PDA

View Full Version : Ще си умра от мъка ако отиде...



sladko_dete
06-03-2008, 20:03
Хора, приятеля ми си е подал документи за бригада в Англия, 3 месеца далеч от мен... скоро му е интервюто, и още имам време поне да се помъча да го спра, но не знам дали е правилно... той иска да си изкара пари да бъде самостоятелен, независим от техните... Много го обичам, ужасно многоооо... година и два месеца сме заедно, той е смисъла на живота ми, не мога без него, не мога... всяка сутрин се събуждам с мисълта да мине по бързо деня и да дойде вечерта за да го видя, а ако отиде, какъв ще е смисъла на деня ми...? Една безкрайна мъка... Много съм объркана, вие как бихте постъпили на мое място...? Да бъда ли егоист, или да го оставя да "следва мечтите си"...

sladur4etyYy
06-03-2008, 20:06
след като това иска той, ако го убедиш да остане, след това той може да започне да те обвинява, че си му попречила ии разни такива. затпва мислч, че е по- добре да го оставиш да отиде.

Lady_B_
06-03-2008, 20:09
И аз мислех да заминавам на бригада, но се случи така че изпуснах скоровете. Когато казах на приятеля ми(вече бивш), че имам намерение на него косите му настрахнаха, но ако трябва да си го кажа не че толкова не ме интересуваше неговото мнение, колкото нямаше да ми повлияе. Това са нови хоризонти, нови преживявания, израстване най-вече. Неговите подбуди са чудесни и аз мисля, че ако наистина го обичаш много трябва да го пуснеш и да му познолиш да се развива, колкото и да те боли ...

TheNewReligion
06-03-2008, 20:10
И да се опиташ освен , че ще се докажеш като егоистка няма да успееш да го разубедиш , в което съм почти 100 % сигурна . Ти го обичаш -ясно , но момчето иска да е самостоятелно все пак и да си изкара пари . Не искам да прозвучи грубо , но според мен не си струва да изпуска шанс да изкара пари само , защото приятелката му стига до крайности в опити да планира бъдещето ! :? Това , че примерно ще замине не значи , че връзката ви приключва , но щом си с такава нагласа към ситуацията може и неволно да провалиш всичко ! :? :? :?

sladko_dete
06-03-2008, 20:14
да бе... миналата година една приятелка беше в моето положение, и аз и казах каквото вие казвате на мен сега... но като ти дойде до главата е друго...

Lady_B_
06-03-2008, 20:16
[quote="sladko_dete"]да бе... миналата година една приятелка беше в моето положение, и аз и казах каквото вие казвате на мен сега... но като ти дойде до главата е друго...[/quote

Е никой не казва че е лесно въпроса е къкво е правилно ;)

hahavteen
06-03-2008, 20:42
С бившия ми бяхме заедно половин година когато влезе в казармата за 4 месеца (и аз не знам защо толкова малко... и на сестра ми нейния беше за толкова...) и то в Гърция и нямаше как да се виждаме остави че и почти не се чувахме. Преживяхме го. Не се притеснявай остави го да отиде ще оцени разбирането ти. Не се притеснявай 3 месеца не са чак толкова много ако наистина се обичате пък и само първите седмици ще е трудно после ще свикнеш.

angelcheeee_93
06-03-2008, 20:47
znae6 li i moqta situaciq e sa6tata.s priqtelq sme zaedno ot 1 g i 2 meseca i mn go obi4am,no tova lqto az 6te zaminavam za holandia ,no toi ne moje da me spre tai kato trqbva da sam tam s roditelite mi.i nqma da se vijdame cqlo lqto.no ostavi go da sledva me4tite si,a toi ako naistina te obi4a 6te bade s teb i nikoga ne bi te zabravil.ne se pritesnqvai i az sam v sa6toto polojenie no kakvo da se pravi,takav e jivota :) :-#

Master_88
06-03-2008, 21:35
Ако връзката ви е стабилна и си имате доверие, това 3 месечно "прекъсване" няма да окаже отрицателен ефект,даже може да я заздрави,лошото е само че липсата ще е голяма

lonelyboy
06-03-2008, 22:10
И да се опиташ освен , че ще се докажеш като егоистка няма да успееш да го разубедиш , в което съм почти 100 % сигурна . Ти го обичаш -ясно , но момчето иска да е самостоятелно все пак и да си изкара пари . Не искам да прозвучи грубо , но според мен не си струва да изпуска шанс да изкара пари само , защото приятелката му стига до крайности в опити да планира бъдещето ! :? Това , че примерно ще замине не значи , че връзката ви приключва , но щом си с такава нагласа към ситуацията може и неволно да провалиш всичко ! :? :? :? +1

xaxa
06-03-2008, 22:27
ako obi4a6 nqkogo pusni go, ako toi te obi4a 6te se v1rne i 6te b1dite 4everinlove xD

