PDA

View Full Version : Нямам думи!!!



KariZma
06-03-2008, 19:42
Значи, преди няколко дена разбрах нещо което ме потресе :shock: и сега ми е много, ама мнооого кофти! :( Приятеля ми, с който преди ходихме за малко и после се разделихме (уж НЕ за постоянно) ... на скоро ми призна че харесва братовчедка ми!!! :-x Направо нямам думи. Знаел че няма никакви шансове да стане нещо м/у тях и за тва решил да ми завърти главата на мен и.... Много ми е неприятно всичко това, все пак сме роднини с братовчедка ми и сме си близки по някакъв начин, а така... какво се получава....ТЪПОООООО. Тя незнае за Неговите чувства към нея, но на мен ми е многи обидно от цялата ситуация #-o Питам се защо изобщо му трябваше да се занимава с мен, след като има чувства към нея. :-# Пък и преди това си бяхме само приятели с него, а сега... всичко се прецака. Е, говорим си и се разбрахме че си оставаме приятели, но.... ми е МООООГО КОФТИ!!!! :cry: :cry: :cry:



~ Благодаря ви и сори за загубеното време! ~

sladur4etyYy
06-03-2008, 19:44
тоя е супер зле :-x егатии... изобщо не се занимавай с него повече, очевидно просто е търсел с кого да си убива времето :x

Ivalinka
06-03-2008, 19:45
боже,този ..нямам думи просто..как може така да си играе така с чувствата ти...и после приятели?! няма такова нещо.бий му шута,че да му стане хубаво...

Lady_B_
06-03-2008, 19:53
боже,този ..нямам думи просто..как може така да си играе така с чувствата ти...и после приятели?! няма такова нещо.бий му шута,че да му стане хубаво...

С 5 ръце ЗА ! :)

angelcheeee_93
06-03-2008, 19:56
ole kak dori moje da si saglasna da ste priqteli sled kato ti e pri4inil tolkova bolka,kakto samata ti kazva6.ostavu go namira i ne mu obra6tai vnimanie.

sweet_sorcerer
06-03-2008, 19:57
Божеее, и аз имам една позната, дето действа така - като си хареса някое момче и той не и обърне внимание, тръгва с някой от компанията му, надявайки се, че онзи ще я хареса......суууууупер тъпоооо.....бий му 2 шамара на тоя и тфа там....а братовчедка ти не е виновна, не и се сърди...

crazyhair
06-03-2008, 20:00
mo je bii...E haresval..samo bratov4edkati..prez cqloto vreme..4eso ti kaja nai dobre zabravi 4e si go vijdala nqkogaa....mn fuck situaciq

KariZma
06-03-2008, 20:09
Божеее, и аз имам една позната, дето действа така - като си хареса някое момче и той не и обърне внимание, тръгва с някой от компанията му, надявайки се, че онзи ще я хареса......суууууупер тъпоооо.....бий му 2 шамара на тоя и тфа там....а братовчедка ти не е виновна, не и се сърди...

Естествено че няма да и се сърдя, аз да не съм луда!

Само че съм явно загубена... щом съм позволила да стане така...

Значи излиза че трябва да се правиш на супер недостъпна и нз още каква че да бъдеш интересна на момчетата, така ли?

оф, нз но това ми беше като студен душ посред зимата... :shock:
и колкото и малоумно да звучи, немога да прекратя всякакви контакти с него... поне за сега :(

sweet_sorcerer
06-03-2008, 20:19
Божеее, и аз имам една позната, дето действа така - като си хареса някое момче и той не и обърне внимание, тръгва с някой от компанията му, надявайки се, че онзи ще я хареса......суууууупер тъпоооо.....бий му 2 шамара на тоя и тфа там....а братовчедка ти не е виновна, не и се сърди...

Естествено че няма да и се сърдя, аз да не съм луда!

Само че съм явно загубена... щом съм позволила да стане така...

Значи излиза че трябва да се правиш на супер недостъпна и нз още каква че да бъдеш интересна на момчетата, така ли?

оф, нз но това ми беше като студен душ посред зимата... :shock:
и колкото и малоумно да звучи, немога да прекратя всякакви контакти с него... поне за сега :(
не си загубено, просто си се излъгала - случва се, важното е, че сега знаеш всичко и можеш да гледаш трезво.Ако това ти помогне, намрази го - имаш право.Ако не е твоя начин, моя съвет е да се отдалечиш от него - нали зн- далеч от очите, далеч от сърцето....остави времето да си свърши работата(или си намери др момче да я свърши на времето работата :-D )...

KariZma
06-03-2008, 20:25
Божеее, и аз имам една позната, дето действа така - като си хареса някое момче и той не и обърне внимание, тръгва с някой от компанията му, надявайки се, че онзи ще я хареса......суууууупер тъпоооо.....бий му 2 шамара на тоя и тфа там....а братовчедка ти не е виновна, не и се сърди...

Естествено че няма да и се сърдя, аз да не съм луда!

