26
скайп е добра програмка да полафиш с приятели да изгубиш малко от времето си,но за любов по скайп не може да става и дума.Непознавам двойка,която да има успешна връзка по скайп.Мисля че скайп любовта се използва и от малките 12-14 годишни момиченца,на който мама и тате са им сложиливечерния час 8-9 час аи не мога да се срещнат с готините пичове,който излизат часове по-късно.За тях единствения шанс да се срещнат с готин непознат е във виртуалното пространство

Ааа нима "готините" излизат само по тъмно?! :shock: :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :grin: :grin: :grin:

Remini
06-04-2008, 11:33
Честно казано, не мисля, че между 2-ма души, които никога не са се виждали може да има нещо сериозно, макар и да си пишат/говорят често.

Бяха писали в пресата за двама които си подържали връзка онлайн...дълго време без да са се виждали(онлайн любов)и като се видяли се оженили !

varnen4e
06-04-2008, 11:54
Честно казано, не мисля, че между 2-ма души, които никога не са се виждали може да има нещо сериозно, макар и да си пишат/говорят често.

Бяха писали в пресата за двама които си подържали връзка онлайн...дълго време без да са се виждали(онлайн любов)и като се видяли се оженили !

Да... аз споменах, че е възможно, но само ако мине време.
Чети преди да се заядеш.. ;)

prettyIdeath
06-04-2008, 12:32
А до това че си станала малко по отворена, това е защото не виждаш човека и казваш неща които не можеш да кажеш в очите на хората... от срам или притеснение. Хората в нета са различни и можем да останем с грешни впечатления..

Скайп има опция Video Call 8)

:shock: Наистина ли?! УауУуу.. незнаех...
А ти от къде си толкова сигурен, че тя говори именно по този начин ?