PDA

View Full Version : Защо преписах???



G.
06-04-2008, 12:48
Taka zna4i mnogo e zle polujenieto :? Poprincip tazi tema e ne6to kato izlivane na dushata :D Dnes imah klasno po literatura,za koeto razbrah vchera..I taka..mychih se da ucha,no uvi nqmach nikakvo vreme i taka reshih da prepisha.Naravih si idealniq pishtov i sednah na posledniq chin v kraq,kydeto uj nishto ne se vijda..Sled tova kato vlqzah v chas poneje nikoi ne e uchil vsichki reshihme da izbqgame.I takaaa..sega idva interesnata chast.Sled kato vsichki si vzehme chantite i izlqzahme ot uchilishte (bqhme pochti na vhoda i chuhme pronizvasht glas-VEDNAGA V STAQTA) gospojata ni goneshe...BEshe bqsna,a poprincip e dobra.Kyde e ironiqta(i az neznam).Vyprosyt e ,che ni hvana..I taka sednah si az na posledniq chin ot novo sled poluvin chas vikane i pochnah imah da pisha analiz.Izvadih si prepishonkata,kato istinski pich :grin: Pochnah da prepisvam IIIIIIII na kraqq na chasyt ,neka otnovo podchertaq NA KRAQ tq me hvana tochno 5 sekundi predi zvyneca!I mi pisa 2 ,a tova e KLASNO MAMKA MU!!!!!SUper mi e gadno imam 2.. NA KLASNO.TA vyprosa mi e pri polujenie,che prez 2 srok imam samo 4 mai sa 3 chetvorki imam li vyzmojnost pone za 3??? Ili dali ima vyzmojnost da me ostavi na popravka :o ? :?

Mariolcheto
06-04-2008, 12:58
Неможе да те остави на поправка!
4+4+4+2=14
14:4=3.50
Получава ти се 3.50 (демек почти 4) за срока! Спокойно! :)

jony
06-04-2008, 13:11
ми малко или много факта, че е била толкова бясна, може да е допринесъл... Напълно си е възможно да ти остави 2 само заради класното. Пък и ако има желание винаги може да измисли за какво да ти пише 2. Така че съветът ми е да правиш мили очи, да не бягаш, да учиш доколкото можеш и да се надяваш да и помине. :-D
Успьех

G.
06-04-2008, 13:13
Mariolcheto dano si prava i mersi za komentara :)
jony ne umee6 da uspokoqva6 :-D ,no se pak shte te poslu6am :)

Cherlotte
06-04-2008, 14:18
По принцип може да те остави само защото последната ти оценка е 2. Но ако наистина ти пука се стегни, научи нещо, прояви инициатива да те изпита - така госпожата ти ще види, че полагаш някакви усилия и не вярвам да те остави на заварка. :)

MaCa
06-04-2008, 15:42
to4no 3.5 ti se pada oba4e vyv vsi4ki slu4ei 6te te izpita i moje bi 6te ti napi6e 3 ako izkara6 dobra ocenka na izpitvaneto i 6te ti napi6e 3 za6toto na KLASNOTO ima6 2
ama spok nali ne ostava6 na popravka ;]

sladku_bebzi
06-04-2008, 15:47
Еми извини й се задължително и не би трябвало да ти остави 2 :)

nadq_az
06-05-2008, 20:31
Глупости не може да ти пише 2 :P може и 4 ако те поизпита малко

sexa_na_kompleksa
06-06-2008, 07:14
О, тройката си я вързал! :D

5StaR
06-06-2008, 10:59
Ако последната ти оценка е 2, може най-спокойно като пич да си те остави на изпит.

lmao
06-06-2008, 11:12
с последна оценка двойка на класно ще има "септември ще бъде май "
задължително ти трябва още една оценка след двойката

sunset_light
06-06-2008, 19:03
Ах кофти тръпка,така хванаха една съученичка дето преписваше от тетрадката си по БЕЛ ,стана ми много гадно за нея,е шанс пич,пожелавам ти успех,и учи ,помоли я да те изпита ии изкарай една шестица,
Лека вечер и умната. ;)

svetliobg1
04-25-2011, 22:37
Има нови начини за преписван на изпит. Старите начини винаги ще бъдат валидни, но шанса да бъдете хванати е все по-голям. Все пак преподавателите все по-често са по-млади хора, все повече в крак с методите... Има нови начини за преписване.
Един от тях е ползвайки хендсфри за тайна комуникация. Слагате предавателя под дрехите и го свързвате го с телефона Ви, поставяте микрослушалката в ухото (от нея не излизат кабели), и готово... Диктуват ви, а вие просто си пишете темата. Изключително лесно и удобно, без да се изискват кой знае какви инвестиции. Все пак ако по този начин успеете да вземете даден изпит с по-добра оценка и така успеете да влезете в по-хубава специалност или завършите с много по-добър успех... Това може да промени живота Ви.

За повече информация и цени на тези устройства:
0899871828
skype: p-forex

Хендсфри за преписване (http://prepisah.com/promo)

GLaDOS
04-26-2011, 00:01
Копеуе ... темата е 2008-ма .
А пък и тук не ти е битпазар да си пробутваш стоката .


Това може да промени живота Ви.
П.П Да ще промени живота ти ...
Взимаш си тестовете с отличен и в реалния живот като не можеш да приложиш "наученото" оставаш насран .

daq96
04-26-2011, 10:18
На изпит няма да те остави ама за 4 не съм сигурна дали имаш шанс. Защото повечето госпожи преценяват по това какво участие взимаш в час. Ако имаш например 6,6,6,2. Ако те изпита може да ти пише 6 въпреки че се получава точно 5. Защото да не забравяме че миналите оценки са били 6-ици.

zlatit0o
04-26-2011, 16:32
За бога .... темата е от 2008 година
?!?