Wrathchild
06-04-2008, 03:57
С бившия ми бяхме заедно половин година когато влезе в казармата за 4 месеца (и аз не знам защо толкова малко... и на сестра ми нейния беше за толкова...) и то в Гърция и нямаше как да се виждаме остави че и почти не се чувахме. Преживяхме го. Не се притеснявай остави го да отиде ще оцени разбирането ти. Не се притеснявай 3 месеца не са чак толкова много ако наистина се обичате пък и само първите седмици ще е трудно после ще свикнеш.Пък и ако се справите, след това ще е даже още по-хубаво.

krem4et0
06-04-2008, 06:09
И моя замина в казармата на 10-тия месец от нашата връзка, виждахме се рядко, чувахме се рядко, но го преживях. Е, не ме питайте как, защото просто живеех за 1 ден-1-ви април 2006-та година, за да се уволни и да е винаги с мен. Трудно е, но се преживява. Не го спирай.

lLady_MooN_RaiN
06-04-2008, 06:21
Ако го обичаш не би трябвало да го спира. Все пак отива за добро. Явно е добро и разумног момче и иска да бъде по-самостоятелен и според мен това е похвално. Хората са се разделяли за много по-дълги периоди от време и в много по- страшни ситуации. Ще го преживееш. Няма да си нито първата нито последната...

Iv4eTy
06-04-2008, 07:45
Не го спирай, ако го направиш после ще съжаляваш със сигурност... Не му проваляй плановете...

Obsession
06-04-2008, 16:35
Не можеш да контролираш живота, мечтите, стремежите му. Може сега да ти се иска, но не е етично да го искаш. Остави го.

vilinanova
06-04-2008, 16:42
Остави го!Ще видиш, че 3 месеца не са чак толкова много!

wintersun
06-04-2008, 16:50
Хъм любовта е нещо крехко и чупливо. Аз все си мисля че ще е по добре да го пуснеш да тръгне това ще е едно изпитание за връзката ви която след това навярно ще се утвърди. Успех :)

Sarabi
06-04-2008, 17:01
Ъ ? Ти да не си му майка, че да му казваш дали ще ходи или не. Пък и майка да му беше ме съмнява да имаше значение. Защо ще спираш момчето и ще му спъваш плановете ? Решил е, че иска да поработи, да изкара пари, да стане поне малко самостоятелен. Т'ва е супер за един млад човек, защо трябва да се правиш на толкова зависима от него ? К'во като са три месеца ? Нали ще се върне.
А това време ще ти даде възможността да обмислиш връзката ви, щом сте толкова много време заедно. Ще можеш да си спомниш всичките ви хубави моменти, всички лоши. Накрая равносметката може да те изненада. Може да е както много хубава, така и много лоша.
Не се бъркай в нещата на мочето.

sladko_dete
06-04-2008, 20:17
Ей, ей, я стига с нападките! Не съм от хората, които заповядват, нито пък ще се правя на толкова зависима, май не сте разбрали метафората ми, защото имах предвид, че наистина съм свикнала с него и ще ми липсва, а не че ако отиде и ще си срежа вените.
Тази вечер му казах, че ще стискам палци да го одобрят, и че въпреки, че ще ми липсва страшно много това е най-добрият вариант за него, и че се гордея с него, че иска да бъде самостоятелен. Казах му и че за хора, които се обичат и си вярват 3 месеца не са нищо...
Май май в този форум повечето гледате да се заяждате.. спрете се малко, не ви отива на интелекта, за които претендирате...!

spensi
06-04-2008, 21:19
Ей, ей, я стига с нападките! Не съм от хората, които заповядват, нито пък ще се правя на толкова зависима, май не сте разбрали метафората ми, защото имах предвид, че наистина съм свикнала с него и ще ми липсва, а не че ако отиде и ще си срежа вените.
Тази вечер му казах, че ще стискам палци да го одобрят, и че въпреки, че ще ми липсва страшно много това е най-добрият вариант за него, и че се гордея с него, че иска да бъде самостоятелен. Казах му и че за хора, които се обичат и си вярват 3 месеца не са нищо...
Май май в този форум повечето гледате да се заяждате.. спрете се малко, не ви отива на интелекта, за които претендирате...!
нищо лично но тук всеки си исказва мнението. не въздействаме пряко на ситуацията нали.
По темата- това че заминава е нож със дре устриета или ще направи връзката ви по здрава или ще се разпадне аз ти пожелавам да е първото успех от нас :)