PDA

View Full Version : Косата ми...



unfaithful1234
06-04-2008, 08:05
Значи чудя се дали да напрвя едно от тези 2 неща:
1.Имам дълга коса,до кръста,на етажи,кестенява.Искам да се подстрижа на каре,ама не знам дали ще ми отива,тъй като лицето ми е заоблено,не е точно кръгло.
2.Искам да си направя кичури като на снимката:
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Vanessa-Hudgens-ta04.jpg само на долния пласт коса...
Кое според вас е по-добре,косата ми е дълга г/д колкото тази на снимката?
А някой ползвал ли е ампулите на Vichy за подхранване и подсилване на косата?Какво можете да ми кажете за тях?Аааааа,използвам маска на Нивеа,но след баня си изправям малко косата,защото ми се чупи гадно в етажите...Как мога и по друг начин да си заздравя косата?

TheNewReligion
06-04-2008, 08:39
Ем , майка ми ползваше ампулите на "Vichy" и определено дайстваха , но както добре знаеш всяко нещо действа по различен начин на различните типове коса . Колкото до прическите , който искаш : Според мен е много грозно да се подстрижеш на каре ! Не е нужно да режеш дългата си коса само заради някаква прическа , която може и да не ти отива ! :? А за кичурите : Много добър избор ! Със сигурност ще ти отиват !

sky_l
06-04-2008, 09:01
За карето нз дали ще ти отива,но кичурите определено.А за да си заздравиш косата може да ползваш маските на Нивеа или Гарниер и на двете марки са им добри ,или да си правиш някоя домашна от тези:
http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=845

Presley
06-04-2008, 09:02
Эа кичурите-иэобщо не харесвам такива.По-добре не си прави.Ако ще си правиш,направи си на цялата коса,или само на горния пласт,а не само на долния.
А эа эаэдравяването на косата ти припоръчвам една много добра маска.Но не энам дали можеш да я намериш в магаэините,эащото е професионална.Предполагам ,че може де,но аэ си я поръчах от фриэьорката си.Маската е на "Keune".Имаше 4-5 вида май.Аэ си вэех эа боядисана коса,эащото мойта е почти иэцяло.Струва 25 лв,но наистина помага на косата.Моята я направи по-мека и по-лесно се реши.И другото,което мога да ти препоръчам са едни кристали,ако имаш проблем с раэресването.Кристалите са много готини и са на "SEMIDIDLINO".И те са около 20 кинта,ама са много добри.А эа ампулите на Виши нямам лично мнение,щото не съм ги иэполэвала,ама сестра ми ги полэва и не остана доволна.Ааа,сега се сетих,че имаше и на "Икаров" някакви масла эа коса всякакви видове.Преди половин година г\д полэвах и бях доста доволна,пък и са на много добри цени.

unfaithful1234
06-05-2008, 07:59
Добре,много благодаря за отговорите!Една фр ми каза,че щяло да ми отива на каре,ама аз не искам много да си режа косата,затова ще си ги направя тия кичури,много ме кефят.Само да отбележа,че съм мургава(не много) и мисля,че ще се получи добре...Много благодаря за маските,определено ще ги изпробвам! :) Oбаче ще отида на професионален фризиор,не искам да рискувам иначе...Ще попитам и за маските,които ми препоръча и Presley`n`Sum :)

Liar
06-05-2008, 18:25
Отиди в някой магазин за перуки и премери някоя която е къса за да видиш ще ти отива ли.