PDA

View Full Version : Подарък; гравиране на гривни



secretdream
06-03-2008, 19:05
Здравейте. Прителят ми скоро има празник(26) и искам да му купя сребърна гривна,на която да се гравира послание.

Въпросът е,че ще правя това за първи път и не съм наясно къде,как,цени и други.
Може ли да ме упътите,да ме посъветвате,да предложите къде гравират и как вървят цените.

Още един въпрос - към момчетата - би ли ви харесал подобен подарък и каква сребърна бижутерия харесвате - по-изчистена или?

Ще съм изключително благодарна на всеки отзовал се!

Lunatic-
06-03-2008, 19:06
само не му гривирай любовно послание :)

ЕPu
06-03-2008, 19:08
При златар може да стане, ама за цена не мога да те ориентирам :/

SW_madi
06-03-2008, 19:10
emi slance,ako si ot sofiq,v malkiq cum gravirat vsqkakvi raboti.A ina4e kato ceni e po 20st na bukva,pone taka be6e predi :-D ... aide uspeh

secretdream
06-03-2008, 19:12
само не му гривирай любовно послание :)

Няма да се превъзнасям ;) Не сме от прекалено дълго заедно,но ми е много близък. Мисля,съм решила вече какво ще е(нещо малко,от сърце и искрено),но все пак .. мъжката част нека даде предложение какво би им допаднало - за надпис..

Lunatic-
06-03-2008, 19:16
само не му гривирай любовно послание :)

Няма да се превъзнасям ;) Не сме от прекалено дълго заедно,но ми е много близък. Мисля,съм решила вече какво ще е(нещо малко,от сърце и искрено),но все пак .. мъжката част нека даде предложение какво би му допаднало - за надпис..

"My dick has six engines." :D

shadow4e
06-03-2008, 19:23
Защо да не е любовно, стига да е от вътрешната страна. То си зависи от самия човек, де. Иначе да, ако е от външната да си носиш надпис "обичам те, мило" би било ... :razz:

Иначе и аз съм чувала за Малкия Цум. Миналата година за бала едни клас бяха носили някъде на лъвов мост в златарски магазин и пак цената на гравирането беше на буква.
Имаше едно преработено на думите на Стивън Кинг от рода на "Work until beer o'clock". Моят би се изкефил на нещо такова.

CataclysmicAbyss
06-03-2008, 19:33
Сребърна гривничка за момче..не ми звучи мн добре :neutral:

Jessika_MG
06-03-2008, 19:43
Наскоро зехме златно кулие с плочка за класната. Гравирането беше безплатно!!! От магазина явно си го поемат към самата цена, без да ти взимат отгоре(ако не е сам за плочките така де 8) ).

Saymon90
06-03-2008, 19:45
Във всеки бицутерски магазин можеш да попиташ къде ще ти я гравират.
Иначе със сигурност е по-добре да е изчистена или да има само един орнамент. Гледай да не е някой кич, защото не върви за момче ;)
Според мен е най-добре да му напишеш някакво послание, което да има общо със самия него и с живота му. В никакъв случай - "От Мими за Пешко, ще те обичам вечно" и от сорта.. няма смисъл.

ПП: Лично мнение: за мъж е по-добре да му вземеш елегантен часовник, от колкото гривна ... пак върши същата работа.

s1NNer
06-03-2008, 19:45
Пространството в/у което ще се пише ще е ограничено и това е малко гадничко защото трябва да е късичко :/ Ммм можеш да напишеш ваща си дата :] или пък :

Always remember.... To hug. To love. To trust.
You Are My Life - I Love U !

Бее нз ... има много неща ,които могат да се напишат ,но пак казвам .. лошото е ,че пространството ще е ограничено :/

Kisses_P
06-03-2008, 20:49
В малкият цум гравират,да.последно Преди няколко месеца ми гравираха сребърна плочка и беше по 0,35лв на синвол.Аз гравирах дата.