PDA

View Full Version : Полезна диета, с която да сваля бързо 5 кг



xit_ss
06-04-2008, 13:48
Моля кажете някоя полезна диета която сте я пробвали как бързо да сваля 5 кг. Нямам много време да ходя на фитнес...


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

angelcheeee_93
06-04-2008, 14:16
pravi sutre6na gimnastika ,uprajneniq..ti4ai i sportuvai vseki den i 6te ima rezultat.ne e nujno da spazva6 dieti,za6toto samo 6te ti prilo6ava,osven tova e mn opasno. uspeh :)

o0ps
06-04-2008, 14:20
Опа обърках темата... 8-)

miloto_girl_4e
06-04-2008, 14:20
Първи ден - 2 кофички кисело мляко
Втори ден - 1 литър прясно мляко
Трети ден - Килограм варени картофи
Четвърти ден - 3 кремвирша
Пети ден - Кило домати
Шести ден - 3 варени яйца
Седми ден - кило портокали или грейфрут


Аз свалих 4 килограма, идеята е обаче след тази диета да има захранване, щото иначе си ги връщаш за няколко дена :)

zvezdichkaaa
06-04-2008, 15:48
miloto_girl-4e дали немога да заменя 2рия ден със сок или нещо подобно,защото мразя прясно мляко.И горе-долу какъв трябва да бъде този режим на захранване?Благодаря ти предварително

miloto_girl_4e
06-04-2008, 16:10
Еми.. ок, замени го със сок, но си вземи или истински натурален или просто виж кой е с най-малко калории, щото в един литър прясто мляко "Фитнес" примерно има 300 калории, гледай да си около тази цифра :)
Ам.. относно захранването, точен режим не мога да ти дам, но идеята е, когато свърши диетата да не се нахвърлиш на яденето(както направих аз
:oops: ), ами да хапваш салатки, плодове, зеленчуци, ако ядеш нещо сладко да е в малки количества и така лека по лека да се върнеш към предишния си режим на хранене :)

zvezdichkaaa
06-04-2008, 16:18
Ок,мерси много miloto_girl-4e :-) .

tItEufFf
06-04-2008, 16:21
Аз в момента съм само на плодове и зеленчуци .. за около 3 седмици свалих 3 килограма .. Отначало ми беше супер трудно и често си похапвах "забранени" неща, мислех, че ще полудея. Но сега ми е много добре ...

www
06-04-2008, 17:50
lonely in my live , kaji posle rezultata ako iska6 pi6i na ls ako iska6 v temata .. pls mersi predvaritelno

astralized
06-04-2008, 18:07
Физическа активност му е майката. Ходи пеш по пет километра всеки ден и после пак се обади.

ReBeL
06-04-2008, 18:13
Физическа активност му е майката. Ходи пеш по пет километра всеки ден и после пак се обади.

точно толкова ми е пътя от даскало до нас и всеки ден ходя пеш но пак съм си дебела не помага :(

zvezdichkaaa
06-04-2008, 18:44
www споко ще пиша резултата,но аз съм малко зле в частта с отслабването трудно дебелея или пък свалям кг.Дано да има резултат,но важното е после да успея да си го запазя.И това с по-малкото ядене невърши работа,колкото и да изкл хляба и сладкото-немърдам.Е,вие не се отчайвайте всеки организъм е различен.Успехи на всички,който ще отслабват.От утре почвам гореспомената,че на Дюкан диетата трябва 1вите дни да ям само месо,а някяк ми е гадно едно и също толково дни.

Theoatguy
06-04-2008, 18:46
Физическа активност му е майката. Ходи пеш по пет километра всеки ден и после пак се обади.

точно толкова ми е пътя от даскало до нас и всеки ден ходя пеш но пак съм си дебела не помага :(

На тази възраст освен балансирано хранене е физичестко натоварване друго НЕ!

