PDA

View Full Version : латиноооооооо



peytons
06-04-2008, 13:03
хора кефите ли се на латиноамериканци........????? аз ги обожавам...кажете си мнението за тях плссссс и искате лид а отидете в някоя държава от латинска америка???? кажете жс което знаете за тях плссс всичко...за хората държавите културата мерси предварително

Remini
06-04-2008, 13:06
Не съм ходил в Мексико,Аржентина или Бразилия,но съм бил в Испания.
Честно казано не съм обръщал голямо внимание на Мъжете,но жените изобщо не ми харесаха.
а теб какво те кефи в латиноамериканците:
Мургавия цвят на кожата(в българия има много мургавелци)
Небрежно обръсната брадичка(тука сме си балканци всичките до един)

Гледай някоя сапунка може да свърши работа 8)

Хората като цяло нямат нищо общо с това което дават по телевизията или по книгите(че са много страстни и много топли)Българите сме по готини.
За английски език и дума не може да става.аз бях в Барселона и там се говори само каталунски.
Както всяка друга европейска държава чистотата по улиците и запазената култура е на високо ниво.Лятото е много жега :D
И да върнах се в България като циганче

GregoryHouse
06-04-2008, 13:11
Не. А теб кфо те кефи?

w0sh
06-04-2008, 13:13
Дебели са и са мазни. Не ме кефят.

peytons
06-04-2008, 13:20
az imah gadje latinoamerikanec...beshe sportist ....igraeshe v A grupa hihi besheeeee nai krasiviq v otbora ....mn me kefeshe i sega si trygna e est ne mi e gadny...no toi me kefeshe super mnogo...btw ne beshe murgav. ili s bradichka...ama nezzzzzzzz mn sa mi strastni teq hora.....obojavam gi...sigurno e zaradi toq moq....i ezika...nqkyf seksii.....kogato toi govoreshe na ispanski besheeee super.........abee nez kefgat me shtoto tam sa nqkvi murgaviiiii i s dr kultura i kakto veche spomenah ezika....no znam che sa mnbedni tiq strani....a i mejdu drugoto haresvat golemi dupeta..........ujasss samo tva ne im haresvam....toq moq adski mn si padashe po zadnika na J LO....ujasssssssssssssssssssssss

Remini
06-04-2008, 13:24
btw ne beshe murgav. ili s bradichka...ama nezzzzzzzz mn sa mi strastni teq hora.....
.abee nez kefgat me shtoto tam sa nqkvi murgaviiiii

Еми евала на теб...ако ти е тъжно за такъв тип хора отиди на морето и си хвани някое спасителче(ще свърши същата работа)
-Мургав,секси,с особен диалект...спасител преди всичко

GregoryHouse
06-04-2008, 13:26
az imah gadje latinoamerikanec...beshe sportist ....igraeshe v A grupa hihi besheeeee nai krasiviq v otbora ....mn me kefeshe i sega si trygna e est ne mi e gadny...no toi me kefeshe super mnogo...btw ne beshe murgav. ili s bradichka...ama nezzzzzzzz mn sa mi strastni teq hora.....obojavam gi...sigurno e zaradi toq moq....i ezika...nqkyf seksii.....kogato toi govoreshe na ispanski besheeee super.........abee nez kefgat me shtoto tam sa nqkvi murgaviiiii i s dr kultura i kakto veche spomenah ezika....no znam che sa mnbedni tiq strani....a i mejdu drugoto haresvat golemi dupeta..........ujasss samo tva ne im haresvam....toq moq adski mn si padashe po zadnika na J LO....ujasssssssssssssssssssssss

Не знам май и ти не знаеш какъв е бил или страдаш от Алцхаймер...

peytons
06-04-2008, 13:27
GregoryHouse hahaha nee toq moq ne beshee ama kato gi gledam po sapunkite me kefat murgaviteee..... |-(

GregoryHouse
06-04-2008, 13:31
Ние си имаме мангали бе...за кфо са ти латинота пък и манго е мн по изобретателен и на сичкото няма претенций кът задник му дадеш от такъв изкарва 30 мангита...

sky_l
06-04-2008, 13:41
GregoryHouse hahaha nee toq moq ne beshee ama kato gi gledam po sapunkite me kefat murgaviteee..... |-(

От тия по сапунките до реалните има бая разлика.Повечето наистина са пълни,поне тия ,които аз познавам са си като индианци (такъв тип ,иамм предвид,мургави,тъмни коси и така).