PDA

View Full Version : UPASNO LI E



Mr.Nightmare
06-04-2008, 13:56
NA4I AZ SUM NA 11 A MOITU GADJE E NA 15 I E MNOU GOTIN PI4 I STRASHNU MU SA KEFA :grin: :grin: :grin: NAPRAOU SAM LUDA PO NEGU
OBA4E IMAM EDIN MNOU GADEN PROBLEM TOI ISKA DA SA EBEME A MENE TVA NE ME KEFI STOTO SA MI KAZVA LI 4E E MNOU UPASNO I SHE OSTANA KUZA ZA ZEL JIVOT
TUI 4E MOQ VAPROS E DALI TUI NESTY E VERNO I DALI MOA DA SQ IBA S MOITU GADEJE
MOLQ BEZ SPAM I TUPI KOMENTARI STOTO NE MI SE ZANIMAVA S TUPI I NEUBRAZOVANI PROSTAZI :-x
POZDRAV ZA MOITU GADJI VENI

BlueCat
06-04-2008, 13:59
Необразована май си ти! Били ми обяснила какво означава да си останеш коза за цял живот?

Иначе мисля, че ти е доооста рано за секс.

BlueCat
06-04-2008, 14:01
Темата е ебавка.

hrisence
06-04-2008, 14:02
1. ще е по- добре, ако пишеш на кирилица
2. наистина има неОбразовани хора във форума и ти си пример
и 3. не разбрах кое било опасно (не е упасно, а опасно)

FeelMyPain
06-04-2008, 14:03
Коза може да не станеш,ама сус сигурност ще станеш кучката на квартала, а може и повече да се прочуеш...

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:03
Необразована май си ти! Били ми обяснила какво означава да си останеш коза за цял живот?

Иначе мисля, че ти е доооста рано за секс.
NE KOZA BE A KUZA KATO KUZAM I TVA MI GO KAZA BABA MI
I NE SAM NEOBRAZOVANA DAJE SUM SI MNOGU UMNO I SKROMNO MOMI4E

Marina__
06-04-2008, 14:03
Въх...след като ти прочетох умотворението ще ти кажа какво мисля. Споко, мацка, ти и без това си си коза(съдейки по правописа - слабоумна коза), така че няма от какво да се притесняваш. Вместо да "са ибеш" с приятеля ти - "твойту гаджи Вени", вземи си купи няколко правописни и правоговорни речника на българския език.

П.П. Между другото, милу мое образовану момичи, можиж ли дъ си нъпишиш трити имина бес правопизна грежка? :?

FeelMyPain
06-04-2008, 14:03
Темата е ебавка.

Кво ти пука дай да го псуваме малко :P

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:05
Въх...след като ти прочетох умотворението ще ти кажа какво мисля. Споко, мацка, ти и без това си си коза(съдейки по правописа - слабоумна коза), така че няма от какво да се притесняваш. Вместо да "са ибеш" с приятеля ти - "твойту гаджи Вени", вземи си купи няколко правописни и правоговорни речника на българския език.

П.П. Между другото, милу мое образовану момичи, можиж ли дъ си нъпишиш трити имина бес правопизна грежка? :?
NE KOZA A KUZA KATO GLAGOLA KUZAM BE HORA MAI VIE STE NEUBRAZOVANITE TUKA
MOLQ MOLQ

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
06-04-2008, 14:05
праскай се бе дете! ше видиш след неколко пати колко яко ше ти е и ше искаш още и още!!!! и аз бех така, ама се оправих!!! моето МилОуУУ вика ПРАСКАНЕ ДА ИМА! така още сега отиаш при гаджиту ти и га опрааш на задна предна и странична!!!

ПОЗДРАВ ЗА МИЛЕНЧЕТУУУУУ!!! :-) :-) :-) :-)

BlueCat
06-04-2008, 14:06
Ами автора нали беше ГЕЙ :razz: Поне от другите му теми с такова впечатление останах...

И аз пак не разбрак с тая шльокавица от кво те е страх - че ще бъдеж КУЗА ли :lol:

angelcheeee_93
06-04-2008, 14:06
4e ebi sa kat iska6,samo 4e ti 6te si precaka6 jivota o6te na 11.dete6ka si rabota.kak moje da vqrva6 taka na edno mom4e,6ta naebe i 6ta ostavi ama ha 6te....prosta rabota...to akal kat si nqma6,nqma koi da ti go dade.
male na kade otiva tozi svqt :-o

Marina__
06-04-2008, 14:09
Въх...след като ти прочетох умотворението ще ти кажа какво мисля. Споко, мацка, ти и без това си си коза(съдейки по правописа - слабоумна коза), така че няма от какво да се притесняваш. Вместо да "са ибеш" с приятеля ти - "твойту гаджи Вени", вземи си купи няколко правописни и правоговорни речника на българския език.

П.П. Между другото, милу мое образовану момичи, можиж ли дъ си нъпишиш трити имина бес правопизна грежка? :?
NE KOZA A KUZA KATO GLAGOLA KUZAM BE HORA MAI VIE STE NEUBRAZOVANITE TUKA
MOLQ MOLQ

Ама моля ти се, ние сме необразовани, ти си академичка...по българска филология:grin: .
Значи, първо - не ми отговори на въпроса дали си способна да си напишеш правилно трите имена.
И второ - пиши на кирилица, все пак сме българи. Доста ми е странно, че аз, живеейки в чужбина пиша на кирилица, а доста хора тук не ебават да си пишат на родната азбука :? .