Това означава да се храните балансирано, а това означава да си набавяте нужните количества белтъчини, въглехидрати и мазнини, а това никой на нашата възраст не го прави ;). Дори аз понякога не успявам да си ги набавя напълно..

unfaithful1234
06-05-2008, 18:02
Определено ще опитам.Сега покрай тези изпити нямам време да ходя на тенис и следователно съм качила няколко килца,мерси много!

summergir1
06-05-2008, 19:36
Първи ден - 2 кофички кисело мляко
Втори ден - 1 литър прясно мляко
Трети ден - Килограм варени картофи
Четвърти ден - 3 кремвирша
Пети ден - Кило домати
Шести ден - 3 варени яйца
Седми ден - кило портокали или грейфрут


Аз свалих 4 килограма, идеята е обаче след тази диета да има захранване, щото иначе си ги връщаш за няколко дена :)
знаеш ли други, които не съдържат кисело мляко, прясно мляко, сирене, общо взето млечните продукти... че все не мога да си намеря

zvezdichkaaa
06-06-2008, 15:21
Всъщност и аз знам 1 диета:

диетата на Тереза Орловски.

Ето я и нея:

* ЗАКУСКА

Една чаша портокалов сок
Две твърдо сварени яйца

* ОБЯД

Една чаша портокалов сок
Една пилешка пържола от 150- 200 гр., подправена само с бял пипер и изпечена на скара. След изпичането месото се подправя допълнително с малко калиева сол и лимонов сок. Сервира се върху листа от зелена маруля.
1 чаша сухо червено вино.

* ВЕЧЕРЯ

Една чаша портокалов сок
Пилешка пържола, изпечена на скара (досущ като тази, приготвена за обяд).
1 чаша сухо червено вино


Пийте вода, чай и кафе без захар в неограничени количества. Колкото повече, толкова по- добре.

Сваля се помалко за 3 дни към 1-2 кг,но можеш например след тези 3дни 2 дни почивка и после пак.Казват,че кг не се връщали,но незнам,не съм я пробвала.Изглежда лесна,пък и негладуваш.

paradiso
06-06-2008, 19:11
znachi za 2 sedmici sfalih 9 kg dieta ne sam praila nqkfa specialna prosto izcqlo sprqh testenite izdeliq piq samo voda nikakvi sokove gazirani i t n nikakfo sladko 4at pat 6toto mn obi4am 6okolad par4ence i to sled ti4ane ina4e sport ti4am primerno 3 pati f sedmicata 6toto nqmam vreme sq ot daskalo qdesh mn plodove i zelen4uci i meso aide uspehche

BeBsItO
06-06-2008, 19:37
По принцип,при всяка диета всеки организъм сваля различно.Зависи от това колко е над нормата! Хайде представете си една жена 160см 50 кг,и една жена 160см 75-80 кг!При половение ,че хранителния режим на 1 вата е по лек а на 2 рата...тъпкане до безумие!!!! Също така е важна разликата в ограничението,спрямо преедишният начин на хранене!!


ПП Не правете диети! Просто се хранете здравословно! Малко сладко,малко въглехидрати + вода+ спорт+ бавно и спокойно хранене-това е моята тайна!

unfaithful1234
06-10-2008, 07:50
Първи ден - 2 кофички кисело мляко
Втори ден - 1 литър прясно мляко
Трети ден - Килограм варени картофи
Четвърти ден - 3 кремвирша
Пети ден - Кило домати
Шести ден - 3 варени яйца
Седми ден - кило портокали или грейфрут


Аз свалих 4 килограма, идеята е обаче след тази диета да има захранване, щото иначе си ги връщаш за няколко дена :)
ами аз диетата я започнах днес и забравих,че във четвъртък отивам на екскурзия и сега да я прекъсвам ли,какво да правя? :(

love_to_love_u
06-11-2008, 12:30
Хах кажете ми само какъв е смисъла да се тормозите с диети? 99 % от всички диети са с йо-йо ефект :) Какъв е смисъла да правиш диета примерно за 1 месец и след още 1 вече да си си върнал свалените кг,че може и повече даже :) За мен няма по ефикасно нещо от спорта и ограниченията в храната :) Аз лично така се поддържам спортувам всеки ден и се ограничавам,но понякога си позволявам нещо,все пак не мога цял живот да се лишавам от това което обичам :)

