PDA

View Full Version : Летен езиков лагер



imaginary_
06-04-2008, 14:27
Някой ходил ли е на летен езиков лагер в чужбина? Как е...

sh3_1s_7h3_0n3
06-04-2008, 14:29
т'ва нещо като обмен ли е? :)

bbbbb
06-04-2008, 14:35
Ne, obuchenie. Az shte hodia, vse oshte niamam vpechatleniia

Seducti0n
06-04-2008, 17:30
С Интеграл ли ще ходиш?

IdiOtKa
06-05-2008, 07:28
аиде, който е по-запознат да даде повече инфо ..че и на мене ми трябва ...

preichetoy
06-09-2008, 15:48
една позната ходи миналата година в Турция, не ми е разказвала подробно, но беше много доволна от организацията и дружелюбието на всички летуващи

glam0r0us
06-09-2008, 21:10
В даскалото ми предлагаха такъв лагер и ми се видя доста готино :) Догодина съм там :D

hey:)
06-14-2008, 18:55
Ооо ми супер яко е, зависи и къде ще ходиш де.Иначе хубаво е да си контактен и да не се притесняваш.Примерно аз си изпуснах самолета за навръщане и се прибрах вкъщи чак на следващия ден.Аз си бях спокойна, ама на мама й беше малко напечено естествено :-s Но си е яко, ама като си тръгваш си е малко тъжнично.Според мен си струва-запознаваш се със супер много хора, виждаш техния начин на живот, различни мирогледи и се замисляш за доста неща.Ако те интересува нещо допълнително питай:)Приятно изкарване!

preichetoy
06-14-2008, 19:55
Къде се организират? Приблизитлено колко стурват?

preichetoy
07-08-2008, 21:11
Някой има ли повече инфо

Axel_f
07-08-2008, 21:39
Къде се организират? Приблизитлено колко стурват?

Зависи за къде и за колко време. Обикновено "Интеграл" всяка година издават каталози и ги разпространяват в училищата. Доста мои съученици ходят на такива лагери, наистина казват, че е супер яко...цените обаче.... например 3седмици във Великобритания околко 1500паунда без самолетен билет и без джобни...нали се сещаш колко могат да си го позволят :-k Аз миналото лято толкова исках да отида, но.... :smt022

Seducti0n
07-08-2008, 21:41
Има една фирма Интеграл, която образува такива лагери.
5 мои познати тази година заминаха за Малта и са доволни, защото си прекарват много добре, но не знам до колко учат.
Цените обаче са доста високи, а и не включват самолетни билети..

preichetoy
07-08-2008, 21:47
Само за Интеграл ли знаете :?

Seducti0n
07-08-2008, 21:54
Да. :)

sslavv
07-24-2008, 10:05
ам аз ще ходя сега август във франция и хем ми са ходи хем не проблема ми е че ще ходя сама и малко ми е напрегнати 1 година съм учила френски мога да говоря ама пак е ено кофти исках фр да зема обаче е мн скъпо и тях още не ги пускат в чужбина сами казвам на майка ми др година но тя не и не въобще не ма пита искам ли от друга страна пък има яки забавления може би ще намеря приятели дано са разбера с тях :D и езика шго усвоя по-добре :grin: ама кажете ако някой е ходил тка сам дали е яко :-o :)

Seducti0n
07-24-2008, 10:16
ам аз ще ходя сега август във франция и хем ми са ходи хем не проблема ми е че ще ходя сама и малко ми е напрегнати 1 година съм учила френски мога да говоря ама пак е ено кофти исках фр да зема обаче е мн скъпо и тях още не ги пускат в чужбина сами казвам на майка ми др година но тя не и не въобще не ма пита искам ли от друга страна пък има яки забавления може би ще намеря приятели дано са разбера с тях :D и езика шго усвоя по-добре :grin: ама кажете ако някой е ходил тка сам дали е яко :-o :)

Да, във Франция е хубаво.
П.С-Не се притиснявай от факта, че заминаваш сама.Една приятелка беше в същото положение като твоето, само че в Малта.С големи резерви замина за там, но бързо се е интегрирала към обстановката и хората там, завързала е нови запознанства и е упражнявала езика, въобще много е доволна, надявам се и ти да бъдеш така.Успех. :)

07-24-2008, 10:34
ам аз ще ходя сега август във франция и хем ми са ходи хем не проблема ми е че ще ходя сама и малко ми е напрегнати 1 година съм учила френски мога да говоря ама пак е ено кофти исках фр да зема обаче е мн скъпо и тях още не ги пускат в чужбина сами казвам на майка ми др година но тя не и не въобще не ма пита искам ли от друга страна пък има яки забавления може би ще намеря приятели дано са разбера с тях :D и езика шго усвоя по-добре :grin: ама кажете ако някой е ходил тка сам дали е яко :-o :)

Да, във Франция е хубаво.
П.С-Не се притиснявай от факта, че заминаваш сама.Една приятелка беше в същото положение като твоето, само че в Малта.С големи резерви замина за там, но бързо се е интегрирала към обстановката и хората там, завързала е нови запознанства и е упражнявала езика, въобще много е доволна, надявам се и ти да бъдеш така.Успех. :)
Ти май осъзнаваш, че си единствената която сеинтересува от това да си упражни езика?
Всички отиват, да се напият, да се избеат и да си перкарат добре, не да пишат думички и правила по 10 реда :lol: .

Seducti0n
07-24-2008, 10:44
Имах предвид говоримата форма на езика.
Ако искам да пиша чертички и да зубря граматика, мога да го направя и тук, в България. :)

П.С-Наясно съм с това, какво става на подобни езикови лагери, но пък всеки си има акъл в главата и ако уважава родителите си и отделените пари ще уползотвори времето си. :)