Само че съм явно загубена... щом съм позволила да стане така...

Значи излиза че трябва да се правиш на супер недостъпна и нз още каква че да бъдеш интересна на момчетата, така ли?

оф, нз но това ми беше като студен душ посред зимата... :shock:
и колкото и малоумно да звучи, немога да прекратя всякакви контакти с него... поне за сега :(
не си загубено, просто си се излъгала - случва се, важното е, че сега знаеш всичко и можеш да гледаш трезво.Ако това ти помогне, намрази го - имаш право.Ако не е твоя начин, моя съвет е да се отдалечиш от него - нали зн- далеч от очите, далеч от сърцето....остави времето да си свърши работата(или си намери др момче да я свърши на времето работата :-D )...

:o Много ти благодаря,на теб и на всички други, които писаха! :-)

remember_me
06-03-2008, 20:43
Boje.. :smt107 ...tva e syper ama syper dolna postapka! vai nz kakvo ti e sega no ako bqh na tvoe mqsto i nqkade go bqh sre6tnala 6tqh da my ydarq 6amara 4e da se zalepi za zemqta...

MartyParty
06-03-2008, 20:43
Стига бе...Не може да бъде. :shock: Само аз ли не съм толкова изненадана?

kuklichka_bg
06-03-2008, 20:53
momchetata ednakvo tapi razli4no krasifi tCTtc :(

Ice_pRiNceSs90
06-03-2008, 20:59
da ti kaja normalno e da ti e t1po no o6te po skonfuzna e samata sityaciq... izob6to za ko post1pva taka i te naranqva po tak1f na4in o6te pove4e kato stava v1pros za bratov4edka ti...ne sa zanimavai s tak1f 4ovek nqma smis1l :shock:

soul1199
06-04-2008, 06:43
Значи, преди няколко дена разбрах нещо което ме потресе :shock: и сега ми е много, ама мнооого кофти! :( Приятеля ми, с който преди ходихме за малко и после се разделихме (уж НЕ за постоянно) ... на скоро ми призна че харесва братовчедка ми!!! :-x Направо нямам думи. Знаел че няма никакви шансове да стане нещо м/у тях и за тва решил да ми завърти главата на мен и.... Много ми е неприятно всичко това, все пак сме роднини с братовчедка ми и сме си близки по някакъв начин, а така... какво се получава....ТЪПОООООО. Тя незнае за Неговите чувства към нея, но на мен ми е многи обидно от цялата ситуация #-o Питам се защо изобщо му трябваше да се занимава с мен, след като има чувства към нея. :-# Пък и преди това си бяхме само приятели с него, а сега... всичко се прецака. Е, говорим си и се разбрахме че си оставаме приятели, но.... ми е МООООГО КОФТИ!!!! :cry: :cry: :cry:



~ Благодаря ви и сори за загубеното време! ~
trqa6e o6e dokat ti go kazva damy odari6 edin 6amar :o toz 4ovek e mn zle,idiot,kak e mogal taka da postapi,6om ste tolkova blizki s brad4edka ti,kagi i vsi4ko i dvete re6ite,kakvo 6e pravite

babity
06-04-2008, 06:59
Нямам думи!!!

Ми мълчи си! 8-)

KariZma
06-04-2008, 08:21
Значи, преди няколко дена разбрах нещо което ме потресе :shock: и сега ми е много, ама мнооого кофти! :( Приятеля ми, с който преди ходихме за малко и после се разделихме (уж НЕ за постоянно) ... на скоро ми призна че харесва братовчедка ми!!! :-x Направо нямам думи. Знаел че няма никакви шансове да стане нещо м/у тях и за тва решил да ми завърти главата на мен и.... Много ми е неприятно всичко това, все пак сме роднини с братовчедка ми и сме си близки по някакъв начин, а така... какво се получава....ТЪПОООООО. Тя незнае за Неговите чувства към нея, но на мен ми е многи обидно от цялата ситуация #-o Питам се защо изобщо му трябваше да се занимава с мен, след като има чувства към нея. :-# Пък и преди това си бяхме само приятели с него, а сега... всичко се прецака. Е, говорим си и се разбрахме че си оставаме приятели, но.... ми е МООООГО КОФТИ!!!! :cry: :cry: :cry:



~ Благодаря ви и сори за загубеното време! ~
trqa6e o6e dokat ti go kazva damy odari6 edin 6amar :o toz 4ovek e mn zle,idiot,kak e mogal taka da postapi,6om ste tolkova blizki s brad4edka ti,kagi i vsi4ko i dvete re6ite,kakvo 6e pravite


Немисля да и казвам, не защото не сме близки, а щото това е тайна, която само аз знам (и една мн добра обща приятелка)! Та неискам да го порта, все пак съм дала дума че няма да кажа,а и не съм от отмъстителните... да се оправя както може.
А колкото до шамара... нямаше такъв, но се скарахме ...
След ден ми се обади и се сдобрихме, вече като приятели, но немисля
че ще ми бъде от мн близките ''приятели''. :-D