BlueCat
06-04-2008, 14:09
Ааа са май чатнах - за глагола куцам ли стаа въпрос?? Че ще си останеш куца :-D

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:10
Темата е ебавка.\
ZAKLEVAM SE HORA TEMATA NE E EBAVKA 4ESTNU

~Lo6aTa_PrInCeSkA~~95~
06-04-2008, 14:12
Ааа са май чатнах - за глагола куцам ли стаа въпрос?? Че ще си останеш куца :-D


ама ако си остане куца куза ше е ного лошо лошо

hrisence
06-04-2008, 14:13
Ами автора нали беше ГЕЙ :razz: Поне от другите му теми с такова впечатление останах...

И аз пак не разбрак с тая шльокавица от кво те е страх - че ще бъдеж КУЗА ли :lol:
Май наистина беше гей, защото в първата си тема пише дори, че е и на 16 :-D
Голяма излагация, а? Кога от 16 годишен стана 11 годишна?

Alderis
06-04-2008, 14:14
хахаха само аз ли схванах че ще стане куца или си правите ебавка :-o ??

по темата: нема да станеш куца, ама може да ослепееш...мъжа като го набие за първи път на жената и изпадат очите...за да избегнете този момент трябва да викнете предварително "бърза помощ"... :razz: :razz: :razz: :D

BlueCat
06-04-2008, 14:15
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2923036&highlight=#2923036

Авторът да има нещо да каже???

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2923036&highlight=#2923036

Авторът да има нещо да каже???
SAMO EDNU IMAM DA VI KAJA 4E VIE STE PO NEUBRAZOVANI OT MEN A TVA DATO KAZVATE 4E SUM GEI NE VERNO STOTO NQKOI MI BE6E VLIZAL V PROFILA I BE6E PISAL OT TAM SEGA IMAM NOVA PAROLA

Marina__
06-04-2008, 14:20
Да бе, на мен половин белград ми влиза в профила тук и пише, че съм лесбийка...споко. Знам какво ти е :-D

firesnow
06-04-2008, 14:22
NA4I AZ SUM NA 11 A MOITU GADJE E NA 15 I E MNOU GOTIN PI4 I STRASHNU MU SA KEFA :grin: :grin: :grin: NAPRAOU SAM LUDA PO NEGU



Mr.Nightmare
Новак

NA4I AZ SUM NA 11 A MOITU GADJE E NA 15 I E MNOU GOTIN PI4
NAPRAOU SAM LUDA PO NEGU
или си тъп
или си гей
или си сърма дет не знае кво е Mr.
или си тъп гей койт се прай на интересен
GTFO ние не пасем трева :D

BlueCat
06-04-2008, 14:23
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2923036&highlight=#2923036

Авторът да има нещо да каже???
SAMO EDNU IMAM DA VI KAJA 4E VIE STE PO NEUBRAZOVANI OT MEN A TVA DATO KAZVATE 4E SUM GEI NE VERNO STOTO NQKOI MI BE6E VLIZAL V PROFILA I BE6E PISAL OT TAM SEGA IMAM NOVA PAROLA

А я не ми разправяй кой е необразован!!! Погледни първо себе си. Нестига, че пишеш на латиница и то толкова неграмотно. Пускаш тема по която е говорено толкова много. Ми вземи и потърси малко. Пфуу :-x

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:25
Да бе, на мен половин белград ми влиза в профила тук и пише, че съм лесбийка...споко. Знам какво ти е :-D
Кво ТИ КАТО СИ ОТ БЕЛГРАД СЕ МИСЛИШ ЗА ГОЛЯМА РАБОТА И НИ ПРОПУСКАШ ДА ГО СПОМЕНШ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

BlueCat
06-04-2008, 14:25
И да добавя - има един раздел "Кофата", той е точно за теб. Може да си спамиш колкото искаш и да си пускаш безсмислените теми като не можеш нищо по-смислено да направиш!

FeelMyPain
06-04-2008, 14:26
И да добавя - има един раздел "Кофата", той е точно за теб. Може да си спамиш колкото искаш и да си пускаш безсмислените теми като не можеш нищо по-смислено да направиш!

:-D

Mr.Nightmare
06-04-2008, 14:27
И да добавя - има един раздел "Кофата", той е точно за теб. Може да си спамиш колкото искаш и да си пускаш безсмислените теми като не можеш нищо по-смислено да направиш!
ХЕХЕХЕХЕ МНОУ СИ ЗАБАВНА ДА ЗНАИШ :-D :-D :-D

Marina__
06-04-2008, 14:27
Да бе, на мен половин белград ми влиза в профила тук и пише, че съм лесбийка...споко. Знам какво ти е :-D
Кво ТИ КАТО СИ ОТ БЕЛГРАД СЕ МИСЛИШ ЗА ГОЛЯМА РАБОТА И НИ ПРОПУСКАШ ДА ГО СПОМЕНШ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Нйе би, ни пропускъм... неграмотно същество :razz: И в Пичковци да живеех, пак щях да се кефя :) .

Та, от какъв пол си? Или да ти говорим в среден род?

miloto_girl_4e
06-04-2008, 14:30
Moderated by miloto
т.7 и т.11 от Правилника :!: