PDA

View Full Version : Дайте съвет Моля...



xfce
06-03-2008, 18:52
Здравейте … не знам от къде да започна та така..
Преди много време си говорих с едно момиче в един от сайтовете запознанства. Говорихме си за какво ли не.. тогава бях си скъсал с бившото гадже и просто иска нещо ей така да се разсея, не съм имал намерения за сериозна връзка. След това преминах ме някой от чат програмите и т.н. както ще да е не се получи нищо.
След време тя тръгна с един моите приятели и бяхме в една компания. Смисъл тогава не и не съм искал нищо от нея. Още от първия ден само се джафкахме, карахме и много се бъзикахме. Преди 6 месеца някъде не знам точно те скъсаха и пак си говорих ме къде бъзикахме и доста караници. Споделяхме лични чувства, проблеми и т.н. тя за него колко го обича аз за друга колко искам да съм с нея и т.н.
Но стига с миналото нека да започнем с това което по точно ме интересува и какъв съвет бихте ми дали Вие.

Преди един месец излязохме двамата да се разходим с колата и така около няколко часа. След заминахме в нас и гледахме филм. След известно време вече се целувахме няма изпадам в подробности както точно стана. Тогава тя остана да спи при мен. Нищо не сме правили само си спахме. Виждах ме се няколко дена след това и тръгнахме а аз трябваше да замина командировка / аз нон стоп съм командировки / След две седмици се прибрах видяхме се пак остана да спи в нас направихме един невероятен секс на следващия ден повторихме. И на двамата много ни хареса всичко вървеше много добре но ето аз пак командировка. И тази седмица само се караме за глупости сърдим се за най – малките неща. Снощи се скарахме много яко т.е. тя се разсърди зареди една снимка която не и дадох преди време и тя ме попита от къде я взеха и аз казах от папката със снимките на Деси / това едно момиче което тя ненавижда / и ми се разсърди. Започна да ми вика зареди нея какви проблеми е имала с бившото и гадже и т.н.. Постоянно ме сравнява с някой от бившите си гаджета, смисъл не го прави с умисъл а несъзнателно което мен ме побърква и супер много се изнервям. И сега пак сме скарани и не знам какво да правя.
Вие какъв съвет бихте ми дали.

П.С. Ако има грешки моля за извинение просто ми е много нервно.

kifla
06-03-2008, 19:13
Замисли се дали означава за теб и дали си струва да се сдобрите

Lolinka
06-03-2008, 19:26
ami ako ti e hubavo s neq,nezavisimo dali se karate za nai-malkite ne6ta si struva da riskuvash.Vse pak sdobrqvaneto e edno ot nai-hubavite ne6ta 8-)

Al3ksandra
06-03-2008, 19:31
Прецени си на кантар.. дали можеш с нея или без нея. Като си дадеш отговор - тогава ще си решиш проблема ;) Ако не можеш без нея , потърси я и опитайте да се сдобрите.. Аз се надявам че след секса връзката ви си остава същата в смисъл сте и най-добри приятели така че няма проблем. :)
Ако пък мислиш че е заменима, тогава не се занимавай с нея и да чупи главата :D

dqvolicaa
06-03-2008, 19:32
prosto se zamisli dali si e struvalo momi4eto i dali te zaslujava
dali moje6 da prosti6 i zaslujava li si da napravi6 tazi jertva :-o