абе както се казва - BASTA!!! :smt097

Pliok0019
06-04-2008, 08:36
Той е поредния нещастник - бил е щастлив с теб, но е прекалено глупав да го осъзнае. За нещастие познавам подобни "мъже". Спокойно, в живота според мен всичко се връща, а единственето, което те очаква е нова любов. Мисля си, че ще е по-хубава от предишната :)

soul1199
06-04-2008, 18:49
Значи, преди няколко дена разбрах нещо което ме потресе :shock: и сега ми е много, ама мнооого кофти! :( Приятеля ми, с който преди ходихме за малко и после се разделихме (уж НЕ за постоянно) ... на скоро ми призна че харесва братовчедка ми!!! :-x Направо нямам думи. Знаел че няма никакви шансове да стане нещо м/у тях и за тва решил да ми завърти главата на мен и.... Много ми е неприятно всичко това, все пак сме роднини с братовчедка ми и сме си близки по някакъв начин, а така... какво се получава....ТЪПОООООО. Тя незнае за Неговите чувства към нея, но на мен ми е многи обидно от цялата ситуация #-o Питам се защо изобщо му трябваше да се занимава с мен, след като има чувства към нея. :-# Пък и преди това си бяхме само приятели с него, а сега... всичко се прецака. Е, говорим си и се разбрахме че си оставаме приятели, но.... ми е МООООГО КОФТИ!!!! :cry: :cry: :cry:



~ Благодаря ви и сори за загубеното време! ~
trqa6e o6e dokat ti go kazva damy odari6 edin 6amar :o toz 4ovek e mn zle,idiot,kak e mogal taka da postapi,6om ste tolkova blizki s brad4edka ti,kagi i vsi4ko i dvete re6ite,kakvo 6e pravite


Немисля да и казвам, не защото не сме близки, а щото това е тайна, която само аз знам (и една мн добра обща приятелка)! Та неискам да го порта, все пак съм дала дума че няма да кажа,а и не съм от отмъстителните... да се оправя както може.
А колкото до шамара... нямаше такъв, но се скарахме ...
След ден ми се обади и се сдобрихме, вече като приятели, но немисля
че ще ми бъде от мн близките ''приятели''. :-D

абе както се казва - BASTA!!! :smt097
emi ok,az na tvoe mqsto bih i kazala,prosto kofti e postapil :( yspeh4eta :)

Remini
06-04-2008, 18:59
Ако стане нещо не разваляй рахатлъка на братовчедка си....
Съвета ми е да забравиш това момче...имай достойнство !

KariZma
06-04-2008, 20:06
Ако стане нещо не разваляй рахатлъка на братовчедка си....
Съвета ми е да забравиш това момче...имай достойнство !

всички ми казвате да го забравя обаче товя няма да е лесно, (не че неискам) а просто той и семейството му са дългогодишни наши семейни приятели! :?
и затова трябваше да обещая да неказвам. Иначе той няма да предприеме скоро нищо към братовчедка ми (поне така каза)...
а на всичко отгоре разликата ни с него е 10 години (аз и братовчедка ми сме на 17 год) та се чудя, що се занимава с тийнчета като нас, вместо да си намери някоя на неговата възраст???

sweet_sorcerer
06-04-2008, 20:14
Ако стане нещо не разваляй рахатлъка на братовчедка си....
Съвета ми е да забравиш това момче...имай достойнство !

всички ми казвате да го забравя обаче товя няма да е лесно, (не че неискам) а просто той и семейството му са дългогодишни наши семейни приятели! :?
и затова трябваше да обещая да неказвам. Иначе той няма да предприеме скоро нищо към братовчедка ми (поне така каза)...
а на всичко отгоре разликата ни с него е 10 години (аз и братовчедка ми сме на 17 год) та се чудя, що се занимава с тийнчета като нас, вместо да си намери някоя на неговата възраст???
ами....сиг тея на неговата възраст не му връзват(не че нещо, ама тези, които се занимават с такива като нас(и аз съм на 17) най-често не могат да хванат някоя по-голяма...),а може и да ви харесва наистина...нз...той си знае....за всеки случай знай, че трябва да внимаваш с него !

KariZma
06-04-2008, 20:15
Даже току-що ми се обади... искал да си поговори с някой пфу
аз се държаш супер студено и той ме пита ''има ли нещо'', а аз му ''неееее,всичко е наред'' 8-)
хаха, ще види той... 8)

spensi
06-04-2008, 20:51
оле мале супер много си прецакана кофти работа :o

pet_14
06-05-2008, 15:33
тоя е голям кретен...Кво прави при теб при полужение че иска друга...Ей такис супер ме дразнят

vilinanova
06-05-2008, 16:03
Оле, ебаси идиота

MonSitY
06-05-2008, 16:04
не си залсужава да си приятел с този човек.съветвам те да не поддържаш никакви контакти с него занапред!!