silver_moon
06-11-2008, 13:06
Хах кажете ми само какъв е смисъла да се тормозите с диети? 99 % от всички диети са с йо-йо ефект :) Какъв е смисъла да правиш диета примерно за 1 месец и след още 1 вече да си си върнал свалените кг,че може и повече даже :) За мен няма по ефикасно нещо от спорта и ограниченията в храната :) Аз лично така се поддържам спортувам всеки ден и се ограничавам,но понякога си позволявам нещо,все пак не мога цял живот да се лишавам от това което обичам :)
абсолютно си права...аз за около два месеца свалих 9 килограма ( знам,че е бавно,но по-добре по-бавно но ефикасно) като спрях всички вредни гадости и спорт,спорт и пак спорт...един ден тичане и клекове,един коремни упражнения и пак така...сега съм идеално, а и ми мина желанието да се тъпча с тестените гадости и газирани напитки-само здравословна храна и айде веднъж в месеца може и едно сладолетче :oops:

та мисълта ми е-и да свалиш колкото искаш за това кратко време,после ще ти се върнат двойно,затова давай бавно,но славно 8)

*candy*
09-03-2008, 20:33
Първи ден - 2 кофички кисело мляко
Втори ден - 1 литър прясно мляко
Трети ден - Килограм варени картофи
Четвърти ден - 3 кремвирша
Пети ден - Кило домати
Шести ден - 3 варени яйца
Седми ден - кило портокали или грейфрут

мм начи и аз я почнах диетата ама да ви попитам според вас дали може да се взимат бонбони за смучене напр орбит солано и т.н щото просто не се издържа
и освен това капучиното дава ли много калории?
мси предварително :)

TheNewReligion
09-03-2008, 20:50
За N-ти път казвам: спорт и здравословно хранене! Не само сваляш излишните килограми, ами и поддържаш добра форма, стига да си достатъчно постоянна. И все пак ето ти нещо повече за протеиновата диета: http://fitnesinstruktor.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D 0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0/

Me4TaI_za_Me4ti
09-03-2008, 23:47
ГЛАД му е майката, ГЛАД и нищо друго.
Доказано е, че е полезно 2 дни да не хапваш нищичко... да си пречистиш организма и да се оттървеш от всички токсини, които приемаш с храната и не се преработват... естествено не се прероръчва за хора, които се занимават с активна дейност и имат пренатоварена работа, защото тя от физическата гледна точка ще имат нужда от мн калории, които да изразходват. Но ако по цял ден се моташ из вас, нямаш какво да правиш, мързелуваш, висиш пред компа или гледаш телевизия за 2 дни няма да умреш... повярвай ми... ако не можеш да издържиш поне имай воля за 1 ден... след тези 2 дни започни да ядеш само плодове и зеленчуци... сутрин салатка... на обед примерно едно сварено яйце, а вечерята е хубаво да я пропускаш или хапвай нещо леко като пакетче пръчки Слъчко, които имат около 220 калории... ако ти се прияде нещо сладко- диня, пъпеши, грозде, сливи... сега ги има в неограничена количесва... или пък мляко Данон с плодове...
Та гладуваш 2 дни и караш само на вода... след това започваш да приемаш плодове и зеленчуци 5-6 дни... и за седмица, най-много 10 дни... 4-5-6 килограма няма да го има... но ако решиш случайно да си хапнеш вафла или нещо шоколадово... ако не се сдържиш да си направиш сандвич... забрави за ефекта...
Консумирай само естествени неща, без те да са били минали през някаква обработка, нищо пържено или печено...
2 дни глад, 5 дни след това само на плодове и зеленчуци + кисело мляко... и след седмица вече може да консумираш супички, манжди и т.н.... в умерени количества...
Отначало ще ти е трудно, но се свиква... 2-та дни са най-тежките в програмата, но се трае... надявам се да се справиш ;)
И не ми обяснявайте, че диетите не са полезни... до известна степен е така, но не мисля, че тъпкането с чипсове, снаксове и сладоледи е по-здравословно от плодовете и зеленчуците ;)
Та за 10 дни определено ще се оттървеш от 5 килограма :)