PDA

View Full Version : PANIK ATAKA



bulgarianpride
06-04-2008, 01:09
emi zna4i, edin pat se skarax s priqtelq mi mnogo zdravo i izvikax super silno i kato se pribrax po4nax da treperq i si leganx misleiki 4e 6te mi mine... no kato si legnax to4no 5 min sled tova sarceto mi izvednaj po4na da mi tuti suuperrrrr silno ama mnogo silno i barzo i mi se zavi svqt i po4nax da treperq i mi be6e studeno... otidox do bolnicata i mi kazaxa 4e e ot stres i vikane i da se uspokoq .. no ot tozi den do sega .. dori i bez pri4ina mi stava taka malko po-leko ama pak mi stava taka ponqkoga..pove4eto pati stava kogato ne sam okolo xora za6toto kogato sam okolo xora znam 4e ima koi da mi pomogne ako ne6to spra da di6am...nqkvo me e strax da ne umra ahah:( i nz kakvo da pravq.. doktorite kazaxa 4e ni6to nemogat da mi kajat ili napravqt, no az poneje go mislq i mi e v glavata postoqnno i mi stava.. no nz kak da go premaxna tozi strax.. mnogo e gadno 4ustvoto.. na nqkogo da mu se slu4valo takova ne6to ili podobno??? i imam 4ustvoto 4e nemoga da si zema dostata4no vazdox... mnogo e stranno.. :( a pak sam i samo na 18 :(

5StaR
06-04-2008, 02:25
преодолей го... предполагам всичко е на психична основа :)
Ако нищо не помага ходи да ти "баят", не се базикам знам много хора на които този стар български ритуал е помогнал да преодолеят стрес и тн ^^

angelcheeee_93
06-04-2008, 13:57
az kogato se zati4am mn ama mn barzo dalgo vreme ili ako se preumorq ot nqkakva rabota sled tova di6am malko zatrudneno i dori ne moga da si poema vazduh,4uvtsvoto e mn gadno i zadu6ava6to,sqka6 4uvstava6 4e spira6 da jivee6.no kato si po4ine6 i iz4aka6 malko vsi4ko si e otnovo nared. i ti trqbva da se uspokoi6 i da spre6 da se pritesnqva6,ako iska6 vsi4ko da e nared.kolkoto pove4e se pritesnqva6,tolkova po-lo6o za teb . :-o