PDA

View Full Version : Нуждая се от малко помощ.благодаря :)



great_mari
06-04-2008, 13:58
Здравейте,искрено съжалявам,че ви губя от времето,но понеже в събота съм на сватба,а фризьорката ми няма часове (всичко е заето) трябва сама да си направя прическа.Косата ми е къдрава,черна,около 10 см под раменете ми е,та ви моля ако може да ми предложите някоя по лесна,но въпреки това хубава прическа,която мога да си направя сама.Нямам преса,защото се развали и не мога да се изправя.Моля ви за помощ :( :cry: :cry:
Мерси предварително :-)

angelcheeee_93
06-04-2008, 14:13
ami probvai da se topira6 s lak za kosa. :)

BlueCat
06-04-2008, 14:20
Или да си защипеш част от косата назад с щипка. Класическо, но ефектно!

o0ps
06-04-2008, 14:24
Ами нямаш ли някоя приятелна, която да ти помогне или да ти даде преса? Ако имаш маша се направи с нея, ако не ролки, плитки, топиране... :-)

sladur4e_yo
06-04-2008, 14:26
http://www.vbox7.com/play:ded1a500
http://www.vbox7.com/play:f6ea2b69
http://www.vbox7.com/play:2e71d5e6
http://www.vbox7.com/play:55aa1c55
Давам ти ги като видео,смис,че това са прически на участници от Мюсик Айдъл,но са с къдрави коси и се надявам да съм ти помогнала.

sladur4e_yo
06-04-2008, 14:28
Също наистина ще е много яко да се топираш,защото ще стане с мн як обем и ще е мн ефектно ;)

miloto_girl_4e
06-04-2008, 14:31
Топирай си малко косата отгоре и си сложи лента за коса, на мен адски ми допада :)

great_mari
06-04-2008, 15:36
мерси на отговорилите,но не отказвам още мнения :grin: :-)
забравих да допълня и че косата ми е на пластове :-o

TheNewReligion
06-04-2008, 15:53
Хм , щом косата ти е къдрава и на етажи значи има обем , следователно не и трябва повече . Може да си защипеш част от косата с щипка отзад , но за друго не се сещам ! :(

nikinkaa
06-04-2008, 16:35
Защо не си я издухаш със сешоар (като преди това си нанесла серума за права и гладка коса на Нивеа-струва към 5-6 лв.)?
Или докато още ти е влажна или мокра косата,да се направиш с пяна за коса???
Ако имаш ролки (едри или малки,зависи какви къдрици искаш) също може да направиш нещо...
Ако искаш ситни къдрици,може нощта преди самата сватба да си направиш косата на т.нар. "парцали" -слагат се също като ролките,но в краищата им,се завързват.
хмм..преди мен казаха на плитки...Също е идея и ще стои добре ...
Надявам се да си ме разбрала :) ако се сетя нещо,пак ще пиша :) :)

Seducti0n
06-04-2008, 16:36
Зависи с какво ще бъдеш облечена, ако е нещо примерно с гол гръб или рамене, една вдигната коса с няколко небрежни кичура "пуснати на свобода", би изглеждала много сладко.
П.С-Ако ме послушаш и си вдигнеш косата си сложи и някакви красиви и ефектни обеци.
Успех!Бъди неутразима. :-)

nikinkaa
06-04-2008, 16:38
Зависи с какво ще бъдеш облечена, ако е нещо примерно с гол гръб или рамене, една вдигната с коса с няколко небрежни кичура "пуснати на свобода", би изглеждала много сладко.
П.С-Ако ме послушаш и си вдигнеш косата си сложи и няккави красиви и ефектни обеци.
Успех!Бъди неутразима. :-)
+1

sweet_baby_cool
06-04-2008, 17:40
Ima6 li breton ili ne?
moje na "slance" da se napravi6 i tam kadeto sa lasti4etata da topira6 i ako ti sa hubavi kadrici 6te stane efektno

s1NNer
06-04-2008, 17:52
Можеш да я намачках с пяна за да станат по-хубави къдриците или както каза ^blue_cat със щипка :] А можеш да отидеш и при друга фризьорка ;]

adizitk1
06-04-2008, 19:09
Накъдри се с маша и се пръсни с лак за коса за мокър ефект.Ако нямаш маша-спи на ролки или на плитки,но не повече от 3 плитки,защото ще станеш като овца.В краен случай отиди при друга фризьорка :) .

great_mari
06-04-2008, 19:17
мерси на всички,измислих как:
понеже ще съм с ризка и пола ще се направя така:
отпред ще си я "сплета на мрежичка,но с безопасна игла(ако някой се интересува,тогава ще обяснявам) а назад ще ми е пусната свободно и намачкана с пяна или пък навита на ролки :grin: дано да успя да се направя както искам :)
Мерси на всички за мненията ако някой има някаква друга идея,която не е предложена досега може да я напише,защото може да послужи на друго момиче :wink:

DivoTo_KoTe
06-04-2008, 20:01
мерси на всички,измислих как:
понеже ще съм с ризка и пола ще се направя така:
отпред ще си я "сплета на мрежичка,но с безопасна игла(ако някой се интересува,тогава ще обяснявам) а назад ще ми е пусната свободно и намачкана с пяна или пък навита на ролки :grin: дано да успя да се направя както искам :)
Мерси на всички за мненията ако някой има някаква друга идея,която не е предложена досега може да я напише,защото може да послужи на друго момиче :wink:

Много ми е интересно,би ли разказала по-подробно за мрежичката. :-)

fuklu
06-05-2008, 10:28
nqkoq fr ne moje li da pomogne????

great_mari
06-05-2008, 12:20
ами мрежичката е мн лесна:
предполагам всички знаят как се прави обикновена мрежичка...тази обаче се различава само по това че като си направиш първото квадратче(не ми идва на ум как другакси да го обясня)взимаш една безопасна игла прекарваш през нея малката плитчица, която се е получила пр връзването с ластиче и после иглата я промушваш в косата под ластичето,за да излезе от другия краи и издърпваш.Получава се нещо като завъртулка и после си продулжаваш както по стро му разделяш си плитчицата кум другите две съседни квадратчета и като ги оформиш и трях пак така с иглата и продулжаваш назад колкото искаш.незнам дали го обясних добре,но ако мога ще пусна снимки :) :-)
няма кой да викна,защото от моя блок нямам приятелки само в класимам 1-2, а те живеят надалече и не ми е удобно да ги притеснявам :oops: