PDA

View Full Version : Въпрос относно аборта



kripsi
06-03-2008, 20:49
искам да ви попитам какви последствия може да ми окаже евентуален аборт и като цена на частно колко е

angelcheeee_93
06-03-2008, 20:51
ako napravi6 abort,osobeno na tezi godini,e vazmojno da ostane6 bezdetna.mn e opasno,zatova trqbva da se vnimava i da se misli za posledstviqta,sledva6tiq pat ne trqbva da zabravq6 za predpaznite sredstva,sexa e udovolstvie no i otgovornost. :-o

firesnow
06-03-2008, 20:56
ako napravi6 abort,osobeno na tezi godini,e vazmojno da ostane6 bezdetna.mn e opasno,zatova trqbva da se vnimava i da se misli za posledstviqta,sledva6tiq pat ne trqbva da zabravq6 za predpaznite sredstva,sexa e udovolstvie no i otgovornost. :-o

къде видя че е бременна??
къде и видя годините??!
къдя видя че е имало предишен път??!
и че не е ползвала предпоазни средстав??!?

roten
06-03-2008, 21:01
qvno gleda na bob :-D

MELON
06-04-2008, 07:34
ako napravi6 abort,osobeno na tezi godini,e vazmojno da ostane6 bezdetna.mn e opasno,zatova trqbva da se vnimava i da se misli za posledstviqta,sledva6tiq pat ne trqbva da zabravq6 za predpaznite sredstva,sexa e udovolstvie no i otgovornost. :-o

къде видя че е бременна??
къде и видя годините??!
къдя видя че е имало предишен път??!
и че не е ползвала предпоазни средстав??!?
да верно как така :-o :-o

Ophelia
06-04-2008, 07:43
Dми аз доколкото знам абортът струва 150-200 лева с разрешение от родител ако нямаш 18.Освен и бездетна , че може да се остане и психически е кофти щот почваш си мислиш то беше бебенце, беше мойто,убих го и эбщо взето кофти работа.

Elaine
06-04-2008, 14:45
ама че сте значи.... :? тя пита просто...и на мен ми е любопитно да знам,а вие веднага почнахте с лекциите :o

kalpazanka
06-04-2008, 14:50
ako napravi6 abort,osobeno na tezi godini,e vazmojno da ostane6 bezdetna.mn e opasno,zatova trqbva da se vnimava i da se misli za posledstviqta,sledva6tiq pat ne trqbva da zabravq6 za predpaznite sredstva,sexa e udovolstvie no i otgovornost. :-o

къде видя че е бременна??
къде и видя годините??!
къдя видя че е имало предишен път??!
и че не е ползвала предпоазни средстав??!?
Ясновидци II сезон

L0LiPoP
06-04-2008, 14:57
Абордите струват от 150 до 250 лева, може да се извърши единствено със съгласието на родител, ако момичето е непълнолетно.

bebeT00
06-04-2008, 16:00
искам да ви попитам какви последствия може да ми окаже евентуален аборт и като цена на частно колко е
какви последцтвия ли: ми например да нямаш деца повече.

dani_flirt
06-04-2008, 17:22
"Абортът е риск. Той има своите психически и физически аномалии.
Последиците от аборта са:

* I Физически:
o Болести по гениталиите, възпаления, инфекции;
o Стерилност-безплодие;
o Спонтанни аборти;
o Извънматочна бременност;
o Преждевременно раждане;
o Онкологични заболявания като рак на матката, гърдата;
o Високо RR, мигрена, язва, C.C. заболяване.
* II Психически последици. Те са по-големи и трайни.
o Явява се емоционална болка, страдание;
o Вина, която започва да те разяжда;
o Впоследствие се явява депресия;
o Смущение в съня, явяване на кошмари - много жени сънуват неродените си деца, че събират парчетата на абортираното си дете, безсъние;
o Смущение в апетита - липса на апетит;
o Смущение в сексуалния живот - охлаждане на взаимоотношенията с мъжа и спад на сексуалното желание, до пълно изчезване;
o Явяват се мисли за самоубийство, защото животът губи смисъл;
o Себеомраза, поради сторения грях;
o Голям гняв към определени хора, които са я принудили да прави аборт;
o Злоупотреба с алкохол, лекарства, наркотик;
o Разпад на взаимоотношенията. "
Хм, мисля че това е добър отговор на въпроса ти. ;)

maci
06-04-2008, 18:29
chastno 180lv , napravlenie 60lv, posledstviqta zavisqt ot tova pri kakyv lekar shte otidesh

Love_Is_The_Answer
06-04-2008, 18:39
ako napravi6 abort,osobeno na tezi godini,e vazmojno da ostane6 bezdetna.mn e opasno,zatova trqbva da se vnimava i da se misli za posledstviqta,sledva6tiq pat ne trqbva da zabravq6 za predpaznite sredstva,sexa e udovolstvie no i otgovornost. :-o

къде видя че е бременна??
къде и видя годините??!
къдя видя че е имало предишен път??!
и че не е ползвала предпоазни средстав??!?
Ясновидци II сезон

Не е ясновидци ... просто момичето е питало все едно се отнася за нея ... но тва ся за годините е друг въпрос :-D :-D :-D