PDA

View Full Version : лентички за почистване на лице Nivea



oTPoBHa
06-03-2008, 17:15
има някакви лентички за почистване на лице на нивеа.. някой ползвал ли е и знае ли дали са ефикасни?

:)

neusan88
06-03-2008, 18:08
лично аз не съм ползвала но мои приятелки са ползвали и са мн доволни,,,мисля че струват от 3 до 5лв

Axel_f
06-03-2008, 19:10
Ползвала съм ги отдавна, но си спомням, че нямаха ефект! По добре отиди на козметик, поне ще си сигурна, че ще ти се махнат черните точки :)

oTPoBHa
06-06-2008, 08:22
такааа, малко извън темата, но просто искам да споделя
принципно отивам на козметичка само заради кола-маската на краката, но реших да се подложа на.. така наречената "почистваща лицето терапия"
кожата ми е ужасно чувствителна и просто при по-груб натиск става буквално на рани, зачервява се и започва да се лющи
при което тая жена.. е така, сложи някви ръкавици и започна да ми истисква порите, и ми вика няква "лежи си, лежи си, не се притеснявай, след това ще имаш гладка, ЗДРАВА и красива кожа"
и аз некво.. и се доверих
и така тя около половин час си играеше, след което станах и ми подаде едно огледало ..
и.. аре няма да разказвам натам щото.. бях ето така -> :smt053
викам и ... мнооо ви благодаря! ! ! ! кожата ми е яко здрава..
един вид.. некво изгаряне 3та степен или нещо повече..
при което тая ме намаза с някаква бяла субстанция, която приличаше на паста за зъби и вика тва до една седмица лицето ти ще грее
викам да бе то и сега грее .. не мерси нема нужда
..
и некво.. после отивам на спирката и хората некви ме гледат яко странно, щото то цялото ми лице беше намазано с тая паста ли, кво беше
на места се вижда червена кожа, на места - бяла паста
и е така аз виса на спирката и половин час рейса ми не идва ..

:smt067 :smt067 :smt067

таа.. яко искам да ида на козметичка.. тичам с 300 !

Swinkenhoffer
06-06-2008, 11:33
Уау.. твърде възможно е да не си попаднала на добра.. Лентичките не са лоши, ама преди да ги сложиш, си направи парна баня, за да се отворят хубаво порите, и да има по-голям ефект.

sodomicdream
06-06-2008, 13:03
:-o защо не използваш ексфолиант за лице? Почиства и изглажда перфектно кожата. Аз след като съм работила някаква баш си мръсна работа веднага преди да се изкъпя си изчиствам лицето с ексфолиант.
Бтв и моята кожа е супер чувствителна.

oTPoBHa
06-07-2008, 21:41
ексфолианта не върши никаква работа, освен, че след като се намажеш с него и търкаш като кретен половин час, после да разбереш, че не става за нищо..

не знам вече как да ги махна тия черни точки блякс ........

ако хвана да ги изтисквам, кожата ми става червена и горния слой изсъхва и след няколко дни започва да се бели и до една седмица пада.. при което са се напълнили пак порите с още толкова мръсотия, а кожата си седи една такава зачервена все едно си си врял лицето в огъня.. с кремове, глупости и бол маски - не става.
бе не знам.. ще ги пробвам тия ленти, дано стане с тях нещо, щото вече НЕ ЗНАМ

Kassu
06-08-2008, 01:52
Да ти кажа и аз имам проблем с черните точки, също като теб, ако почна да ги чопля става много зле и цяла седмица съм червен и на рани, абе по-добре да не ги пипам..
Купих си ексфолиант и някъв лосион за черни точки (и 2-те на clean&clear) и вече сигурно месец ги ползвам и не виждам ефект..
Докато се рових за решение ми казаха, че тези въпросни лентички на Нивеа са супер - е купих си и познай? НИЩО! :x
Пробвах ги 2 пати, само дето ми раздразниха кожата и нищо друго..
Сега съм си взел Гарниер Пюр 3в1 и дано помогне, че не знам какво да ги правя вече 8-)
Е това беше моята история, пък аз ти предлагам да пробваш нещо друго, но пък знае ли човек..

Carmen_Kass
06-08-2008, 07:07
Според мене трябва редовно миене на лицето.Понеже и аз съм с мазна кожа и аз имам разни такива проблеми...Сутрин Гарние 3в1,ако имам време маска с хума (хума и вода) или понякой път (хума и кис.мляко)...след това ако някъде имам пъпка я мажа със салицилов спирт 2%... и вечерта пак повтарям същото...а да и също така гледам да не използвам много фон дьо тен-и,но ако ми се наложи си слагам матиращ крем Actipur

LadyDy
06-08-2008, 07:24
Ползвала съм ги отдавна, но си спомням, че нямаха ефект! По добре отиди на козметик, поне ще си сигурна, че ще ти се махнат черните точки :) Да!

hottie
06-08-2008, 08:04
лентичките са страхотни.

Axel_f
06-08-2008, 12:09
Дам, за съжаление някой хора имат супер чувстителна кожа, но според мен и козметичката не е била добра. Аз като ходя също се зачервявам, но тя ме маже с толкова работи след стискането, че кожата се успокоява. И масаж, и дарсонвал, и йонофреза, и какво ли още не. Отровна, теб не ти ли ги правиха тия процедури? :shock:

GbSy
06-08-2008, 13:54
Наистина по-добре отиди на козметик... Възможно е да не попаднеш на добра, но то трябва да се потърси хубаво... Аз като ходя и ми прави парна баня с лайка, след това ме стиска, после ексфолиант, нещо като талк, йонофреза, дарсонвал, маска, кремче... Всичко ми прави и на дргия ден ми е почти спокойна. Просто това е най-добрия вариант. И аз вече се отказах да си стискам черните точки, защото само рани стават, пък и се появяват нови и нови. По-добре с неразранена кожа, отколкото с чиста, но червена и лющеща се. :?